Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kulfold/2018/11/26/kansasban_rendkivuli_allapot_van_a_hoviharok_miatt/amp
Végre lesznek jó kis havas derbik ha minden jól megy 😊😊😊😊
Nem elszurni a kiemelést ha szabad kérni !!!☝☝☝
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Berry elkezdte az edzeseket. Nem fog jatszani a jovoheten sem. Legalabbis nincs tervben. Mindenesetre ez jo hir.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A Chiefst ezek szerint nem 20 tervezett ponttal kell legyozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Btw, az megvan, hogy a Chiefs több pontot átlagol a vesztes meccsein (45.5), mint a győzteseken (34.8)?
Wyatt
running up the score, you know...
| 😊 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, az megvan, hogy a Chiefs több pontot átlagol a vesztes meccsein (45.5), mint a győzteseken (34.8)?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
undi!

Mondok en valamit. Brees, Brady, Rivers volt itt emlitve, es csapataik. Megnyerhetik a SBt? Nana! A Rams? Ok is, a Vikings, vagy izles szerinti tovabbi 5-6 csapat. A tobbi meglepetes lenne.

A Chiefs idei szezonjanak celja: Mahomes kore epiteni egy tamadogepezetet. Csak tul jol sikerult, es mar mennek a SB almok, mert megiscsak az hangzik kiralyul. Nekem mindegy a 1st seed. A PO legyen meg, ezek utan csalodas lenne, ha nem. Ott a szokasos, ha lehet ne essunk ki egybol, es ne rossz jatekkal. De oszinten szolva, nehezen latom, hogy ezzel a vedelemmel Mahomes ilyen fiatalon kepes lenne 18 meccsen ultra formaban jatszani.
ulpianus
Te konnyen vagy igy Chiefs fankent, de tajekoztatasul kozlom, hogy azok a "fuggetlenek" akik nem akarnak ismet Patriots gyozelmet es folytatodo hegemoniat, a Chiefsbe fektetik foleg a remenyeiket az AFC-t illetoen 😀
undisputedly

Jó messzire kerültél azóta, hogy a Patsnek szurkoltál :d

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...
ulpianus
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Honnan tudod, nincsenek tartalékolva ilyenek? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Huha. Nagyon nem.

Kitalalnak minden heten az edzok (minden jobb csapatnal) uj jatekokat, adott ellenfelt elemezve. Na most ki lesz az a POban? Akkor melyiket rakod felre? Es ha mondjuk a Colts lesz, de felreteszed ott is a Patsre irtakat, de kieesel? 😊

Konnyedseget felreteve. Mahomesnak gyakorlatilag fotografikus memoriaja van. Ha irnak 10 uj playt, 20 perc mulva tudja hiba nelkul. Gyakoroljak, de ennyi. Az elkapoknak nem kell tudni csak a sajat utvonalat, de azok kodcsoportokban vannak, szal a play nevebol kiderul gyakorlatilag. A QB dolga sokkal nehezebb, bar mint latjuk Mahomesnak megse. Reidnek le van irva, nem kell megjegyezni (a tabletje is eleg okos). Ha akar odafirkant par nyilat vagy betut. Kitalalni valami jot, ami mukodik (ha ez a kerdesed), pedig Reid specialitasa. Nem mindig jon be, de ha valakinek, neki van ra eselye.

En ugy latom, inkabb a masik oldalon vannak. Tul sok otletuk van, alig birjak a fiuk kijatszani. Most reform van. A vedok a regi kulcsokat olvasva, regi beidegzodeseket kovetve, rossz donteseket hoznak. Ki kell hasznalni, amig lehet. Ez nagyon fontos egyebkent, hogy megertsuk a Chiefs szaguldasat.
Viszont az is van (most innen kozelitunk), hogy Reid megnyitotta az Air Raid - spread offense csapot, ami egy foci Hoover Gatra volt szerelve. Mert ott evtizedek alatt oriasi mennyisegu tudas, play keszlet, koncepcio (mi tetszik) gyult fel. Jelenleg tobzodnak a lehetosegekben. Meccsenkent latok valamit, amit lattam mar egyetemen, de megint egy masik csapatnal remlik. Orulet ami itt folyik.

Szal, hogy kifogynak az otlekebol, attol aztan nem felek.
ulpianus
JMD ről írták, hogy sokszor lenyom egy-egy play-t az alapszakaszban, elteszi és a PO ban megnyer velük egy meccset.
Hunt elkapott TD je ugyanaz a játék volt amivel minket is megszívattatok.Ki is emelték a közvetítésben.

