Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kíváncsi leszek a meccsünkre a LAR ellen, ha nekünk is bevernek 50 pontot akkor lehet hogy SB-t játszanak...
Tomcsik
Ponthaboru volt. Lathatoan kockaztattak sokszor. Ami viszont nem indokolt ha vezetsz 10-14 ponttal (bocs 😀). Nem is lehet mindig igy jatszani. Legfoleg azonban, a ket vedelmet (Chiefs, Bears) nem emlitenem egy lapon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi!

Igen. En is igy gondolom. A honvedon kivul a Bolts aki eselyeskent mehet fel a Chiefs ellen az AFCben, a tobbiek nem. Attol meg barki nyerhet. Csak az ilyen statokat leginkabb mind kidobhatjuk, mikor majd a meccsen lesz egy drive nyerni. A Pats sosem hitte, hogy elveri oket a Giants a dontoben, foleg mert ott sem lesznek. Vagy tavaly az Eagles, minden osszejott nekik. Majdnem minden SBban legalabb egyik csapatra ramutathatok.

Alapszakaszban kiegyenlitodnek a dolgok, a statok jok. Rajatszasban nem. En igy latom.
ulpianus
Persze, de ilyen alapon teljesen felesleges statisztikakat nezni, holott biztos vagyok benne, hogy Reid romma elemzi a szamokat a gameplan elkeszitesenel (akkor is, ha a direct game related statokat es nem a home field advantage adott aspektusait).

Nalam ez egyszeru keplet. Minden aprocska elonyt meg kell szerezni ami a rajatszasban erhet valamit. A 1st pedig nem nem csak, hogy nem aprocska elony, de egyenesen a PO elonyok Szent Gralja, ami bizonyithatoan hatassal van a korunk legsikeresebb HC/QB parosa altal vezetett csapatokra is, sot, az idegenbeli szereples most a regular seasonban is nehezebben megy nekik, hiszen mind a 3 vereseguket idegenben szedtek ossze, otthon veretlenek (ez nem mond ellent annak, hogy johetnek underdog lower seed csapatok hot formaban). Ehhez meg adjuk hozza, hogy egyszer mar kikapott a Chiefs naluk, tehat alapszakaszban sem tudta oket a hazai palyajukon megverni, es abban megegyezhetunk, hogy egy ilen gepezet ellen a PO-ban sem lenne konnyebb.

Szoval igazad van, lehet ugy is hozzaallni, amit leirtal, de szerintem a KC-nak (es barki masnak) szuksege van minden elonyre amit megszerezhetnek, es a 1st seed igy nem kvalifikalhat holmi lesz@rom prioritaskent.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Kíváncsi leszek a meccsünkre a LAR ellen, ha nekünk is bevernek 50 pontot akkor lehet hogy SB-t játszanak...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni. A LAR 5 INT-vel is engedett 50 pontot. Egyik csapat sem fog Super Bowlba jutni.
Amadeus
Jatszottunk a Pats ellen. 40 pontot engedtek feltenni. Lehet azert pont annyit, mert tudtak, hogy a vegen (nulla masodpercnel) egy FG-al 43-at ernek el. Csak aztan egyszer el ne szamoljak.
ulpianus
Felőlem alapozhatod légvárakra ezt a szezont, hogy majd a PO-ban is lemennek nektek kutyába BB-ék. Nem fognak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni. A LAR 5 INT-vel is engedett 50 pontot. Egyik csapat sem fog Super Bowlba jutni.
Amadeus
Jatszottunk a Pats ellen. 40 pontot engedtek feltenni. Lehet azert pont annyit, mert tudtak, hogy a vegen (nulla masodpercnel) egy FG-al 43-at ernek el. Csak aztan egyszer el ne szamoljak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nem értem bevallom őszintén ezt a hurrá-hangulatot, sem a KC, sem a LAR fanoknál. Ha kap egy csapat 50 pontot, akkor nem jó csapat. Ha szerez 50 pontot és mégis kikap egy csapat, akkor meg pláne bajok vannak. Big12 szint volt ez, nem super bowl contenderek mérkőzése, Reid helyében kurva gyorsan elkezdeném kalapálni a védelmet.
Amadeus
A ket nem jo csapat merlege 10-1 es 9-2, a meccsuk utan. Nekik megfelel. Nekem is.
ulpianus
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni. A LAR 5 INT-vel is engedett 50 pontot. Egyik csapat sem fog Super Bowlba jutni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nem értem bevallom őszintén ezt a hurrá-hangulatot, sem a KC, sem a LAR fanoknál. Ha kap egy csapat 50 pontot, akkor nem jó csapat. Ha szerez 50 pontot és mégis kikap egy csapat, akkor meg pláne bajok vannak. Big12 szint volt ez, nem super bowl contenderek mérkőzése, Reid helyében kurva gyorsan elkezdeném kalapálni a védelmet.
Amadeus
A ket nem jo csapat merlege 10-1 es 9-2, a meccsuk utan. Nekik megfelel. Nekem is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
undi!

