Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 2 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Grat az SB gyozelemhez.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
F.sz kivan Mahomessal, nem elég egy Brady érát megélni most itt van Mahomes akinek 13 másodpercet nem lehet hagyni.
Az OT szabályok nem igazságosak.
Ezután a meccs után, azt mondom, hogy ez volt a Super Bowl.
Mahomesnak ajánlom a KC Royals csapatát, mert elférne ott az erősítés az MLB-ben.
Viccet félretéve, nem látom innentől ki állítaná meg a KC-t és nincsenek szavak erre a meccsre.
Dynasty!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 388
Nagy Grat, sajna ma Mahomes megállíthatatlan volt
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a cicusoknak megmutatni ki a Főnök ,☺️☺️☺️ hiába 🐯 k ☺️
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Pedig neki még tart a szezon :/


empty taxi
Tole ezt nem vartam, intelligensebbnek tartottam ot ettol. Ha valakire tippelnem kellett volna, akkor az Gordon lett volna.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Pedig neki még tart a szezon :/
empty taxi
Nem tart mar neki semmi ilyesmi. 😀 Allitolag F. Clark fogja a stukijat es kihozza a sittrol, ha az kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Pedig neki még tart a szezon :/



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Egyebkent hogy teccet Pringle? Letette a nevjegyet, mint legitim elkapo.
Kulon vicces volt, hogy a TDje utan, az extra pontnal, a hatterben egy Steelers szurkolo egy guriga WC papirt dobott fel a kapu mogott, zavaro jelleggel. Az nem jott be. 😀
ulpianus
En figyelem egy ideje es hatarozott fejlodest latok nala, ezert is jovendoltem azt, hogy O fog elolepni amikor Hill serules miatt nem jatszott. Nalam mar hatarozottan WR3, Hill es Hardman utan. Ugy latom Maho is egyre jobban bizik benne es Pringle is erzi-tudja, hogy ha elhuzodik egy jatek es nem mukodik az elso, masodik olvasas, akkor merre, hogyan kell futnia, helyezkednie, hogy Mahonak segitsen, megjatszhato legyen.

Aminak viszont orulok, hogy ugy latszik Gordon kikopik a csapatbol lassan.

A futokra visszaterve: igen, igy mar vilagos, Williams is nagyon jol jatszik, most valoszinuleg meg alaposan limitalva volt az elozo meccsen szerzett serulese miatt . Nem gondoltam volna, de a futoknal lassan ott tartunk, hogy CEH nalam csak az RB3 😊. Persz (sajnos) sokat serult, igy aztan nehez objektiv sorrendet alkotni, de ott talan az osszteljesitmenyt nezve es egeszsegesen Williams, McKinnon, CEH a sorrend. McKinnonnak meg relative keves meccse volt, ahol sok labdat kapott, szoval O meg mehet fel es le is nalam, de a Steelers elleni McKinnont barmikor elfogadnam.

szerk: a papir guriga berepult szinte minden extra pontnal is, de nem zavart meg senkit szerencsere 😀

Szerkesztette: ligur
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Egyebkent hogy teccet Pringle? Letette a nevjegyet, mint legitim elkapo.
Kulon vicces volt, hogy a TDje utan, az extra pontnal, a hatterben egy Steelers szurkolo egy guriga WC papirt dobott fel a kapu mogott, zavaro jelleggel. Az nem jott be. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Elobb Mahomes passza felpattant a levegobe, es nyilvan egy vedohoz repult. Majd ajandkoztunk egy TDt nekik, mikor is Williams (aki egyebkent jol jatszott) senkitol nem zavartatva elejtette a labdat, felszedte, majd ejtette el megint. Azt mar ok szedtek fel es TD. Amint ezek a baromsagok elmultak teljesen egyoldalu lett a meccs. Vagyis a Vasas vedok meg eron felul probaltak kitartani, de aztan mar az nem volt eleg.
ulpianus
Hat, nem szivesen mondok ellent egy ilyen szaktekintelynek, mint Te vagy Ulpi, de Williamsnak osszesen 1 futasa volt 4 yardert + ugye az a fumbli. Szoval nem volt bevonva a jatekba szinte egyaltalan. 😊
ligur
Koszonom! Nem vagyok szaktekintely.
Williams ugyanazt hozza, mint McKinnon, vagy CEH. Errol akartam beszelni. Kozel 4 yardos atlaggal fut. most pont 4 lett a futasa. A fumbli benne van. Iden kulonosen sokat eladjuk a labdat. A Bills ellen mar kevesbe fog beleferni. Ott leginkabb Singletary lesz a legjobb futo a palyan, de ha nem tudunk futni, akkor gond lesz. Felolem legyen McKinnon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Elobb Mahomes passza felpattant a levegobe, es nyilvan egy vedohoz repult. Majd ajandkoztunk egy TDt nekik, mikor is Williams (aki egyebkent jol jatszott) senkitol nem zavartatva elejtette a labdat, felszedte, majd ejtette el megint. Azt mar ok szedtek fel es TD. Amint ezek a baromsagok elmultak teljesen egyoldalu lett a meccs. Vagyis a Vasas vedok meg eron felul probaltak kitartani, de aztan mar az nem volt eleg.
ulpianus
Hat, nem szivesen mondok ellent egy ilyen szaktekintelynek, mint Te vagy Ulpi, de Williamsnak osszesen 1 futasa volt 4 yardert + ugye az a fumbli. Szoval nem volt bevonva a jatekba szinte egyaltalan. 😊
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nos, szep volt, simabb lett, mint vartam. Szamomra McKinnon egy nagy pozitiv meglepetes: azt, es foleg ugy !!!, jatssza, amit CEH-tol vartunk/vartam. Jo futasok, jol latja a lukakat es a passzjatekba is abszolut bevonhato. Ilyet vartam CEH-tol is a draftolasa utan, de sajna szerintem ennek a teljesitmenynek nem volt a kozeleben. Szivem szerint ot neveznem kezdonek a kovetkezo meccsre is.

