Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 574 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
így 1 hét késéssel, de reagálok 😀
az AFC-ben a team to beat az a Broncos
És meg is teszik minden héten

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
A Madden-atok utolerte Mahomesot is. 😀
Stez
Brady-t meg a nyugdíj érhetné már utol. Én a helyében rég kurváznék már Dominikán. Erre ő meg a számaira élvezkődik minden héten. 😃

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
A Madden-atok utolerte Mahomesot is. 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
ender1112
Eretnek pfejj 😀 😉
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Van egy olyan nagyon halvány megérzésem, hogy ebben a szezonban nem leszünk ott a SB-ban 😊
több mint 2 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Az elsõ félidõt a Titans nyerte, a másodikat a Chiefs. Gondolom az jó.

Jó hír annyi a meccsrõl, hogy Mahomes végül is nem sérült meg komolyan..
ulpianus
Mi a vélemény, miért nem megy?

A D szakemberek megtalálták a rendszer ellenszerét, egyéni hibák-dekoncentráltság, kisebb sérülések a kulcsembereknél? Vagy mi a megfejtés?
Jan
A falnál nagy bajok vannak, és mivel nincs idő, nincs szabad elkapó, és 10 15 play után jönnek a hibák a lazaság miatt. Mahomes meg ráadásul minden playt meg akar nyerni, mindenből yardot akar hozni, amiből jönnek az eladott labdák, és ha így folytatja simán egy sérülés is.
Azért az elmúlt évek mázlista helyzetei is vissza ütnek, ami eddig a KCnak pattant most minden ellene, valószínű azért is mert akkor mentek mint kés a vajon, most meg döcög, frusztrált a játék
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Az elsõ félidõt a Titans nyerte, a másodikat a Chiefs. Gondolom az jó.

Jó hír annyi a meccsrõl, hogy Mahomes végül is nem sérült meg komolyan..
ulpianus
Mi a vélemény, miért nem megy?

A D szakemberek megtalálták a rendszer ellenszerét, egyéni hibák-dekoncentráltság, kisebb sérülések a kulcsembereknél? Vagy mi a megfejtés?
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Az elsõ félidõt a Titans nyerte, a másodikat a Chiefs. Gondolom az jó.

Jó hír annyi a meccsrõl, hogy Mahomes végül is nem sérült meg komolyan..
ulpianus
pedig amikor felállt, akkor elég borzasztóan nézett ki

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Az elsõ félidõt a Titans nyerte, a másodikat a Chiefs. Gondolom az jó.

Jó hír annyi a meccsrõl, hogy Mahomes végül is nem sérült meg komolyan..


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Napi troll:



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Serultlista, kis elorejelzessel a Titanok ellen:

 www.arrowheadpride.com/2021/10/21/22739178/chiefs-vs-titans-thursday-injury-report-travis-kelce-expects-to-be-full-go

Some notes
After appearing on the injury report with a limited status two days in a row, Chiefs tight end Travis Kelce said he expects to be a “full go” on Sunday vs. Tennessee.
Kelce: “I do. I was itching at the bit to have every single rep that I could possibly get out there. That’s just who I am. I’m a big believer in getting my reps in during the week, making sure everything looks good or if something happens, being able to communicate with everybody out there on the field, coaches, quarterback, O-linemen, whatever it is. That communication goes a long way on Sundays or a long way throughout the course of the season. You don’t always get the same look or the look that you want and sometimes during practice, it prepares you for situations in a game that you typically aren’t thinking about, and to have those talks with the tackles and those talks with the running backs and the quarterbacks and the other wide receivers, to have that during the course of the season, it really sets you up later in the season to be ready for everything.”

The other limited Chiefs were defensive lineman Chris Jones (wrist) safety Tyrann Mathieu (thumb/toe) and cornerback Charvarius Ward (quad). All three are trending in the right direction to play.

Two limited Chiefs from Wednesday were upgraded to full participants — defensive tackle Jarran Reed (back) and offensive lineman Trey Smith (ankle), so they should be good to go on Sunday.

The five Chiefs listed as non-participants for the second day in a row were all to be expected. Tight end Jody Fortson had surgery on his Achilles on Wednesday and linebacker Anthony Hitchens (triceps) is unlikely to play given the team’s roster moves. Fullback Michael Burton (pec) also did not practice.

My expectation remains that the other two non-participants — wide receiver Tyreek Hill (quad) and left guard Joe Thuney (hand) — will play against the Titans, as they missed practice to start the week leading into the Washington Football Team matchup and went on to play.