Igen. En is igy gondolom. A honvedon kivul a Bolts aki eselyeskent mehet fel a Chiefs ellen az AFCben, a tobbiek nem. Attol meg barki nyerhet. Csak az ilyen statokat leginkabb mind kidobhatjuk, mikor majd a meccsen lesz egy drive nyerni. A Pats sosem hitte, hogy elveri oket a Giants a dontoben, foleg mert ott sem lesznek. Vagy tavaly az Eagles, minden osszejott nekik. Majdnem minden SBban legalabb egyik csapatra ramutathatok.

Alapszakaszban kiegyenlitodnek a dolgok, a statok jok. Rajatszasban nem. En igy latom.
ulpianus
Nem értem bevallom őszintén ezt a hurrá-hangulatot, sem a KC, sem a LAR fanoknál. Ha kap egy csapat 50 pontot, akkor nem jó csapat. Ha szerez 50 pontot és mégis kikap egy csapat, akkor meg pláne bajok vannak. Big12 szint volt ez, nem super bowl contenderek mérkőzése, Reid helyében kurva gyorsan elkezdeném kalapálni a védelmet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Ez kemény.

The Chiefs became the first team in NFL history to score 50 points and lose. Entering Monday, NFL teams to score 50+ points were 216-0 all-time, per @EliasSports.
Tomcsik
Hát mivel ez az első NFL meccs, ahol mindkét csapat 50 pont felett volt ez egy elég logikus stat, amit érdemes kiemelni.

több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
undi!

Igen. En is igy gondolom. A honvedon kivul a Bolts aki eselyeskent mehet fel a Chiefs ellen az AFCben, a tobbiek nem. Attol meg barki nyerhet. Csak az ilyen statokat leginkabb mind kidobhatjuk, mikor majd a meccsen lesz egy drive nyerni. A Pats sosem hitte, hogy elveri oket a Giants a dontoben, foleg mert ott sem lesznek. Vagy tavaly az Eagles, minden osszejott nekik. Majdnem minden SBban legalabb egyik csapatra ramutathatok.

Alapszakaszban kiegyenlitodnek a dolgok, a statok jok. Rajatszasban nem. En igy latom.
ulpianus
Kedves tőletek ez az optimizmus irányunkban, de úgy gondolom hogy a mi védelmünk ha teljesen egészséges max akkor lehetne versenyben meccs végéig veletek. Arra a támadó gépezetre ami KC felépült jelenleg egy ilyen pontháborút mint a Rams ellen nem tudok elképzelni.. És jelenleg túl sok a kulcs sérült a Defenseben is hogy limitálni tudjuk valahogy a ti Offense-tek. És akkor az elmúlt két csoportmeccsről nem is beszélek részünkről, ahol a támadó alakulat is gyengén muzsikált..Nemsokára jön az egymás elleni csoportmeccs de félek hogy nem sok izgalmat fog tartogatni számunkra főleg az Arrow Headben
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ez kemény.

