Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem volt végére, legalább a D is összekapta magát most az egyszer.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
ET-nek nem örültem volna nàlatok.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
En Berryvel nem is szamolok evek ota. Anno Poe es kozte is Poet tartottam volna meg. Azota is szarok vagyunk futas ellen. Nem az meglepo, hogy Berry nem jatszik, hanem hogy Houston igen. O is korhazi eset mara leginkabb. Elit jatekosok, nagy penzzel, de igazabol csoda ha kibirnak egy honapot. Nem egy szezont.

Ettol fuggetlenul a vedelmet ujra fel kellene epiteni, mert hogy kaptunk majdnem 100 pontot harom meccsen, az nem vicces.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.
Stez
Valaszolok magamnak: most olvastam, hogy Berry egy ugynevezett Haglund

Szivesen a valaszt, en, kedves! Like-olom is magam.


Stez
Már a kérdésben is megmondtad h IR-gyanus.
Ezt a gugli megmondta reszletesen,mi sem tudtunk volna mást mint kb ezt a linket kuldeni. de W2W injury+nagy kuss bevalt recept az IR-hez Colts módra, így a Chiefs-Colt-Ballard egyenlet vegen jo volt a szimpla dedukcio is. Es en is likeoltalak mert nemvartad meg h mi lustak linkeljunk, koszonjuk az ertekes infokat. 👌🏿👌🏿



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a nudli van Berryvel? Honapok ota olvasom, hogy a sarkaval bibi van es emiatt nem edz, de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.
Stez
Valaszolok magamnak: most olvastam, hogy Berry egy ugynevezett Haglund-elvaltozasban szenved az Achilleseben, ez valami csontzuzodas, ami megneheziti a jarast, es eleg szemet egy dolog.

Azt irjak, hogy elmeletileg egyebkent jatszhatna vele Berry, csak fajdalmas dolog. Illetve azt olvastam, hogy egyebkent egy egy siman mutheto dolog, viszont a felepules nyolc hetig tart.

Mivel Berry egy percet sem edzett meg a szezonban, igy szerintem nem is kerdes, hogy ebbol IR lesz, az idenyben nem is fog jatszani, attol tartok.

Szivesen a valaszt, en, kedves! Like-olom is magam.


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a nudli van Berryvel? Honapok ota olvasom, hogy a sarkaval bibi van es emiatt nem edz, de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt mondja Terez Paylor (eleg tuti bennfentes), a Chiefs GM szinte biztosra vette, hogy a Saints P. Mahomest fogja vinni a 11. picken, ha bent lesz. Ezert fel kell menni elejuk, ha akarjak. Bent volt 10. picknel, ezert aktivizaltak az elore megbeszelt felcseret.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2018/9/26/17886278/chiefs-stock-report-whose-stock-is-rising-or-falling-after-the-win-against-the-49ers


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Csak en latom ugy, hogy egyre gyengebb? Eloszor 5, majd 4, most pedig csak 3 TD...
undisputedly
kiegett.
ulpianus
Ez jó ómen ha azt nézzük, hogy a Bowl.hu is hamarabb "kiégett" mint Brady, és valóban Mahomes egyre kevesebb TD-t dob tényleg egyre szarabb,bár Sobrinak lenne erre is valami tudományosabb magyarázata és a végén kijönne hogy 3>6.

Persze ha Iktriad lesújt és eljinxeli nekünk akkor az idény végére Mahomes csak Mekk Elek lesz, Tyler "GOAT" Palkonk árnyékában.
Tudom legtöbbször itt mindenki arra gondol, hogy akkor már egyen egy jó Galócapörköltet, vagy hÍvja ki Chuck Norrist a Colusseumban egy autentikus gladiátor harcra.
Persze mindkettő kb Mission Impossible de Iktriad halálosabb Chuck Norrisnál, és van aki a Galócatoxinra is immunis, viszont még a Brit tudósok sem jártak semmilyen eredménnyel a Jinxtriad fertőzöttek felgyógyÍtásában.

Ennek ellenére én mégis bizakodó vagyok, még úgy is,hogy a védelmünk lehet gyengült az utóbbi pár évhez képest.
Sok az új arc és még az idény elején rövid felkészüléssel a hátuk mögött az összeszokottságon van mit javÍtani.

De az O is javulhat 1-2 FG-nyit + 6TD az 42 pont, Mahomes 2.meccsén hozta, ameddig a D 40ponton tudja tartani az ellenfelet nem lesz gond ezt pedig már most is tudják.