Offensive lineman Kyle Long (lower leg) is now eligible to return from the Reserve/PUP (physically unable to perform) list, but he has not returned to practice.

Any time running back Derrick Henry makes the injury report, it’s notable. He did not practice in order to rest on Thursday. Linebacker Bud Dupree (knee) was added to the report with limited participation and now becomes a player to watch.
Wide receiver A.J. Brown (illness) missed his second straight practice, while fellow wide receiver Julio Jones (hamstring) returned in limited fashion. Left tackle Taylor Lewan (concussion) did not practice again.
It is always worth watching a kicker on the injury report. Titans kicker Randy Bullock missed practice with a shoulder injury.
In total, 12 Titans are now on their injury report.

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Mahomes azt mondta, mikor visszaneztek a meccset, es az ominozus picket, mindenki nevetett, o maga is. Elismerte, semmit nem latott, a labdat elejtette, felkapta es csak ugy vakon eldobta. Erezte, ott kell legyen valahol Kelce, de ennyi. Nagy hiba volt. Tanult belole.
Remeljuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
Össze is jött a Jetstől kikapó Titansnek 😊
Wyatt
Most a Chiefs ellen ha nyer a Titans, õk lesznek a csúcson. (De ezt mondtam is valahol, hogy a Bills a király, de lehet csak reggelig.) Ilyen a popszakma.
Ha mondjuk nyerünk, akkor a Titánok elsõ helye is vitatható lesz.
ulpianus
Ilyen. Chiefs-szurker volt kollégámnak mondtam a szünetben, amikor épp nem volt magasan a lelkesedése, hogy majd a második félidőben tol 300 yardot meg 3 TD-t Mahomes, aztán majd lehet ujjongani ismét. Mondta, hogy biztosan nem, ebből zacsi lesz.

Long story short, nyertem egy pizzát

Ameddig ebben a csapatban Mahomes egészséges, addig ez lesz az AFC legesélyesebb együttese, full mindegy minden igazából, a védelem úgyis javul (mégha én ezt a Jones-projektet az elejétől nem értem, most nekem ne mondja senki, hogy Donaldra kevésbé tekintenek attól elit játékosnak, hogy középen van, Jones pedig simán ott volt top3-ban...), Hill-lel meg Kelce-szel (nem lepett meg nagyon, hogyan ejti a nevét, csak kicsit) úgyis megy majd a támadójáték, a fal sem lesz mindig rossz.

Ettől még az elmúlt hetekben többször is megjegyeztem én is neki, hogy olyan nekem, mintha OBJ-zne (neki volt egy időszaka, amikor sokszor egy kézzel próbált bravúrozni, ahelyett, hogy simán megfogta volna kettővel és fix az elkapás). Ami addig, amíg nincs baj belőle, mindenkinél hű meg ha, de ebben az időszakban, amikor kevésbé megy a csapatnak, akkor azért rosszul néz ki, ha abból van interception, mert nem néz oda passz közben, és így nem a célpont elé, hanem mögé dobja a labdát, vagy a sackből csinál botrányos interceptiont. De ezeket aligha fogja levetkőzni, pedig egy-két indokolatlan heroplay elhagyásával csak jobb lenne (nem arról beszélek, hogy amikor kell az extra tőle, ne próbáljon valamit, hanem amikor van a full egyszerű, simán nagy haladást érő játék, akkor ne „flegmázzon”).

Mindegy, ezekkel együtt is bőven szívesebben nézném az ő játékát hetente a saját csapatomnál, mint kis túlzással bárkiét, úgyhogy a Chiefs-szurkerek nyilván örülhetnek, mert úgyis az AFC favoritjai lesznek még jó sokáig

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
Össze is jött a Jetstől kikapó Titansnek 😊
Wyatt
Most a Chiefs ellen ha nyer a Titans, õk lesznek a csúcson. (De ezt mondtam is valahol, hogy a Bills a király, de lehet csak reggelig.) Ilyen a popszakma.
Ha mondjuk nyerünk, akkor a Titánok elsõ helye is vitatható lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.
Amadeus
Össze is jött a Jetstől kikapó Titansnek 😊

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
...
A lényeg, hogy a támadófal álljon már össze. Williams nem fut jól, CEH nagyon jól teljesít, majdnem 5 yardos átlaggal, de nem a fal miatt.
....
ulpianus
Szerintem most a focicsapat ellen egesz jol teljesitett Darrel Williams, a 62 futott yardjabol 49 kontakt utanni volt.
ligur
Ugyanazt mondjuk igazából.
Most szerzett két TDt is. 3 yardos átlaggal futott. És volt 3-4 elkapása. De szezonátlag is 3 yard fölött kicsivel.
Viszont ahogy mondod, nem felejtett el futni, csak nincs minõségi blokk. Ezért a kontakt utáni yardok magas száma jó hír is, meg rossz is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
...
A lényeg, hogy a támadófal álljon már össze. Williams nem fut jól, CEH nagyon jól teljesít, majdnem 5 yardos átlaggal, de nem a fal miatt.
....
ulpianus
Szerintem most a focicsapat ellen egesz jol teljesitett Darrel Williams, a 62 futott yardjabol 49 kontakt utanni volt.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Jó hír viszont, hogy Buttkicker eddig mindent berúgott. 6FG, 23XP.

J. Gordon pár snapet (11) játszott a fõvárosiak ellen, de labda nem szállt felé. Ezen próbálnak javítani az igen közeli jövõben.
ulpianus
Akartam is kerdezni, hogy mi van vele, mert en nem vettem ot eszre a palyan. Nagyon kellene meg egy plusz minosegi celpont. Ugy latom, Kelcenek is gondja volt a kezevel, Hill is velemenyes volt, hogy jatszik-e a serulese miatt, szoval kellene nagyon egy JO J.Gordon.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Meg ugyi nem sok csoportutolsó van (+ Browns) pozitív pontkülönbséggel. Múíg a Chargers (-2) negatívval elsõ.
A 3 meccsbõl simán nyerhettünk volna kettõt, ha úgy pattan a végén. De nem baj.

A lényeg, hogy a támadófal álljon már össze. Williams nem fut jól, CEH nagyon jól teljesít, majdnem 5 yardos átlaggal, de nem a fal miatt.
-----------------------------------------

A védelem egyet tud. Errõl már dumáltunk. Mikor stabilan vezetünk, jönnek a pontok, megy a játék, az ellenfél siet, komforton túl játszanak. Felborul a tervük. Izgulnak, kapkodnak. Hibáznak. Ezt a nyomást kihasználja a védelem. És fõleg a hibákat kikényszeríti és kihasználja. De ennyi.

Csakhogy nincs stabil vezetés. Nincs pontelõny. Nincs félelmetes passzjáték. Nem rossz ez sem, de nem segít a védelmen. Ott pár playmaker van, helyzetbe kell õket hozni.
Ha lesz hatékonyabb támadàs, lesz védelem is. Nem lesz király akkor sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan



A vedelemnek kb nincs 1 jo playe se (most pl volt, nyertetek is 😀), az offensenel meg csomo (reszben random) hiba, ami labdavesztesekbe, pontokba kerul.

Utobbi biztosan fog valtozni, sztem viszonylag gyorsan.

A vedelem felturbozasara benne van egy csere, vagy akar egy veteran igazolas. Mercilus pl, ha van meg a tankban.
De ha Thornhill meg Gay tobbet jatszana Sorensen es Niemann helyen, meg Clark mutatna vmit, mar elorelepes lenne (es Jones mehetne vissza kozepre).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Jó hír viszont, hogy Buttkicker eddig mindent berúgott. 6FG, 23XP.

J. Gordon pár snapet (11) játszott a fõvárosiak ellen, de labda nem szállt felé. Ezen próbálnak javítani az igen közeli jövõben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Roviden osszefoglalva az aktualis helyzetet: atszaladnak a vedelmunkon, ahogy csak akarnak, de legalabb a tamado szekcio 1 meccsen 4-5x eladja a labdat. 😀 Szenvedos egy szezon ele nezunk szurkolotarsaim.
ligur
Azért nem fog minden meccsen Hill kezéből felpattanni a labda a védőhöz. Ne menjünk át Pats fanba.
Emlékszel még barátunkra, Mr. Tyler Palkora?
Na az volt a szenvedés nem a mostani.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Roviden osszefoglalva az aktualis helyzetet: atszaladnak a vedelmunkon, ahogy csak akarnak, de legalabb a tamado szekcio 1 meccsen 4-5x eladja a labdat. 😀 Szenvedos egy szezon ele nezunk szurkolotarsaim.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 948
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho
ulpianus
Szerintem is a Bills a team to beat az AFC-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
A Bills sztem most a csúcs. De aztán ez olyan szubjektív, hogy én kérek elnézést!

A két Hillről felpattanó pickhez sok köze nem volt Mahomesnak.
Szerintem még mindig a KC a team to beat az AFC-ben, majd ha a PO-ban is látom a Billstől/Ravenstől azt, amit az alapszakaszban nyomnak, elhiszem.
Borbinho


Állat vagyok, ami enni kér...