Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


deyell
Mayock had some later round success but 2 of his 6 1st rounders are off the roster

Out of the 4 still there, one is a massive bust [Ferrell], one is below average DB, one is a below-average OL and the last one is a RB. Solid player, but a RB in the 1st

He got fired for a reason
Rolni
Amúgy a draft megmutatta, hogy ki volt ő valójában. Egy jó scout, aki a hátsó körökben talált nyers tehetségeket. Az első körrel viszont nem tudott mit kezdeni.

Ferrellt sajnálom a legjobban, korrekt 4.körös pick lett volna. Egy jó run stuffer 4-3 end. Ehelyett egy ordas nagy bustként fog rá emlékezni mindenki.

Az igazi bűn az Arnette volt. Teljes halál volt a pick.
Amadeus
Szerintem az egy totálisan pánik pick volt. Ha jól emlékszem volt valami olyasmi hír a draft után, hogy be volt írva a terrel pick csak a falcons beintett. Innen kellett volna más irányba menni, csak beragadt, hogy cb kell és ebből lett arnett. Ha rosszul emlékszem akkor sorry.
Amúgy vicces, hogy egy évvel korábban a miami ugyanígy szivatott meg minket wilkinsel, abból lett lindstrom 1/12-n. Aki amúgy kurva jó játékos, de hát egy guard, érted, vele együtt is bottom a fal atlantában... 😊
peach
annyira nem kellett volna pánikolni, volt jó pár CB, aki Arnette előtt volt rangsorolva a draft előtt. Trevon Diggs, Jaylon Johnson, Jeff Gladney, Noah Igbinoghene, Kristian Fulton mind jobb prospectnek volt tartva.

choose life
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


deyell
Mayock had some later round success but 2 of his 6 1st rounders are off the roster

Out of the 4 still there, one is a massive bust [Ferrell], one is below average DB, one is a below-average OL and the last one is a RB. Solid player, but a RB in the 1st

He got fired for a reason
Rolni
Amúgy a draft megmutatta, hogy ki volt ő valójában. Egy jó scout, aki a hátsó körökben talált nyers tehetségeket. Az első körrel viszont nem tudott mit kezdeni.

Ferrellt sajnálom a legjobban, korrekt 4.körös pick lett volna. Egy jó run stuffer 4-3 end. Ehelyett egy ordas nagy bustként fog rá emlékezni mindenki.

Az igazi bűn az Arnette volt. Teljes halál volt a pick.
Amadeus
Szerintem az egy totálisan pánik pick volt. Ha jól emlékszem volt valami olyasmi hír a draft után, hogy be volt írva a terrel pick csak a falcons beintett. Innen kellett volna más irányba menni, csak beragadt, hogy cb kell és ebből lett arnett. Ha rosszul emlékszem akkor sorry.
Amúgy vicces, hogy egy évvel korábban a miami ugyanígy szivatott meg minket wilkinsel, abból lett lindstrom 1/12-n. Aki amúgy kurva jó játékos, de hát egy guard, érted, vele együtt is bottom a fal atlantában... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Szerintem sem fehér vagy fekete csak gondoltam beteszem a másik szemszöget is.

Én nem örültem amikor érkezett és most sem morzsolok könnyeket.

Remélem jobb érkezik!
Rolni
Igazából annál jobb, mint ami várható volt és annál rosszabb, mint amit reméltünk. Igazából azt gondolom amit talán Grudennel kapcsolatban mondtam az első éve után. Nem az az igazi vicc, hogy GM lett (Gruden meg újra hc), hanem, hogy ez a két arc, az egyik 10 évig kommentátor volt, a másik meg egész életében, alaphangon a liga felét beárazta a semmiből.

Mert az a keret mégis elment PO-ig valahogy. Igaz szerencse is volt benne, de csak eljutott oda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Szerintem sem fehér vagy fekete csak gondoltam beteszem a másik szemszöget is.

Én nem örültem amikor érkezett és most sem morzsolok könnyeket.