a WR szekcio is nagyon jo volt, Kelce pedig egy allat!!! Remelem at tudjuk menteni ezt a format a Bills ellen is, nagyon fog kelleni az tuti.
ligur
McKinnon nagyszeru volt a Vikingeknel evekig. Abszolut kezdoszintu szamokat hozott. Csakhogy. Eleinte AP mogott lett volna csere, de akkor volt a (hogy mondjam) balheja Petersonnak. Aztan kesobb Cook volt megnevezve kezdonek, ez a lenyeg. McKinmon atment a friscoba, kapott is penzt. Pechjere folyton serult volt. Aztan lejart a szerzodese. most itt van. De amikor jatszik nagyon jo. pont ezert nem eri meg elso korben (32. is elso) futot vinni oda, ahol nem a futas az egyetlen eselyed haladni.

Mert ha Mahomes-Hill-Kelce mukodik, akkor mindegy ki a futo. Ha nem mukodik, akkor meg mindegy ki a futo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Elobb Mahomes passza felpattant a levegobe, es nyilvan egy vedohoz repult. Majd ajandkoztunk egy TDt nekik, mikor is Williams (aki egyebkent jol jatszott) senkitol nem zavartatva elejtette a labdat, felszedte, majd ejtette el megint. Azt mar ok szedtek fel es TD. Amint ezek a baromsagok elmultak teljesen egyoldalu lett a meccs. Vagyis a Vasas vedok meg eron felul probaltak kitartani, de aztan mar az nem volt eleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Apro erdekessegek, Kelcenek rekordontogeto meccse volt:

- Patrick Mahomes has joined Ben Roethlisberger (2017 Div. Rd vs JAX) as the only players with 400+ pass yards and 5+ pass TD in a playoff game in the Super Bowl era.

- Travis Kelce is the first player in NFL history with 1+ pass TD, 1+ rec TD and 100+ rec yards in a playoff game.

- Travis Kelce has 100+ rec yards in 4 straight playoff games, tied with Antonio Brown and Larry Fitzgerald for the longest postseason streak since at least 1950. + Travis Kelce has 100+ rec yards in a playoff game for the 7th time in his career (most such games among TE since 1950).

+ meg Kelce: Travis Kelce has 3+ receptions in 71 straight games, surpassing Michael Thomas for the 2nd-longest streak since 1950 (incl. playoffs).

+ Travis Kelce has joined Rob Gronkowski as the only TEs since at least 1950 with 1,000+ receiving yards in the postseason.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Nos, szep volt, simabb lett, mint vartam. Szamomra McKinnon egy nagy pozitiv meglepetes: azt, es foleg ugy !!!, jatssza, amit CEH-tol vartunk/vartam. Jo futasok, jol latja a lukakat es a passzjatekba is abszolut bevonhato. Ilyet vartam CEH-tol is a draftolasa utan, de sajna szerintem ennek a teljesitmenynek nem volt a kozeleben. Szivem szerint ot neveznem kezdonek a kovetkezo meccsre is.

a WR szekcio is nagyon jo volt, Kelce pedig egy allat!!! Remelem at tudjuk menteni ezt a format a Bills ellen is, nagyon fog kelleni az tuti.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Nagy a csend a fórumotokban. Izgultok mi?😊
pfefe8
Igen! Ezzazz! Vegre POban vagyunk! Ha jol mondom, 6 eve mindig bent vagyunk (nyerjuk a csoportot). 😊 Varjuk azert, szurkolunk.

