Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erdekes, de a vedelem is elfogadhato szintre jutott. Nem jok, azert ne essunk tulzasba, de nem remalom mar az egesz.
ulpianus
Pedig Idény elején egyesek már Sutton elküldését követelték, de a tipikus szarból várat nemlehet esete.
KoporShow
Én már 2 éve azt követelem 😊 Egy kompetesebb DCvel olyan, anyaggal ami a keze alatt volt, már rég SB győzelmet kellett volna ünnepelni Alex Smithel együtt is. JS jóval rosszabb anyaggal dolgozott nálunk, idén bajban is van rendesen, mégis õsszejött. Úgyhogy most valóban segített a D de már ideje volt.
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Erdekes, de a vedelem is elfogadhato szintre jutott. Nem jok, azert ne essunk tulzasba, de nem remalom mar az egesz.
ulpianus
Pedig Idény elején egyesek már Sutton elküldését követelték, de a tipikus szarból várat nemlehet esete.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Erdekes, de a vedelem is elfogadhato szintre jutott. Nem jok, azert ne essunk tulzasba, de nem remalom mar az egesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


bocsi ha volt mar, en csak most lattam
szakadok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ford nagyon kell ebbe a védelembe. Mástól nem igazán látok kiemelkedőt. Tán még Fuller és Hitchens, aki feltűnt. (Két meccs alapján persze nem lettem túl okos.)
kristóf17
Houston idén jó volt, amíg le nem sérült.
Persze ahogy öregszik, úgy egyre többet sérült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Ford nagyon kell ebbe a védelembe. Mástól nem igazán látok kiemelkedőt. Tán még Fuller és Hitchens, aki feltűnt. (Két meccs alapján persze nem lettem túl okos.)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nyertunk. Ez a lenyeg.
Mahomesnak nem a legjobb napja volt, de 4 TDt kiosztott, meg egy tipikus gunslinger picket.
Ford 3 sackje, es a vedelem labdaszerzesei kellettek ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Chiefs/status/1055914340082102272
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Is Andy Reid the QB Whisperer?
 www.thescore.com/s/7502475

Tényleg megérdemelné HCként is azt a gyűrűt!
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Szép stat
 twitter.com/AdamStites_/status/1054210962356490240
iktriad
Ebbol is latszik, hogy van meg hova fejlodni, tobb pontot a nepnek
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép stat
 twitter.com/AdamStites_/status/1054210962356490240
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Hajnalban egyertelmuen a spread offense volt a meghatarozo a jatekunkban. Itt mar szo nem volt arrol, hogy elemeket beillesztettek a profi WCO stb. koze. Itt kokemenyen megerkezett az Air Raid+RPO, a Bengals DC pedig nem volt felkeszulve arra, hogy a tobbi (eddig Chiefstol latott) u.n. "profi" elem valik kiegeszito jatekka.
Ez a jovo, ahogy baggio mindig is mondta. Kellett hozza talalni egy iranyitot, egy edzot, de hogy tarol, az biztos.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Andy Reid allitja, feltuzelt a csapat. Watkins biztos, mert megjegyezte, a SB a cel, velemenye szerint.
ulpianus
Egyáltalán nem olyan messzi álom az. Ezzel a támadósorral még védelem nélkül is itt tartotok, ahol, aztán visszatér majd Berry és jelentős javulás lesz ott is.

Mahomes elképesztő, picit kár, h kihúztátok előttünk. 😊
PEEtör
Berry nem fog visszaterni, laza IR lesz ennek a vege. A Super Bowl meg nagyon messzi alom, amig a Colts az AFC-ben van. X-D

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Andy Reid allitja, feltuzelt a csapat. Watkins biztos, mert megjegyezte, a SB a cel, velemenye szerint.
ulpianus
Egyáltalán nem olyan messzi álom az. Ezzel a támadósorral még védelem nélkül is itt tartotok, ahol, aztán visszatér majd Berry és jelentős javulás lesz ott is.

