Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Páran nevet váltottak a csapat nagyobb nevei közül:



Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Itt van ismét egy kis UDFA elemzés :

Bár Ben Johnson-ról már korábban volt szó , nem árt kicsit jobban kifejteni a témát . Henry sérülésével egyetlen ismert név maradt a TE depth-ben , Virgil Green . És hát az 53as rosteren én úgy gondolom biztos lesz 2 , de inkább 3 TE . Mivel egyenlőre nem úgy néz ki , hogy igazolnánk erre posztra , ezért könnyen lehet , hogy a névtelenek közül többet is az 53ban fogunk látni . Culkin és Bowman már tavaly is itt voltak , de kettejük összesen 1szer volt nevezve meccsre , egyetlen előnyük , hogy ismerik a rendszert .
Az edzések alapján a legígéretesebb egy idei UDFA , Ben Johnson lehet . Méretei nem ideálisak ( 6'4 , 245 ) , lefele lóg ki a társai közül . Kansas-ben utolsó évét leszámítva statisztikailag nem igazán tudott sokat letenni az asztalra . Ami azonban figyelemre méltó az a ST teljesítménye , ahol egész egyetemi karrierje során remekelt , elsősorban FG blokkolóként , de coverben sem volt elveszett . Ezek nagyban segíthetnek neki az 53ba kerülésben , mert tavaly láthattuk , hogy itt mekkora lyukak vannak a csapatban . Run heavy offense-ből érkezik , így a blokkolás része az amiben előrébb tart , de elkapásban is hozzá tud tenni az offense-hez . Intelligens , jól lát a pályán . Posztjához képest egy fürge , agilis játékos , viszont gyenge , izmot kell magára pakolnia , de ez megoldható , erre van a konditerem . Elkapásnál jól veszi észre a lyukakat , jól érzi mikor lehet még extra yardokat megtenni a labdával vagy mikor kell a földre mennie . Route-ok közül nem sokat ismer és nem is a legprecízebben futja meg őket , itt van hova fejlődnie , de egy rutinos WR sokat segíthet neki ebben .
Draft előtt a 3. nap végére várták végül nem kelt el , de több draftolt játékosnál atletikusabb és nagyobb potenciál van ebben . Ha nem jön a keretbe több TE ő a legesélyesebb az egyik helyre .

Akire még nem árt figyelnünk ha már Johnson esetében a ST képesség fontosságát emeltük ki , az Tony Brown , az Alabama egykori 5 csillagos recruitja . Marty Schottenheimer óta a csapat a ST-el küzd , rengeteg missed tackle , missed block stb , több meccset vesztettünk el ST-n mint bármelyik más csapat az elmúlt 10 évben . Ezért is nagy érték számunk egy ott jól szereplő playa . Johnson-al ellentétben azért őt ST kívül máshol elképzelni nehéz , TE-ekkel ellentétben a DB állományunk nagyon erős és vastag is . Egyetemi évei alatt finoman szólva sem volt egy sztár játékos , keveset használták , ő végezte a piszkos munkát . Több poszton is bevethető , minicamp alatt FS és corner-ben próbáltuk ki . Egyetemen nickel és dime LB-t játszott , slotból segítette a futások megállítását . Két dolgot szoktak vele kapcsolatban kiemelni , az egyik a sebessége , combine-on 4.35ös 40 yardot futott , a másik pedig az agresszív , fizikális hozzáállása . Szemmel láthatóan élvezi kiütni a többi játékost . Kiváló gunner képességei vannak , stílusa alapján lehetne az új Osgood vagy Stuckey . Gyorsan hoz döntéseket a pályán , kezével jól tartja el magától a returner csapat játékosait . Összeszedett , hidegfejű , nem jön zavarban ha elsőre felborítják , leblokkolják . Ritkán tudnak elfutni előle . Védelemben a blitz képességét lehet kiemelni . Nem egy hatalmas prospect még az UDFA-k közül sem , de abban jó amiben nagy hiányunk van , jó gunner . D-ben nehéz elképzelni , hogy pályát lásson , túlzottan kötött a csípője , ezért lassúak az irányváltásai , double move-al gyakran megégetik . Michael Davis-el és Adrian Phillips-el kell megküzdenie az 53ba kerülésért .

