Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
no
Láttam az összes Ravens meccset, elég sok meccset megnézek. Csak arra utaltam, hogy a PFF saját számai alapján sem egyertelmūen állapítható meg, ki milyen játékos.

Meglátjauk. Más csapat, más rendszer más irányító. Bár abban lesz egyezés, amit írsz. Minõségi LG ( Thuney) áll majd mellette.
ulpianus
Én arra leszek kiváncsi, hogy Brandon Thorn szerint mind Zeus Jr., mind Thuney remek puller és emiatt szerinte több gap concept lesz a futó játékba/blokkolásba beillesztve. Aztán jött twitteren vki aki hozzátette CEH remekül passzolna ebbe a futó sémába...egész olyan, mintha HC, GM szinten lenne elképzelés, tervezés 😊

Mondjuk mindegy mert aztán előjön Reidből a pass only és hajukra kenhetik a futás blokkolást 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
no
Láttam az összes Ravens meccset, elég sok meccset megnézek. Csak arra utaltam, hogy a PFF saját számai alapján sem egyertelmūen állapítható meg, ki milyen játékos.

Meglátjauk. Más csapat, más rendszer más irányító. Bár abban lesz egyezés, amit írsz. Minõségi LG ( Thuney) áll majd mellette.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Érdekes dolog erősíteni kvázi a legnagyobb riválist..
Ulpi, melyik oldalon fog játszani? A jobbon elit a balon átlag a pff számok alapján.
gordon
Most olvastam egyik KC topicban. Szinten PFF-re hivatozva. Szoval kozel 400 snapet jatszott (12 meccsen) LOT poszton, passz szituban (serules miatt allt be), es ebbol nulla sack, nulla QB hit szuletett. Azt nem irta, mennyi siettetes volt, semmi mast sem. Ettol meg lehet atlag az ertekelese. (Hozzateszem, hogy szvsz, ha valahol nagyon nem mervado a PFF ertekelesi rendszere, az a tamadofal).
ulpianus
Jol jatszott, de nem is igazan volt tesztelve, mert a falunk bal oldala volt jo mig a jobb + C pocsek. Ment ellene az ember de a nyomast nem ott akartak elerni az ellenfelek. Viszont a jobb oldalon megbizhatoan es jol jatszott es nem latom gondnak majd hogy Mahomes megoldja az apro hibait. Nagyon jo, de a fenti stat csaloka.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Érdekes dolog erősíteni kvázi a legnagyobb riválist..
Ulpi, melyik oldalon fog játszani? A jobbon elit a balon átlag a pff számok alapján.
gordon
Most olvastam egyik KC topicban. Szinten PFF-re hivatozva. Szoval kozel 400 snapet jatszott (12 meccsen) LOT poszton, passz szituban (serules miatt allt be), es ebbol nulla sack, nulla QB hit szuletett. Azt nem irta, mennyi siettetes volt, semmi mast sem. Ettol meg lehet atlag az ertekelese. (Hozzateszem, hogy szvsz, ha valahol nagyon nem mervado a PFF ertekelesi rendszere, az a tamadofal).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
tehat kiraktak a ket OT-t az oriasi fizetesuk miatt
Stez
Nyilvan ha nagyon olcsok, maradhattak volna. Megis inkabb a seruleseik merteke miatt raktak ki oket elsosorban. Ettol meg persze barki mas is leserulhet. A salary capet pedig meglatjuk hogyan alakul a jovoben, majd akkor aggodnak miatta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem egy rossz csere?
Szerintem zseniális.
A fanok nagyon túlértékelik a pickeket, ott már elég jó eséllyel húztak volna bustot/átlag alatti playert, így meg kapnak valakit, aki cornerstone lehet évekig.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Szerintem nem gaz ez a csere a Chiefsnek. Oke, hogy elso kor, de kaptak vissza masodikat, ergo ez tulajdonkeppen egy szaftos kicsereles volt az elso korbol egy olyan classban, ami azert hires arrol, hogy kifejezetten vastag, es 1/15-on nem talalsz sokkal jobb jatekost, mint a 31-en, mint ahogy 31-en sem talalsz sokkal jobbat, mint 20 spottal hatrebb. Huzhatsz egy korrekt, kezdo kalibert a masodik korben, melle pedig kaptal egy framchise LT pedigreju valakit, akitol tudod, mit kapsz majd, nem ujonc, nem lutri.

