Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki betudná linkelni amikor Mahomes átdobta a pályát bemelegítéskor? (1 hónapos lehet)
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Remek meccs volt,le a kalappal a KC előtt!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mahomes hype train fopalyaudvar rovat:

PAtrick Mahomes amellett, hogy bator mint a terminator, es giga nagyot dob. Leirok par dolgot, csak mert megerdemli.

Eloszor mikor Reidek kezdtek felmerni a sracot, tudtak, hogy jo. Ezert draftoltak. De nem tudtak, hogy ennyire jo. Behivtak egy irodaba. Reid eloadott olyan 15 playt, total reszletesen, ki hol all, ki mit jatszik, mi a play neve, mit jatszik a vedelem pontosan. Kimentek szuntere, beszelgettek masrol. Majd behivtak, es Mahomesrol kiderult, hogy szinte fotografikus memoriaja van. Tupontosan visszamondott mindent.
Reidek lattak mar par QBt, de le voltak dobbenve. Azota is mondja Mahomes, hogy adjanak tobb infot neki, meg tudja jegyezni a nagy playbookot is. Ami Reidnek, az allando fejlesztomernoknek egy alom.
Alexej mondta tavaly rola, hogy elmond valamit egyszer, vagy megmutat valamit egyszer, es Mahomes nemcsak azonnal megjegyzi, de meg is tudja csinalni. Es tudjak mindketten, hogy megy neki. Szte mar tavaly siman kimehetett volna a palyara kezdeni. Vegul a Denver ellen ki is ment. Es kiraly volt.

Masik, edzesmoral. Mikor Mahomes gyerek volt, az apja sztar volt a profi baseball ligaban. Ahogyh a nagybatyja is. Mikor vege lett a meccsnek, hazamentek. Es Mahomes jatszani ment, de emlekszik, az apja mindig leult kaja utan ,es azonnal elkazdett felkeszulni papirrol a kovektezo hetre. ES o meg a nagybatyja is minden nap gyakoroltak utni, dobni. Minden nap. Ezert voltak jok. Mahomes ezt latta, ezt tanulta, ezert csinalja o is ezt.

Egyetemi edzoje is kimelete az extrem terhelhetoseget. Egyebkent bevalota, nagyon bizott benne, hogy Reidhez kerul, mert Reid koztudottan nagy QB guru. Meg lehet nezni, hogy minden QB nala 15-20 ponttal jobb QB ratinget hoz, mint mashol. McNabb, Vick, Alex, Kolb, akarki. Egyebkent Reid QB suttogo is. Azt mondjak, mikor game winning drive kell, sok edzo nem mond semmit, gondolkozik melyi play legyen. Amitol fiatalabb iranyitok idegesek lesznek, tul nagy a nyomas. Reid ilyenkor, ha nem is dontott, akkor is beszel hozzajuk. Mindamalett, hogy igencsak tudja mit csinal. Szoval nem viccbol nyilatkozza nem egy edzo, mara szakerto, aki Reid alatt dolgozott, hogy most nagyon megtalaltak egymast ok ketten. Nem tudom, hol a hatar, meddig tart, mig kielemzik Mahomest, es az szamitani fog-e? Mert Reid siman atirja a playbookot, es Mahomes megtanulja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marha élvezetes meccsre sikeredett ez végül, Mahomes tökös gyerek, a hibák után elég pöpec második félidőt rittyentett. Jó reklámja volt a támadójátéknak. Nekünk most valamivel fontosabb volt ez a győzelem, mert nagyon nagy hátrányba kerültünk volna, szerencsére ezt a nagy feltámadás ellenére hoztuk 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/lawlornfl/status/1051674000798179328
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1051679317816762368?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1051679317816762368&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2F

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jó meccs volt. Lesz még idő győzni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig a màsodik félidő nyomokban már tartalmazott védekezést is... 😊

Mindegy, ez az év is így fog már lemenni, aztán lesz, ami lesz.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ez kis pici Majomsz szakmazgatas akkor talan belefer. Reid rendszere igen osszetett. WCO egyik alfaja kombinalva Air Coryellel. Ebbe minden evben beemel a mester olyan egyetemi sema elemeket, amiket mas is probal, de valahogy Reidnel mukodik is. Ezert tartja a szakma egyik legnagyobb koponyanak.
Iden peldaul - pont Mahomes miatt - kerult be az Air Raid (amellett az RPO is maradt, amit megint csak Reid tett fel erdemben az NFL terkepre).

Na most, Air Raid. Ennel annyit erdemes tudni, eme szempont alapjan (dontesek, dobasi helyzetek), hogy a QBnek dontenie kell a snap elott, es at KELL hivnia a playt. Mivel gyorsan kialakulo jatek, muszaj, hogy legalabb esely legyen a megjatszasara. Ehhez azonban az iranyitonak muszaj olvasni a vedelmet. Vagyis kevesebb a huddle ido, ha egyaltalan van.

Viszont szerencsere Mahomes kivaloan olvassa pre- es post snap a vedelmeket. Igy van az, hogy talal is rest a pajzson. Es persze onbizalma hatartalan, meg is dobja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 291 — Invisible man
Hoyer imitalta Mahomest a honved edzesen. Azt ajanlottak neki, hogy minden dobast amit csak gondol, dobjon meg. 😀
ulpianus
Az a baj, hogy Mahomes olyat is megdob amire ember nem gondol 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hoyer imitalta Mahomest a honved edzesen. Azt ajanlottak neki, hogy minden dobast amit csak gondol, dobjon meg. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Az megvan, hogy Big Red a kickerunket, Butkert Buttkickernek, meg Buttkicker.com-nak hivja? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nate Orchard érkezett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Tardif és Watts IR. Ellenben Frank Zombo visszatert.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Bengals-Chiefs Week 7 showdown flexed to SNF

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Sztem arra gondolt, ha legyozzuk az AFC ket legerosebb csapatat, es hibatlan marad a merleg, akkor lehet elhinni a komoly celokat. Sztem iden meg a PO a cel, Mahomes beepitese a csapatba. A vartnal jobban mennek a dolgok, azt el kell ismerjem. 🏈

Masreszt valoban se nekunk, se a Honvednak nem eletbevago a meccs. Gyozni jo, de alig valoszinu, hogy vegul ezen barmi mulik.

Es a Jaguars ellen se volt jo a vedelem. Csak ahogy celoztam ra, Bortlesben bizhattunk. Ugyanazt tette, mint mindig. Mikor szamitott nem tudott higgadt es koncentralt maradni. Garbage timeban szepitett a statjain, de a csapat azzal semmire sem mert.
Brady a masik veglet. Nem atom doboero, semmi kimelkedo kepesseg. De BEvel felepitettek egy rendszert amiben minimalizaltak a hibakat. Az ellenfelet pedig probaljak a leheto leginkabb nekik kenyelmetlen helyzetbe hozni, hogy hibazzon. Lelkileg is nyomas ala helyezik, minden aprosagot felhasznalnak. Ezert mennek neki a felesleges negyediknek meccs vegen.
Es meg vmi. Lehet rossz napjuk, de Brady a legnagyobb ebben, akit valaha lattam. Leul egy szar meccsen, nem szol senkihez, BB sem zavarja. Felall es a kovetkezo drivetol megallithatatlan. Nem mindig, de ha szamit, Brady nagyon ritkan esik szet. Szinte soha. Es most nem lesz nyomas rajta. Egy szar vedelem ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a W-hez. A divízió tuti meglesz, és ha jövő héten megcsapjátok a Birodalmiakat is, akkor lehet nagyon merész álmokat szőni már idénre is.
iktriad
Be ne gyorsuljon végén a Chargers 😀
Btw, mit számít, hogy most nyer-e a Chiefs? A playoff picit lényegesebbnek tűnik nekem, ha most kikap, akkor sincs semmi, max nem hibátlan a mérleg, hanem 5–1. Látod, ti nyertetek, mégiscsak 3–2-vel álltok, és nem vagytok még playoffban a győzelemmel (a Lions pláne)

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mahomes kiégett? 😊
bcsarli
Biztos csak tartalékol a Pats ellen!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mahomes kiégett? 😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A kedvencem Lucas pickje volt. Aki az Istennek sem akart lemenni, oszt`csak levittek vegul. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. A divízió tuti meglesz, és ha jövő héten megcsapjátok a Birodalmiakat is, akkor lehet nagyon merész álmokat szőni már idénre is.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nyertunk. A vedelem megint benyelt 400+ passzolt yardot. De legalabb fogtak 4 picket, bar makjuk is volt nem egynel. Bortles is segitett. Meg egy fumbli is akadt. Szal fene tudja, jo ez.
Mahomes pedig megint jo volt, pedig ket picket is dobott, es TDt csak futott egyet. Illetve egy pick six volt, a barom Chris Jonestol, aki sikeresen kiallitatta magat, egy nagy hulyeseggel.
Tardif megserult, illetve Ford is kapott egyet.

Ki gondolta volna a naptarrra nezve, hogy 5-0 lesz? Orom es boldosag!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mindenkinek kicsit rontottuk a kapott pontatlagat. Az a baj, hogy a Jaxnek ez 14 meccsenkent, megha 17-21 is lenne, akkor is keves. Mert a vedelmunk kapni fog olyan 30 korul.
A ket iranyiton mmulhat. Borti kepes elbenazni, Mahomes pedig minel nagyobb a nyomas, annal tobbet kockaztat. Ami vegul pickhez vezet mindenkepp, nem biztos hogy ma, de valoszinu. Es akkor baj lesz.
Na mindegy, nekunk nem a Jaguars a legyozendo iden. Reid idonkent kitalal valamit, de hogy ma az eleg lesz-e, az nagy kerdes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyerünk, mutassátok meg a jaguáronak, hogy ti ültök a volánnál, ti vagytok a FŐNÖKÖK 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk erdemes lenne megszamolni, hany ilyen tamadot fujtak be, es hany sack helyetti rtp-t. Pedig ebben az idenyben ez is fault mar