Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Rice egy picurkat mas esetet adott elo. Szo szerint kiutotte a csajt.

Itt errol szo nincs. Falnak lokik majdnem, de az nem Hunt muve (ott sem akarjak igy ellokni, csak a gyerek hattal all, ot is lokik). Ahogy az sem, mikor kiveszik egy masik no kezebol a telefont. Nem tudni mit balheztak ossze, de lathatoan mindenki lokdos mindnekit, vannak a lanyok es Hunt haverjai, Huntot fekezni probaljak, ahogy a lanyt is. Mikor odarug, egyreszt nem erobol teszi, masreszt utana tavozik, mert elhuzzak. De igazabol hagyja is elhuzni magat, elege van.

Kiakadt, es ilyet akkor sem teszunk. Tiltsak el, ha kell. De Rice amit tett, azert bortonbe kell csukni barkit. Nem ugyanaz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464
Negritis
Van abban egy rayrice 2.0, ahogy a magát a földön guggolva összeszedni próbáló nőbe még belerúg egyet a végén.
Amadeus
szóval ezért viselt az öreg Kareem is 27-es mezt.

tribute.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464
Negritis
Van abban egy rayrice 2.0, ahogy a magát a földön guggolva összeszedni próbáló nőbe még belerúg egyet a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
 twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1068617728544702464

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ev eleji ugy, most vettek elo a video miatt. Gondolom eltiltjak majd. Mert ha "ugy" lesz valamibol, akkor Goodell azt szokta tenni, ha felmentik az illetot, ha nem. A rossz sajtot keruld el, akkor is ha nem tehetsz rola, vagy buntit kapol.

Mindenesetre a ket Williams es Ware is hozza majd a szamokat, ha ugy alakul. Ne lepodjon meg senki, ha ez bekovetkezik. Mondtam Huntrol is mikor ledraftoltuk, hogy nem hozza amit Charles, de eleget hoz. Azota van passzjatek, mar ez sem kell, eleg amit Ware es hasonlok tudnak. Most nem a Raidersrol beszelek a hetvegen. Ellenuk teljesen mindegy ki a HB, sajnos olyan szinten vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Hát ha eltiltják akkor picit nehezebb lesz a PO, de mivel E.B vsszatért jobban jön ki a csapat Hunt faszságából.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Korábban nem hallottam róla, meg videót s e találok, de most sok helyen olvasni erről...videót már találtam legalább
 www.tmz.com/2018/11/30/kc-chiefs-kareem-hunt-attacked-kicked-woman-surveillance-video/

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
`92 Packers staff:


Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi
Göbi
O`Daniel volt a kezdo (A leginkabb megbizhato run stopper Hitchens mellett), eloszor eleteben. Azert, mert o alkalmasabbnak latszott limitalni Gurley jatekat, jelesul az elkapasok teren is. Gurley 3 elkapasbol 39 yardot eert el.
Most hetvegen meglatjuk milyen leosztasban jatszanak. Mert valoban Ragland 8 snapje keves. viszont a vedelem diszfunkcionalitasanak egyik oka a megbizhatatlan LB jatek. Tehat hiaba jo Ragland, ha nem stabil a teljesitmenye. Valamit marpedig ki kell talalni a rajatszasig. Addig okes, ha mondjuk ki is kapunk neha a vedelem miatt, de ott mar nem lesz ez elfogadhato. Lehet O`Daniel vagy mas, megint kap tobb lehetoseget. Ellenben azert kaptak am egy zsakra valo pontot es yardot, szal o sem tunt nekem jobbnak, de ertettem az okat.
ulpianus
Köszi szépen!

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi
Göbi
O`Daniel volt a kezdo (A leginkabb megbizhato run stopper Hitchens mellett), eloszor eleteben. Azert, mert o alkalmasabbnak latszott limitalni Gurley jatekat, jelesul az elkapasok teren is. Gurley 3 elkapasbol 39 yardot eert el.
Most hetvegen meglatjuk milyen leosztasban jatszanak. Mert valoban Ragland 8 snapje keves. viszont a vedelem diszfunkcionalitasanak egyik oka a megbizhatatlan LB jatek. Tehat hiaba jo Ragland, ha nem stabil a teljesitmenye. Valamit marpedig ki kell talalni a rajatszasig. Addig okes, ha mondjuk ki is kapunk neha a vedelem miatt, de ott mar nem lesz ez elfogadhato. Lehet O`Daniel vagy mas, megint kap tobb lehetoseget. Ellenben azert kaptak am egy zsakra valo pontot es yardot, szal o sem tunt nekem jobbnak, de ertettem az okat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Sziasztok! Tud valaki segíteni nekem abban, hogy Ragland miért játszott ilyen keveset az előző meccsen? Köszi