Oke, az megint mas teszta, hogy Brownnak oda kell tolni egy szep nagy szerzodest, nagyobbat, mint amit Fisher kapott anno, tehat kiraktak a ket OT-t az oriasi fizetesuk miatt, jovore viszont megint ott lesz a KC, hogy az LT-je es az LG-je, ket falembere boduletes penzt nyel le a capbol. Legalabbis ha Brown itt kap uj szerzodest, mondjuk ez szerintem attol fugg majd, mit alkot a kovi idenyben.

Ettol fuggetlenul szerintem erteket illetoen nem rossz trade ez, csak a jovobeli penzugyi resz, ami nekem nem tetszene.
Stez
A trade gyakorlatilag egy 45.pick. Hamar vastag class-nak hivod akkor csak 3 cetlit adtak egyert cserebe. Ettol ez jo mindenkinek. A szerzodese benne van az alkupozicioban. Gondolhatod hogyha meg 3 evig 1.5m jatszana a rookie papirjan akkor meg a trade erteket tartanad soknak mert ennyiert a telefont kar lenne felvenni.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem gaz ez a csere a Chiefsnek. Oke, hogy elso kor, de kaptak vissza masodikat, ergo ez tulajdonkeppen egy szaftos kicsereles volt az elso korbol egy olyan classban, ami azert hires arrol, hogy kifejezetten vastag, es 1/15-on nem talalsz sokkal jobb jatekost, mint a 31-en, mint ahogy 31-en sem talalsz sokkal jobbat, mint 20 spottal hatrebb. Huzhatsz egy korrekt, kezdo kalibert a masodik korben, melle pedig kaptal egy framchise LT pedigreju valakit, akitol tudod, mit kapsz majd, nem ujonc, nem lutri.

Oke, az megint mas teszta, hogy Brownnak oda kell tolni egy szep nagy szerzodest, nagyobbat, mint amit Fisher kapott anno, tehat kiraktak a ket OT-t az oriasi fizetesuk miatt, jovore viszont megint ott lesz a KC, hogy az LT-je es az LG-je, ket falembere boduletes penzt nyel le a capbol. Legalabbis ha Brown itt kap uj szerzodest, mondjuk ez szerintem attol fugg majd, mit alkot a kovi idenyben.

Ettol fuggetlenul szerintem erteket illetoen nem rossz trade ez, csak a jovobeli penzugyi resz, ami nekem nem tetszene.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Érdekes dolog erősíteni kvázi a legnagyobb riválist..
Ulpi, melyik oldalon fog játszani? A jobbon elit a balon átlag a pff számok alapján.
gordon
Miután ő maga mondta, hogy ezentúl csak vakoldali tackle-ként hajlandó játszani (részben ezért is cserélte el a Ravens), meglepne, ha a Chiefs nem az LT posztot szánná neki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Érdekes dolog erősíteni kvázi a legnagyobb riválist..
Ulpi, melyik oldalon fog játszani? A jobbon elit a balon átlag a pff számok alapján.
gordon
A másik OT, a tavalyi harmadik körös újonc Niang, kiülte a szezont. Inkább õ megy jobbra. Tehetséges, de project playa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Érdekes dolog erősíteni kvázi a legnagyobb riválist..
Ulpi, melyik oldalon fog játszani? A jobbon elit a balon átlag a pff számok alapján.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Csak kérdem 1/31n mem lett volna vki ebből a classból? Bár nyilván felmérték, és persze később derül ki... Remélem bevàlik!
dande
Miert ne lett volna? Minden evben van olyan, akirol utolag kiderul, hogy o lett volna az ember. Ellenben a Chiefs Super Bowl ablak nyitva, a parkanyon allnak. Most akarnak nyerni, nem mikorra Mahomes agyon van verve. Olyan megoldast akartak, amit lehetoleg biztos. Fisher nem volt jo? De. Schwartz kituno volt. Azonban nem birtak.

A Chiefs nem a vedelemmel akar nyerni. Pedig lehetne kivalo pass rushert, CB parost, akarmit hozni.
Tobb passzolt TD-t akar, mint az ellenfel. Nagyjabol ennyi, mondom evek ota, nincs "B" terv. Mikor szoros az allas meccs vegen, PO-ban, mindenki passzol, itt eleve azt jatszak. Az a Chiefs terepe, remelhetoleg nyernek. Es latjuk, ez mukodik, barmily eccerunek tunik.
Akkor pedig egy feladat van. Megvedeni Mahomest, hogy passzolhasson, minden mas kevesbe szamit. Es nem kockaztatni ezen, csak amit tenyleg muszaj. Kerul amibe kerul. Minel tovabb jatszhasson magabiztosan, magas szinten Mahomes.