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Az Elway interjú óta , egyre több médiumban lehet hallani , hogy a szezon jelenlegi részében leginkább minket tartanak a csoport esélyesének . Amit egy részről jól esik olvasni , másrészről ne dőljünk hanyatt ha ez nem így lesz . Úgy érzem ez inkább a többi csapat keretének gyengülése(?) miatt mondogatják , mintsem , hogy mi erősödtünk volna .
Szerintem játékban nem leszünk feltétlen jobbak , mint tavaly . Inkább azt várom , hogy a forma nem lesz annyira ingadozó és amit tavaly a szezon hátsó 2/3ában láttunk , azt tudjuk tartani az idén nagy részében , ezért győzelmek számában előrébb leszünk . Illetve reményeim szerint , idén nem bukunk több meccset azon , hogy az aktuális kicker harminc végéről és negyven elejéről (ne adj isten negyven közepéről) nem képes 2 rúd közé betenni a lasztit .
Ha a keret változásait nézzük , nem sok változás van tavalyhoz képest , NFL szinten is szerintem az egyik legkevesebb volt nálunk . Felső vezetésben és az edzői stábban szinte semmi . Kezdők közül védelemben egy helyen lesz változás jelen állás szerint , Boston helyére Hámész . Offense-ben azért valamivel több . Egy nagyobb változás az a center váltás , Pouncey Slauson helyére . Lamb felépült , de nem számít új igazolásnak , Mike Williams ugyanaz , ha utóbbi egyáltalán kezdő lesz . Ami még változás az Henry sérülése miatt a TE poszt.

Ami még elméleti síkon felmerült bennem a draft-al kapcsolatban vitaindítóként , az az , hogy rövid távon nem-e jártunk volna jobban , ha az egyik top NT lecsúszik hozzánk az első körben és őt választjuk . Tudom elsőre hülyén hangzik , én is nagyon sokra tartottam Hámészt , sőt nálam ő volt idén a legjobb DB és top5 tehetség . DE , vajon ha egy tavaly jól teljesítő FS helyére beteszünk egy újonc tehetséget , aki tegyük fel már az újonc idényében is valamivel jobb lesz (amire nincs garancia) , jelent-e akkora előre lépést hangsúlyoznám ismét , hogy rövidtávra , mintha akár Bostonnak adtunk volna egy új szerződést ( van/volt rá pénzünk ) vagy a draft közepén hozunk egy FS-t és a draft első körében hozunk egy olyan játékost aki a futást Gandalf szinten fogja , és nem megy át rajta senki . Érdemes-e a liga egyik legjobb passzvédelmét további tehetségekkel tömni , amikor a futás ellen a liga legvégén van a csapat . Nem-e jártunk volna jobban , ha a már így is liga elit secondary marad ahogy van , és a futás védelmet , mondjuk egy NFL átlag környékére felhozzuk . Persze ebben az is közre játszik , hogy passz ellen álltunk fel és inkább a futást engedtük . Mivel a top NT-k , akik első naptól magas szinten tudták volna ölni a futást már nem voltak bent amikorra mi jöttünk , tehát ez az egész nem több egy elméleti felvetésnél .

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Vajon ki pótolhatja Hunter Henry-t? Könnyen lehet, hogy erre a kérdésre nem egy ember a válasz. Ha lenne megfelelő TE a szabad ügynökök között, vagy esetleg értelmes trade célpont, akkor ezeket a lépéseket már megtettük volna szerintem. Valószínűbb, hogy Henry labdái a már rosteren lévők között lesznek szétosztva.
RB-ek még több labdát kaphatnak, mint tavaly. Ekeler már tavaly is erőssége volt a passzjátéknak és Gordon is közel 500 elkapott yard-al zárt. Utóbbi esetében hozzá kell tenni, hogy közel sem mindig volt ilyen hatékony a játék ezen elemében. Badgers-es évei alatt mindösszesen 22 elkapást jegyzett. Ám ebben segítségére volt LaDainian Tomlinson, edzések után plusz munkával nagyon sokat dolgozott a technikáján. Futók passzjátékba történő bevonása nem csak nálunk növekszik, erős trend NFL szerte is. Egyébként nem csak ebben fejlődött tavalyra Gordon, a 2. legtöbb missed tackle-t ( robi kedvéért miss tackle !!!) rajta követték el:


Sixo
ha mégsem működne Gordon, szerintem igazolják vissza Tomlinsont. Lehet még most is tudná szopatni a védőket 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen szomorú lesz, amikor visszaesik a második helyre a csapaton belül a futóknál :o

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Vajon ki pótolhatja Hunter Henry-t? Könnyen lehet, hogy erre a kérdésre nem egy ember a válasz. Ha lenne megfelelő TE a szabad ügynökök között, vagy esetleg értelmes trade célpont, akkor ezeket a lépéseket már megtettük volna szerintem. Valószínűbb, hogy Henry labdái a már rosteren lévők között lesznek szétosztva.
RB-ek még több labdát kaphatnak, mint tavaly. Ekeler már tavaly is erőssége volt a passzjátéknak és Gordon is közel 500 elkapott yard-al zárt. Utóbbi esetében hozzá kell tenni, hogy közel sem mindig volt ilyen hatékony a játék ezen elemében. Badgers-es évei alatt mindösszesen 22 elkapást jegyzett. Ám ebben segítségére volt LaDainian Tomlinson, edzések után plusz munkával nagyon sokat dolgozott a technikáján. Futók passzjátékba történő bevonása nem csak nálunk növekszik, erős trend NFL szerte is. Egyébként nem csak ebben fejlődött tavalyra Gordon, a 2. legtöbb missed tackle-t ( robi kedvéért miss tackle !!!) rajta követték el:



Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
gordon
Early downokon tavaly is kitolták LDE-be h pihenjen Bosa (DE-depth nem volt).
Mivel DE-depthet nem mélyítettük, így ez a szerepköre sztem megmarad, viszont Liuget (kezdő UT) annyit keres h nem fogják kispadra tenni, Philon NT-ként meg nálam elképzelhetetlen.
Szal elvileg ugyanazt szánják neki mint, tavaly, a kérdés az h ki sérül meg előbb, ő vagy a többiek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És közös bennük, hogy 3. nap elején is bőven várhatónak tűntek a drafton. Ha UDFA-ként sem keltenek feltűnést, kellemetlen lenne

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Facyson klasszik VT CB, azaz a turnoverhez van érzéke, de tényleg nagyon mély a bagázs | mondjuk úgyis ledöglik mindenki | . Amilyen ócska depth DT-ben, Mr. Richardson még 53-at is foghat.
D'Juan Harris meg alátámasztja az "Iktriad is coming" elméletemet, elvégre majdnem az a neve, mint az egykori JAX-futónak, DuJuan Harrisnek. Véletlen? Aligha!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Egy kis szösszenet az idei UDFA-k eddigi teljesítményéről az OTA-ken:



Az utóbbi 1-2napban feltűnt egy bizonyos Steven Richardson. Egy alul méretezett ( 6'0 , 290) DT MInnesota-ból, aki futás ellen nem a legjobb, de az egyik legjobb bull rush-a van a csapatban. Híznia kell és ott lehet az 53ban.


Szintén remekelt D'Juan Harris a Houston egykori LB-e. Kicsit tapasztalatlan, csak 1 kezdő szezonja volt egyetemen, talán pont ezért legnagyobb gyengéje a játék olvasása. Viszont atletikus , jó coverage-ben. Egy igazi tackle gyár, jó technikával, amire nagy szükség lehet , mert ebben nem remekeltünk tavaly. A LB sorunk elég foghíjas, van ott még hely, illetve első sorban ST-ben tudna játékidőhöz jutni eleinte. Ha így folytatja PS-ban benne lesz szerintem, még akár feljebb is.


Egy újabb tehetséges CB tűnt fel , Brandon Facyson. Egy magas feka a Virginia Techről, ha 3 évvel fiatalabb lenne meki tuti ódákat zengene róla. Ami vele kapcsolatban nekem fura, hogy a combine-os súlyához képest a csapat honlapján megjelenített súlya 15 fonttal kevesebb , ami egy 200 fontos CB esetén nagyon soknak hangzik. Jó kis cover CB, sajnos nagyon sok jó CB-nk van így ha nem nyújt kimagaslót a PS lehet a tető neki.

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Edzéseken leginkább egy kansas-i TE Ben Johnson volt aki legtöbbet és legjobban játszott Hunter helyén. Idei udfa-nk, seniorként érkezett , utolsó szezonjában all big-12 2. csapatos , mind elkapásban mind blokkolásban használható TE. Special teamben is jól játszott. Egy kis súlyt talán még magára tehetne egyetemi súlya alapján.

több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Julius Thomast pletykálják, de előbb jöjjön vissza Gates, mint ő 😕

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Na akkor mégis maradunk és itt készülünk a SB győzelemre 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Nem is fog, a broncos topicba vagy az nfl csevegőbe leírtuk miért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Még nem zárt be a bazár...
De TE-et még nem sikerült találnunk

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)
Sixo
Marcedes aláírt a héten Green Bayben. Gus talán ide tudja csábítani Julius Thomast...


Komolyan mondom iktriad jöjjön át Chargers drukkernek, lenne itt olyan dögrovás, hogy az épülőben lévő inglewoodi stadion is összedől 😀
empty taxi
Összekeversz a Szent András törésvonallal. 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A gyűlölet nem pálya... 😛
Asbee
Meg amúgy is jobban járt mindkét csapat így | nyilván a Chargers és a Giants a draftos cumóval kapcsolatban |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A gyűlölet nem pálya... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀
Wyatt
jah manning, de hogy ezt 10 év távlatában nekem kell közölnöm veled ...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
Én érzem megsértve magam. Összekevertek egy nyíregyivel. Diósgyőri stadionban ilyenért kivégzéseket rendeztek anno ...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Szabát amúgy sem volt könnyű 😀