Értem, hogy mire gondolsz csak egy PO meccsen, esetleg idegenben, kicsit remegő kézzel nem biztos, hogy az új dolgokra kellene támaszkodni. De ez úgyis kiderül majd.
Nyilván ezt te látod jobban és Mahomes nem egy AS...
kösz a választ
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
gordon
Huha. Nagyon nem.

Kitalalnak minden heten az edzok (minden jobb csapatnal) uj jatekokat, adott ellenfelt elemezve. Na most ki lesz az a POban? Akkor melyiket rakod felre? Es ha mondjuk a Colts lesz, de felreteszed ott is a Patsre irtakat, de kieesel? 😊

Konnyedseget felreteve. Mahomesnak gyakorlatilag fotografikus memoriaja van. Ha irnak 10 uj playt, 20 perc mulva tudja hiba nelkul. Gyakoroljak, de ennyi. Az elkapoknak nem kell tudni csak a sajat utvonalat, de azok kodcsoportokban vannak, szal a play nevebol kiderul gyakorlatilag. A QB dolga sokkal nehezebb, bar mint latjuk Mahomesnak megse. Reidnek le van irva, nem kell megjegyezni (a tabletje is eleg okos). Ha akar odafirkant par nyilat vagy betut. Kitalalni valami jot, ami mukodik (ha ez a kerdesed), pedig Reid specialitasa. Nem mindig jon be, de ha valakinek, neki van ra eselye.

En ugy latom, inkabb a masik oldalon vannak. Tul sok otletuk van, alig birjak a fiuk kijatszani. Most reform van. A vedok a regi kulcsokat olvasva, regi beidegzodeseket kovetve, rossz donteseket hoznak. Ki kell hasznalni, amig lehet. Ez nagyon fontos egyebkent, hogy megertsuk a Chiefs szaguldasat.
Viszont az is van (most innen kozelitunk), hogy Reid megnyitotta az Air Raid - spread offense csapot, ami egy foci Hoover Gatra volt szerelve. Mert ott evtizedek alatt oriasi mennyisegu tudas, play keszlet, koncepcio (mi tetszik) gyult fel. Jelenleg tobzodnak a lehetosegekben. Meccsenkent latok valamit, amit lattam mar egyetemen, de megint egy masik csapatnal remlik. Orulet ami itt folyik.

Szal, hogy kifogynak az otlekebol, attol aztan nem felek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...
ulpianus
Ulpi, nem félsz attól, hogy túlságosan nyitva van a playbook? Nem kellene pár play-t eltenni a PO-ra még akkor is ha ez adott esetben pontokba/vereségbe kerül?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊
peach
Eloszor is. Te most lechokerfalkonszoztad a fonokoket? Mit kepzosz te magamagadrol, he?

Masodszor is. mirdal, ahogy ehh megfigyelte, mink is, azon a Chiefsen szocializalodott, ahol volt egy bomba offense (ki volt a TE te atlantaji?), es minden idok legszarabb Chiefs vedelme. Szal mi kicsit hazatertunk. De SB akkor sem volt evekig. Erted?!4! Tehat igazad lehet, erted??? Varjunk csak...

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Én személy szerint egy jó meccset vártam látványos offense-ekkel mindkét oldalon. Egy baromi jó, egész estés mozit kaptam, két pofára toltam a rágcsát meg a sört. Persze, hogy szerettem volna Chiefs győzelmet látni, de csalódottnak egyáltalán nem mondom magam a vereség miatt. A szezon elején nagyon vártam Mahomes játékát, az előző szezon végén mutatott játéka miatt. Hihetetlen, amit produkál, erre tényleg mindenki elkezdett SB-t kiabálni. A Hunt, Hill, Mahomes trió fenomenális, de addig, amíg nincs normális secondary és megbízható defense, ráadásul továbbra is ennyi büntetést szed össze a csapat, addig én nem látok reális esélyt SB győzelemre. Bosszantóan sok a büntetés, amikor élőben nézem a meccseket, legszivesebben leköpném a tv-t a rengeteg sárga láttán...
Szóval Ulpihoz hasonlóan én egy becsületes PO részvételt várok idén, jövőre egy kafa secondary fejlesztést és megint egy jó PO-t.