Nem tudjuk, ez vegul mit eredmenyez, de en latom a koncepciot benne.
ulpianus
Ez nem koncepcio, legalabbis nem igazi, de egy teljesen jarhato ut. Attol a kerdesre konnyu a valasz: sok szep evet fog eredmenyezni.
Mahomes miatt sokaig lesz SB window, a kerdes hogy mekkora ami a tobbiektol fog fuggni. Altalanossagban a MOST a drafttoket gyengiti, ami neheziti a csapatepitest.

Az alom a Pats 20 eve, a cel a Hill-Kelce era kimaxolasa es iden Brown a csapatnak tobbet tud adni mint a 2 rookie, valoszinusitve es realisan is, de elvaras szinten mindenkeppen. A Jovo vagy 2 ev mulva lehet nem lenne igaz de azt jovore oldjatok meg es egy kis szerencsevel belenyultok hatrabbrol a drafton es akar egy uj era alapkoveit is meg lehet talalni.
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Beceneve Zeus, ahogy T. Kelce beceneve is. Úgyhogy a korrektség jegyében kellene szerezni egy Latino és mongyuk japán Zeust is.
ulpianus
Ő Zeus Jr., a fater volt Zeus.
Apró adalék, a latino-japán , így nem túl PC... 😁


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Csak kérdem 1/31n mem lett volna vki ebből a classból? Bár nyilván felmérték, és persze később derül ki... Remélem bevàlik!
dande
Miert ne lett volna? Minden evben van olyan, akirol utolag kiderul, hogy o lett volna az ember. Ellenben a Chiefs Super Bowl ablak nyitva, a parkanyon allnak. Most akarnak nyerni, nem mikorra Mahomes agyon van verve. Olyan megoldast akartak, amit lehetoleg biztos. Fisher nem volt jo? De. Schwartz kituno volt. Azonban nem birtak.

A Chiefs nem a vedelemmel akar nyerni. Pedig lehetne kivalo pass rushert, CB parost, akarmit hozni.
Tobb passzolt TD-t akar, mint az ellenfel. Nagyjabol ennyi, mondom evek ota, nincs "B" terv. Mikor szoros az allas meccs vegen, PO-ban, mindenki passzol, itt eleve azt jatszak. Az a Chiefs terepe, remelhetoleg nyernek. Es latjuk, ez mukodik, barmily eccerunek tunik.
Akkor pedig egy feladat van. Megvedeni Mahomest, hogy passzolhasson, minden mas kevesbe szamit. Es nem kockaztatni ezen, csak amit tenyleg muszaj. Kerul amibe kerul. Minel tovabb jatszhasson magabiztosan, magas szinten Mahomes.

Nem tudjuk, ez vegul mit eredmenyez, de en latom a koncepciot benne.
ulpianus
1/31 - re ki marad? Radunz? Állítsd oda egyetemi megyeiből JPP elé...Túl nagy ugrás ez a szint...A Top prospectek is évek mire beletanulnak, lásd Tunsil vagy a tavalyi első számú OT Thomas-t, hogy égették a Giants-ben. A Chifes és Mahomes minden évben win now-ban van. Bizonyított stabil játékos kell, akire számíthat Mahomes, ezt megkapták nem is drágán lásd Tunsil trade. Mai NFL-ben nincs sikeres csapat vakoldali OT nélkül, Chifes pedig túl jó csapat, hogy projekt játékost húzzanak az Off. egyik legfontosabb posztjára. Nem hülyék dolgoznak itt Kansas City-ben, nagy bánatomra.😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak kérdem 1/31n mem lett volna vki ebből a classból? Bár nyilván felmérték, és persze később derül ki... Remélem bevàlik!
dande
Miert ne lett volna? Minden evben van olyan, akirol utolag kiderul, hogy o lett volna az ember. Ellenben a Chiefs Super Bowl ablak nyitva, a parkanyon allnak. Most akarnak nyerni, nem mikorra Mahomes agyon van verve. Olyan megoldast akartak, amit lehetoleg biztos. Fisher nem volt jo? De. Schwartz kituno volt. Azonban nem birtak.

