Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Juhú

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a bizalom 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na jöhetnek a számadatok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!

Bence94
10 év.... Hopsz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Viszont egy kérdés, ha már itt szóba jött. Mi van akkor a szerződésekkel, ha tényleg elmarad az idény? Csúszik mindenkié egy évet? És mi lesz a játékosokkal? Nem kapják meg az idei pénzüket? Azért a roster végén kullogóknak ez elég nagy érvágás lehet
Wyatt
Arrol kulonmegallapodas lesz. De persze lesz tulaj, aki kifizet mindent, mert megteheti. Akkor is ha nem kell, csak valami reszet (garantaltat). (Mint mondjuk Seria A, stb. Ez biztos neked ismeros, azert mondtam.) Tehat maximalni nem fogjak egy ember maganvallalkozasa mit fizet, csak minimumot adnak meg.
Bar sztem nem marad el a szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones holdaouthoz mit szoltok? Sztem csak fenyegetőzik Reid úgy is rábeszéli ez neki és a csapatnak is az érdeke.
Hightower94
Miként lehet holdoutolni szakszerūen egy le nem játszott szezonban?
ulpianus
Hatékonyan. Hiszen mit állít? Nem fog játszani az idényben. Ha elmarad az idény, akkor valóban nem fog játszani.

Viszont egy kérdés, ha már itt szóba jött. Mi van akkor a szerződésekkel, ha tényleg elmarad az idény? Csúszik mindenkié egy évet? És mi lesz a játékosokkal? Nem kapják meg az idei pénzüket? Azért a roster végén kullogóknak ez elég nagy érvágás lehet

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jones holdaouthoz mit szoltok? Sztem csak fenyegetőzik Reid úgy is rábeszéli ez neki és a csapatnak is az érdeke.
Hightower94
Miként lehet holdoutolni szakszerūen egy le nem játszott szezonban?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Rég voltam . mit szoltok hogy Adamset szóba hozztàk a Chiefssel? Szerintetek Jonessal eltudnánk tradelni? Tök elkénne , sztem hasznosabb lenne mint Jones aki szintén az de Adams univerzális játékos
Hightower94
Marmint Chris Jonesnal lenne hasznosabb? Nem igazan.

Jo jatekos Adams, De itt van nekunk Honey Badger. Es Thronhill, aki fiatal meg, de nagyon jo volt, amig meg nem serult. Szoval eleg ertelmetlen lenne.

Egyelore Mahomes a prioritas, addig hanyagoljak a komolyabb kifizeteseket.
ulpianus
Magát a felvetést sem értem. Az interrior passrush jelenleg a legdrágább dolog a ligában, őrültség lenne beáldozni egy safetyért. Jones talán a legjobb 4-3 interrior passrusher jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Jones holdaouthoz mit szoltok? Sztem csak fenyegetőzik Reid úgy is rábeszéli ez neki és a csapatnak is az érdeke.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 clutchpoints.com/chiefs-news-kareem-hunt-glows-about-kansas-citys-coaching-staff/

Hunt dicseri az edzoket es a csapatot. Nem is igazan szoktak szidni Big Redet, amilyen jokedelyu mikulas habitusa van, eleg nehez utalni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ubi hirado:
 clutchpoints.com/chiefs-news-tyrann-mathieu-stands-with-nascar-driver-bubba-wallace/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rég voltam . mit szoltok hogy Adamset szóba hozztàk a Chiefssel? Szerintetek Jonessal eltudnánk tradelni? Tök elkénne , sztem hasznosabb lenne mint Jones aki szintén az de Adams univerzális játékos
Hightower94
Én se érteném az idehozatalát. A S sor egyáltalán nem rossz itt. Ráadásul most nem is egy top S fizetés az ami hiányzik a Chiefsnek. Bár a Mattheau - Adams duó a liga legjobbja lehetne, mindketten tudnak bárhol játszani szóval a legkülönbfélébb felállások, blitz csomagok állhatnának össze ahogy ulpi is írta Thornhill 2. körös volt és jól is játszott. Jamal ide luxus.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Rég voltam . mit szoltok hogy Adamset szóba hozztàk a Chiefssel? Szerintetek Jonessal eltudnánk tradelni? Tök elkénne , sztem hasznosabb lenne mint Jones aki szintén az de Adams univerzális játékos
Hightower94
Marmint Chris Jonesnal lenne hasznosabb? Nem igazan.

Jo jatekos Adams, De itt van nekunk Honey Badger. Es Thronhill, aki fiatal meg, de nagyon jo volt, amig meg nem serult. Szoval eleg ertelmetlen lenne.

Egyelore Mahomes a prioritas, addig hanyagoljak a komolyabb kifizeteseket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Rég voltam . mit szoltok hogy Adamset szóba hozztàk a Chiefssel? Szerintetek Jonessal eltudnánk tradelni? Tök elkénne , sztem hasznosabb lenne mint Jones aki szintén az de Adams univerzális játékos
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
😂
 twitter.com/snfonnbc/status/1270409481189494785?s=21
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 m.youtube.com/watch?v=faixtYv5AuQ
Cheerlederekneket is igazolják különböző egyetemekről vagy helyből jönnek?
Mert a Chiefs itt is elég erős 😂😂😂
Hightower94
Biztos divatok... de egye fene, jöhetnek.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232

Cheerlederekneket is igazolják különböző egyetemekről vagy helyből jönnek?
Mert a Chiefs itt is elég erős 😂😂😂
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 www.instagram.com/p/CAIjEzjJdlb/?igshid=1k536pvl5gk1s
Bence94
Mikor már kicsiként egy álkat voltál 😁
steelwolf
Van egy olyan sanda gyanum és azt érzem őt néztve Brady nem sokáig lesz már GOAT 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/CAIjEzjJdlb/?igshid=1k536pvl5gk1s
Bence94
Mikor már kicsiként egy álkat voltál 😁
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
 www.instagram.com/p/CAIjEzjJdlb/?igshid=1k536pvl5gk1s
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Sztem is nagy harc lesz. De valahogy azt erzem, amit legtobben. Ha a Chiefs nem nyeri a nyugatot, az az egyetlen igazi meglepetes. A sopres senkinek nem konnyu. Meg a Patsnek, amennyiben jol emlekszem egy cikkre, akkor a Tom Brady eraban kettoszor sikerult osszesen. Nos, ez nekunk meg is van. 😀
ulpianus
Na jó, de az AFC East erős csoport 😕
Wyatt
Dolphins ellen amugy BB mérlege milyen? Lehet egál körül lehet 🤣😂
Hightower94
vettem a faradsagot es megszamoltam 🤣 W - L : 25-15 , azert meg elmegy...

u.i. Marmint a Pats foedzojekent, hogy egyertelmu legyen..
ligur
Persze az nem rossz , én rosszabbra számítottam. Köszi 😀
Hightower94
Az 2000-es evek eleje volt kriminalis, akkor sorban 4x-5x kikaptak a Phinstol, aztan jott a Pats dominancia, majd a mostani idokben a sorminta W/L/W/L.
ligur
... úgyhogy visszatérve sztem Mahomessal nekünk összesen több 6-0 összejöhet mint amit a Pats dinasty csinált. Már most 2 lenne ha 2 éve a chargers ellen nem nézzük be a végét.
Hightower94
Dehat mar volt 2x 6-0 a 2016, 2019 evekben. Most jon a harmadik, ebben az evben 😀
ligur
Hát igen de akkor még Smith volt 😀 de igen igy értve harmadik és nem sokon mulott a 4.