Hajrá Főnökök!
mirdal
Sztem meg ütni kell a vasat amíg lehet, ez a chiefs sb matéria jelenleg. Lehet, hogy nem juttok be, lehet, hogy ott kaptok ki, de sztem a tisztes helytállással kár beérni. Nézd meg az atlantát, intő példa mi jöhet két jó szezon után amik balfaszkodással értek végett, ráadásul azért a chiefsnek sem kell a szomszédba mennie. Szóval hajrá! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni. A LAR 5 INT-vel is engedett 50 pontot. Egyik csapat sem fog Super Bowlba jutni.
Amadeus
Jatszottunk a Pats ellen. 40 pontot engedtek feltenni. Lehet azert pont annyit, mert tudtak, hogy a vegen (nulla masodpercnel) egy FG-al 43-at ernek el. Csak aztan egyszer el ne szamoljak.
ulpianus
Felőlem alapozhatod légvárakra ezt a szezont, hogy majd a PO-ban is lemennek nektek kutyába BB-ék. Nem fognak.
Amadeus
azé vicces, hogy a Raiderst nem lehet kritizálni, mert Gruden mindent frankón csinál, akiket elküldött azok nélkül jobb is, olyan rendszert épít ami 100 meg 100 évig fenntartható udfa-kkal, stb, stb, ellenben a 10-1 Rams és 9-2 KC szurkolói azonnal kezdjék meg az aggódást, mert menthetetlenül szarok.

Én remélem a Broncos előbb lesz olyan szar, mint a KC, mint olyan jó, mint a Raiders. Kár hogy utóbbihoz van közelebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
undi!

Igen. En is igy gondolom. A honvedon kivul a Bolts aki eselyeskent mehet fel a Chiefs ellen az AFCben, a tobbiek nem. Attol meg barki nyerhet. Csak az ilyen statokat leginkabb mind kidobhatjuk, mikor majd a meccsen lesz egy drive nyerni. A Pats sosem hitte, hogy elveri oket a Giants a dontoben, foleg mert ott sem lesznek. Vagy tavaly az Eagles, minden osszejott nekik. Majdnem minden SBban legalabb egyik csapatra ramutathatok.

Alapszakaszban kiegyenlitodnek a dolgok, a statok jok. Rajatszasban nem. En igy latom.
ulpianus
Nem értem bevallom őszintén ezt a hurrá-hangulatot, sem a KC, sem a LAR fanoknál. Ha kap egy csapat 50 pontot, akkor nem jó csapat. Ha szerez 50 pontot és mégis kikap egy csapat, akkor meg pláne bajok vannak. Big12 szint volt ez, nem super bowl contenderek mérkőzése, Reid helyében kurva gyorsan elkezdeném kalapálni a védelmet.
Amadeus
Annyit még hozzátennék, hogy D rajongóként egy fájdalom volt nézni ezt a meccset. 😀 Elképesztő hogy két ilyen világtalan DC teljesítménnyel milyen mérlege van ezeknek a csapatoknak. Érdekes PO lesz az idén, azt gyanítom.
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Én személy szerint egy jó meccset vártam látványos offense-ekkel mindkét oldalon. Egy baromi jó, egész estés mozit kaptam, két pofára toltam a rágcsát meg a sört. Persze, hogy szerettem volna Chiefs győzelmet látni, de csalódottnak egyáltalán nem mondom magam a vereség miatt. A szezon elején nagyon vártam Mahomes játékát, az előző szezon végén mutatott játéka miatt. Hihetetlen, amit produkál, erre tényleg mindenki elkezdett SB-t kiabálni. A Hunt, Hill, Mahomes trió fenomenális, de addig, amíg nincs normális secondary és megbízható defense, ráadásul továbbra is ennyi büntetést szed össze a csapat, addig én nem látok reális esélyt SB győzelemre. Bosszantóan sok a büntetés, amikor élőben nézem a meccseket, legszivesebben leköpném a tv-t a rengeteg sárga láttán...
Szóval Ulpihoz hasonlóan én egy becsületes PO részvételt várok idén, jövőre egy kafa secondary fejlesztést és megint egy jó PO-t.

Hajrá Főnökök!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 642
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni.
Amadeus
láttad te a legutóbbi Super Bowlt?
empty taxi
Mert aztán a Saints és az idei Pats D olyan megfejthetetlen üzleti titok😁
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beindult a pontgyártás beindultak a hsz-sok Reid nem is tudja mi mindent köszönhetnek neki 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
ezeket a támadósorokat(beleértve a Saints-et is) nincs olyan védelem az NFL-ben ami megállítaná szerintem, óriási meccs volt, kegyetlen jó volt mind a két fiatal zseni irányító 😀 de, vvlaci jól megérezte, ha befejezi Brady, vége az NFL-nek 😀 😀 😀
Pep71
Legendákról csak pontosan kérem! A gondolat Gyuri34-hez kötődik.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
ezeket a támadósorokat(beleértve a Saints-et is) nincs olyan védelem az NFL-ben ami megállítaná szerintem, óriási meccs volt, kegyetlen jó volt mind a két fiatal zseni irányító 😀 de, vvlaci jól megérezte, ha befejezi Brady, vége az NFL-nek 😀 😀 😀
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ami engem jobban aggasztana mint Chiefs, Rams drukker, a rossz védelem vagy a home field advantage helyett,hogy egyik csapat sem tudta lezárni a mérkőzést. Hiába a csillogó-villogó Offence mindkét oldalon, pont amikor kellett akkor remegtek meg. Ezt a luxust pedig a Playoffban nem engedhetik meg maguknak mert ott a Brady,BB,Brees irányítók kegyetlenül kihasználják ezeket a helyzeteket.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
undi!

Mondok en valamit. Brees, Brady, Rivers volt itt emlitve, es csapataik. Megnyerhetik a SBt? Nana! A Rams? Ok is, a Vikings, vagy izles szerinti tovabbi 5-6 csapat. A tobbi meglepetes lenne.

A Chiefs idei szezonjanak celja: Mahomes kore epiteni egy tamadogepezetet. Csak tul jol sikerult, es mar mennek a SB almok, mert megiscsak az hangzik kiralyul. Nekem mindegy a 1st seed. A PO legyen meg, ezek utan csalodas lenne, ha nem. Ott a szokasos, ha lehet ne essunk ki egybol, es ne rossz jatekkal. De oszinten szolva, nehezen latom, hogy ezzel a vedelemmel Mahomes ilyen fiatalon kepes lenne 18 meccsen ultra formaban jatszani.
ulpianus
Te konnyen vagy igy Chiefs fankent, de tajekoztatasul kozlom, hogy azok a "fuggetlenek" akik nem akarnak ismet Patriots gyozelmet es folytatodo hegemoniat, a Chiefsbe fektetik foleg a remenyeiket az AFC-t illetoen 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
one and done. Sem SP, sem BB nem fogja megtenni ezeknek a csapatoknak azt a gesztust a PO-ban, hogy engedjen 50 pontot feltenni.
Amadeus
láttad te a legutóbbi Super Bowlt?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nem értem bevallom őszintén ezt a hurrá-hangulatot, sem a KC, sem a LAR fanoknál. Ha kap egy csapat 50 pontot, akkor nem jó csapat. Ha szerez 50 pontot és mégis kikap egy csapat, akkor meg pláne bajok vannak. Big12 szint volt ez, nem super bowl contenderek mérkőzése, Reid helyében kurva gyorsan elkezdeném kalapálni a védelmet.
Amadeus
A hurrá hangulat a Win-nek szól Rams részről, nem pedig a nem létező Rams secondary-nek. A Chiefs drukkerek is örülnek egy csomó szép megmozdulásnak a csapatuk részéről, mert voltak azok is bőven.
És amúgy volt 7 Turnover: 4 fumble és 3 INT. És a 105 pontól 21 pontot a Defense rakott fel!

De amúgy igazad van, rengeteg a hiba mindkét csapat védelmében, főleg a secondary-k semmilyenek! És ezt muszáj lesz mindkét csapatnak kijavítani, mert a PO-ban egy összeszedettebb csapat (Pats, Saints) nem fog 50 pontot engedni, és akkor egy ilyen gyenge secondary játékkal bizony baromira meg vagy lőve!

De addig is hadd lehessen egy rövid ideig örülni a szép játékoknak (Offense és Defense oldalán egyaránt), majd holnap reggel neki lehet állni kijavítani a hibákat!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
undi!

Mondok en valamit. Brees, Brady, Rivers volt itt emlitve, es csapataik. Megnyerhetik a SBt? Nana! A Rams? Ok is, a Vikings, vagy izles szerinti tovabbi 5-6 csapat. A tobbi meglepetes lenne.

A Chiefs idei szezonjanak celja: Mahomes kore epiteni egy tamadogepezetet. Csak tul jol sikerult, es mar mennek a SB almok, mert megiscsak az hangzik kiralyul. Nekem mindegy a 1st seed. A PO legyen meg, ezek utan csalodas lenne, ha nem. Ott a szokasos, ha lehet ne essunk ki egybol, es ne rossz jatekkal. De oszinten szolva, nehezen latom, hogy ezzel a vedelemmel Mahomes ilyen fiatalon kepes lenne 18 meccsen ultra formaban jatszani.


Állat vagyok, ami enni kér...