Kansas City Chiefs

21 feliratkozó

7 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 14 845 — Astartes
 www.instagram.com/p/B5eJHsWnPLZ/

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
7 hónapja
Reid optimista Hill seruleset illetoen. Kedden mar tobbet tudnak, de szte rendben lehet a hetvegere.

7 hónapja
Egyebkent a meccsen ki kapta el az utolso picket? Na ki? Mr big time Sorensen, aki mar nem is tudom, az evek alatt hany alkalommal mutatott be meccsdonto megmozdulast. Imadom azt a csavot. Nincs egyetlen NFL szintu kepessege sem, kiveve, hogy nagyon jo helyen tud lenni a legjobb idoben. Egyik szezonban vki osszeszamolta, es abban az evben 8 meccsen volt donto beavatkozasa. A ST kapitanynak. Igy is lehet valamifele karriert befutni. Esszel.

7 hónapja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 15 931 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patnek megint volt két olyan passza, aminél azt hittem leszakad a karja, annyira eszetlen szögben dobta el a labdát. 😊 (Ráadásul nem is kis erővel, meg volt dobva rendesen.)

Viszont Hill nélkül túl nagyot esik az offense, többet, mint amennyi egy ilyen irányítóval, ennyi alternatív célponttal indokolt lenne. Mintha a skill képességek kihasználása mellett hangsúlyt vesztett volna a sematikus kreativitás. Csak élvezet miatt nézem a meccseket, nem figyelek túlságpsan oda, így csak egy benyomás, de ez a benyomásom.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
7 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 6 439 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1196969774552502273

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
7 hónapja
Nyertünk, szoros volt. Lehet Rivers jobban jár, ha szezon végén visszavonul. Mindensetre a legjobb futónk, Majomsz legyõzte.

7 hónapja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 15 931 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az az ember érzése, hogy ha Mahomes egészséges és játszik, akkor a 2-3 kulcs támadó játékoson kívül - akikben szintén az van, hogy nekik kell megnyerni a meccset, ezért hajtanak is mint az őrült - a többiek megnyugszanak, hogy nem rajtuk van a felelősség és elég, ha csak elkarcolnak valahogy. És ezzel párhuzamosan le is esik a teljesítmény.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
7 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 23 148 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.
ulpianus
Láttam. De az utóbbi időben túl sok hasonlót is a Chiefstől 😊

7 hónapja
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.

7 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 23 148 — Így remélem megfelelek nektek.....
ulpianus

7 hónapja
Engem sokkal jobban aggasztanak a serulesek. Kozel voltunk, hogy egy OL-t ne tudjunk kirakni, mert nincs 5 OL emberunk.

7 hónapja

7 hónapja
Reid mikor talál normális DCt maga mellé JJ után?

Költöi kérdés volt...?😕 😛

7 hónapja
Van ilyen. Vegig jobbak voltunk, es vesztettunk. Mahomes megint 400+ yard, 3TD meg amit akarsz. De mikor hibaztunk, mindig valahogy Titans TDhoz vezetett. Egeszen hihetetlen volt. A vegen a blokkolt FG jol jellemezte a meccset.

7 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 673 — Winter is still here - in the books.
Ezt a meccs végi bénázást azért nagyon nem vártam.
7 hónapja
kristóf17 Indianapolis Colts 2 441 — Colts fan
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.
ulpianus
Hát, ott legalább a jegy olcsóbb lehetett 😀 😀
7 hónapja
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.

7 hónapja
Amadeus Las Vegas Raiders Nevada Wolf Pack 22 416
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
Fast Willie
Én max az V.kerig utazom be, de rajta leszek majd, köszönöm!

Gruden Grinder
7 hónapja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 4 781
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
7 hónapja
Amadeus Las Vegas Raiders Nevada Wolf Pack 22 416
ulpianus
Fast Willie

Gruden Grinder
8 hónapja
Én még pihentettem volna 1 meccset de ők látják 😊
dande
Legalabbis majd meglatjak. De remeljuk a legjobbakat.

8 hónapja
Én még pihentettem volna 1 meccset de ők látják 😊

8 hónapja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 4 781
ulpianus
8 hónapja

8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 4 495 — WHO DAT!!!!
Mahomes kezd a Titans ellen