A Vasas elleni annyira nem volt izgis. Ellenben a Bolc, Broncos es Bengals elleniek jo csatak voltak. Remelem ez is az lesz. Sok meccs nincs hatra (nem a Chiefsnek, az lehet ez az egy, lehet tobb. Hanem ugy egyaltalan), ilyenkor mar csak ezert is nezni kell mindet, amit tud az ember. Foleg ha a csapatod jatszik.
ulpianus
Ha lehet kívánságom ,akkor az legyen hogy ne legyen bántóan sima. Ha elérjük, hogy egy vért hugyozós, izgalmas meccs végén kiesünk akkor aláírom. Ettől még a labda tojás alakú, bármi lehet😊
pfefe8
Izgalmasabb, ha nagy a csata, de a kuzdos, brusztolos, verrel kiizzadt gyozelmeknel sajnos altalaban sok a serules is, szoval en inkabb megis a simara szavaznek 😊
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nagy a csend a fórumotokban. Izgultok mi?😊
pfefe8
Igen! Ezzazz! Vegre POban vagyunk! Ha jol mondom, 6 eve mindig bent vagyunk (nyerjuk a csoportot). 😊 Varjuk azert, szurkolunk.

A Vasas elleni annyira nem volt izgis. Ellenben a Bolc, Broncos es Bengals elleniek jo csatak voltak. Remelem ez is az lesz. Sok meccs nincs hatra (nem a Chiefsnek, az lehet ez az egy, lehet tobb. Hanem ugy egyaltalan), ilyenkor mar csak ezert is nezni kell mindet, amit tud az ember. Foleg ha a csapatod jatszik.
ulpianus
Ha lehet kívánságom ,akkor az legyen hogy ne legyen bántóan sima. Ha elérjük, hogy egy vért hugyozós, izgalmas meccs végén kiesünk akkor aláírom. Ettől még a labda tojás alakú, bármi lehet😊

Steelers fan
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nagy a csend a fórumotokban. Izgultok mi?😊
pfefe8
Igen! Ezzazz! Vegre POban vagyunk! Ha jol mondom, 6 eve mindig bent vagyunk (nyerjuk a csoportot). 😊 Varjuk azert, szurkolunk.

A Vasas elleni annyira nem volt izgis. Ellenben a Bolc, Broncos es Bengals elleniek jo csatak voltak. Remelem ez is az lesz. Sok meccs nincs hatra (nem a Chiefsnek, az lehet ez az egy, lehet tobb. Hanem ugy egyaltalan), ilyenkor mar csak ezert is nezni kell mindet, amit tud az ember. Foleg ha a csapatod jatszik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Nagy a csend a fórumotokban. Izgultok mi?😊
pfefe8
persze, komolyan mondom, izgulok. Sokkal jobban szeretem az olyan ellenfeleket, akiktol kikaptunk az alapszakaszban 😀
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nagy a csend a fórumotokban. Izgultok mi?😊

Steelers fan
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
Hat ez azert nem olyan jo hir, serules jelentes: CEH nem jatszik, Williams kerdeses.

Chiefs
Player Ps Injury Wed Thu Fri Status
Clyde Edwards-Helaire RB Shoulder LP DNP DNP OUT
Darrel Williams RB Toe LP LP LP QUEST

Szerkesztette: ligur
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
2022 szezon:

Chiefs home games:
Denver Broncos, Las Vegas Raiders, Los Angeles Chargers, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, Los Angeles Rams, Seattle Seahawks and Buffalo Bills.

Chiefs road games:
Broncos, Raiders, Chargers, Houston Texans, Indianapolis Colts, San Francisco 49ers, Arizona Cardinals, Cincinnati Bengals and Tampa Bay Buccaneers.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 435
A Chiefs leigazolta M. Sexton WRt. Igy mar konnyen kiismerik a Vasas playbookjat. 😀
ulpianus
A D bookot meg hozta Ingram 😀 . Viccet felreteve, van annak egy olyan izletes bukeja, hogy mig sok csapatnal azt talalgatjak, ki volna jo HC-nak, addig mi a Big Red 250. NFL gyozelmet unnepelhetjuk.