Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Na a Bills ellen most illene nyerni, a földön vannak 2 KO után és talán most a stadionban több lesz a hazai szurkoló 😊
Chargers LT
Szerencsétlen Petermant bedobják a liga egyik legjobb pass rusha ellen úgy, hogy nem fog játszani a kezdő LT.
A védelmünkben meg nem lesz Pullard, így garantált az előrelépés 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Na a Bills ellen most illene nyerni, a földön vannak 2 KO után és talán most a stadionban több lesz a hazai szurkoló 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lynn szerint Riversnek agyrázkódása van, és bekerült az agyrázkódás programba.
 twitter.com/thejackwang/status/930216323384143872

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vicc az egészben h a hátralévő schedule nem vészes, szal ha visszakapjuk a jó öreg decemberi Riverst akkor még mindig nem lehet kizárni a PO-t olyan szinten kabaré az AFC.
empty taxi
És tegnap még lehurrogtál, hogy erre nincs sansz. 😊 😊 😊 Szerintem is van esélyetek, mert az emberanyag megvan hozzá, csak ki kell küldeni Teleszkópot, hogy keressen 53 négylevelű lóherét és lópatkót meg pár malacot. Mert tényleg a balszerencse fogja ezt a csapatot a leginkább vissza (az ST-n kívül). Itt van talán a legjobb védelem az AFC Westben(a Broncos kicsit visszaesett ezen a téren), a szerintem a csoport toronymagasan legjobb QB is itt játszik, és van pár jó fegyvere is. Igaz a special teammel kellene valamit kezdeni, de azt évek óta akkora kerékkötője a csapatnak, mint nálunk a QB poszt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A vicc az egészben h a hátralévő schedule nem vészes, szal ha visszakapjuk a jó öreg decemberi Riverst akkor még mindig nem lehet kizárni a PO-t olyan szinten kabaré az AFC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Na igen, Lambo végezte a dolgát...én akkor is, most is úgy gondolom, ha anno egy Novaknak adtunk időt, akkor neki simán kellett volna. Bár nyilván egy szót sem szólna senki, ha utána egy jobb rúgót hozunk...de nem így lett.
A PO kaliber megvan a csapatban simán, de ahogy Empty is írta...ultimate balfaszság megy a meccsek végén. Ennyi volt az idény szerintem, olyan 7-9 lehetünk kb.
Az utóbbi 3 év pech szériája igazán megfordulhatna majd...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 701 — LIGHTS OUT!
Nekem az kifejezetten tetszett, hogy pont Lambo verte meg a csapatot 😀

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.
tenorx
Ekeler sokkal hatékonyabb volt, egészen a fumblejáig a 4. negyed végén.
iktriad
Hát ez jól hangzik 😀

[off]Nyilván Fournette meg Gordon a két futóm, nem fogok nyerni a héten [/off]
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.
tenorx
Ekeler sokkal hatékonyabb volt, egészen a fumblejáig a 4. negyed végén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.
tenorx
Semmi, szarul ment neki.


Nagy meccs volt. Ennek a Chargersnek a playoffban a helye. Remélem lesz egy visszavágó januárban.
iktriad
Viccelsz?! 3-6 a mérleg, a schedule hátralévő része: vs. BUF, @DAL, vs. CLE, vs. WAS, @ KC,@ NYJ, vs. OAK. Ebből kéne minimum 6-ot nyerni egy ultimate choker csapatnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy meccs volt. Ennek a Chargersnek a playoffban a helye. Remélem lesz egy visszavágó januárban.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).
 twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
Chargers LT
Plusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.
iktriad
kezébe adod a labdát
Black_Adder
Az elmúlt 2 meccsen feltűnően jól játszott, már önmagához képest. Mondjuk 3 jó meccset nem hiszem, hogy egymás után le tudna hozni...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).
 twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
Chargers LT
Plusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.
iktriad
kezébe adod a labdát

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).
 twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
Chargers LT
Plusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).
 twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 815 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).
 twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig Feeney el lett szídva a fenébe itt is a szezon elején elkövetett hibája miatt.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Ha már Teleszkóp szóba került, az imént nyilatkozta h jövő hétre Perryman 100%-os lesz. Legyen így, nagyon kell ő a rush D-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.
Sixo
Általánosságban igaz, mondjuk Lamp kb. minden snapben fent volt college karrierje alatt, erre elszakítja a térdét, ezt nem lehetett előre látni. Mike Williams más tészta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.
Sixo
Mondjuk ezt inkább írnám a medical staff meg a physio-k számlájára. Vagy szarok az edzések, vagy szar a bemelegítés. Telesconak erre nincs sok hatása szerintem.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 701 — LIGHTS OUT!
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Ha már Feeney, bekerült PFF-nél a hét csapatába, Kinggel és Addae-vel együtt.
Ez 2 rookie akárhogy nézzük, Teleszkóp jól dolgozik no, pláne ha Williams is belendül és jövőre már Lamp is lesz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Egyébként érdemes lenne megkérdezni h Feeney Slauson sérüléséig ugyan miért nem került a pályára? Ugyanis egyelőre sokkal jobb még Slausonnál is, Wigginsről nem is beszélve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Az aranyember is elemezte Gordon nagy játékát:


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...