Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Buttker segget megmentettek a birok. Ha beerugja egyiket is, de nem rugta. A vedelem houston kivetelevel vakon volt ma is. Sutton nem tudom meddig lesz itt DC. Kelce kiraly volt, Hill viszont megserult.
Mindegy, rajatszasban vagyunk, de meg van mit tenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat visszater:
Kelvin Benji: Meg tanulom ezt a tamadojatekot. Nem jatszok a Ravens elleni meccsen. Azonban ez az offense, ahol mindenki szerezhet pontot, tul dinamikus. Levedekezhetetlen.
Neki legyen mondva, bar ha ennyire kiraly mar most, akkor o minek kell? Mindenesetre Jarvis Jenkins helyett o lesz a csapat tagja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Jarvis Jenkins is visszatert a DL rotacioba, az elmult ket evben is ott jatszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Watkins hianyzik az offensebol. Ezek szerint nem most visszaterni. Pedig edzeget limitaltan. Mondjuk tudtuk hogy jo, de uvegbol van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kelvin Benjamin egy éves szerződést kapott tőlünk.
mirdal
"Benjamin has recorded 23 catches, 41 Big Macs and 354 yards with a touchdown this season.

Sources suspect Andy Reid’s extensive knowledge of the best BBQ rib buffets in Kansas City was a major determining factor in his decision to sign with the team.

Benjamin also noted that he first thought it he was signing with ‘KFC’ but it was “all good” when he realized it was ‘KC’."

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Kelvin Benjamin egy éves szerződést kapott tőlünk.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Kelce annyira jo volt a Raiders ellen, hogy ez volt elete legjobb teljesitmenye. Nocsak.

Mas. A Ravens elleni meccsen mindenki egy iranyitora kivancsi, Lamar Jacksonra. Aki ugy tudja, az Arrowhead eleg hangos. Ezert hangosabban fog beszelni, illetve parszor a szajrol olvasas skill is becsuszhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ha egy uzlet beindul. Lehet a csapat sejtette am ezeket. Alszent minden profi sport. Mindenesetre Hunt igy nehezebben talal csapatot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Huntnak még 2 ügye előkerült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Igen, most már hivatalos: leigazoltuk West-et.
Ennek örülök, nagyon szerettem, amíg itt volt, sajnáltam, amikor kitettük.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ezzel visszatertunk az egy szezonon at sikeres, Ware-West thunder&lightning duohoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
 twitter.com/RapSheet/status/1069649065007374336

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A meccs a megszokott mederben folyt. Kaptunk 30 pontot, bevittunk 40-et.
Kelce volt epp a nyeroember tegnap, ennyit max ki lehet elemni. A tobbi szokasos. Vegig jott a Raiders, az tetszett. De valahogy nem erreztem sehol, hogy na majd most megforditjak. De jobb meccs volt, mint vartam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Ketszinu banda, Petersont meghurcoltak rovid ideig, majd aztan ugy hoztak vissza a ligaba, es adjak le hetrol hetre a csodatortenetet, a rekordjait es hasonlokat, mintha nehany eve nem pont ugyanezt a csavot feszitettek volna keresztre. Ja, es mindezt egy olyan dologert, amit kis tulzassal mindenki csinal. Mert az, hogy valaki olykor lekever egyet a gyereknek, mert az gyagyas vagy epp kezelhetetlen, az pont egy olyan dolog, amit szvsz a csaladokban baromi magas szazalekban uznek. Es az anya is odaver olykor egyet. Es Petersonnal sem szolt semmivel sem tobbrol ez az egesz, csak ez a kepmutato tarsadalom egybol felfujta, aztan eloadta, hogy amugy mennyire peldaertekuen csinalja, AP-val szemben.

Stez
Sok mindenben egyetertek veled a liga ketszinusegerol, de azert Peterson esete nem egy atyai pofon volt (amivel szinten nem ertek egyet), hanem fogott egy faagat, leszedte a leveleit es elverte a 4 eves fiat ugy, hogy karcolasok/vagasok maradtak a combjan.

 www.google.hu/url?sa=i&source=undefined&cd=&ved=0ahUKEwjk-NuGpIHfAhWMmLQKHVmtA4UQzPwBCAM&url=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-2754173%2FVikings-star-Adrian-Peterson-indicted-child-abuse-son-11-months-different-boy-beaten-death-mother-s-boyfriend.html&psig=AOvVaw1g0phcv1c7oBI4L95REG2O&ust=1543844763244829

Elnezest az offert!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ware most a ket Williams tamogatasaval bizonyithatja, hogy nem volt az a tavalyi egy elvetelt otlet. Ha ok harman csak annyi W-t hoznak, ahanyuknak a nevuk ezzel kezdodik, mar rajatszasban vagyunk.
ulpianus
valaki szoljon a Broncosnak h padoztatni kene Lindsay-t 😀
Borbinho
Khmmmm.... Ne feszegessük a QBnk nevét. 😜
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
A pályán viszont tudja hogy a következő playben ő fejelheti szét az ellen mellkasát vagy nyomhatja le sisakostól a fűbe a fejét. Szóval szépen ki is tudja élni az önuralmát. Pályán kívül ez most így sikerült. Mondom ezt úgy hogy egy percig nem védem mert hülye volt.
Matthew99
Valami hasonlót gondoltam én is. Más a sport illetve a munka és más a civil élet. Ne keverjük össze a kettőt, mert ha az átlagos fagyistól a menye kérne egy családi ebédnél két gombóc fagyit desszertnek valószínűleg nem aratna sok sikert annak ellenére, hogy munkája során mosolyogva kipattint több ezret.
gyeek
Jó a példa, hiszen az átlagos fagyisnak is ugyanaz forog kockán..........
Az önuralomra tértem volna ki, aki megtanulta, az tudja alkalmazni, főleg, hogy tudja mekkora a tét és minden kiderül, amióta kamera van a telefonokban, már nem is feltétlenül kell nyilvános helyen lenni ehhez.

Elborult az agya, bunkó volt, kész.
csi77
Jó a példa, mert ha valakinek tüske kerül a bőre alá, akkor nem hogy nem enyhíti az irritációját, hogy ezzel-azzal kell megbírkóznia a munkája során és aztán a civil életben visszaköszön, hanem még ront is a helyzeten. szóval ha azt várnád el ezektől az huszonéves izomagyú fekete fiataloktól akik életükben először szakítottak nagy lóvét, hogy higgadt középkorú fehér ember racionalitásával gondolkodjanak bepiálva-benarkózva akkor van egy rossz hírem: nem fognak.
gyeek
Nem vártam el, de nem is védem, meg fogom a körülményekre, hogy szegénynek beszólt egy nő....
Mindegy, bocs a félig-meddig off-ért.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ware most a ket Williams tamogatasaval bizonyithatja, hogy nem volt az a tavalyi egy elvetelt otlet. Ha ok harman csak annyi W-t hoznak, ahanyuknak a nevuk ezzel kezdodik, mar rajatszasban vagyunk.
ulpianus
valaki szoljon a Broncosnak h padoztatni kene Lindsay-t 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Valoban 6 meccses eltiltasa lesz Huntnak. Miert nem ezzel kezdtek? Bohocliga. Tudtuk, hogy ez lesz a vege.

Fontosabb, hogy Ware lesz a kezdofuto. Ez is erdekes am. Jamaal Charles utan nem volt mindenes futonk, hanem a West (kulso futasok, vagyis lightning)+Ware (eronyero= thunder) paros. Jol mukodott. Aztan tavaly, mikor West leserult, majd kivagtak, Ware volt a kezdo. Azonban draftoltak moge egy Hunt nevu sracot. Akirol anno megjosoltuk jo paran, hogy nem az uj lightning, hanem az uj mindenes HB. Ha bejon. Bejottt, mert Ware is leserult, igy melyvizbe kerult Hunt rogvest.
Ware most a ket Williams tamogatasaval bizonyithatja, hogy nem volt az a tavalyi egy elvetelt otlet. Ha ok harman csak annyi W-t hoznak, ahanyuknak a nevuk ezzel kezdodik, mar rajatszasban vagyunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
A pályán viszont tudja hogy a következő playben ő fejelheti szét az ellen mellkasát vagy nyomhatja le sisakostól a fűbe a fejét. Szóval szépen ki is tudja élni az önuralmát. Pályán kívül ez most így sikerült. Mondom ezt úgy hogy egy percig nem védem mert hülye volt.
Matthew99
Valami hasonlót gondoltam én is. Más a sport illetve a munka és más a civil élet. Ne keverjük össze a kettőt, mert ha az átlagos fagyistól a menye kérne egy családi ebédnél két gombóc fagyit desszertnek valószínűleg nem aratna sok sikert annak ellenére, hogy munkája során mosolyogva kipattint több ezret.
gyeek
Jó a példa, hiszen az átlagos fagyisnak is ugyanaz forog kockán..........
Az önuralomra tértem volna ki, aki megtanulta, az tudja alkalmazni, főleg, hogy tudja mekkora a tét és minden kiderül, amióta kamera van a telefonokban, már nem is feltétlenül kell nyilvános helyen lenni ehhez.

Elborult az agya, bunkó volt, kész.
csi77
Jó a példa, mert ha valakinek tüske kerül a bőre alá, akkor nem hogy nem enyhíti az irritációját, hogy ezzel-azzal kell megbírkóznia a munkája során és aztán a civil életben visszaköszön, hanem még ront is a helyzeten. szóval ha azt várnád el ezektől az huszonéves izomagyú fekete fiataloktól akik életükben először szakítottak nagy lóvét, hogy higgadt középkorú fehér ember racionalitásával gondolkodjanak bepiálva-benarkózva akkor van egy rossz hírem: nem fognak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
A pályán viszont tudja hogy a következő playben ő fejelheti szét az ellen mellkasát vagy nyomhatja le sisakostól a fűbe a fejét. Szóval szépen ki is tudja élni az önuralmát. Pályán kívül ez most így sikerült. Mondom ezt úgy hogy egy percig nem védem mert hülye volt.
Matthew99
Valami hasonlót gondoltam én is. Más a sport illetve a munka és más a civil élet. Ne keverjük össze a kettőt, mert ha az átlagos fagyistól a menye kérne egy családi ebédnél két gombóc fagyit desszertnek valószínűleg nem aratna sok sikert annak ellenére, hogy munkája során mosolyogva kipattint több ezret.
gyeek
Jó a példa, hiszen az átlagos fagyisnak is ugyanaz forog kockán..........
Az önuralomra tértem volna ki, aki megtanulta, az tudja alkalmazni, főleg, hogy tudja mekkora a tét és minden kiderül, amióta kamera van a telefonokban, már nem is feltétlenül kell nyilvános helyen lenni ehhez.

Elborult az agya, bunkó volt, kész.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
Tovabbra is elfeledkezik itt mindenki egy eleg lenyeges pontrol: Huntot a Chiefs nem azert vagta ki, mert bantalmazott (vagy megvert, becsuletsertett, bla bla, kinek mi a megfelelo kifejezes) egy not. Huntot a Chiefs azert pakolta ki, mert hazudott a csapatnak az ugyrol. Es azert ez nagyon nem mindegy.

A liga pedig egy utolso alszent szarhaziak gyulekezete, mert adhatja a tudatlant, de abszolut nem titok, hogy tudott arrol, hogy mi tortent, de amig nem lett belole botrany, addig baszott magasrol az egeszre. Most meg ott ul az elso sorban, es kovezi a jatekost.

Alszent senkihaziak, akik sokkal tobbert lofaszt sem csinalnak Reuben Fosterekkel, elsikaljak a pitianer kocsog ugyeit ujra es ujra, de sokkal kevesebbert meg kicsinaljak Hardyt peldaul, akinel egyebkent az asszony Fosterhez hasonloan ugyanugy visszavonta a vallomasat, sot, az egeszbol meg csak ugy sem lett vegul a birosagon. Ketszinu banda, Petersont meghurcoltak rovid ideig, majd aztan ugy hoztak vissza a ligaba, es adjak le hetrol hetre a csodatortenetet, a rekordjait es hasonlokat, mintha nehany eve nem pont ugyanezt a csavot feszitettek volna keresztre. Ja, es mindezt egy olyan dologert, amit kis tulzassal mindenki csinal. Mert az, hogy valaki olykor lekever egyet a gyereknek, mert az gyagyas vagy epp kezelhetetlen, az pont egy olyan dolog, amit szvsz a csaladokban baromi magas szazalekban uznek. Es az anya is odaver olykor egyet. Es Petersonnal sem szolt semmivel sem tobbrol ez az egesz, csak ez a kepmutato tarsadalom egybol felfujta, aztan eloadta, hogy amugy mennyire peldaertekuen csinalja, AP-val szemben.

Igazabol hanynom kell az egesztol, ami ebben a ligaban megy. Es igen, kurva vicces, hogy mindekozben pedig egy-egy fuvezesnel meg vilagra szolo balhet csinalnak, egesz idenyekre tiltanak el valakit. Es akkor itt van meg Kaepernick esete is, mikozben a ligaban Petermanek dobalnak hetrol hetre.

Ja, egyebkent bennfentes infok szerint Hunt a kovetkezo idenyt hatmeccses eltiltassal kezdi majd. Es ez egyben arra is utal, hogy addigra rohogve reaktivalja majd a liga a jatekjogat. Es ez a sztori is ennyi lesz, mert addigra rohogve lesz csapata (igazabol eselyesen mar a jovo heten is), aztan mivel fiatal es kurva jo, ugy is megkapja az eselyt, hogy futkorasszon es bizonyitson. Ne gondolja senki sem, hogy ez nem igy lesz.

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
A pályán viszont tudja hogy a következő playben ő fejelheti szét az ellen mellkasát vagy nyomhatja le sisakostól a fűbe a fejét. Szóval szépen ki is tudja élni az önuralmát. Pályán kívül ez most így sikerült. Mondom ezt úgy hogy egy percig nem védem mert hülye volt.
Matthew99
Valami hasonlót gondoltam én is. Más a sport illetve a munka és más a civil élet. Ne keverjük össze a kettőt, mert ha az átlagos fagyistól a menye kérne egy családi ebédnél két gombóc fagyit desszertnek valószínűleg nem aratna sok sikert annak ellenére, hogy munkája során mosolyogva kipattint több ezret.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |
csi77
A pályán viszont tudja hogy a következő playben ő fejelheti szét az ellen mellkasát vagy nyomhatja le sisakostól a fűbe a fejét. Szóval szépen ki is tudja élni az önuralmát. Pályán kívül ez most így sikerült. Mondom ezt úgy hogy egy percig nem védem mert hülye volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Akik védik:

Hunt a középiskolás évek óta(de lehet, hogy korábban) hozzá lehetett sokva, hogy az ellenfél védői verbálisan és hát fizikálisan abuzálják. Az NCAA-bn, de főleg az NFL-ben ez hatványozottan igaz. Aki ahhoz szokott, hogy 120-140 kilós állatok szólogatnak be, majd ütnek akkorát rajta, mint az ipari áram, ha meg véletlenül a kupac aljára kerül, akkor még a lábát is csavargatják, hogy még jobb legyen és ezek utá felkel és megy tovább, mert tudja, hogy nem állhat le balhézni, meg verekedni, az nem üt le egy beugatós 45 kilós nőt. Mert a sport a sok lemondás mellett önuralomra tanít, a major sportokban az USA-ban meg főleg.

A többi rizsa.......
| mondom ezt úgy, hogy ha a gyerekeimet bántaná valaki, akkor én sem nézném, ki az, de Hunt esetében nem hiszem, hogy erről van szó |

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png