Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Bosa hype:  www.profootballfocus.com/pro-why-joey-bosa-is-primed-to-become-a-generational-player/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Te'o-ról érdeklődnék vele mi a helyzet?Ha átálltok 4-3-ra egy szem ILB gondolom Perryman lenne, máshol pedig nem tudom őt elképzelni a rendszerben, így kispados lesz egy előző évi kapitányból?(- ha jol tudom az volt)
cikesz
Te'o FA, lejárt a szerződése.
empty taxi
És annyira gyenge volt, hogy senkinek nem kell?
Matthew99
A Saintsnél járt eddig viziten más hír nem volt vele kapcs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Te'o-ról érdeklődnék vele mi a helyzet?Ha átálltok 4-3-ra egy szem ILB gondolom Perryman lenne, máshol pedig nem tudom őt elképzelni a rendszerben, így kispados lesz egy előző évi kapitányból?(- ha jol tudom az volt)
cikesz
Te'o FA, lejárt a szerződése.
empty taxi
És annyira gyenge volt, hogy senkinek nem kell?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Addae szerződése amúgy ez lett: 4 year, $22,500,000, 10m garival
Szerintem pont ennyit ér, szóval nem rossz ez így.
Chargers LT
Szerintem ez nagyon sok egy jó pár agyrázkódáson túl esett box safety-ért. Szerintem a draft 3. napján simán pótolhattuk volna.
Sixo
Nyilván a tavalyi teljesítményét fizették meg, és, ha így tolja majd, akkor ezt nem sajnálom. De tény, hogy most is fél szezont tolt. És az agyrázkódások miatt egyre több játékos egyre több meccset hagy ki. Ez tendenciának tűnik. Mostmár nagyon odafigyel erre az NFL.
De a jó Front7 miatt várhatóan tovább javul majd a sec teljesítménye, tehát, ha Addae nem sérül meg, szerintem jó lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Addae szerződése amúgy ez lett: 4 year, $22,500,000, 10m garival
Szerintem pont ennyit ér, szóval nem rossz ez így.
Chargers LT
Szerintem ez nagyon sok egy jó pár agyrázkódáson túl esett box safety-ért. Szerintem a draft 3. napján simán pótolhattuk volna.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Addae szerződése amúgy ez lett: 4 year, $22,500,000, 10m garival
Szerintem pont ennyit ér, szóval nem rossz ez így.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Te'o-ról érdeklődnék vele mi a helyzet?Ha átálltok 4-3-ra egy szem ILB gondolom Perryman lenne, máshol pedig nem tudom őt elképzelni a rendszerben, így kispados lesz egy előző évi kapitányból?(- ha jol tudom az volt)
cikesz
Te'o FA, lejárt a szerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Tre'Davious 3. kör ?
Sixo
Amilyen sűrű a CB class biztos lesz IRL is csúszó corner, most a játék szerint ő volt, én köszöntem szépen 😊
empty taxi
Én akkor sem tiltakoznék ha 1/7re őt húznánk be akármennyire is LSU-s.

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Te'o-ról érdeklődnék vele mi a helyzet?Ha átálltok 4-3-ra egy szem ILB gondolom Perryman lenne, máshol pedig nem tudom őt elképzelni a rendszerben, így kispados lesz egy előző évi kapitányból?(- ha jol tudom az volt)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Asiata nagy fogás lehetne Gordonnak. Nagyon jó húzó G. Bár Rivers nem tudom mennyire like-olná. Aki jobban ismeri, nyugodtan javítson ki.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Tre'Davious 3. kör ?
Sixo
Amilyen sűrű a CB class biztos lesz IRL is csúszó corner, most a játék szerint ő volt, én köszöntem szépen 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Tre'Davious 3. kör ?

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Hát az első változat kb a mennyország lenne az első 4 pick miatt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Mocskoltam Fanspeaken különböző boardokkal, eredmények:
Fanspeakes board:
7: R1P7
S JAMAL ADAMS
LSU
38: R2P6
OT FORREST LAMP
WESTERN KENTUCKY
71: R3P7
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
113: R4P6
EDGE DEMARCUS WALKER
FLORIDA STATE
151: R5P7
G NICO SIRAGUSA
SAN DIEGO STATE
190: R6P6
OT WILL HOLDEN
VANDERBILT
225: R7P7
P AUSTIN REHKOW
IDAHO

CBS-es board:
7: R1P7
S JAMAL ADAMS
LSU
38: R2P6
G FORREST LAMP
WESTERN KENTUCKY
71: R3P7
CB ADOREE' JACKSON
SOUTHERN CALIFORNIA
113: R4P6
EDGE CARROLL PHILLIPS
ILLINOIS
151: R5P7
OT SAM TEVI
UTAH
190: R6P6
G DAMIEN MAMA
SOUTHERN CALIFORNIA
225: R7P7
P KENNY ALLEN
MICHIGAN

Matt Miller boardja:
7: R1P7
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE
38: R2P6
CB TRE'DAVIOUS WHITE
LSU
71: R3P7
S MARCUS WILLIAMS
UTAH
113: R4P6
C ETHAN POCIC
LSU
151: R5P7
G ISAAC ASIATA
UTAH
190: R6P6
OT WILL HOLDEN
VANDERBILT
225: R7P7
P AUSTIN REHKOW
IDAHO


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Jeremiás szerint így az FA után/közben már Deshaun Watsont húznánk XD...hogyne
Majd pont akkor lövünk el egy "Top10" picket egy Rivers utáni emberre, amikor ilyen gyengus a felhozatal, és Folyók amúgy is még vagy 3-4 évig simán játszik.
Chargers LT
Nem hinném, hogy az ilyen like vadász mock-okat a legkisebb mérték is figyelembe kéne venni, vagy egyáltalán el kéne olvasni. Nyilván , ha a legvalószínűbb pick-et jósolná, mint az előző 75 mock-os , akkor nem lenne ok , hogy miért őt olvasnák és nem az előtte ugyanezt megíró 75öt. Az ,hogy ilyeneket egyáltalán elolvasol, rólad mondja el sok mindent , pl hogy anyó hámeremébe tartozol !
Sixo
Kabbe 😀 Jeremiás mockot kizárólag viccből nézegetek (mert, h nem olvasok), jót nevetek és ennyi általában, de ez a DJ pick nem maradhatott szó nélkül, akkora betegség!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Jeremiás szerint így az FA után/közben már Deshaun Watsont húznánk XD...hogyne
Majd pont akkor lövünk el egy "Top10" picket egy Rivers utáni emberre, amikor ilyen gyengus a felhozatal, és Folyók amúgy is még vagy 3-4 évig simán játszik.
Chargers LT
Nem hinném, hogy az ilyen like vadász mock-okat a legkisebb mérték is figyelembe kéne venni, vagy egyáltalán el kéne olvasni. Nyilván , ha a legvalószínűbb pick-et jósolná, mint az előző 75 mock-os , akkor nem lenne ok , hogy miért őt olvasnák és nem az előtte ugyanezt megíró 75öt. Az ,hogy ilyeneket egyáltalán elolvasol, rólad mondja el sok mindent , pl hogy anyó hámeremébe tartozol !

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Jeremiás szerint így az FA után/közben már Deshaun Watsont húznánk XD...hogyne
Majd pont akkor lövünk el egy "Top10" picket egy Rivers utáni emberre, amikor ilyen gyengus a felhozatal, és Folyók amúgy is még vagy 3-4 évig simán játszik.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Van olyan hogy Flowers alatti szint?
Igor
Byron Bell
Janek
akkor vlsz mi meg is környékezzük majd azonnal, hogy legyen versenyhelyzet nyáron a felkészülés alatt 😊))
ha nem adják, majd tradelünk érte max

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Van olyan hogy Flowers alatti szint?
Igor
Byron Bell

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Az 1 szezon esetében nem jelent 16 meccset, meg valami rendőrségi ügye is van jelenleg.
somoskovig
mennyi lehet az ára 10 meccsre kb? 😊 és ő is enged kb 50 qb hit-et a sack-ek, büntik mellett? nem ismerem a fickót, csak kérdezem...😊 nem vágom a csoportot, csak hogy lehet beárazni kiváncsiságból?
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Dunlap jó LT amikor éppen nincs eltiltva és egészséges ,csak hát nála ezen meccsek száma a kor előrehaladtával egyre csökken.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Van olyan hogy Flowers alatti szint?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?
ozibozi
Az 1 szezon esetében nem jelent 16 meccset, meg valami rendőrségi ügye is van jelenleg.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Dunlap vajon megüti az átlagos szintet 1 szezonra még? vagy kicsit "alattát"? 😊 egy Flowershez képest?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 829 — LIGHTS OUT!
Ahogy azt várni lehetett : Chargers Release T King Dunlap