The Chiefs became the first team in NFL history to score 50 points and lose. Entering Monday, NFL teams to score 50+ points were 216-0 all-time, per @EliasSports.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
undi!

Igen. En is igy gondolom. A honvedon kivul a Bolts aki eselyeskent mehet fel a Chiefs ellen az AFCben, a tobbiek nem. Attol meg barki nyerhet. Csak az ilyen statokat leginkabb mind kidobhatjuk, mikor majd a meccsen lesz egy drive nyerni. A Pats sosem hitte, hogy elveri oket a Giants a dontoben, foleg mert ott sem lesznek. Vagy tavaly az Eagles, minden osszejott nekik. Majdnem minden SBban legalabb egyik csapatra ramutathatok.

Alapszakaszban kiegyenlitodnek a dolgok, a statok jok. Rajatszasban nem. En igy latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
A vedelemet siman fel lehet javitani. Egyszeruen nem is a tehetseg hianyzik, vagy a cap raforditas. Berry es Houston a legdragabbak, a korhazbol alig jonnek ki. Chirs Jonesnal nem kell jobb DL ember, Bailey es a tobbiek jol kiegeszitik. Es igy tovabb. CB kellene, de igazabol a pass rusherek serulekenyek (Ford+Houston), ami persze megoldhato. Nem kell itt ligaelit vedelem. Csak ne verje a porba oket mindenki, aki kicsit is nem szar napot fogott ki. Szal van honnan feljonni, ezert nem feltetlen penz kerdese.
A tamadoknal sem. Mahomest meg kell majd fizetni, az lesz komoly dolog. Ellenben Kelce jol keres, Watkins draga, de hozhato a helyere valaki olcsobban. O is uveg, most is serult, attol meg szaguld az offense. Hill meg fontos, de speedy WR is akad egyetemen mindig. Conley, a tobbiek, Hunt, vagy a kozepes OL minden tagja potolhato, ha valaki tul sokat ker.
ulpianus
Én általánosságban gondoltam, nem a Chiefsre levetítve. A ti O-tok a legolcsóbban pótolható, azért a Rams, Saints esetében vannak drágább emberek már most is és a jövőben meg végképp (Goff, Cooks, Woods, Kamara, T. Armstead, M. Thomas, etc...)

Másrészt arra értettem, hogy ilyen támadógépezeteket milyen védelmi gépezettel lehetne megfogni, mert egyetemről sem tudsz új sémát hozni D oldalra. Hiperagresszív séma és emberanyag kellene, de azt nem engedik a szabályok.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.
ulpianus
Szerintem pont nektek lenne a legfontosabb a Pats-Steelers-Chiefs harmasbol. Ezt arra alapozom, hogy Mahomes akarmennyire is MVP format fut es 6 TD-t dobal meccsenkent, PO-ban meg nem jatszott, plusz Reid merlege 0-2 BB-vel szemben a PO-ban.

"The head-to-head matchup between the coaches stands 5-2 in favor of Belichick, including the Patriots’ Super Bowl victory over Andy Reid’s Eagles after the 2004 season and New England’s 2015 playoff victory over the Chiefs. And postseason records are where the two coaches’ fortunes diverge."  www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article219749035.html

Plusz BB a Pats-el messze gyengebb idegenben (33%-os deficit..), mint hazai palyan:

Postseason at Home: 19-3 (86%)
Postseason Away: 8-7 (53%)
 allthingsbillbelichick.com/stats/