Remélem jobb érkezik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


deyell
Mayock had some later round success but 2 of his 6 1st rounders are off the roster

Out of the 4 still there, one is a massive bust [Ferrell], one is below average DB, one is a below-average OL and the last one is a RB. Solid player, but a RB in the 1st

He got fired for a reason
Rolni
Amúgy a draft megmutatta, hogy ki volt ő valójában. Egy jó scout, aki a hátsó körökben talált nyers tehetségeket. Az első körrel viszont nem tudott mit kezdeni.

Ferrellt sajnálom a legjobban, korrekt 4.körös pick lett volna. Egy jó run stuffer 4-3 end. Ehelyett egy ordas nagy bustként fog rá emlékezni mindenki.

Az igazi bűn az Arnette volt. Teljes halál volt a pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Meg lehet ezt magyarázni, hogy miért lett kirúgva. Nem fogjuk megtudni, hogy neki miben mekkora része volt. Azt sem tudjuk, hogy ki volt a főnök, aki az egyes választások esetében a végső szót kimondta.
Ami a lényeg, hogy meg lehet magyarázni vica-versa az elküldését is és a maradását is. De ez már történelem.

Ha nincs a Gruden botrány, akkor még mindig itt lenne, fel sem merült volna az elküldése.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


deyell
Mayock had some later round success but 2 of his 6 1st rounders are off the roster

Out of the 4 still there, one is a massive bust [Ferrell], one is below average DB, one is a below-average OL and the last one is a RB. Solid player, but a RB in the 1st

He got fired for a reason

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Közben az NFL indítvánít nyújtott be, hogy a bíróság utasítsa el Gruden keresetét.

“Gruden does not, and cannot, dispute that he wrote the published emails,” the NFL argued in court documents. “He does not, and cannot, dispute that he sent those emails to multiple parties. Nor does he claim that they were somehow altered or edited and that the repugnant views espoused in them were not in fact expressed by him.”

In addition, the NFL contends that since Gruden was solely responsible for the content of the emails, he is also responsible for the ramifications of them becoming public.

“To the extent that Jon Gruden suffered any damage, he has no one to blame but himself.” the league’s filing contended.

Gruden filed the instant complaint against the NFL and the commissioner, painting himself as the victim in a fictional story and seeking money through baseless claims against the NFL."

De arról egy szó sem esik, hogy az miként fordulhat elő, hogy 650k emailből csak az a 4-5 szivárgott ki, amit Gruden írt. Sőt kifejezetten azt állítják, hogy az is Gruden felelőssége!
Pari
remélem Gruden kiperli belőlük a szart is.
deyell
Én is remélem. Amíg nemi erőszaktevők, meg gyilkosok játszhatnak tovább egy ejnye-bejnyével (4 meccs eltiltással), addig ez a kettős mérce nagyon nem tetszik nekem.
Azért az hogy valaki leír valamit meg hogy megerőszakol valakit szerintem kurva nagy különbség van.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
Közben az NFL indítvánít nyújtott be, hogy a bíróság utasítsa el Gruden keresetét.

“Gruden does not, and cannot, dispute that he wrote the published emails,” the NFL argued in court documents. “He does not, and cannot, dispute that he sent those emails to multiple parties. Nor does he claim that they were somehow altered or edited and that the repugnant views espoused in them were not in fact expressed by him.”

In addition, the NFL contends that since Gruden was solely responsible for the content of the emails, he is also responsible for the ramifications of them becoming public.

“To the extent that Jon Gruden suffered any damage, he has no one to blame but himself.” the league’s filing contended.

Gruden filed the instant complaint against the NFL and the commissioner, painting himself as the victim in a fictional story and seeking money through baseless claims against the NFL."

De arról egy szó sem esik, hogy az miként fordulhat elő, hogy 650k emailből csak az a 4-5 szivárgott ki, amit Gruden írt. Sőt kifejezetten azt állítják, hogy az is Gruden felelőssége!
Pari
remélem Gruden kiperli belőlük a szart is.

choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Közben az NFL indítvánít nyújtott be, hogy a bíróság utasítsa el Gruden keresetét.