A Chiefs nem a vedelemmel akar nyerni. Pedig lehetne kivalo pass rushert, CB parost, akarmit hozni.
Tobb passzolt TD-t akar, mint az ellenfel. Nagyjabol ennyi, mondom evek ota, nincs "B" terv. Mikor szoros az allas meccs vegen, PO-ban, mindenki passzol, itt eleve azt jatszak. Az a Chiefs terepe, remelhetoleg nyernek. Es latjuk, ez mukodik, barmily eccerunek tunik.
Akkor pedig egy feladat van. Megvedeni Mahomest, hogy passzolhasson, minden mas kevesbe szamit. Es nem kockaztatni ezen, csak amit tenyleg muszaj. Kerul amibe kerul. Minel tovabb jatszhasson magabiztosan, magas szinten Mahomes.

Nem tudjuk, ez vegul mit eredmenyez, de en latom a koncepciot benne.
ulpianus
Nem fogalmaztam pontosan. OT emberre gondoltam. Mert egyébként egyértelmű a poszt ez nem kérdés és részben már bizonyított valakiről van szó. Csak talán lehetett volna kicsit olcsóbban saját jogon vki. Ennyi. De persze ettől még 2. körben is jöhet valaki Olbe vmelyik pickkel.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Csak kérdem 1/31n mem lett volna vki ebből a classból? Bár nyilván felmérték, és persze később derül ki... Remélem bevàlik!
dande
Miert ne lett volna? Minden evben van olyan, akirol utolag kiderul, hogy o lett volna az ember. Ellenben a Chiefs Super Bowl ablak nyitva, a parkanyon allnak. Most akarnak nyerni, nem mikorra Mahomes agyon van verve. Olyan megoldast akartak, amit lehetoleg biztos. Fisher nem volt jo? De. Schwartz kituno volt. Azonban nem birtak.

A Chiefs nem a vedelemmel akar nyerni. Pedig lehetne kivalo pass rushert, CB parost, akarmit hozni.
Tobb passzolt TD-t akar, mint az ellenfel. Nagyjabol ennyi, mondom evek ota, nincs "B" terv. Mikor szoros az allas meccs vegen, PO-ban, mindenki passzol, itt eleve azt jatszak. Az a Chiefs terepe, remelhetoleg nyernek. Es latjuk, ez mukodik, barmily eccerunek tunik.
Akkor pedig egy feladat van. Megvedeni Mahomest, hogy passzolhasson, minden mas kevesbe szamit. Es nem kockaztatni ezen, csak amit tenyleg muszaj. Kerul amibe kerul. Minel tovabb jatszhasson magabiztosan, magas szinten Mahomes.

Nem tudjuk, ez vegul mit eredmenyez, de en latom a koncepciot benne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak kérdem 1/31n mem lett volna vki ebből a classból? Bár nyilván felmérték, és persze később derül ki... Remélem bevàlik!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Beceneve Zeus, ahogy T. Kelce beceneve is. Úgyhogy a korrektség jegyében kellene szerezni egy Latino és mongyuk japán Zeust is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Itt van, hogy ki mit kapott/adott.

iktriad
Ez azért más színben tünteti fel ezt a Chifes holtszezont. Kitűnő játékost szereztetek, mi meg fasza ellenértéket. Win-Win sok szerencsét neki itt!Kíváncsi leszek majd a szerződésére.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Itt van, hogy ki mit kapott/adott.

iktriad
Ez teljesen korrekt!
Lehet aludni 1.nap!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van, hogy ki mit kapott/adott.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
WTF trade😁😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
OT lesz kérdés kik lesznek azok.

Lehet felmozogni T Jenkinsért

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Akkor most kerem szepen, lesz OT a csapatban, vagy mi a helyzet?
 chiefswire.usatoday.com/2021/04/19/kansas-city-chiefs-andy-reid-2021-offensive-tackle-options-lucas-niang-kyle-long-mike-remmers/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Unatkoznak a jatekosok. Nagyotmondo rovat ujabb szereploje,D> Robinson:
 www.yardbarker.com/nfl/articles/chiefs_wr_demarcus_robinson_predicts_1000_yards_a_year_and_10_touchdowns_next_season/s1_13132_34577912
ulpianus
Maddenbe haver, maddenbe! 😆