Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nem kell. Grat a Chiefsnek.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Gratulálni kell a győztesnek.
A zebrák meg menjenek a 3,14csába.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/12/02/kansas-city-chiefs-oakland-raiders-week-13-rookies-continue-to-pave-way-for-success/

Thompson jateka azert is erdekes, mert nemreg mondta Big Red, hogy Darren (nem Damien) Williams (RB) igen valoszinu, hogy nem jatszik a honved ellen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Fontos gyozelem volt. A Raiders topicban irtam ugyan meccs elott. Ha nyert volna a Raiders, minden tie breaker egyenlo lett volna, kiveve a konf. merleget, ami nekik kedvezett volna. Vagyis tobb W kellett volna a csoportgyozelemhez, mint a Raidersnek. (persze ezek valtozhattak volna, akar mondjuk a csoporton beluli merleg)
Viszont nyertunk, a Tie breaker mind ide szol, gyakorlatilag fel labbal POban vagyunk. A Broncos verte a Boltsot, ami vegkepp lezarta oket.

Pedig nem volt sima meccs. Mahomes sem jatszott igazan jol, az elkapok neha. A vedelemnek most bejottek a csapdazasok, de igazan ok sem. Csak a Raiders sok buntetessel jatszott, es a harmadikok ami nekunk igy (sikeres jatek) vagy ugy (buntik) ment, az nekik a fontos pillanatokban nem.
A Chiefs ellenben fegyelmezetten jatszott. 8-0 volt a penalty arany asszem, mikor ezt szova tettem, es nem sokra ra mar 14-0 volt ide. Onnantol mi jatszhattuk a jatekunkat. Carr pedig egyaltalan nem jatszhatta a biztonsagi jatekat, amit tud. Es el is dolt, bar akkor meg nem tudtuk. Carr nem kepes masra. Az edzok nem kepessek mast osszerakni. Vagy nem gyakoroltak be. De mindenesetre amikor a vedelem TDt ert el, mar nehezen hittem, hogy kikaphatunk. Ismerve a Raiders nulla felidei elemzeset, ami ev elejen is botrany volt. Vagy csak en szidtam. Aztan javult, de mostansag megint szegyen. Oke, ha Grudennek nem megy, akkor vegyen fol valakit. Nem akkora dolog ez. Legyen az o bajuk.

A vedelemben azert egyre tobb jatekoson latom, hogy magabiztosabban mozog. Nincsenek illuzioim, komoly offense szet fogja oket szedni, ahogy eddig is. Megis talan jovore mar Spangli ha igazolhat parat, lathatoan nem vagyunk messze, egy nem kiraly, de mukodo vedelemtol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/71100850_3287572711318050_2570515761012202437_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=hNbTv0H7PLEAb5bPQMI&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCgO54W8KyPNAD-WtwKPEZp7x09fgCRzzbZmqiGytFRIg&oe=662AD268
NFL on Instagram: "Chiefs legends Buck Buchanan (DT), Bobby Bell (OLB) and Willie Lanier (MLB) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]"
47K likes, 118 comments - nflNovember 29, 2019 on : "Chiefs legends Buck Buchanan (DT), Bobby Bell (OLB) and Willie Lanier (MLB) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Reid optimista Hill seruleset illetoen. Kedden mar tobbet tudnak, de szte rendben lehet a hetvegere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egyebkent a meccsen ki kapta el az utolso picket? Na ki? Mr big time Sorensen, aki mar nem is tudom, az evek alatt hany alkalommal mutatott be meccsdonto megmozdulast. Imadom azt a csavot. Nincs egyetlen NFL szintu kepessege sem, kiveve, hogy nagyon jo helyen tud lenni a legjobb idoben. Egyik szezonban vki osszeszamolta, es abban az evben 8 meccsen volt donto beavatkozasa. A ST kapitanynak. Igy is lehet valamifele karriert befutni. Esszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patnek megint volt két olyan passza, aminél azt hittem leszakad a karja, annyira eszetlen szögben dobta el a labdát. 😊 (Ráadásul nem is kis erővel, meg volt dobva rendesen.)

Viszont Hill nélkül túl nagyot esik az offense, többet, mint amennyi egy ilyen irányítóval, ennyi alternatív célponttal indokolt lenne. Mintha a skill képességek kihasználása mellett hangsúlyt vesztett volna a sematikus kreativitás. Csak élvezet miatt nézem a meccseket, nem figyelek túlságpsan oda, így csak egy benyomás, de ez a benyomásom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1196969774552502273


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nyertünk, szoros volt. Lehet Rivers jobban jár, ha szezon végén visszavonul. Mindensetre a legjobb futónk, Majomsz legyõzte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az az ember érzése, hogy ha Mahomes egészséges és játszik, akkor a 2-3 kulcs támadó játékoson kívül - akikben szintén az van, hogy nekik kell megnyerni a meccset, ezért hajtanak is mint az őrült - a többiek megnyugszanak, hogy nem rajtuk van a felelősség és elég, ha csak elkarcolnak valahogy. És ezzel párhuzamosan le is esik a teljesítmény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.
ulpianus
Láttam. De az utóbbi időben túl sok hasonlót is a Chiefstől 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Engem sokkal jobban aggasztanak a serulesek. Kozel voltunk, hogy egy OL-t ne tudjunk kirakni, mert nincs 5 OL emberunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid mikor talál normális DCt maga mellé JJ után?

Költöi kérdés volt...?😕 😛
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Van ilyen. Vegig jobbak voltunk, es vesztettunk. Mahomes megint 400+ yard, 3TD meg amit akarsz. De mikor hibaztunk, mindig valahogy Titans TDhoz vezetett. Egeszen hihetetlen volt. A vegen a blokkolt FG jol jellemezte a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezt a meccs végi bénázást azért nagyon nem vártam.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.
ulpianus
Hát, ott legalább a jegy olcsóbb lehetett 😀 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
Fast Willie
Én max az V.kerig utazom be, de rajta leszek majd, köszönöm!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Én még pihentettem volna 1 meccset de ők látják 😊
dande
Legalabbis majd meglatjak. De remeljuk a legjobbakat.


Állat vagyok, ami enni kér...