Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Állítólag Berry ujra focizni akar.
Janek
Várjuk szeretettel Vegasban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Állítólag Berry ujra focizni akar.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219970588963430400

 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219976518048395264

 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219978433540784128

és a lehetséges megoldások 1ike:
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1220715267833106433

 twitter.com/MattBowen41/status/1220784492647985153

akkor már berakom ide is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man




A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kedvenc TD Mahotól! 😀

 www.instagram.com/p/B7l09bMJA76/
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hiába, a sajtburesz az kell 😀

 mobile.twitter.com/Chiefs/status/1219325129152434177/photo/1
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ki volt a legfiatalabb QB aki SB-t nyert? Elnézve elmúlt években milyen korúak nyertek Mahomes első 3-ba lehet ha nyer a csapat.
Hightower94
Big Ben volt 23, Brady pedig 25.
Mahomes 24, Gerappa 28.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ki volt a legfiatalabb QB aki SB-t nyert? Elnézve elmúlt években milyen korúak nyertek Mahomes első 3-ba lehet ha nyer a csapat.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Reid kiváló OL szaki. Csak mondom, mert a HC és QB suttogó skillje eltereli az ember figyelmét.
Neki kell két jó OT, a többi mindegy. Azért is mindegy a futás csak stratégiai elem, ha megy jó, ha nem, az is jó, csak segítsen a támadás igazi arcának = passzjáték.
Nem véletlen, Hogy a liga egyik legjobb OT párosa közt vákuum van. A centert még felépítik, de õ sem sztár. Nem rosszak õk, passzhoz, de egyénileg nem kezdõ szint. Fisher Ellenben top 5 a posztján, Schwartz pedig a legjobb ROT, vagy idõnként van aki ugyanolyan jó, és akkor ketten vannak a csúcson. Csak a Guardok miatt elterjedt, hogy rossz az OL, ergo senki nem igazán jó.
Futáshoz kell is guard, vagyis itt ez ugrott. Vagyis inkább az edzõknek köszönhetõ ha megy. Néha nem is megy.

Mahomes fellép a zsebbe szépen, de nem véletlen inkább kimozog, és az OT blokkját kerüli, nem a belsõ trióban bízik. Ez több okból van. Séma, Mahomes dobási készsége mozgásból, védelem folyamatos olvasása. És mert a fal olyan, amilyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Azert ez az O nem csak Hill meg PM.

Az igazi kérdés hogy a KC oline hogy muzsikál az sf D ellen. Kb ezen kell agyalni ezen az oldalon. Vegre egy olyan SB amit nagyon várok!

több mint 4 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gratulálok! Jó kis meccs volt ez, nekünk várni kell még a döntőre. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Abban reménykedem, hogy a Mahomes Garoppolo különbség el tudja dönteni a meccset a Chiefs javára, ha a SF futó játékát is sikerül megállítani.

Jó felkészülést legyen meg Reidnek az a fránya SB, kis Shannynek még több ideje van rá 😊
dande
A “leheto legjobb” SB parositas jott ossze. A GB-t siman verte volna a KC szvsz, igy azert mar erdekesebb a tortenet. Tegnap nagyon jol tartott a fal, de ha Bosaek megeszik Fishereket, akkor kellemetlen esteje lehet Mahomesnak. Szerintem a Niners jobban ossze van rakva, mint a KC, de majd kiderul.😊
Bence94
Én kb így jellemezném az erőviszonyokat (balra KC, jobbra SF):
Qb>>>
Edző> (tapasztalat miatt)
D<<
O kb egál
ST>

Nem véletlen, h az irodák is csak picivel húznak a KC felé, elég megjósolhatatlan, de ugyanannyira jó meccsnek ígérkezik a döntő. Benne van egy újabb 28-3, mindkét csapat, főleg a Chiefs képes lehet rá. 😀
PEEtör
En nagyon birom Mahoms-ot, es Reid-et is. Nagy koponya. Ulpi linkelt honapokkal ezelott talan egy statisztikat, hogy byeweek utan kb 90%-ban nyer az oreg. SB es az AFCC kozott 2 het van, azaz pont egy byeweek. Ha valaki felkeszult lesz a 9ersbol, akkor az o es a stabja. Szerintem ugyanazt az alapossagot varja el Spanglitol is.

Viszont, mindezek ellenere, a legjobb vedelmek mindig legyozik a legjobb tamadokat. A 9ers szerintem konnyeden nyer majd. Nem csak azert, mert a vedelmuk teljesen elveszi majd Hill-t es Mahomes arcaban lesznek, de azert is, mert miutan 14 pontos hatranyba kerulnek a felido vegere, raeszmelnek majd, hogy biza ha az ellenfel 15 futast hiv egy adott drajvban amit nem tudsz megallitani, akkor egy jateknegyed nagyon hamar leporog anelkul, hogy a legnagyobb sztarod, az iranyitod a palyara kerulne egyaltalan.

Chiefsnek drukkolok, de szerintem vajmi keves eselyuk van. A 9ers dominansan jatszott egesz evben. 25%-nal nem adok tobbet, aztan persze orulnek, ha Reid vegre bajnok lenne.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
Hightower94
a titans ellen pont ő kellett és a niners is egy olyan csapat, ami kedvező matchup az öregnek.
ha a friszkó mahomesot nem tudja labdaeladásokba kényszeríteni sima liba lesz.
gedam
Azt vágod gedam fórumtárs hogy az idén az ilyen elszólásaiddal már egy párszor megégetted magad?
De ez nekünk csak jó. 😊

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Abban reménykedem, hogy a Mahomes Garoppolo különbség el tudja dönteni a meccset a Chiefs javára, ha a SF futó játékát is sikerül megállítani.

Jó felkészülést legyen meg Reidnek az a fránya SB, kis Shannynek még több ideje van rá 😊
dande
A “leheto legjobb” SB parositas jott ossze. A GB-t siman verte volna a KC szvsz, igy azert mar erdekesebb a tortenet. Tegnap nagyon jol tartott a fal, de ha Bosaek megeszik Fishereket, akkor kellemetlen esteje lehet Mahomesnak. Szerintem a Niners jobban ossze van rakva, mint a KC, de majd kiderul.😊
Bence94
Én kb így jellemezném az erőviszonyokat (balra KC, jobbra SF):
Qb>>>
Edző> (tapasztalat miatt)
D<<
O kb egál
ST>

Nem véletlen, h az irodák is csak picivel húznak a KC felé, elég megjósolhatatlan, de ugyanannyira jó meccsnek ígérkezik a döntő. Benne van egy újabb 28-3, mindkét csapat, főleg a Chiefs képes lehet rá. 😀

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
Foldesi26 New England Patriots 274
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
Hightower94
a titans ellen pont ő kellett és a niners is egy olyan csapat, ami kedvező matchup az öregnek.
ha a friszkó mahomesot nem tudja labdaeladásokba kényszeríteni sima liba lesz.
gedam
Ok. 😀
Nem tudom te eddig milyen rajatszast neztel. Vikings ellen az NFL rajatszas tortenetenek legkevesebb yardjat engedte a 9ers vedelme, majd a GB-t, a liga egyik Top5-6 iranyitojaval 27-0-ra simazta egy felido alatt. De persze sima liba lesz, ha nincs Mahomes TO 😀
undisputedly
a titans a szegény ember friscoja.
kb. ugyanazt nyomják most támadóoldalon, mint a titánok. ezt szerintem megoldja a chiefs védelme. a “ha” az nagyon erős ha, mert nem tudom, hogy a kansas támadófala hogyan oldja meg a friszkói frontot, de igen, ha azt megoldják én garantálom (mint earl thomas az sb részvételünket), hogy nyer a chiefs.
gedam
Nem akar az ember gonoszkodni, de ezt Zombori Taktikus Sándor is megirigyelné 😀 Én pedig garantálom, hogyha nem oldja meg a 49ers frontot a Chiefs, akkor kikapnak! Sőt, azt is garantálom, hogy akkor is kikap a Kansas, ha kevesebb pontot szereznek!

Pont ez az egyik fő kérdése a két hét múlva lejátszandó meccsnek, hogy lehet-e limitálni azt a front sevent egyáltalán, illetve a Titans és a Frisco futójátéka közti különbség a kreativitás, teljesen más stílusban fut a két csapat - mondom ezt laikusként, mély elemzések nélkül - szóval ez is erős kijelentésnek tűnik, hogy közel ugyanaz, és a Chiefs ezt tuti megoldja.
több mint 4 éve
gedam 5 692
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
Hightower94
a titans ellen pont ő kellett és a niners is egy olyan csapat, ami kedvező matchup az öregnek.
ha a friszkó mahomesot nem tudja labdaeladásokba kényszeríteni sima liba lesz.
gedam
Ok. 😀
Nem tudom te eddig milyen rajatszast neztel. Vikings ellen az NFL rajatszas tortenetenek legkevesebb yardjat engedte a 9ers vedelme, majd a GB-t, a liga egyik Top5-6 iranyitojaval 27-0-ra simazta egy felido alatt. De persze sima liba lesz, ha nincs Mahomes TO 😀
undisputedly
a titans a szegény ember friscoja.
kb. ugyanazt nyomják most támadóoldalon, mint a titánok. ezt szerintem megoldja a chiefs védelme. a “ha” az nagyon erős ha, mert nem tudom, hogy a kansas támadófala hogyan oldja meg a friszkói frontot, de igen, ha azt megoldják én garantálom (mint earl thomas az sb részvételünket), hogy nyer a chiefs.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
Hightower94
a titans ellen pont ő kellett és a niners is egy olyan csapat, ami kedvező matchup az öregnek.
ha a friszkó mahomesot nem tudja labdaeladásokba kényszeríteni sima liba lesz.
gedam
Ok. 😀
Nem tudom te eddig milyen rajatszast neztel. Vikings ellen az NFL rajatszas tortenetenek legkevesebb yardjat engedte a 9ers vedelme, majd a GB-t, a liga egyik Top5-6 iranyitojaval 27-0-ra simazta egy felido alatt. De persze sima liba lesz, ha nincs Mahomes TO 😀
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Abban reménykedem, hogy a Mahomes Garoppolo különbség el tudja dönteni a meccset a Chiefs javára, ha a SF futó játékát is sikerül megállítani.

Jó felkészülést legyen meg Reidnek az a fránya SB, kis Shannynek még több ideje van rá 😊
dande
A “leheto legjobb” SB parositas jott ossze. A GB-t siman verte volna a KC szvsz, igy azert mar erdekesebb a tortenet. Tegnap nagyon jol tartott a fal, de ha Bosaek megeszik Fishereket, akkor kellemetlen esteje lehet Mahomesnak. Szerintem a Niners jobban ossze van rakva, mint a KC, de majd kiderul.😊
több mint 4 éve
gedam 5 692
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
Hightower94
a titans ellen pont ő kellett és a niners is egy olyan csapat, ami kedvező matchup az öregnek.
ha a friszkó mahomesot nem tudja labdaeladásokba kényszeríteni sima liba lesz.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.
gedam
Tegnap is nagyot játszott, nem egyszer ő ért oda Henryhez.
több mint 4 éve
gedam 5 692
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂
Hightower94
viszont ha nem veszitek föl és lecsúszik hozzánk lehet akkor is játszik. sokat segített a védelmeteken, mint ahogy a miénken is segített volna.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Amúgy Suggsnak így váljon valóra az összes vágya , mert SB-t fog játszani😂😂😂