Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
5-6-7. kor 8-D

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Azt pletyizik, draftpick csomagot kap a Chiefs Peters után. A csomag több mint egy. És ha jól mondom, nincs második körük. Már ha idei pickek vannak csak a csomagban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
mi az ellenérték? 1 nap alatt még nem derült ki?
braxa88
Még nem láttam infót róla.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mi az ellenérték? 1 nap alatt még nem derült ki?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Elso koruk nem van ha jol tudom.
Szetmegy a legendas vedelem az O lesz a prioritas mert nem jott be a draga D?

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt elég gáznak tartom....Dorsey távozásának hamar meg lesz a negatív hatása (de ne legyen igazam) minimum második kört kéne érte adniuk.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Quinnt kérte volna a csapat de vévül csak pick lesz elv. kíváncsian várom milyen és mennyi.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Ugy akkor a Ramsnek majus 5-ig lesz lehetosege lehivni az otodik eves opciot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint tradelitek Peters-t a Ramshez.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
Peters elcsereleserol mennek a pletyik. Minden lehetseges, de sztem egesz egyszeruen le kell hivni az otodik eves opciojat, es el van intezve a dolog (egyelore). Ami persze sok penzt jelentene. Ellenben uj szerzodest kotni vele meg tobbe.
ulpianus
jöhetne hozzánk, végre nem lenne gond abból, hogy az uncsitesóval ellentétes csapatban nyomja a trasht.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Peters elcsereleserol mennek a pletyik. Minden lehetseges, de sztem egesz egyszeruen le kell hivni az otodik eves opciojat, es el van intezve a dolog (egyelore). Ami persze sok penzt jelentene. Ellenben uj szerzodest kotni vele meg tobbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.
ulpianus
Ennyit bőven megér és neki sztem fekszik a sémátok és ugye van itt remek DB coach...kérdés, h a sérülései (főleg az agyrázkódások) mennyire hagyják érvényesülni...így elsőre Stanford Routt 2.0 van a falra írva, de lehet ebből még jó fogás is...
Rolni
Jelenleg van ket kivalo CBnk. Ha bevalik Peters tuloldalan, fogja a WR2t, az tokeletes. Berry amugy is segit, ha kell. Nem megoldhatatlan feladat. A tavalyi allomany fejlesztesre szorult, igy dontottek. Sztem is jo lehet ebben a verekedos emberezesben, az adottsagai jok ehhez. Nem ugyetlen gyerek az, latott eleg meccset, mi is lattuk ot jol jatszani, bejohet. Ha birja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.
ulpianus
Ennyit bőven megér és neki sztem fekszik a sémátok és ugye van itt remek DB coach...kérdés, h a sérülései (főleg az agyrázkódások) mennyire hagyják érvényesülni...így elsőre Stanford Routt 2.0 van a falra írva, de lehet ebből még jó fogás is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Amerson signed a one-year deal with a $2.25 million base salary and escalating incentives, a source told The Star. The deal could be worth up to $6 million, according to NFL Network.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újabb db-t kukáztatok tőlünk Amerson személyében.
Amadeus
Pro Bowl szezonra felkészülni 3-2-1...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
Újabb db-t kukáztatok tőlünk Amerson személyében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Állítólag Tamba Halit is kivágják.

Szerkesztette: ender1112
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DJ tesztelni fogja a piacot.
Remélem körbenéz majd gyorsan vissza is jön.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
 www.arrowheadpride.com/2018/2/12/17003534/the-kansas-city-chiefs-did-run-that-many-rpos
ulpianus
akkor ide linkelem ezt be
 www.sbnation.com/college-football/2018/2/12/17003364/run-pass-options-nfl-college-rules


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2018/2/12/17003534/the-kansas-city-chiefs-did-run-that-many-rpos


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Azt olvastam, hogy Nick Foles tavozasa utan meg ugy saccoltak, egy otodik-hatodik kort kompenzalhatnak a Chiefs fele. De mivel SB MVP lett, felvetette vki, miszerint ez feljebb mehet, 3.-4.-re is.
Mindenesetre elso kor nincs (Mahomes), 1 masodik van, 2 harmadik (Alexej), 1 negyedik, 1 hatodik, 3 hetedik koros, jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
Revis pápá

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Dee Ford elbukta a fizikai felmerot...ulpianus
Miből áll egy ilyen felmérő?
kristóf17
A dokiktol fugg. De komolyabb, mint mikor en elmegyek mondjuk jogsi vagy melo okan. Teljes kivizsgalas, kulonos tekintettel a kortortenetre, illetve a sportban tipikus serulesekre (agyrazkodas, terd, stb.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Dee Ford elbukta a fizikai felmerot...ulpianus
Miből áll egy ilyen felmérő?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Dee Ford elbukta a fizikai felmerot. Ezzel ugrott a garantalt idei szerzodese. Ettol meg megkaphatja.

Kevin Pierre-Louist emlitik par oldalon, mint akit muszaj lenne ujraszerzodtetni elsosorban.


Állat vagyok, ami enni kér...