“Gruden does not, and cannot, dispute that he wrote the published emails,” the NFL argued in court documents. “He does not, and cannot, dispute that he sent those emails to multiple parties. Nor does he claim that they were somehow altered or edited and that the repugnant views espoused in them were not in fact expressed by him.”

In addition, the NFL contends that since Gruden was solely responsible for the content of the emails, he is also responsible for the ramifications of them becoming public.

“To the extent that Jon Gruden suffered any damage, he has no one to blame but himself.” the league’s filing contended.

Gruden filed the instant complaint against the NFL and the commissioner, painting himself as the victim in a fictional story and seeking money through baseless claims against the NFL."

De arról egy szó sem esik, hogy az miként fordulhat elő, hogy 650k emailből csak az a 4-5 szivárgott ki, amit Gruden írt. Sőt kifejezetten azt állítják, hogy az is Gruden felelőssége!

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


deyell
Szerintem arról van szó, hogy nem marad senki, aki Gruden embere volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
“Jim Harbaugh is choice No. 1 for Mark Davis and the Las Vegas Raiders. I didn’t know this to be true until yesterday evening when more than one person very close to the situation in Las Vegas told me it was the case,” Sports Illustrated’s Brandon Brown reported on Tuesday.

“Before that, I knew there was interest from Davis and the Raiders, but I didn’t actually know if Harbaugh was at the top of the list or merely on it. Knowing that Harbaugh is who Mark Davis wants makes the possibility of him ending up in Las Vegas much more realistic.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
ez amúgy legit kérdés Brett Kollmanntól.


choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
kedvelem Bisacciát, mert jó embernek tartom. de ha ez igaz, akkor mire várunk?


deyell
Valszeg fel van ajánlva a job, csak kicsit pumpálni szeretné még a fizut. Ez most public lett, ír 500.000 fan, hogy hire him now...

Meglátjuk mi lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
kedvelem Bisacciát, mert jó embernek tartom. de ha ez igaz, akkor mire várunk?


choose life
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 281 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
esetleg még Mel Kiper vagy Stephen A. Smith jöhetne GM interjúra.
deyell
Mi bajod a GM listánkkal?
Vagy csak túl professzionális és a szemed kíván egy kis nyalánkságot?


Közben Ed Dodds visszalépett a Bears GM versenyből...
Rolni
egyrészt vicc, mert ugye Mayock is a TV-ből jött GM posztra. másrészt annyira nem vágom a felmerült nevek rezüméjét, hogy úgy gondoljam, hogy jó lóra teszünk bármelyikkel (ez persze lehet az én hibám)

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
esetleg még Mel Kiper vagy Stephen A. Smith jöhetne GM interjúra.
deyell
Mi bajod a GM listánkkal?
Vagy csak túl professzionális és a szemed kíván egy kis nyalánkságot?


Közben Ed Dodds visszalépett a Bears GM versenyből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
esetleg még Mel Kiper vagy Stephen A. Smith jöhetne GM interjúra.

choose life
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Champ Kelly (Chicago) jön interjúra (GM)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nagyon sok helyen Ed Dodds-t írják kívánságnak a GM posztra, hogy ő a legjobb jelölt.
Edzőnek én Harbaugh mellett tenném le a voksomat és akkor akár lehetne tartani Bradley-t, de jobban örülnék egy Fangio-nak pl. Az OC személye meg akkor már nem lenne olyan fontos.
Az meg nem tudom, hogy jó ötlet lenne e, ha Bisaccia-t meg megtartanánk ST/Asst. HC pozícióban. Lehet hogy kezelhetetlen szitut szülne.
Bruce
Én a legeleje óta Ed Dodds-ot a kívánságlistám elején tartom Joe Hortiz mellett. Azóta kiderült még számomra, hogy Dodds anno Al Davis alatt kezdte a karrierjét a personel oldalon és így van Raiders kötődése. Ez bár egyfelől apróság, de azért mégis plusz pont. Ha Őt meg tudná szerezni Mark Davis az szerintem nagy fogás lenne.

Neki amúgy némi kötődése van Harbaugh-hoz is, hiszen Jim épp QB coach volt nálunk akkor, amikor Ő itt volt a front office-ban gyakornokként. Persze ez vélhetően inkább csak közvetett kapcsolat kettőjük között...

Harbaugh kapcsán továbbra is elég nagy a csend és csak találgatások vannak. Van aki abba kapaszkodik ugye, hogy igazolt edzőt nemrég a Michigan-hez maga alá és járja éppen a recruting útját is. Megint mások meg azt mondják, hogy igazából már csak a szerződésének a feltételeit kell elsimítani Davis-sel és amúgy már megvan az egyezség. Ezért nincs egyenlőre hosszabbítás a remek szezon után a Michigan-nel.

Mark-nak figyelnie kell a Rooney rule-ra, mert ugye anno a Gruden kinevezés kapcsán meg is büntették és igen mérges volt rá az egész NFL. Tehát sokan úgy gondolják, hogy lefutja a kötelező köröket Mayo-val és Bowles-el, aztán majd jön a nagy hír, miszerint leül Harbaugh-val is és az már igazából csak formaság lesz. Ugyanezek az emberkék azt gondolják, hogy ez a GM lista már Davis-Habraugh közös GM lista, hogy haladjon ez a vonal is...és ugye ott az a Dodds kapocs, amibe lehet kapaszkodni...

Igazából vakon van mindenki egyenlőre szerintem és gyanítom Al emiatt fenn erősen mosolyog 😊


Amúgy én Dodds esetleges megszerzése után nem esnék kétségbe akkor se, ha nem jön Haribo. Vannak azért jó edzők rajta kívül...sőt ugye vannak akik szerint Jim nem jó és elég megnézni a komoly egyetemi csapatok elleni mutatóját stb...


HA valóban érkezik a Dodds-Harbaugh páros az elég komoly lenne papíron és a Raiders megítélésén szerintem emelne egy nagyot. Nem két tévés bohóc lenne a csapat arca, hanem két saját szakmájában elfogadott ember.

Harbaugh alá ugye eléggé adja magát Fangio és simán elfogadnám Bradley helyett DC-nek. OC kérdésben Pep Hamilton nevét emlegetik többen (aki elvileg visszalépett a Panthers OC interjútól mostanság (biztos megvan már a helye ugye Vegasban 😊)). Scott Turner neve merült még fel egy twitter profil képes varia kapcsán és ugye neki is van Harbaugh kötődése.
Ezektől függetlenül meg a mostani Michigan-i stábból is választhat, bár gondolom azért az almamaterét nem fogja teljesen lerabolni...

Bisaccia szerintem vagy HC lesz vagy lelép. Nem hiszem, hogy egészséges lenne, ha ez a szezon után maradna ST edző...Ő azért masszívan Gruden embere ugyebár és várhatóan az új rezsim teljesen elválasztja majd magát Gruden-től.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nagyon sok helyen Ed Dodds-t írják kívánságnak a GM posztra, hogy ő a legjobb jelölt.
Edzőnek én Harbaugh mellett tenném le a voksomat és akkor akár lehetne tartani Bradley-t, de jobban örülnék egy Fangio-nak pl. Az OC személye meg akkor már nem lenne olyan fontos.
Az meg nem tudom, hogy jó ötlet lenne e, ha Bisaccia-t meg megtartanánk ST/Asst. HC pozícióban. Lehet hogy kezelhetetlen szitut szülne.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
“ Brown has also interviewed for General Manager jobs in the NFL for the Buffalo Bills in May 2017 and for the Oakland Raiders in December 2018. “

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Tom Pelissero
@TomPelissero
The #Raiders have contacted the #Bengals to request an interview with Trey Brown for their vacant GM job, per source. Brown is regarded in NFL circles as sharp, knowledgeable and a relentless worker, and he has impressed ownership in multiple GM interviews.

criminal lawyer or criminal lawyer?