Innentől már csak Iktriad az egyetlen veszélyforrás, de páran tudják,hogy nem fizette meg az árát még mindig a Jack draftnak, pedig egy korsó sör amit videóra rögzÍtve elfogyaszt olyan alacsony egy ilyen LB-ért,hogy szó szerint a földet súrolják.
Pedig lehet megérte volna és a bÍrók is láthatják, a Po ban,hogy Jack nincs lent. Egy korsó sör/SuperBowl. Eddig.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak en latom ugy, hogy egyre gyengebb? Eloszor 5, majd 4, most pedig csak 3 TD...
undisputedly
Először 4, utána 6, de amúgy jó volt 😀
Amúgy tényleg szörnyű volt ma, én a Pats ellen játszani sem engedném már

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a broncos meccseket az eddigiek alapján azért nem nevezném keménynek
ehh
Nekik kulonosen ki kell elemezni Mahmoes jatekat, tobb okbol. Biztos mar meg is tettek. Es holnaptol nezik a mait. minket kell legyozniuk a rajatszasert. Es vannak jo vedoik, bar nem jatszanak csucsformaban.
ulpianus
Ez hízelgő, de ez a Broncos D# egy forintot nem ér. Kb. az egyéni zsenialitás hozz néhány nagy játékot, de amúgy katasztrófa

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Csak en latom ugy, hogy egyre gyengebb? Eloszor 5, majd 4, most pedig csak 3 TD...
undisputedly
kiegett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
a broncos meccseket az eddigiek alapján azért nem nevezném keménynek
ehh
Nekik kulonosen ki kell elemezni Mahmoes jatekat, tobb okbol. Biztos mar meg is tettek. Es holnaptol nezik a mait. minket kell legyozniuk a rajatszasert. Es vannak jo vedoik, bar nem jatszanak csucsformaban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Csak en latom ugy, hogy egyre gyengebb? Eloszor 5, majd 4, most pedig csak 3 TD...
undisputedly
kettőt kénytelen volt futtatni hunt-al, mert túl közel voltunk és onnan nem ér
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
szerintem 35-7 egyszerűen csak leszarták a második félidőt
a broncos meccseket az eddigiek alapján azért nem nevezném keménynek
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak en latom ugy, hogy egyre gyengebb? Eloszor 5, majd 4, most pedig csak 3 TD...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Bombasztikusan kezdett megint az offense. Es az eleg is volt a vegeig. Pedig a vedelem megint mindent megtett, hogy szoros legyen. Elkepeszto hibak voltak. Egyik TDt tobbszor ismeteltek, ahogy harman fognak egyet, a TDt elkapo meg tok uresen varja a passzt. Legalja.

Na, de a Broncos es a Raiders kikapott (utobbi meglepett), igy nagyon jol allunk. Viszont jon 5 kemeny meccs. Ket Denver, kozte egy Pats, egy Jax, egy Cinci. Mahomes leszallhat a foldre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
A TTU power! 😊
Drip
Hat ott se nagyon volt védelem, szoval ismerős lehet neki ez a helyzet. 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 fuzovelkifele.com/2018/09/igy-szedi-szet-barmelyik-vedelmet-mahomes-es-a-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Funfact. Ket meccsen 10 TDt eddig Brees 2009-ben, illetve P. Manning 2013-ban produkalt. Es tegnap (+ 1 hete) Petya Mahomes.
ulpianus
Az első két meccsre gondolhattál, viszont Brees és Manning is megállt kilencnél, a két kis amatőr 😊 Szóval Mahomes már jobbat tud felmutatni

Egymást követő két meccs esetén amúgy Big Bennek volt 12 is (6-6 a Colts és a Ravens ellen 2014-ben), asszem az lehet az abszolút rekord (legalábbis nem rémlik, hogy azóta megdöntötték volna)

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Volt egy osztalytarsam, Papp Marci. PM. Nem az igazmondasarol volt hires. Akit nem ismert, azt ondta "az utcankban lakik". Aztan haverom rajzolt neki egy foldgombot, amin egy orias utca haladt keresztul-kasul, igy mindenki ott lakhatott. PM. Azok tudnak!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg tényleg: Patrick Mahomes monogramja PM.

Véletlen? Aligha 😛 😉
dande
nem, valóban nem véletlen. Azért PM mert a kereszt és vezetéknevének a kezdőbetűi ezt adják ki.
Black_Adder
Tudod te, hogy kire gondolok, nálatok is játszott valami ilyen monogrammal rendelkező "kókler" 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Egyébként meg tényleg: Patrick Mahomes monogramja PM.

Véletlen? Aligha 😛 😉
dande
nem, valóban nem véletlen. Azért PM mert a kereszt és vezetéknevének a kezdőbetűi ezt adják ki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg tényleg: Patrick Mahomes monogramja PM.

Véletlen? Aligha 😛 😉
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
A TTU power! 😊