Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1051679317816762368?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1051679317816762368&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2F

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Jó meccs volt. Lesz még idő győzni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig a màsodik félidő nyomokban már tartalmazott védekezést is... 😊

Mindegy, ez az év is így fog már lemenni, aztán lesz, ami lesz.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Ez kis pici Majomsz szakmazgatas akkor talan belefer. Reid rendszere igen osszetett. WCO egyik alfaja kombinalva Air Coryellel. Ebbe minden evben beemel a mester olyan egyetemi sema elemeket, amiket mas is probal, de valahogy Reidnel mukodik is. Ezert tartja a szakma egyik legnagyobb koponyanak.
Iden peldaul - pont Mahomes miatt - kerult be az Air Raid (amellett az RPO is maradt, amit megint csak Reid tett fel erdemben az NFL terkepre).

Na most, Air Raid. Ennel annyit erdemes tudni, eme szempont alapjan (dontesek, dobasi helyzetek), hogy a QBnek dontenie kell a snap elott, es at KELL hivnia a playt. Mivel gyorsan kialakulo jatek, muszaj, hogy legalabb esely legyen a megjatszasara. Ehhez azonban az iranyitonak muszaj olvasni a vedelmet. Vagyis kevesebb a huddle ido, ha egyaltalan van.

Viszont szerencsere Mahomes kivaloan olvassa pre- es post snap a vedelmeket. Igy van az, hogy talal is rest a pajzson. Es persze onbizalma hatartalan, meg is dobja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Hoyer imitalta Mahomest a honved edzesen. Azt ajanlottak neki, hogy minden dobast amit csak gondol, dobjon meg. 😀
ulpianus
Az a baj, hogy Mahomes olyat is megdob amire ember nem gondol 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Hoyer imitalta Mahomest a honved edzesen. Azt ajanlottak neki, hogy minden dobast amit csak gondol, dobjon meg. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Az megvan, hogy Big Red a kickerunket, Butkert Buttkickernek, meg Buttkicker.com-nak hivja? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Nate Orchard érkezett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Tardif és Watts IR. Ellenben Frank Zombo visszatert.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Bengals-Chiefs Week 7 showdown flexed to SNF

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Sztem arra gondolt, ha legyozzuk az AFC ket legerosebb csapatat, es hibatlan marad a merleg, akkor lehet elhinni a komoly celokat. Sztem iden meg a PO a cel, Mahomes beepitese a csapatba. A vartnal jobban mennek a dolgok, azt el kell ismerjem. 🏈

Masreszt valoban se nekunk, se a Honvednak nem eletbevago a meccs. Gyozni jo, de alig valoszinu, hogy vegul ezen barmi mulik.

Es a Jaguars ellen se volt jo a vedelem. Csak ahogy celoztam ra, Bortlesben bizhattunk. Ugyanazt tette, mint mindig. Mikor szamitott nem tudott higgadt es koncentralt maradni. Garbage timeban szepitett a statjain, de a csapat azzal semmire sem mert.
Brady a masik veglet. Nem atom doboero, semmi kimelkedo kepesseg. De BEvel felepitettek egy rendszert amiben minimalizaltak a hibakat. Az ellenfelet pedig probaljak a leheto leginkabb nekik kenyelmetlen helyzetbe hozni, hogy hibazzon. Lelkileg is nyomas ala helyezik, minden aprosagot felhasznalnak. Ezert mennek neki a felesleges negyediknek meccs vegen.
Es meg vmi. Lehet rossz napjuk, de Brady a legnagyobb ebben, akit valaha lattam. Leul egy szar meccsen, nem szol senkihez, BB sem zavarja. Felall es a kovetkezo drivetol megallithatatlan. Nem mindig, de ha szamit, Brady nagyon ritkan esik szet. Szinte soha. Es most nem lesz nyomas rajta. Egy szar vedelem ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a W-hez. A divízió tuti meglesz, és ha jövő héten megcsapjátok a Birodalmiakat is, akkor lehet nagyon merész álmokat szőni már idénre is.
iktriad
Be ne gyorsuljon végén a Chargers 😀
Btw, mit számít, hogy most nyer-e a Chiefs? A playoff picit lényegesebbnek tűnik nekem, ha most kikap, akkor sincs semmi, max nem hibátlan a mérleg, hanem 5–1. Látod, ti nyertetek, mégiscsak 3–2-vel álltok, és nem vagytok még playoffban a győzelemmel (a Lions pláne)

