Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Watkins sztem nem rossz volt, hanem ketarcu. Ket konnyu passzt nem kapott el, egyik TD lett volna valoban. De kettot meg igen, es egyik nem volt konnyu. De sokkal jobban futja az utakat, es jobban erzi a vedot, mint akik eddig WR2t jatszottak itt evekig. Ha Kelce es Mahomes osszerazodnak, es Hillen vedekeznek a safetyvel is hatul, eleg lesz Watkins tehetsege. Nala en a serulestol felek inkabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Parkert elvitte a Falcons, csak kivagtak keretszukitesnel. Pedig sztem is hasznos jatekos.
Tisztan box safety, ex CBkent eleg jo TE covert tud, es imad utkozni. Ennyi, ami eleg az arahoz kepest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
A meccs elején kiderült az igazság. Petya ( Mahomes) to Tetya (Hill) az új jelszó.
Védelemben a Ragland- Hitcsensz páros nagyon ígéretes, várható volt. A védőfal kevésbé. A sec még kevésbé. Nem reménytelen, de komoly hibák voltak.
ulpianus
ígéretes páros, volt pár szép megmozdulásuk, csak nagyon sok missed tackle is fűződik hozzájuk, néha rossz volt nézni az elcseszett szerelési kisérleteket. sec-ben kb. annak örülhetünk hogy parker-t senki nem vitte el és vissza tudtok hozni, kb. az egyetlen "solid" teljesítményt ő nyomta le. Mondjuk sok yard-ot kaptunk levegőből, de a 4. negyedben prevent def. nyomtunk bztos vezetés tudatában, onnan is baromi sok jött. watkins elejtett a hosszú elkapott hill td után egy olyan passzt amit előtte hill vitt be td-re, kelce is kapja össze magát, legközelebb ennyi nem lesz elég az elkapóktól. hunt felé meg nem is tudom, hogy szállt-e egyáltalán laszti.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A meccs elején kiderült az igazság. Petya ( Mahomes) to Tetya (Hill) az új jelszó.
Védelemben a Ragland- Hitcsensz páros nagyon ígéretes, várható volt. A védőfal kevésbé. A sec még kevésbé. Nem reménytelen, de komoly hibák voltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a védelmet kéne legalább kicsit jobban rendbe rakni. RSban még elmegy de aztán....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Mahomes a legnagyobb király, erről nincs is mást mondani. Amíg a Browns nem vált edzőt, addig van mondjuk nyitva a champ window az afc-ben, de 10+ év sikerkorszak következik, ráadásul Alex Smith is jó helyre került, win-win lett/lesz a szitu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vegre nezem az NFL morningot! HoHohohoooo, nagy horgasz! Szar musor, de akkor is ma MECCSNAP! Ma, most, nem majd, erted!!?!44!!
Jol kikapunk a Bolcoktol, de ma ez sem zavar.

Egyebirant Breeland Speaks lesz Zombo helyen. Masodik korben hoztuk el, kisebb (10 helyes asszem) felcserevel.Tapasztalata nyilvan nulla. Viszont Ford es/vagy Houston sajnos tuti leserul, lesz lehetosege. Van egyebkent mas titkos fegyver is, de egyelore o az elso.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?
Janek
lsd. dc😊
ehh
Csak az lsd-t az ellenfélnek adjuk, és a nagyanyám is mehet LB-be.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?
Janek
lsd. dc😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?

több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
A Chargers-szel egy csoportban kissé ellentmondásosnak érzem ezt a plakátot. 😀
empty taxi
Őket is felvillanyozza, hogy velük szerepelhetnek egy csoportban 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A Chargers-szel egy csoportban kissé ellentmondásosnak érzem ezt a plakátot. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
West jol kiegeszitette Ware erofutasait. Mikor Charles kiesett ezt a kettost talatak ki, mert egyikuk sem jo mindenes futo, mukodott.
De mar tobben is tudjak amit o, Hunt mindket (harom) jatekelemet egyszerre. Szoval ertheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Chiefs released RB Charcandrick West.
The move saves the Chiefs $1.7 million against the cap. West, 27, had been sidelined most of camp with a concussion. He led the 2015 Chiefs with a 160-634-4.0-4 rushing line while adding 214 yards and a fifth score as a pass catcher. But West was buried on the depth chart behind Kareem Hunt. Spencer Ware, Damien Williams, and Kerwynn Williams are also on the team.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Orlando Scandrick a fedélzeten.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Na mi történt Mahomes megmutatta az erősségeit s a gyengéit?
dande
az erősségét biztos

 twitter.com/NFL/status/1030611278673240064


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi történt Mahomes megmutatta az erősségeit s a gyengéit?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Mahomes-nak eddig nem nagyon megy, de azért még van egy kis ideje szezonkezdetig, de eddig azért szép számmal dobálta az int-eket az edzésen

 dailysnark.com/patrick-mahomes-calling-wrong-plays-in-practice-throws-7-ints-in-6-days-including-3-in-15-minute-span/
kapitnono
Nem leszel sportmediabubus. Ilyenkor azt kell irni, hogy a vedelem kituno format mutatott.
ulpianus
Bocsi igazad van 😀


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mahomes-nak eddig nem nagyon megy, de azért még van egy kis ideje szezonkezdetig, de eddig azért szép számmal dobálta az int-eket az edzésen

 dailysnark.com/patrick-mahomes-calling-wrong-plays-in-practice-throws-7-ints-in-6-days-including-3-in-15-minute-span/
kapitnono
Nem leszel sportmediabubus. Ilyenkor azt kell irni, hogy a vedelem kituno format mutatott.
ulpianus
Pont ezt akartam jelezni, hogy lehet úgy is nézni, hogy nagyon hasít a védelem 😀 😀

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mahomes-nak eddig nem nagyon megy, de azért még van egy kis ideje szezonkezdetig, de eddig azért szép számmal dobálta az int-eket az edzésen

 dailysnark.com/patrick-mahomes-calling-wrong-plays-in-practice-throws-7-ints-in-6-days-including-3-in-15-minute-span/
kapitnono
Nem leszel sportmediabubus. Ilyenkor azt kell irni, hogy a vedelem kituno format mutatott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Mahomes-nak eddig nem nagyon megy, de azért még van egy kis ideje szezonkezdetig, de eddig azért szép számmal dobálta az int-eket az edzésen

 dailysnark.com/patrick-mahomes-calling-wrong-plays-in-practice-throws-7-ints-in-6-days-including-3-in-15-minute-span/


több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2018/07/12/former-chiefs-wr-dexter-mccluster-worked-out-for-cfl-toronto-argonauts/


Állat vagyok, ami enni kér...