Az en szememben 3 csapat van jelenleg az AFC-ben akik kepesek megverni a Chiefst (Pats,Steelers,Bolts), ha nagy a tet. Ebbol a harombol a Pats szerintem a legerosebb, tehat ha iden SB-ba akar jutni a Chiefs, velhetoen ok lesznek a legnagyobb akadaly, a fentiak alapjan pedig joval konnyebb megverni a Hazafiakat, ha idegenben jatszanak.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A vedelemet siman fel lehet javitani. Egyszeruen nem is a tehetseg hianyzik, vagy a cap raforditas. Berry es Houston a legdragabbak, a korhazbol alig jonnek ki. Chirs Jonesnal nem kell jobb DL ember, Bailey es a tobbiek jol kiegeszitik. Es igy tovabb. CB kellene, de igazabol a pass rusherek serulekenyek (Ford+Houston), ami persze megoldhato. Nem kell itt ligaelit vedelem. Csak ne verje a porba oket mindenki, aki kicsit is nem szar napot fogott ki. Szal van honnan feljonni, ezert nem feltetlen penz kerdese.
A tamadoknal sem. Mahomest meg kell majd fizetni, az lesz komoly dolog. Ellenben Kelce jol keres, Watkins draga, de hozhato a helyere valaki olcsobban. O is uveg, most is serult, attol meg szaguld az offense. Hill meg fontos, de speedy WR is akad egyetemen mindig. Conley, a tobbiek, Hunt, vagy a kozepes OL minden tagja potolhato, ha valaki tul sokat ker.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Akkkor tessek nezni egyetemi focit. 😀 Most is nyerhettunk volna, ha nem minden fifty-fifty a Rams fele pattan. Na jo, egy felenk pattant, mikor Houston sackje utan Bailey kezebe esett a fumbli TD. Meg vagy 5 felejuk. Es igy is majdnem nyertunk. Pedig aztan vedelmunk az nincs.
ulpianus
Nekem ami nagyon furcsa volt, az utolsó előtti driveban, mikor volt hatra 1:30-1:40 és 3 időkérés a Chiefs oldalon nem értettem, miért erőltették Mahomes-nak a hosszú passzokat. Előtte is úgy mentetek át a védelmen, mint kés a vajon. Simán lehetett volna haladni 10-15 yardokkal még egy screen futás is belefért volna a végén max lesz egy FG. Kicsit elkapkodottnak éreztem azt a végén, szerintem simán egy FG hozható lett volna. De nyilván ezt innen egyszerűbb megítélni 😊
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Scandrick hogy muzsikál? Számok alapján egészségesnek és produktívnak tűnik, nem fogott még ki rajta a kor?
gyeek
jókor kérdezted😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Biztos jó meccs volt, bár nem sikerült felébrednem.

Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?

NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)

Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.
ulpianus
Nem fogjátok azt elbukni,meg is érdemlitek. Én még ilyen totális támadófutballt nem nagyon láttam...
kolok1972
Es milyen jol mutat a Chiefs top1-2 tamadoegysege mellett a liga legszarabb vedelme. Jol kiegeszitik egymast.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Akkkor tessek nezni egyetemi focit. 😀 Most is nyerhettunk volna, ha nem minden fifty-fifty a Rams fele pattan. Na jo, egy felenk pattant, mikor Houston sackje utan Bailey kezebe esett a fumbli TD. Meg vagy 5 felejuk. Es igy is majdnem nyertunk. Pedig aztan vedelmunk az nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.
ulpianus
Nem fogjátok azt elbukni,meg is érdemlitek. Én még ilyen totális támadófutballt nem nagyon láttam...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?
ulpianus
Szerintem úgy éri undi, hogy a Chiefs csak akkor kaphat ki a hátralévő meccseken, ha a Pats is kikap (döntetlenezik), mert az egymás elleni meccs a Patsnek kedvez. Ha a Chiefs legalább annyi meccset megnyer, mint amennyit a Pats akkor szinte garantált a 1st seed.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?
ulpianus
Nekünk a Vikings és Steelers simán lehet zacsi... vagy ahogy most állunk akár több is benne van a pakliban...
Szóval simán 1st vagy 2nd seed nézz ki nektek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?


Állat vagyok, ami enni kér...