Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Nekem személy szerint nincs bajom az üzlettel.
Clark egy top 5 edge rusher szerintem, fiatal, azonnal bevethető, agilis játékos.
Az ára ez volt, a pénzét megadtuk, mi baj van ezzel?
Sok helyen olvastam, hogy jól lehúzott minket a Seattle. Meg hogy drága volt Clark, buktuk az első körös picket. És mégis, kit hoztunk volna el a helyére a drafton?
Nekem ez így jó, örülök Clark-nak.
Annak meg pláne örülni fogok, ha működik majd az új védelem és nem a szégyen 31-ik helyen végez a def...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Na így szinte biztos hogy Hill se kap szerződést..
ParadSEC
Neki mondjuk most gyengult a targyalasi pozicioja. Demeg nem dontottek, mi legyen. Az biztos, edzeni jelentkezett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Na így szinte biztos hogy Hill se kap szerződést..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Igen, azt is latni kell ehhez, hogy Mahomest meg kell fizetni. Lehet ez az ev, amikor meg belefer a koltekezes, aztan megszoritasok lesznek. Dobtak egy mereszet, ha bejon, egesz maskent gondol majd mindenki erre, ahogy Mahomes eseteben is mar nem is tunik akkora nagy hulyesegnek a dolog. Mert azert egy kivalo jatekost hoztak premium poszton, aki a legjobb korban van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ford porcelanbol van. Houstonek mogott elvolt, es volt egy jo eve, amikor egyebkent syinten volt serult.
Azert nem draftoltak, hanem (amennyire lehet) biztosra mentek, mert itt most azonnal kell a megoldas. Minden ev, amikor nincs vedelem, kidobott ev. Mahomesek ugyanis, ahogy Mahomes mondta, SB-ra keszulnek. Nem arra, hogy felepitsenek jatekosokat, es majd egyszer jok leszunk. Kockazatos, de a draft meg inkabb. Drga, de ezt mondtak anno Ford draftolasakor is, es Mahomesnal is. Meglatjuk kinek lesz igaza. En erteni ertem.
ulpianus
Én is!!!!!!!!!!!!!
😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ford porcelanbol van. Houstonek mogott elvolt, es volt egy jo eve, amikor egyebkent syinten volt serult.
Azert nem draftoltak, hanem (amennyire lehet) biztosra mentek, mert itt most azonnal kell a megoldas. Minden ev, amikor nincs vedelem, kidobott ev. Mahomesek ugyanis, ahogy Mahomes mondta, SB-ra keszulnek. Nem arra, hogy felepitsenek jatekosokat, es majd egyszer jok leszunk. Kockazatos, de a draft meg inkabb. Drga, de ezt mondtak anno Ford draftolasakor is, es Mahomesnal is. Meglatjuk kinek lesz igaza. En erteni ertem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Clark egy nagyon jó játékos, szerintem fölösleges itt a vészharangokat kongatni. Maga az ellenérték védhető, nekem inkább a szerződés egy kicsit fejvakarós.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Hát ez elég meglepő. Fordnál lehet valami gond amit mi nem tudunk? Majdnem annyit adtatok Clarkért mint mi Mackért. Clark jó playa, de hogy ennyivel jobb lenne Fordnál? Minden esetre érdekes...

több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Legalább Ricsinek (és minden más Chiefs fannak) nem kell izgulnia, hogy kit húznak péntek hajnalban...
iktriad
Remélem megbukik vmilyen fizikai felmérőn, már kivettem péntekre a szabit amúgy is szar tradenek tűnik 🤔



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Ricsinek (és minden más Chiefs fannak) nem kell izgulnia, hogy kit húznak péntek hajnalban...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már nem Dorsett a GM.....
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Mondjuk ezt nem értem miért jobb, mintha Ford maradt volna, de ők biztos tudják.
dande
Gondolom nem bíztak benne, hogy Ford jó lesz 4-3-ban.
több mint 5 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 018
Nem igazán értem ezt a cserét a részetekről. Jó játékos Clark, de nem jobb egy első környivel Fordnál.
Legalábbis én nem látom benne azt, hogy akkora tényező lenne egy védelemben mint mondjuk Mack.
Szóval vagy a seahawks vagy a 49-ers eléggé lehúztak titeket.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Chiefs and Frank Clark reached agreement on a 5 yrs, $105.5 million contract - greater total than DeMarcus Lawrence, with $63.5 million guaranteed, per source. - Schefter
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ezt nem értem miért jobb, mintha Ford maradt volna, de ők biztos tudják.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Seahawks and #Chiefs are deep in talks on a trade to send star Frank Clark to KC. The compensation would include a 1st rounder, a 2020 2nd rounder and a swap of mid-rounders. To complete it, the franchise tagged player and Chiefs must hammer out a deal. - Rapoport
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend

Kezdés egykori csereirányítótok ellen Jacksonvilleben, folytatás további 5 prime time meccsel a szezonban!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/04/08/kansas-city-chiefs-to-sign-jeremiah-attaochu/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szvsz nem fog bekerulni, egy ideig legalabbis biztosan, mert nagyon alulertekelik most mar a posztot, aztan mindig lesznek nagyobb nevek, akiket elobb beszavaznak.

De siman megerdemelne, nagy kedvencem volt.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de neki könnyű volt hiszen elit QB-WR páros volt a csapatban arra figyelt a D ha a KC támadott.

Soroljam a neveket ?
nem kérdés

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
JC futó stílusra nézve az all time kedvencem. Olyan "szépen" senkit nem láttam futni, mint őt. Ez persze szubjektív, nem hiszem, hogy a stílus számítani fog a kantoni válogatásnál, de én örülnék, ha bekerülne. Futóknál amúgy sem tartom olyan fontosnak a hosszú pályafutást, mint más posztokon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nekem az HOFer az, aki nyilvan liga szinten kiemelkedot nyujt par evben, es stabilan jo. Foleg, ha tobb rendszerben (mint Jamaal). Es pluszban valami olyat nyujt a footballnak, amit mas nem. Peldaul az emlitett Peterson bebizonyitotta (nekem), hogy nincs olyan, hogy ma mar erobol nem lehet futni, csak elkapo ugyesgyerok RB lehet igazan elit. Van akkora tehetseg, ahol mindegy a korszak, aki erre szuletett, az elit, mindegy hol es mit jatszik.

Jamaal azt bizonyitotta, hogy egy tisztan speedster elusive back is lehet elit manapsag. Belul is kiralyul futott, aki nem tudna.
Megis, a futastatlagai dobbenetesek. Ami a legfontosabb meroszam egy futonal, akarki, akarmit elemezget elkapasoknal, blokkoknal. Nem mintha nem kapott volna el egyik evben legtobb yardot a csapatban (WRek is belertve. sic!).
A hatos futoatlag, amit mond, az csudiszep (atlagban 4 folottit varna el, az 5 kiraly, 5.5 mar ritka, de a 6, az szuperkiraly.
Volt egy szezonja, mikor a first down atlaga a szezon felenel 8-as volt! Az beteg dolog. Onnantol mindent lehet, passzolhatsz, futhatsz, nem baj nem sikerul, csak ne legyen minuszos azt jo lesz. 😀

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nagyotmondo rovat:
 chiefswire.usatoday.com/2019/04/07/former-kansas-city-chiefs-rb-jamaal-charles-hall-of-fame-argument/
ulpianus
Nálam HOFer. Volt 5 teljes éve 5ös fölötti futásonkénti átlaggal, volt 2× 1900 scrimmage yard fölött. Ha Gale Sayers bent van, ő is bent lehet.

Most lehet hogy valaki marad 15-20 évig és akkor a sok kicsiből összejönnek nagy számok, de amit ő csinált sokkal emlékezetesebb. Nekem azok a HOFerek akik 3-4 évig a legjobbak posztjukon. JCnek ehhez Adrian Petersont kellett lenyomni, ha karrier szinten nem is sikerült 1-1 évben szerintem igen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nagyotmondo rovat:
 chiefswire.usatoday.com/2019/04/07/former-kansas-city-chiefs-rb-jamaal-charles-hall-of-fame-argument/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
C. West (HB) egy allast probal kiharcolni maganak a Raidersnel.


Állat vagyok, ami enni kér...