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Eric Berry visszatér a héten?
Matthew99
Reid azt mondta tegnap, nem igazan fontos, melyik heten ter vissza. Mikor elkezdett edzeni, mult heten, irtam is, hogy egyelore nem szamolnak vele a palyan. Legalabb mar edz.
A Raiders ellen nem hiszem, hogy ez lenne a donto faktor. Mindenesetre nem zartak ki teljesen a jatekat.
ulpianus
Mondjuk én is a rájátszásra tartogatnám. De pár felhozó meccs majd nem ártana neki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Eric Berry visszatér a héten?
Matthew99
Reid azt mondta tegnap, nem igazan fontos, melyik heten ter vissza. Mikor elkezdett edzeni, mult heten, irtam is, hogy egyelore nem szamolnak vele a palyan. Legalabb mar edz.
A Raiders ellen nem hiszem, hogy ez lenne a donto faktor. Mindenesetre nem zartak ki teljesen a jatekat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Eric Berry visszatér a héten?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.
ulpianus
Látod, hogy megérte. Tanultam valami újat is 😊
peach
Nem nézem vissza pontosan, de az elmúlt 12 évben kb 48-ról magyarázta el Ulpi a különbséget olykor nagyobb olykor kisebb türelemmel. 😛
bold prediction, jövőre se szakad meg a sorozat.

Ellenben látszik, hogy mennyire megnőtt a KC népszerűsége, mert most sokkal több emberhez eljutottak a leírtak, mint korábban.
#Divatcsapat
Black_Adder
Nekem az újdonság az a dorothyval volt kapcsolatos 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.
ulpianus
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Jó jó értem hogy az maga az állam !!
De akkor már csak egy kérdésem lenne KI AZ A "DOROTHY" ??????
🙈🙈🙈🙈🙈😃😃😃😃😃😃😃😃
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.
ulpianus
Látod, hogy megérte. Tanultam valami újat is 😊
peach
Nem nézem vissza pontosan, de az elmúlt 12 évben kb 48-ról magyarázta el Ulpi a különbséget olykor nagyobb olykor kisebb türelemmel. 😛
bold prediction, jövőre se szakad meg a sorozat.

Ellenben látszik, hogy mennyire megnőtt a KC népszerűsége, mert most sokkal több emberhez eljutottak a leírtak, mint korábban.
#Divatcsapat

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
akkor már ezt is muszáj 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.
ulpianus
Látod, hogy megérte. Tanultam valami újat is 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁
peach
Azert vannak mas sportagak is Kansas Cityben. Nem is elhanyagolhato szinten. A Royals 2015-ben peldaul bajnok lett. Masodszor, ahogy a Chiefs is ketszeres SB gyoztes (+3x AFL bajnok).
De a varos nevezetessege sok minden lehet. Nemcsak a BBQra gondolok. De tudtad, hogy a maffia csucsvezetoi kozul tobben is ott laktak? Csak igy szologassal be.

Egyebkent Dorothy egyik varosbol sem szarmazik (a ketto kozul). Mikor azt enekli, Kansas, az allamra gondol, nem a varosra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Valoban. Winter is coming.

Mas. Kizarolag a pontossag kedveert egy kozerdeku kozlemeny:
Van egy Kansas nevu varos, ami Kansas allamban talalhato. Illetve van egy Kansas City nevu varos, ami viszont Missouriban. Sokszor irjak a foci kapcsan, miszerint "a Kansas igy meg ugy". En sosem, mert az egy masik varos.
ulpianus
Dorothy akkor hova valósi? Remélem ide, nehogymá csak egy chocker nfl csapat legyen egy város egyetlen nevezetessége 😛 😁



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
Rózsa Sándor (betyár)
Minden héten, ahogy kijön a magyar felirat rá. 😀 Te?
KeyG
Viccelsz 😂 örök Best Off kedvenc!!!
Nem tudom megunni egyszerűen !!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
Rózsa Sándor (betyár)
Minden héten, ahogy kijön a magyar felirat rá. 😀 Te?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊
KeyG
Ilyen lottó ötösöm lenne !!!!! Bár csak 😊😊
Apropó nézed még ?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
 www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

+1
KeyG
Erről valahogy mindig a Supernatural ugrik be 😃😃😃😃
Minden záró epizódnak ez a betét dala idestova uszkve 13 éve !!!!
Rózsa Sándor (betyár)
Én is onnan ismerem. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers