Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Nem látom milyen ellenszer lenne erre a bitang erős támadó egységre....
ThundersNFL
Jelenleg nincs. Ahogy a west coasthoz idő kellett a védelmeknek, úgy ehhez is most. Kalap megemel Reid előtt, korszakot és dinasztiát teremtett.
Amadeus
Van de az nagyon gyomorforgató....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Nem látom milyen ellenszer lenne erre a bitang erős támadó egységre....
ThundersNFL
Jelenleg nincs. Ahogy a west coasthoz idő kellett a védelmeknek, úgy ehhez is most. Kalap megemel Reid előtt, korszakot és dinasztiát teremtett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reidnek megvan a Florida tripla.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Nem látom milyen ellenszer lenne erre a bitang erős támadó egységre....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mahomesnak már most több konferencia győzelme van a 4. szezonjában (és a 3.-ban mint de facto kezdő QB), mint Rodgersnek vagy Breesnek. És összesen annyi SB részvétele lesz 2 hét múlva ilyenkor, mint nekik és Riversnek együttvéve.

Kansas Cityben remek a hangulat.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Gratulálok, simán nyertetek. Sok sikert az SB-ra!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Itt sem nézi senki sem a meccset? Pedig az első félidőben jobbak vagytok.
Buffalo Bill
Eredmenykovetot probald meg (ott van felul). sok a cicis kep, meg a poenkodas, de nagyobb a reszvetel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Itt sem nézi senki sem a meccset? Pedig az első félidőben jobbak vagytok.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Úgy vagyok, mint múlt héten. Nyer a Chiefs, boldogság.
Ellenberger, ahogy a Browns, úgy a Bills továbbjutása is nagy öröm lenne.

Mindenesetre, Breeland vállalta a meccset. Mahomest mindenki tudja. CEH pedig, Bell hiányában muszáj lesz, gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
🤣

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mahomes játékra alkalmasnak lett nyilvánítva.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Last minute erősítések?


Mahomes (is) limitáltan edzett tegnap.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ez gyorsan ment. Remelem nem csinalnak hulyeseget.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír az edzésről!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.thescore.com/nfl/news/2095543/report-chiefs-mahomes-expected-to-return-to-practice-wednesday
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Meglatjuk mi lesz. Epuljon fel. Igy fest a protocol 5 lepesben:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article248576870.html
ulpianus
Lehet h ezutan nem nagyon fog a meccsen futkosni. Vagy lehet h elkezd szellemeket latni...
Solymi
Ez egy szzerencsetlen eset volt. elnezest is kertek a Browns vedok. Nem volt fejvadaszat.
Mindenesetre Mahomes bator mint a terminator, o mar csak ilyen. Mikor foldbeallitjak, mosolyogva all fol altalaban, hacsak nem late hit volt, akkor magyaraz a bironak, hogy mi volt itten kerem szepen.
Volt neki tavaly is egy eset, mikor kiutottek a terdet a helyerol. folytatta ugyanott. Szoval nem hiszem. Inkabb gond, hogy o nem erzi magat betegnek, vagy serultnek, jatszani akar majd, AFC donto lesz. De komoly felelosseg van a dokikon, edzokon, hogy csak akkor engedjek, ha a kockazat alacsony. Valamennyi kockazat mindenkepp van. En nem ertek ehhez mindamellett.
ulpianus
Nem is azt mondom h szandekos volt.
Azt ertem h tisztaban van a kockazattal es ilyenkor sztem senki se mondja azt h nem all keszen a jatekra, csak nehogy ez a tulzott magabiztossag visszausson.

Jo, mondjuk nem hiszem h ez volt az elso agyrazkodasa, valszeg fel tudja rendesen dolgozni es ott lesz fejben, csak eleg rossz volt nezni ahogy osszeszedik, kvazi mint akit kiutottek.
Solymi
En azert bizakodo vagyok, itt alabb latni, hogy az oltozobe befele mar teljesen maganal volt, osszeszedetten, koordinaltan futott be!

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Meglatjuk mi lesz. Epuljon fel. Igy fest a protocol 5 lepesben:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article248576870.html
ulpianus
Lehet h ezutan nem nagyon fog a meccsen futkosni. Vagy lehet h elkezd szellemeket latni...
Solymi
Ez egy szzerencsetlen eset volt. elnezest is kertek a Browns vedok. Nem volt fejvadaszat.
Mindenesetre Mahomes bator mint a terminator, o mar csak ilyen. Mikor foldbeallitjak, mosolyogva all fol altalaban, hacsak nem late hit volt, akkor magyaraz a bironak, hogy mi volt itten kerem szepen.
Volt neki tavaly is egy eset, mikor kiutottek a terdet a helyerol. folytatta ugyanott. Szoval nem hiszem. Inkabb gond, hogy o nem erzi magat betegnek, vagy serultnek, jatszani akar majd, AFC donto lesz. De komoly felelosseg van a dokikon, edzokon, hogy csak akkor engedjek, ha a kockazat alacsony. Valamennyi kockazat mindenkepp van. En nem ertek ehhez mindamellett.
ulpianus
Nem is azt mondom h szandekos volt.
Azt ertem h tisztaban van a kockazattal es ilyenkor sztem senki se mondja azt h nem all keszen a jatekra, csak nehogy ez a tulzott magabiztossag visszausson.

Jo, mondjuk nem hiszem h ez volt az elso agyrazkodasa, valszeg fel tudja rendesen dolgozni es ott lesz fejben, csak eleg rossz volt nezni ahogy osszeszedik, kvazi mint akit kiutottek.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Meglatjuk mi lesz. Epuljon fel. Igy fest a protocol 5 lepesben:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article248576870.html
ulpianus
Lehet h ezutan nem nagyon fog a meccsen futkosni. Vagy lehet h elkezd szellemeket latni...
Solymi
Ez egy szzerencsetlen eset volt. elnezest is kertek a Browns vedok. Nem volt fejvadaszat.
Mindenesetre Mahomes bator mint a terminator, o mar csak ilyen. Mikor foldbeallitjak, mosolyogva all fol altalaban, hacsak nem late hit volt, akkor magyaraz a bironak, hogy mi volt itten kerem szepen.
Volt neki tavaly is egy eset, mikor kiutottek a terdet a helyerol. folytatta ugyanott. Szoval nem hiszem. Inkabb gond, hogy o nem erzi magat betegnek, vagy serultnek, jatszani akar majd, AFC donto lesz. De komoly felelosseg van a dokikon, edzokon, hogy csak akkor engedjek, ha a kockazat alacsony. Valamennyi kockazat mindenkepp van. En nem ertek ehhez mindamellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Meglatjuk mi lesz. Epuljon fel. Igy fest a protocol 5 lepesben:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article248576870.html
ulpianus
Lehet h ezutan nem nagyon fog a meccsen futkosni. Vagy lehet h elkezd szellemeket latni...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Meglatjuk mi lesz. Epuljon fel. Igy fest a protocol 5 lepesben:
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article248576870.html

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kivancsi vagyok jatszhat-e Mahomes. Tudom, ez uzlet, es Mahomes nelkul a Chiefs jelentosen gyengebb, de tegnap azt sem tudta hol van, felallni se tudott a gyeprol, majdnem osszeesett. Ezek utan eleg nagy kockazat lenne egy het pihenessel ismet palyara kuldeni 1,90 magas es 110 kg-s vedok koze.

Persze nyilvan jatszani fog, nem is vagyok neurologus, de ha ha kap megegyet egy hettel az elozo utan, az komoly hosszutavu kovetmezmenyekkel lehet.