Mahomes elképesztő, picit kár, h kihúztátok előttünk. 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh micsoda win? Most a védelem is aratott.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nagyon talaljon ki vmit a DC vel mert másként nem fog menni. Kezdetnek vissza lehetne hozni DJt, ha másnak nem, jó értelemben hangembernek az öltözőben.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Andy Reid allitja, feltuzelt a csapat. Watkins biztos, mert megjegyezte, a SB a cel, velemenye szerint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Megerkezett a regi ismeros, Jeff Allen a tamadofalba. (Leon McQuay safety adta at a helyet.) Miutan Tardif (G) es Morse (C) is serult.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki betudná linkelni amikor Mahomes átdobta a pályát bemelegítéskor? (1 hónapos lehet)
steelwolf
Beírtam YouTube-ra, hogy Mahomes 100 yard, és még be sem fejeztem, már ki adta a vidiket


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki betudná linkelni amikor Mahomes átdobta a pályát bemelegítéskor? (1 hónapos lehet)
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Remek meccs volt,le a kalappal a KC előtt!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mahomes hype train fopalyaudvar rovat:

PAtrick Mahomes amellett, hogy bator mint a terminator, es giga nagyot dob. Leirok par dolgot, csak mert megerdemli.

Eloszor mikor Reidek kezdtek felmerni a sracot, tudtak, hogy jo. Ezert draftoltak. De nem tudtak, hogy ennyire jo. Behivtak egy irodaba. Reid eloadott olyan 15 playt, total reszletesen, ki hol all, ki mit jatszik, mi a play neve, mit jatszik a vedelem pontosan. Kimentek szuntere, beszelgettek masrol. Majd behivtak, es Mahomesrol kiderult, hogy szinte fotografikus memoriaja van. Tupontosan visszamondott mindent.
Reidek lattak mar par QBt, de le voltak dobbenve. Azota is mondja Mahomes, hogy adjanak tobb infot neki, meg tudja jegyezni a nagy playbookot is. Ami Reidnek, az allando fejlesztomernoknek egy alom.
Alexej mondta tavaly rola, hogy elmond valamit egyszer, vagy megmutat valamit egyszer, es Mahomes nemcsak azonnal megjegyzi, de meg is tudja csinalni. Es tudjak mindketten, hogy megy neki. Szte mar tavaly siman kimehetett volna a palyara kezdeni. Vegul a Denver ellen ki is ment. Es kiraly volt.

Masik, edzesmoral. Mikor Mahomes gyerek volt, az apja sztar volt a profi baseball ligaban. Ahogyh a nagybatyja is. Mikor vege lett a meccsnek, hazamentek. Es Mahomes jatszani ment, de emlekszik, az apja mindig leult kaja utan ,es azonnal elkazdett felkeszulni papirrol a kovektezo hetre. ES o meg a nagybatyja is minden nap gyakoroltak utni, dobni. Minden nap. Ezert voltak jok. Mahomes ezt latta, ezt tanulta, ezert csinalja o is ezt.

Egyetemi edzoje is kimelete az extrem terhelhetoseget. Egyebkent bevalota, nagyon bizott benne, hogy Reidhez kerul, mert Reid koztudottan nagy QB guru. Meg lehet nezni, hogy minden QB nala 15-20 ponttal jobb QB ratinget hoz, mint mashol. McNabb, Vick, Alex, Kolb, akarki. Egyebkent Reid QB suttogo is. Azt mondjak, mikor game winning drive kell, sok edzo nem mond semmit, gondolkozik melyi play legyen. Amitol fiatalabb iranyitok idegesek lesznek, tul nagy a nyomas. Reid ilyenkor, ha nem is dontott, akkor is beszel hozzajuk. Mindamalett, hogy igencsak tudja mit csinal. Szoval nem viccbol nyilatkozza nem egy edzo, mara szakerto, aki Reid alatt dolgozott, hogy most nagyon megtalaltak egymast ok ketten. Nem tudom, hol a hatar, meddig tart, mig kielemzik Mahomest, es az szamitani fog-e? Mert Reid siman atirja a playbookot, es Mahomes megtanulja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marha élvezetes meccsre sikeredett ez végül, Mahomes tökös gyerek, a hibák után elég pöpec második félidőt rittyentett. Jó reklámja volt a támadójátéknak. Nekünk most valamivel fontosabb volt ez a győzelem, mert nagyon nagy hátrányba kerültünk volna, szerencsére ezt a nagy feltámadás ellenére hoztuk 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/lawlornfl/status/1051674000798179328