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 854 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mahomes kiégett? 😊
bcsarli
Biztos csak tartalékol a Pats ellen!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mahomes kiégett? 😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
A kedvencem Lucas pickje volt. Aki az Istennek sem akart lemenni, oszt`csak levittek vegul. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. A divízió tuti meglesz, és ha jövő héten megcsapjátok a Birodalmiakat is, akkor lehet nagyon merész álmokat szőni már idénre is.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Nyertunk. A vedelem megint benyelt 400+ passzolt yardot. De legalabb fogtak 4 picket, bar makjuk is volt nem egynel. Bortles is segitett. Meg egy fumbli is akadt. Szal fene tudja, jo ez.
Mahomes pedig megint jo volt, pedig ket picket is dobott, es TDt csak futott egyet. Illetve egy pick six volt, a barom Chris Jonestol, aki sikeresen kiallitatta magat, egy nagy hulyeseggel.
Tardif megserult, illetve Ford is kapott egyet.

Ki gondolta volna a naptarrra nezve, hogy 5-0 lesz? Orom es boldosag!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Mindenkinek kicsit rontottuk a kapott pontatlagat. Az a baj, hogy a Jaxnek ez 14 meccsenkent, megha 17-21 is lenne, akkor is keves. Mert a vedelmunk kapni fog olyan 30 korul.
A ket iranyiton mmulhat. Borti kepes elbenazni, Mahomes pedig minel nagyobb a nyomas, annal tobbet kockaztat. Ami vegul pickhez vezet mindenkepp, nem biztos hogy ma, de valoszinu. Es akkor baj lesz.
Na mindegy, nekunk nem a Jaguars a legyozendo iden. Reid idonkent kitalal valamit, de hogy ma az eleg lesz-e, az nagy kerdes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyerünk, mutassátok meg a jaguáronak, hogy ti ültök a volánnál, ti vagytok a FŐNÖKÖK 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk erdemes lenne megszamolni, hany ilyen tamadot fujtak be, es hany sack helyetti rtp-t. Pedig ebben az idenyben ez is fault mar

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 976
Kareem Hunt 26k $ buntetest fizet. Mivel a Donkeys elleni meccsen sisakkal utkozte le a vedot, ugy futott neki. Ami sztem ra veszelyesebb. Nyilvan kifizeti, semmi gond. Ez a trend.

Masreszt viszont, hogyan kellene eljarni? Seggel elore? Komolyan, ertem en, de mar lassan a vallvedovel utkozes is tilos. Persze, serulesveszelyes, de most jottek ra, hogy ez a sport serulesveszelyes?
ulpianus
Ez a szabály és a több más modern szabály a sérülések elkerülése érdekében, nem kompatibilis az amerikai foci sportággal. Én bízom benne h a nézettségkiesés rádöbbenti őket majd erre, h ez nem flag foci. A játékosok amikor az NFL-t választották vagy csak kiskorban a sportot, pontosan tudták mivel járhat. Nem lehet kivédeni, kiszedni a sportból 100%-ig a sérülésfaktort. A hülye szabályok meg másfajta sérüléshez vezetnek. (Hayes, Miami)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Kareem Hunt 26k $ buntetest fizet. Mivel a Donkeys elleni meccsen sisakkal utkozte le a vedot, ugy futott neki. Ami sztem ra veszelyesebb. Nyilvan kifizeti, semmi gond. Ez a trend.

Masreszt viszont, hogyan kellene eljarni? Seggel elore? Komolyan, ertem en, de mar lassan a vallvedovel utkozes is tilos. Persze, serulesveszelyes, de most jottek ra, hogy ez a sport serulesveszelyes?
ulpianus
Egyenes testtel mindketten mint az NBA-ben a mellkas pacsi. És ott egyből állj is van nehogy a mez gyűrődjön.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Kareem Hunt 26k $ buntetest fizet. Mivel a Donkeys elleni meccsen sisakkal utkozte le a vedot, ugy futott neki. Ami sztem ra veszelyesebb. Nyilvan kifizeti, semmi gond. Ez a trend.

Masreszt viszont, hogyan kellene eljarni? Seggel elore? Komolyan, ertem en, de mar lassan a vallvedovel utkozes is tilos. Persze, serulesveszelyes, de most jottek ra, hogy ez a sport serulesveszelyes?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
 bowl.hu/forum/alairasok/kirakat/1825024


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
PM az irányÍtónk aki még futni is tud.
Egyéb kérdés? 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "