Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Holgyejim és urajim! A modern tamadofutball cimu musorunkat lattak. Remeljuk a 105 pont, feszultsegfokozo elosztasban Ebren tartotta onoket a figyelmuket.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Scandrick hogy muzsikál? Számok alapján egészségesnek és produktívnak tűnik, nem fogott még ki rajta a kor?
gyeek
Olyan, mint a vedelemben mindenki. Mikor jo, akkor hozza a szamokat, alig hibazik. Masik heten masok jok. De egyutt nem kapjak el a fonalat. Sajnabajna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Scandrick hogy muzsikál? Számok alapján egészségesnek és produktívnak tűnik, nem fogott még ki rajta a kor?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reid egy úriember. Payton a locker roomra törte a fire alarmot, aztán leordította a matricát a sisakjukról, mert csak 35 pontot átlagolnak, és nemá... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az megvan, hogy Big Red lecseszte a tamadokat? Azt mondta, nem eleg ez a 26 pont, amit szereztek (egyszer volt meg 27 a Denver ellen, annak sem orult). Tessek jobban igyekezni, nekunk a szokasos 30-40 pontot kell elerni. Erdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyik meccsen mutattak egy felvetelt, ahol Mahomes namtom, 10 eves volt. kosaraztak, es meccs vege elott masodpercekkel radobta vagy felpalyarol. Bement, nyertek. Ez Mahomes elete egy dobasba suritve. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://a.espncdn.com/photo/2018/1109/r461191_2_1600x800cc.jpg
'Most humans can't do that': The story behind Mahomes' impossible arm
He is the rarest of quarterbacks, capable of making the impossible look routine. So where did his gifts come from -- and where do they lead from here?


jo kis olvasmany

kedvenc reszem:

When Randi and Pat signed Patrick up for T-ball in their hometown of Tyler, Texas, the 4-year-old was so advanced he was traded for two players -- Texas sports, man -- and moved up to play coach-pitch with older kids. At the first practice, he scooped a ground ball at shortstop and fired to first, hitting the first baseman between the eyes and shattering his glasses. "I thought everybody could catch," Mahomes says now, laughing.

4evesen trade 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1061731114862157836
empty taxi
meghalt a barátnője mostoha apja miután elájult a meccs alatt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1061731114862157836


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Legkevesebb pontot szereztuk iden. 26-ot. De eleg volt. A vedelem mikor kellett, jo volt, egyebkent nem. De igazabol vegig nyeresre alltunk, gond nem volt. Par TDt benne hagytunk a meccsben, Ford pedig oriasi hulyesegevel adott egy TDt ajandekba. Ellenben sackelt o is, masok is. Mahomest is pont 5x vittek le egyebkent. Ez ilyen meccs volt.

Nem sokszor kell mar gyozni a rajatszashoz. Igazabol az is mindegy, hogy a Bolts ellen nyerunk vagy nem. mondjuk ha egyiknek lesz 12 masiknak 11 (vagy tobb) gyozelme, akkor nem latom, hogy melyik masik csoportmasodik erne el tobbet? Szal PO igy is - ugyis mindket csapatnak. Persze azon a meccsen dolhet el a csoportgyozelem, de lehet hogy ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Watkins nem fog jatszani a Cards ellen valoszinuleg. Meglepodnek, ha nem nyernenk ettol meg onmagaban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Jó lenne visszanézni a meccset, kérdés lesz-e időm rá. A Browns Dtől kicsit tartottam, de talán nekik is nagy falat még egy ilyen robogó gépezet. De összességében szerintem ez a meccs 3-4 fordulóval később sokkal nehezebb lett volna.
alatriste
Hát lehet, hogy ki tudnának többet hozni a dologból, de sajnos egyedül a fal maradt sérülés nélkül. Sec, LB sor, mindenhonnan dőltek ki az emberek.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó lenne visszanézni a meccset, kérdés lesz-e időm rá. A Browns Dtől kicsit tartottam, de talán nekik is nagy falat még egy ilyen robogó gépezet. De összességében szerintem ez a meccs 3-4 fordulóval később sokkal nehezebb lett volna.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Osszessegeben jo meccs volt. Sok pont, ahogy szokott. Mahomes megint 300 yard folott zart, siman nyertunk.
A Browns mindent megtett, jol tamadtak, kockaztattak vegig. A vedelmunk persze neha eltevedt nagyon. Az benne volt eddig is.

Mindenesetree tetszett a Browns igencsak agressziv felfogasa. Megprobaltak tartani a pontversenyt, amig lehetett. Latszott szamomra, Hue mennyire visszafogta az egyebkent nem rossz bandat. Kar, hogy a fel vedelmuk megserult (bar Peppers visszajott).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Dee Ford lett az AFC honap vedoje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Houston ugy serult mint Berry?
Azaz nem jatszik mar de megsincs IR-en...
Janek
berry-ről asszem tegnap nyilatkozták le, hogy már day by day, szóval bármikor IR-re kerülhet😊
ehh
Stez megmondta, hogy úgyis IR, szóval akkor úgyis IR.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Houston ugy serult mint Berry?
Azaz nem jatszik mar de megsincs IR-en...
Janek
Houstonnak hamstring sérülése van, az meg ugye kb. a legbizonytalanabb h mikor jön rendbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Houston ugy serult mint Berry?
Azaz nem jatszik mar de megsincs IR-en...
Janek
berry-ről asszem tegnap nyilatkozták le, hogy már day by day, szóval bármikor IR-re kerülhet😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Houston ugy serult mint Berry?
Azaz nem jatszik mar de megsincs IR-en...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Erdekes, de a vedelem is elfogadhato szintre jutott. Nem jok, azert ne essunk tulzasba, de nem remalom mar az egesz.
ulpianus
az egészből hiányzik a konzisztencia, néha mutatnak szép dolgokat (még az ilb-k is..pedig!), aztán a következő play-nél (vagy rosszabb esetben drive-nál...volt már rá elég példa) lekaparod az arcod
ehh
De legalabb nem minden drivenal kaprod le az arcod. A fejlodes megkerdojelezhetetlen!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Vannak már tippek Andy mivel bassza el a szezont???
♉gaben♉
passz, erre szerintem külön playbook-ja van, megjósolhatatlan, csak az a biztos, hogy elbasssza
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Erdekes, de a vedelem is elfogadhato szintre jutott. Nem jok, azert ne essunk tulzasba, de nem remalom mar az egesz.
ulpianus
az egészből hiányzik a konzisztencia, néha mutatnak szép dolgokat (még az ilb-k is..pedig!), aztán a következő play-nél (vagy rosszabb esetben drive-nál...volt már rá elég példa) lekaparod az arcod
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Vannak már tippek Andy mivel bassza el a szezont???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "