Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Berry megint kihagyta az edzest. Sokaig volt egeszseges.
ulpianus
Posztja legnagyobb játékosai között lehetne(lehetett volna) ha egészséges pályafutást tudott volna le. Gyanítom nem 30 fele jön meg az egészsége , sajnálatos pályafutás az övé.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Berry megint kihagyta az edzest. Sokaig volt egeszseges.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001004709/article/damien-williams-chiefs-agree-on-2year-extension

Rb gondok megoldása part 1

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2018/12/27/18157517/travis-kelce-poised-to-break-nfl-record-in-chiefs-raiders-game


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Mondom ezt annak ellenére, hogy tudom Andy Reid nem egy BB féle zseni, de tudja hogy kell az aktuális irányítójára szabni a csapatát.
Petila
Nehez osszehasonlitani oket.

BB titka az, (es mar annyit mondtam, vannak kovetoim is 😀) hogy kifejlesztett egy Tomi robotot, aki nem hibazik komolyat, es kicsiket is kevesebbet mint barki. Nem az izgalmas nagy jatekokra mennek ra. Hanem a gyozelemre. Hatekonysag van, mint a nemet gurulos fociban, a szepsegdijas listakat vezesse mas. Ettol meg oriasi, gyonyoru jatekok is kijonnek ebbol termeszetesen. Amig nem megy a hatekonysag karara (foleg ha azt eredmenyezi), ez elvart, nem csak megturt.
Minden heten tele sok csapattopic, hogy "megvertuk magunkat". Nos, a Honved nem teszi meg ezt a szivesseget. Legalabbis ritkan. Raadasul ramennek arra, hogy hibara kesztessek az ellenfelet. De Bill mester nem zseni ugy mint Reid mondjuk. Egy maniakusan dolgozo szakember, aki nem tur meg semmit, ami nincs ronggya elemezve es tesztelve, majd a teszt elemzve, es az elemzes tesztelve. Akkor lehet ellenorzni, es utana osszegezni. Majd kovetkeztetest levonni. Sztem ennyiben mindenkepp zsenialis amit muvel, hogy fanatikus, es elvarja minden edzotol ezt. A jatekosoktol pedig a profi hozzaallast. Cserebe o megy legelol es vezeti oket.

Ellenben Reid folyamatosan uj es uj elemeket ad az NFLhez, amiket egyre tobben sikerrel hasznalnak. Ezek lehetnek profi semak uj variacioi. Vagy epp trukkos jatekok (nala tobbet senki nem hiv, ez statisztikai teny) meg tovabb bonyolitva. Vagy epp egyszerusitve. Semak egymassal keresztezve. Ezek mentek evekig.
Ehhez adta hozza itt a Chiefsben foleg az egyetemi semakat. Mara odaig jutott, hogy azok adjak az alapot. De azokat is keveri, es meg egyetmen sem latott uj variansokat dolgoz ki. Elvarja a profizmust o is. Es nincs lazsalas. O is kemenyen dolgozik, el is varja mindenkitol. De egesz mas stilusban. Es nem a munka kemenysegeben hisz. Hanem a kreativ, az ellenfelet atvero taktika kidolgozasaban ,amit aztan be kell gyakorolni, es vegrehajtani. Nem az ellenfel hibait keresi, hanem olyat akar lepni, amire nem szamit.

Egyik se jobb a masiknal. De annyira masok ok ketten, hogy nehez osszevetni. Mindamellett ok ketten nagyon tisztelik egymast.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Jo meccs volt ez is. Nem serult le a fel csapat. Ennyi a lenyeg.

Ket ujonc, noname CB kapott komoly lehetoseget kezdokent. Gondolom a rajatszasra ki kell talalni barmit ami mukodik. Akkor is ha vesztettunk. Nem mintha a padozo Scandrick peldaul olyan jo lett volna eleddig, de azert voltak bajok ebbol.

Jovo heten ha nyerunk a Raiders ellen, akkor meglehet az elso kiemeles. Ami szinte csoda egy gyakorlatilag ujonc iranyitoval, és borzalmas vedelemmel. Most gondolj bele, ha Mahomes belejon igazan, es lesz, ha nem is elit, de barmilyen ertelmes vedelem.
ulpianus
Nem kérdés hogy meglesz a 1st seed, igazából talán csak a Pit off veheti fel a versenyt az Afc-ből ezzel a támadó gépezettel. Ha összeáll a mozaik def oldalon is akkor egy NE féle dinasztia veheti kezdetét az AFC Westben ( | A mi legnagyobb bánatunkra | ..Mondom ezt annak ellenére, hogy tudom Andy Reid nem egy BB féle zseni, de tudja hogy kell az aktuális irányítójára szabni a csapatát.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Jo meccs volt ez is. Nem serult le a fel csapat. Ennyi a lenyeg.

Ket ujonc, noname CB kapott komoly lehetoseget kezdokent. Gondolom a rajatszasra ki kell talalni barmit ami mukodik. Akkor is ha vesztettunk. Nem mintha a padozo Scandrick peldaul olyan jo lett volna eleddig, de azert voltak bajok ebbol.

Jovo heten ha nyerunk a Raiders ellen, akkor meglehet az elso kiemeles. Ami szinte csoda egy gyakorlatilag ujonc iranyitoval, és borzalmas vedelemmel. Most gondolj bele, ha Mahomes belejon igazan, es lesz, ha nem is elit, de barmilyen ertelmes vedelem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azért gratulálok neketek is a hajnali mérkőzéshez!!
Sok sikert a PO-ban neketek !
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy meccset játszottak mindketten.
 twitter.com/Seahawks/status/1077071181772013568

Amúgy lassan kéne egy prime time W, nehogy Mahomesnak Dalton szindrómája legyen.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Meglatjuk. En szeretem a Seahawkst. Tobb szurkolojuk tudja, de elmondom, hogy volt a Seahawks ebben a csoportban. Asszem 25 evig voltak AFC West tagok, es ketszer nyertek a csoportot. Szoval van multjuk.
Legemlekezetesebb meccsen, Derrick Thomas, a valaha volt legjobb vedonk (LB), 7 sacket osztott ki egyedul a talalkozon. Vegul utolso jatek volt a meccsen, 1 masodpercnel a QB kibujt a nyolcadik sackbol, amibol TDt csinalt a Hawks, es nyertek. Ilyen a foci.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ja, ha a jobbik csapat gyozzon, akkor mi nyerunk! 😀
ulpianus
😃😃😃Humor Herold az adott mérkőzésen jobb ! Meg egyébként sem vagytok jobbak 😜Max picit előrébb tartotok csapat épitésben,De amit megtanultam rövid NFL karierem alatt ezidáig ,hogy itt bármi megtörténhet és ,hogy egy adott mérkőzésen nincs olyan előre ,hogy jobbik !Max szerencsésebb csapat van.
Szóval harc Seahawks 😜
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ja, ha a jobbik csapat gyozzon, akkor mi nyerunk! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bundi!

Ne gondolkozz mindig vegletekben. Nem fogjak feladni. Gyozni akarnak majd minden aron. Csak ha megsem sikerul, akkor eleg lehet az utolso meccsen a Raiders elleni siker is a csoportgyozelemhez. De az csoportmeccs, sosem tudni mi tortenik. Jobb ma gyozni. Viszont ha a bolts nyert volna, sokkal fontosabb lenne a gyozelem.
ulpianus
Megmondom őszintén annak nagyon tudtam volna örülni mert akkor tényleg mindent belekellet volna adnia a Kansasnak .Persze tudom így is oda teszik magukat ,na de akkor is jobban örültem volna egy 110% pörgő KC-nak!De így is biztos vagyok benne ,hogy nagy csata lesz !Már aligvárom.
Szóval sok szerencsét estére és győzzön a Jobbik csapat!!!!!!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Bundi!

Ne gondolkozz mindig vegletekben. Nem fogjak feladni. Gyozni akarnak majd minden aron. Csak ha megsem sikerul, akkor eleg lehet az utolso meccsen a Raiders elleni siker is a csoportgyozelemhez. De az csoportmeccs, sosem tudni mi tortenik. Jobb ma gyozni. Viszont ha a bolts nyert volna, sokkal fontosabb lenne a gyozelem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem nyertek az aksitoltok. Ha nekunk sikerulne, azzal lezarul az utolso szamottevo kerdes is az alapszakaszban szamunkra. Masik oldalrol nezve, a gyozelem nem eletbevago.
ulpianus
Ennek személyszerint nagyon nem örülök,hogy nem életbevágó nektek a győzelem......Pedig nagyon szerettem volna ha az.És úgy meccselhetünk veletek egyet. Legalább kiderült volna mire is lehetünk majd jók a PO-ban!De így ti simán tartalékolhattok ellenünk hisz neketek így már ahogy írtad is nem élet halál a mérkőzés!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nem nyertek az aksitoltok. Ha nekunk sikerulne, azzal lezarul az utolso szamottevo kerdes is az alapszakaszban szamunkra. Masik oldalrol nezve, a gyozelem nem eletbevago.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 streamable.com/jq35b?fbclid=IwAR0qKS5lN-9HfuCjPi9k8HYP4oD5cC5v_6eS4eAOtiu5vUS_rXA0WwkFgwI
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha nem sikerül eljutni Atlantába, 6 Chief mehet Orlandoba
 twitter.com/Chiefs/status/1075196861873557505
iktriad
Fisher igen Schwartz nem? Fucsa...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem sikerül eljutni Atlantába, 6 Chief mehet Orlandoba
 twitter.com/Chiefs/status/1075196861873557505
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Aki nem latta. Van Jonesrol egy PFF cikk, errol volt szo kozvetetten lentebb:
 www.profootballfocus.com/news/pro-chris-jones-is-proving-doubters-wrong-exceeding-expectations-in-year-3-with-the-chiefs


Masik. Ezert is szomoru, hogy hiaba vannak jo vedoink, mert Ford is jo, es Houston is, Berry is visszatert, Parker lehet mashol nem, de itt jo, Sorensen is. Ragland ostehetseg, a parja Hitchens egy szerelogep, Fuller se rossz. Mindenhol van valaki, es a leggyengebbek sem vilagtalanok. Kellen meg CB, de hat Istenem, mutass egy csapatot, ahol minden poszt megoldott.
Ellenben Sutton, aki evekig kihozott beloluk egy igen jo vedelmet, mostanra total semmit nem kepes letenni az asztalra. DJ elment, de Raglandek nem rosszabbak. Hali kiorgedett, de Ford sem rosszabb. Jones jobb mint Poe valaha.
Pedig ha meg tavaly es iden mukodne a defense, akkor Pederson SB, es Nagy csoportgyozelme utan, mar HC lehetne valahol. Most meg kirugatja magat. Sztem csak azert nem repult, mert Reid sem erti, mi lehet a gond.
(Ami persze Jones es haverjai erdemeibol semmit nem von le.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
C Jones sack sorozata is szóra érdemes...
Janek
Kb az ő teljesítménye meg Dee Ford meg néha a Sec nagy játékai mentik meg Suttont a teljes csődtől de a POba ez kevés lesz. Ha jól emlékszem zsinórban 19 meccs 25 pont felett még se sikerült SB közelébe se jutni. Lehet Reidet szidni a leolvadásokért de ő "csak" annyiban hibás hogy hagyja szerencsétlenkedni évek óta s a D nem bírja megtartani a megszerzett előnyt.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
C Jones sack sorozata is szóra érdemes...

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Sztem jo meccs volt ez is. Eleg sok jo meccsunk volt iden.
Es nem hinnem, hogy a tartalekot kuldjuk ki a Seahawks ellen. Jobb megnyerni a csoportot. Tehat az is jo lehet. A Raiders pedig rivalis, bar ott mar lehetnek pihengeto jatekosok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/1073412610337488897
😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 018 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Váó, Andy Reid azt hitte, hogy már PO meccs van, itt az ideje bénázni? Mi volt az az uccsó támadó drive? Vagy a tényleg a védelmünkben bízott?

Szerkesztette: ender1112