Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/1073412610337488897
😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Váó, Andy Reid azt hitte, hogy már PO meccs van, itt az ideje bénázni? Mi volt az az uccsó támadó drive? Vagy a tényleg a védelmünkben bízott?

Szerkesztette: ender1112
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fire Sutton Fire Sutton Fire Sutton... úgyse történik meg, idény után se.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
S Eric Berry, who will get one of the loudest ovations we’ve heard at Arrowhead Stadium tonight, is going to start and be on a pitch count, I’m told. He’ll take it slow — not having played since Week 1 of 2017 — but KC’s leader on D is back from Achilles & heel injuries.


több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Helmut megmondta, ezek a QBk nem forgatjak a fejuket. Csak azt nem mondta, mert nem is kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
 twitter.com/BenVolin/status/1072685649717809152


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mahomes No look pass-áról a Mahominho becenév jut eszembe! 😁
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
berry elvileg játszik holnap
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
Van ilyen, hogy ketes iteleknel egyik csapat tobbet kap. De volt itelet ami minket sujtott, csak tegnap nem annyi. Es azokat te persze nem lattad. Nyerhetett volna a Ravens, ha nem szedi ossze Houston a sajat maga okozta sack fumblit a vegen, peldaul. Persze lehet mak is egy fumbli, es a megszerzese is. Azonban ha a Ravens csinalja akkor nagy jatek. Igy ordas nagy mak.

Ha pedig berugjuk a ket FG kozul barmelyiket, akkor hosszabbitas sincs. Igy megy ez.
Kivalo meccs volt, es nagyszeru strategiat talalt ki Haribo, majdnem nyertek vele. De mindket csapat nem nyerhet. A rossz hirem az, hogy ez megesik mindenkivel, es meg fog is.
ulpianus
De nem ennyivel tobb ketes itelet. Ezen nekunk a csoport es a wc kor mult. Nektek semmi. Forditott esetben , te is nagyon ki lennel akadva. Nem tudok ezek miatt elmenni es gratulalni a KCnek, pedig meccs elott erre az eredmenyre szamitottam kb. Csak mas lefolyassal. Remelem ordas nagy makkal bejutunk mi is es visszaadjuk ezt.
KeyG
Bocsánat hogy bele szólok de eddig bírtam.
Engem is felb*szott a jatekvezetes tegnap de ennek semmi köze a KChoz vagy a szurkoloikhoz. Lehet ezt magyarázni de szerintem elegánsabb lenne elnézést kérni és nem folytatni az ellenfél csapatanak topikjaban. Nem is értem a koncepciót hiszen a bírókat nem a chiefs alkalmazza hanem az nfl. Ezért kár rájuk haragudni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van ilyen, hogy ketes iteleknel egyik csapat tobbet kap. De volt itelet ami minket sujtott, csak tegnap nem annyi. Es azokat te persze nem lattad. Nyerhetett volna a Ravens, ha nem szedi ossze Houston a sajat maga okozta sack fumblit a vegen, peldaul. Persze lehet mak is egy fumbli, es a megszerzese is. Azonban ha a Ravens csinalja akkor nagy jatek. Igy ordas nagy mak.

Ha pedig berugjuk a ket FG kozul barmelyiket, akkor hosszabbitas sincs. Igy megy ez.
Kivalo meccs volt, es nagyszeru strategiat talalt ki Haribo, majdnem nyertek vele. De mindket csapat nem nyerhet. A rossz hirem az, hogy ez megesik mindenkivel, es meg fog is.
ulpianus
De nem ennyivel tobb ketes itelet. Ezen nekunk a csoport es a wc kor mult. Nektek semmi. Forditott esetben , te is nagyon ki lennel akadva. Nem tudok ezek miatt elmenni es gratulalni a KCnek, pedig meccs elott erre az eredmenyre szamitottam kb. Csak mas lefolyassal. Remelem ordas nagy makkal bejutunk mi is es visszaadjuk ezt.
KeyG
Láttad a mi meccsünket tegnap?? Ordas nagy (csalással) tévedéssel indult, egy egyértelmű fumblit vettek el tőlünk a Dallas RZba. Ha ott bevisszük TDre tân egész másképp alakul a meccs s nyerünk. Mégsem reklamálunk pedig sok múlott rajta. A másik oldalra is tévedtek még ha nem is ekkorát. Sajna ez benne van muszáj megpróbálni túllépni rajta, nem éri meg belebetegedni, ha jogosan bánt akkor sem. 😉
dande
off:
a heten a szokasosnal is borzalmasabb volt a jatekvezetes. mi meccsunkon is a sporik tartottak eletben a Texans 1. TD drive-jat, personal foul amikor a 6'6os TE-t a 6'2es LB kb csak leutkozte, be nem dobott holdingok, majd egy interception-t elvettek, mert a mar terden levo Hooker megprobalt vedekezni a kb foldon berepulo WR-en (ugyan ugy personal foul, defenseless receiver rule). Ott azt hittem h ez megoli a csapatot, de szerencsere nem igy lett.
A sisakos szabalynal nekem kifejezetten tetszett pl amit Zeke-re fujtak, mert a vedoknel kb mindenre bedobjak, a futok meg ugyan ugy belerongyolnak a vedokbe. hiaba, flagfoci

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van ilyen, hogy ketes iteleknel egyik csapat tobbet kap. De volt itelet ami minket sujtott, csak tegnap nem annyi. Es azokat te persze nem lattad. Nyerhetett volna a Ravens, ha nem szedi ossze Houston a sajat maga okozta sack fumblit a vegen, peldaul. Persze lehet mak is egy fumbli, es a megszerzese is. Azonban ha a Ravens csinalja akkor nagy jatek. Igy ordas nagy mak.

Ha pedig berugjuk a ket FG kozul barmelyiket, akkor hosszabbitas sincs. Igy megy ez.
Kivalo meccs volt, es nagyszeru strategiat talalt ki Haribo, majdnem nyertek vele. De mindket csapat nem nyerhet. A rossz hirem az, hogy ez megesik mindenkivel, es meg fog is.
ulpianus
De nem ennyivel tobb ketes itelet. Ezen nekunk a csoport es a wc kor mult. Nektek semmi. Forditott esetben , te is nagyon ki lennel akadva. Nem tudok ezek miatt elmenni es gratulalni a KCnek, pedig meccs elott erre az eredmenyre szamitottam kb. Csak mas lefolyassal. Remelem ordas nagy makkal bejutunk mi is es visszaadjuk ezt.
KeyG
Láttad a mi meccsünket tegnap?? Ordas nagy (csalással) tévedéssel indult, egy egyértelmű fumblit vettek el tőlünk a Dallas RZba. Ha ott bevisszük TDre tân egész másképp alakul a meccs s nyerünk. Mégsem reklamálunk pedig sok múlott rajta. A másik oldalra is tévedtek még ha nem is ekkorát. Sajna ez benne van muszáj megpróbálni túllépni rajta, nem éri meg belebetegedni, ha jogosan bánt akkor sem. 😉
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Van ilyen, hogy ketes iteleknel egyik csapat tobbet kap. De volt itelet ami minket sujtott, csak tegnap nem annyi. Es azokat te persze nem lattad. Nyerhetett volna a Ravens, ha nem szedi ossze Houston a sajat maga okozta sack fumblit a vegen, peldaul. Persze lehet mak is egy fumbli, es a megszerzese is. Azonban ha a Ravens csinalja akkor nagy jatek. Igy ordas nagy mak.

Ha pedig berugjuk a ket FG kozul barmelyiket, akkor hosszabbitas sincs. Igy megy ez.
Kivalo meccs volt, es nagyszeru strategiat talalt ki Haribo, majdnem nyertek vele. De mindket csapat nem nyerhet. A rossz hirem az, hogy ez megesik mindenkivel, es meg fog is.
ulpianus
De nem ennyivel tobb ketes itelet. Ezen nekunk a csoport es a wc kor mult. Nektek semmi. Forditott esetben , te is nagyon ki lennel akadva. Nem tudok ezek miatt elmenni es gratulalni a KCnek, pedig meccs elott erre az eredmenyre szamitottam kb. Csak mas lefolyassal. Remelem ordas nagy makkal bejutunk mi is es visszaadjuk ezt.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Van ilyen, hogy ketes iteleknel egyik csapat tobbet kap. De volt itelet ami minket sujtott, csak tegnap nem annyi. Es azokat te persze nem lattad. Nyerhetett volna a Ravens, ha nem szedi ossze Houston a sajat maga okozta sack fumblit a vegen, peldaul. Persze lehet mak is egy fumbli, es a megszerzese is. Azonban ha a Ravens csinalja akkor nagy jatek. Igy ordas nagy mak.

Ha pedig berugjuk a ket FG kozul barmelyiket, akkor hosszabbitas sincs. Igy megy ez.
Kivalo meccs volt, es nagyszeru strategiat talalt ki Haribo, majdnem nyertek vele. De mindket csapat nem nyerhet. A rossz hirem az, hogy ez megesik mindenkivel, es meg fog is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Nem szoktam igy kikelni magambol es ragodni h mi tortent, de ami volt az szegyen volt. Az NFL szegyene.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
A play meg se szuletett volna , mert mar addigra partatlan biraskodas mellett vege van a meccsnek. Es a play is ordas nagy mak volt. Minden a KC mellett volt, az NFL a birok a mak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
De a biroi egyoldalu KC hibakat senki nem osztja meg.
KeyG
Nosza rajta, oszd meg. Akkor legalabb lathatja mindenki, nekem jo.
ulpianus
Tized annyi idom nincs h megkeressem es megosszam. Aki latta a meccset mint Te es leirja h Buttker segget megmentettek a birok az tudja mirol beszelek. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
De a biroi egyoldalu KC hibakat senki nem osztja meg.
KeyG
Nosza rajta, oszd meg. Akkor legalabb lathatja mindenki, nekem jo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Itt megtekintheto az omniozus passz:
 www.chiefs.com/news/chiefs-qb-patrick-mahomes-throws-a-no-look-pass-in-victory-over-ravens
ulpianus
De a biroi egyoldalu KC hibakat senki nem osztja meg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Itt megtekintheto az omniozus passz:
 www.chiefs.com/news/chiefs-qb-patrick-mahomes-throws-a-no-look-pass-in-victory-over-ravens


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam Hill az MVP 😛
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Ez a győzelem már az új Chiefs pulóveremnek szólt 8) irány a PO!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nincsenek szavak Mahomesra.. elképesztő. Király meccs volt. Bár ezt inkább mi buktuk el. Grat😉
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
altatunk po-ra szokás szerint, ennyi
ehh
Az a baj, hogy a POban aztan magunkat is bealtatjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
En viszont kivancsi leszek, hogy az egyebkent total fogalmatlan vedelemnek mit ad Berry, ha visszater.
Stez
altatunk po-ra szokás szerint, ennyi
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
a PO-ra nem marad játékosotok ha ez így megy. Hillt erőltetni ennyire sérülten elég kockázatos...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich