Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Training camp schedule :


Érdekes felvetés az ESPN / Eric Williams-től , hogy be kéne jelentkeznünk Earl Thomasért , ugyanis egyenlőre az edzéseken nagyon nem találjuk a csapat FS-ét , és Thomas ugye anno még együtt dolgozott Bradley-vel . Helyünk mondjuk nincs , ahhoz át kéne struktuálni pár szerződést .

Újonc védők közül eddig a legtöbb snap-et az első csapattal Kyzer White kapta , aki egyetem még S volt , nálunk majdnem mindig WILL-ben állt fel . Sokat volt a pályán Derwin James is . Bár több poszton is kipróbálták , egyenlőre úgy néz ki , hogy SS a nyerő , ami azért érdekes , mert oda van Addae , aki tavaly kapott egy nagyobb szerződést , FS-re meg kb senki sincs csak ST játékosok . Nwosu-t elsősorban SAM poszton játszattuk , valószínűleg maradni is fog ebben a szerepkörben . Justin Jones-ról is sok pozitívat lehet olvasni , bár egyenlőre úgy néz ki ő nem lesz kezdő a szezon elején legalábbis .
Régiek közül Verrett egyenlőre nagyon szépen mozog , nyoma sincs a sérüléseinek . Perryman állítólag pár kilot leadott , Ingramesen bízva abba , hogy így kevesebb sérülés fogja megtalálni , nagy szükség lehet egy egészséges Perrymanre . Tavalyi 7. körös pickünk Issac Rochell-ről egész offseason alatt csak jókat lehetett olvasni . Ő lehet az első számú csere DE poszton , ha egész szezonban úgy tudna teljesíteni , mint tavaly a Jets ellen , akkor nagy fogás lenne .

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tirion Lannister után jöjjön a hegy , Trey Adams . Nagyon jó pizzát süthetnek a fővárosban , mert erre fele nem kis emberek teremnek (6’8 327) .
Sixo
Adams a másik Washingtonban játszik. 😛
vassadi
Eleinte nem értettelek , azt hittem , hogy áttransferelt másik csapatba , de aztán rá kellett jönnöm , hogy a pacific - 12 nem az atlanti óceánnál van 😀
Sixo
Valamelyik idióta animációs sorozatban volt az, hogy a főszereplők DC helyett Washington államba mentek, és nem értették a problémát. Mondjuk sokkal távolabb nem nagyon lehetett volna rakni a kettőt a földrészen belül 😀

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Tirion Lannister után jöjjön a hegy , Trey Adams . Nagyon jó pizzát süthetnek a fővárosban , mert erre fele nem kis emberek teremnek (6’8 327) .
Sixo
Adams a másik Washingtonban játszik. 😛
vassadi
Eleinte nem értettelek , azt hittem , hogy áttransferelt másik csapatba , de aztán rá kellett jönnöm , hogy a pacific - 12 nem az atlanti óceánnál van 😀

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tirion Lannister után jöjjön a hegy , Trey Adams . Nagyon jó pizzát süthetnek a fővárosban , mert erre fele nem kis emberek teremnek (6’8 327) .
Sixo
Adams a másik Washingtonban játszik. 😛
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
A tegnap előtti edzés legemlékezetesebb momentuma , amikor Derwin James először halászra le Rivers passzát .

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Tegnap volt a minicamp utolsó edzésnapja . Rivers , Mebane , Okung veteran kimenőt kaptak , Lamp , Hayward és Emanuel továbbra sem voltak bevethetőek , Liuget igen . Rivers távollétében kiéleződött a 2. számú QB helyért folytatott harc , Cardale Jones és Geno Smith között . Egyikük sem volt túl jó , Lynn lomhának nevezte őket . Derwin Jamest még mindig több poszton próbálgatjuk .

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Állítólag megkerestük Gates-et . Reméljük igent mond.

Illet itt egy kis statisztika arról , hogy mennyire keveset is blitz-elünk.
 www.profootballfocus.com/news/pro-blitz-tendencies-on-passing-plays-in-the-nfl?utm_content=bufferc10e3&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Megvan Liuget helyettese :

 twitter.com/shawnemerriman/status/1006263286147342336

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Jó pár éve már képtelen a csapat egy értelmes OL-t összerakni . Legutoljára talán még a LT előtt blokkoló McNeil , Dielman , Hardwick , Vasquez , Clary ötös idejében volt jó az OL , annak meg már 8-9 éve . Bár draft picket és cap space-t sem sajnálva , próbálja Teleszkóp fejleszteni ezt az egységet , de nem tudunk előrébb lépni látványosan .
A fal egyik szélén egy egész jó , ám liga szinten is az egyik legsérülékenyebb tackle (aki már 30 éves elmúlt) , túloldalán pedig egy mindösszesen 1 évvel fiatalabb , ám tavaly katasztrófálisan teljesítő de egészséges tackle . Okung-ra kórlapja, Barksdale-re tavalyi teljesítménye miatt nem nagyon lehet hosszútávon építkezni .
Én már idén sem dobtam volna hanyatt egy első körös OT drafttól , és ha csak Barksdale vissza nem tér pár évvel ezelőtti formájához és Okung le nem hoz egy tavalyihoz hasonló évet , akkor égető szükségünk lesz valakire a helyükre . A jövő évi draft jónak ígérkezik ezen hiány bepótlására (persze 1 évvel a draft előtt ez még nem több , mint játék a nevekkel , hiszen egy év alatt rengeteg minden tud változni) . Nézzünk meg pár nevet akik ígéretesnek tűnnek és a csapat scoutjai már most kezdhetnének game tape-eket gyűjteni róluk .

Kezdjük a sort Jonah Williams-el . Miután a Disney csatornán a testvéreivel indított együttes besült , úgy döntött , hogy OT-nek áll , nem is akárhova , Tuscaloosa-ba tette székhelyét . Méretei nem a legideálisabbak , 6’5 301 . Onnantól kezdve , hogy betette a lábát az Alabama kampuszába kezdő volt . Első szezonjában Cam Robinson jelenléte miatt "csak" RT-ben , tavaly már LT-ben állt fel . Újoncként 2016-ban freshman all-american illetve második csapatos all-sec-be nevezték . Második évére második és harmadik csapatos all-american és első csapatos all-sec-be jelölték . Joe Moore Award döntős volt . Eddigi 29 kezdő meccsén mindösszesen 2.5 sack-et és 8 nyomást engedélyezett erős ellenfelek ellen .

Tirion Lannister után jöjjön a hegy , Trey Adams . Nagyon jó pizzát süthetnek a fővárosban , mert erre fele nem kis emberek teremnek (6’8 327) . Jó pár év után ő volt az első true freshman aki kezdett a Huskies OL-ben . Második szezonjára all-pac 12 első csapatába választották és második csapatos all-american is lett . Ám a 2017es szezonban nagy balszerencse érte , Arizona State ellen elszenvedett sérülése után már nem tért vissza junior idényében . Ám mérete és képessége alapján nagyon magasra taksálják ha egészséges tud maradni .

Jöjjön személyes kedvencem az Ole Missről . Bár pár éve már próbálkozott a Cleveland-ben WR-ként , de nem jött be neki , így Greg Little úgy döntött , hogy magára szed 100+ fontot és OT-nek áll . Az ország egyik legjobb OL képző egyetemére iratkozott be és egyből az SEC legjobb pass rusher-eivel találta szembe magát . Adamshez hasonlóan ő is hatalmas 6’6 325 ( egyes oldalak szerint még ennél is nagyobb , 335 fontot is eléri) . Első szezonjában , 2016-ban limitált használtság mellett (pályára lépett minden meccsen , de csak 5ön kezdett) beválasztották a freshman all-american csapatba . Sophomore szezonjában minden meccsen kezdett és második csapatos all-sec lett . Ő a legnyersebb az itt említett nevek közül , de a legatletikusabb is , és neki van a legnagyobb upside-ja .

Az alap , hogy Clemsonról nem draftolunk , így csak azért említem meg Mitch Hyatt nevét , hogy unokatestvére Wyatt ne vádoljon rasszizmussal . A felhozatal talán legnagyobb neve , aki nagy meglepetésre nem jelentkezett az idei draftra . Amit egy egyetemi tackle-ként el lehet érni , egyéni illetve csapat szinten azt ő már elérte , bajnok , all-american első csapatos , meg minden más csapatba is beválasztották és minden award-ból 2őt hazavitt már . Egyetlen gond (az egyeteme mellett) az a mérete lehet , 6’5 304 .

Végézetül egy sötét ló , az utóbbi pár szezonban remeklő Iowa OL programból , Alaric Jackson . Ideálisak a méretei , 6’7 320 (1 éve még 280 font volt) . Tavaly RS freshman-ként első csapatos freshman all-american lett . Sokat kell még fejlődnie és keveset láttunk belőle , de amit eddig mutatott az nagyon igéretes . Meg kell említeni , hogy a Boston College elleni Pinstripe Bowl-t ki kellett hagynia , csapaton belüli eltiltás miatt , ami személyi problémákra utalhat .

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
A kötelező edzések 2. napját 4 kezdő játékos hagyta ki , Hayward , Liuget , Lamp és Emanuel . Lamp-nek a térdével vannak gondjai , azok után , hogy az egész újoncszezonját egy boka sérülés miatt kellett kiülnie , fantasztikusan hangzik . Emanuel távolmaradását egyenlőre nem indokolták . Hunter Henry ki volt , és nézte az edzéseket .

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Verrett idén újra Pro Bowler lesz és pont.
Chargers LT
Lehetne, de nem lesz. Még ha végigviszi a szezont, talán akkor sem.
Csoportból bőven ti vagytok a legjobbak, ideje lenne már PO-ba jutni, ez szerintem Verrett nélkül is menne.


nyert meccseket is elcseszett Koo a végén,
Chargers LT
hogy cseszett el nyert meccset? öngólt rúgott? maximum kihagyta a ziccert 😊
gordon
Ha az utolsó mp-ekben az ő FG-jával nyerne a csapat, de kihagyja, akkor mondhatjuk, hogy elcseszte a nyert meccset 😊
Persze ha 50+ról hagyta volna ki őket, még el is lehetne nézni, de nem ez történt.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
nyert meccseket is elcseszett Koo a végén,
Chargers LT
hogy cseszett el nyert meccset? öngólt rúgott? maximum kihagyta a ziccert 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönhetően 😊

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Verrett idén újra Pro Bowler lesz és pont.

Ami a jövőt illeti, én nem félek. Tavaly is 10 győzelemmel kellett volna zárni és nyerni a csoportot...de köszönhetően annak, hogy nyert meccseket is elcseszett Koo a végén, nem jött össze, pedig nehéz volt a sorsolás is.
Idén a buta hibákat javítva jó esélyünk lehet még a PO-ban is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
A tegnapi első kötelező edzésnapot Lamp , Liuget és Hayward hagyták ki . Liuget még gyógyulóban van a tavalyi lábsérüléséből , Hayward pedig a csípőjét fájlalta . Utóbbi helyét a kezdőben Jason Verrett vette át , aki hosszú idő után vehet részt 11vs11es edzéseken .
Sixo
nem kell aggódni Verrett miatt, idén talán 2 meccsig is kihúzza 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
A tegnapi első kötelező edzésnapot Lamp , Liuget és Hayward hagyták ki . Liuget még gyógyulóban van a tavalyi lábsérüléséből , Hayward pedig a csípőjét fájlalta . Utóbbi helyét a kezdőben Jason Verrett vette át , aki hosszú idő után vehet részt 11vs11es edzéseken .

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az Elway interjú óta , egyre több médiumban lehet hallani , hogy a szezon jelenlegi részében leginkább minket tartanak a csoport esélyesének . Amit egy részről jól esik olvasni , másrészről ne dőljünk hanyatt ha ez nem így lesz . Úgy érzem ez inkább a többi csapat keretének gyengülése(?) miatt mondogatják , mintsem , hogy mi erősödtünk volna . Sixo
Semmiképpen ne dőlj akkor se a kardodba, ha mégsem így lesz, de szerintem ezt a csoportot idén nagyon simán vinnetek kell, a Chiefsnél engem nem lepne meg egy visszaesés, Gruden nekem úgy tűnik, mintha még mindig 2008-ban járna, a Broncosnál a védelem mondjuk pöpec lehet, de a pacik inkább edzésmenők.

Szerintem játékban nem leszünk feltétlen jobbak , mint tavaly . Inkább azt várom , hogy a forma nem lesz annyira ingadozó és amit tavaly a szezon hátsó 2/3ában láttunk , azt tudjuk tartani az idén nagy részében , ezért győzelmek számában előrébb leszünk . Illetve reményeim szerint , idén nem bukunk több meccset azon , hogy az aktuális kicker harminc végéről és negyven elejéről (ne adj isten negyven közepéről) nem képes 2 rúd közé betenni a lasztit . Sixo
Ez a lényeg. Mert viszont hiába volt a legjobb keret San Diegóban mondjuk 2004 és 2006 között, a Chargers valahogy mindig képes volt magát tökön szúrni a fontos pillanatokban, és igazából én azóta is ezt látom folyamatosan. Ami persze ellenünk mókás, mert valahogy mindig segítetek nyerni nekünk, de mivel én alapvetően szimpatizálok a gárdával, azért egy idő után fájdalmas már.

Ha a keret változásait nézzük , nem sok változás van tavalyhoz képest , NFL szinten is szerintem az egyik legkevesebb volt nálunk . Felső vezetésben és az edzői stábban szinte semmi . Kezdők közül védelemben egy helyen lesz változás jelen állás szerint , Boston helyére Hámész . Offense-ben azért valamivel több . Egy nagyobb változás az a center váltás , Pouncey Slauson helyére . Lamb felépült , de nem számít új igazolásnak , Mike Williams ugyanaz , ha utóbbi egyáltalán kezdő lesz . Ami még változás az Henry sérülése miatt a TE poszt. Sixo
Mivel ez a keret már szerintem tavaly is többre volt hivatott, így az sem para, hogy nem volt sok változás, legalább nem gyengül meg a csapat, ami azért elég fontos. Pounceyban mondjuk én nem tudok bízni, bár négy csonka évet követen legalább 2017-ben végig játszhatott – cserébe a PFF-nél a liga egyik legrosszabja volt. Nála valahogy nem tudom elhinni, hogy még egy idényt lehoz egészségesen, de legalább okosan draftoltátok Quessenberryt, úgyhogy itt nem lesz probléma, a tavaly draftolt két guarddal egész jónak kellene lennie már a belső résznek. Williamsnek illene nagyot robbantania idén, pláne a kialakult tight end helyzet mellett. Én azért reménykedem benne, hogy Justin Jackson is szóhoz jut támadásban, még 3rd down backként is nagy fegyver lehetne az első évében.

Ami még elméleti síkon felmerült bennem a draft-al kapcsolatban vitaindítóként , az az , hogy rövid távon nem-e jártunk volna jobban , ha az egyik top NT lecsúszik hozzánk az első körben és őt választjuk . Tudom elsőre hülyén hangzik , én is nagyon sokra tartottam Hámészt , sőt nálam ő volt idén a legjobb DB és top5 tehetség . DE , vajon ha egy tavaly jól teljesítő FS helyére beteszünk egy újonc tehetséget , aki tegyük fel már az újonc idényében is valamivel jobb lesz (amire nincs garancia) , jelent-e akkora előre lépést hangsúlyoznám ismét , hogy rövidtávra , mintha akár Bostonnak adtunk volna egy új szerződést ( van/volt rá pénzünk ) vagy a draft közepén hozunk egy FS-t és a draft első körében hozunk egy olyan játékost aki a futást Gandalf szinten fogja , és nem megy át rajta senki . Érdemes-e a liga egyik legjobb passzvédelmét további tehetségekkel tömni , amikor a futás ellen a liga legvégén van a csapat . Nem-e jártunk volna jobban , ha a már így is liga elit secondary marad ahogy van , és a futás védelmet , mondjuk egy NFL átlag környékére felhozzuk . Persze ebben az is közre játszik , hogy passz ellen álltunk fel és inkább a futást engedtük . Mivel a top NT-k , akik első naptól magas szinten tudták volna ölni a futást már nem voltak bent amikorra mi jöttünk , tehát ez az egész nem több egy elméleti felvetésnél .
Sixo
Ez érdekes felvetés, nálunk viszont már hozzászoktam ahhoz, hogy nem egy évre kell csapatot építeni, hanem a folyamatos elit szintet fenntartani, ezt pedig James draftolása sokkal inkább esélyessé teheti. Felrakhatsz persze mindent kb egy évre, és hozhatsz egy két downos NT-t az 1. kör közepén (voltak, akik még korábban megtették, majd vicces lesz nézni 2-3 év múlva a reakciókat a pick kapcsán...), aztán az első edzésen lesérül mondjuk az egyetlen tight end, a kövin meg mondjuk valami még fontosabb, és szevasz favoritstátusz.

Megfordítva, biztos vagy benne, hogy Mebane teljesítményénél jobbat hozna az újonc? Mondjuk a PFF-ből kiindulva, alighanem igen. Mégis, hiba lett volna szerintem NT-t hozni ott, és a csapatnak meg esze ágában nem volt.

Nézzük meg, kiket draftoltak utánatok a csapatok. 1/29 Bryan, aki mondjuk a legjobb DT volt persze, de nem NT. Aztán a 2. körben volt egy P. J. Hall, akit úgy 3-4 körrel későbbre vártak, de kétségtelenül a legrobbanékonyabb DT volt évek óta. Viszont ő sem NT. Aztán volt még egy 285 fontos Speaks, aki 3–4-es DE lehet, megint nem NT. Ő két hellyel előttetek ment ki, de sem ő, sem Bryan nem lett volna megoldás az NT-helyzetre.

Innentől pedig ott vagyunk, hogy akárkit is vittetek volna NT-nek 1/17-re, ott volt 2/16-ra is! És még ott sem vittetek senkit. Utólag inkább az LB-választást lehetne megkérdőjelezni, ha mindenképpen NT-t akartatok magasan húzni, mert az 2. kör közepén bőven volt, a 3. körben viszont elkezdték kikapkodni előletek. Az, hogy 1/17-re nem jött, szerintem nagyszerű lépés volt, a 2. kör már kérdésesebb. Hogy a ti 3. körösötök mennyire válik be, az majd kiderül, egy Harrison Phillips lehet, hogy jobb opció lett volna, ha már nem mentetek be a Jets elé Shepardért.

Mondjuk Nwosu sem rossz gondolat, a csoportban találkozhattatok már Khalil Mackkel és Von Millerrel is 4–3-as SLB-ként, nem lepődnék meg, ha ilyesmivel próbálkoznátok, bár nálatok a két DE inkább pass rusher egyaránt, úgyhogy ez inkább akkor jöhet be, ha mondjuk az említett Philon->LDE felállás van épp.

Hosszú távon szerintem Derwinnel és Nwosuval is nagyon jól járhattok, kis szerencsével pedig Justin Jones sem lesz annyival gyengébb, mint mondjuk Shepard. Az első két körben szerintem sem volt olyan NT a helyeteken, akin el lehetett volna gondolkodni, és Nwosu is volt olyan jó érték, hogy ne mozogjatok lejjebb, hogy egy NT-t és egy másik OLB/szituációs rushert (erre mondjuk a következő körökben példát sem biztos, hogy mondanék megfelelőt) szerezzetek.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Páran nevet váltottak a csapat nagyobb nevei közül:



Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Itt van ismét egy kis UDFA elemzés :

Bár Ben Johnson-ról már korábban volt szó , nem árt kicsit jobban kifejteni a témát . Henry sérülésével egyetlen ismert név maradt a TE depth-ben , Virgil Green . És hát az 53as rosteren én úgy gondolom biztos lesz 2 , de inkább 3 TE . Mivel egyenlőre nem úgy néz ki , hogy igazolnánk erre posztra , ezért könnyen lehet , hogy a névtelenek közül többet is az 53ban fogunk látni . Culkin és Bowman már tavaly is itt voltak , de kettejük összesen 1szer volt nevezve meccsre , egyetlen előnyük , hogy ismerik a rendszert .
Az edzések alapján a legígéretesebb egy idei UDFA , Ben Johnson lehet . Méretei nem ideálisak ( 6'4 , 245 ) , lefele lóg ki a társai közül . Kansas-ben utolsó évét leszámítva statisztikailag nem igazán tudott sokat letenni az asztalra . Ami azonban figyelemre méltó az a ST teljesítménye , ahol egész egyetemi karrierje során remekelt , elsősorban FG blokkolóként , de coverben sem volt elveszett . Ezek nagyban segíthetnek neki az 53ba kerülésben , mert tavaly láthattuk , hogy itt mekkora lyukak vannak a csapatban . Run heavy offense-ből érkezik , így a blokkolás része az amiben előrébb tart , de elkapásban is hozzá tud tenni az offense-hez . Intelligens , jól lát a pályán . Posztjához képest egy fürge , agilis játékos , viszont gyenge , izmot kell magára pakolnia , de ez megoldható , erre van a konditerem . Elkapásnál jól veszi észre a lyukakat , jól érzi mikor lehet még extra yardokat megtenni a labdával vagy mikor kell a földre mennie . Route-ok közül nem sokat ismer és nem is a legprecízebben futja meg őket , itt van hova fejlődnie , de egy rutinos WR sokat segíthet neki ebben .
Draft előtt a 3. nap végére várták végül nem kelt el , de több draftolt játékosnál atletikusabb és nagyobb potenciál van ebben . Ha nem jön a keretbe több TE ő a legesélyesebb az egyik helyre .

Akire még nem árt figyelnünk ha már Johnson esetében a ST képesség fontosságát emeltük ki , az Tony Brown , az Alabama egykori 5 csillagos recruitja . Marty Schottenheimer óta a csapat a ST-el küzd , rengeteg missed tackle , missed block stb , több meccset vesztettünk el ST-n mint bármelyik más csapat az elmúlt 10 évben . Ezért is nagy érték számunk egy ott jól szereplő playa . Johnson-al ellentétben azért őt ST kívül máshol elképzelni nehéz , TE-ekkel ellentétben a DB állományunk nagyon erős és vastag is . Egyetemi évei alatt finoman szólva sem volt egy sztár játékos , keveset használták , ő végezte a piszkos munkát . Több poszton is bevethető , minicamp alatt FS és corner-ben próbáltuk ki . Egyetemen nickel és dime LB-t játszott , slotból segítette a futások megállítását . Két dolgot szoktak vele kapcsolatban kiemelni , az egyik a sebessége , combine-on 4.35ös 40 yardot futott , a másik pedig az agresszív , fizikális hozzáállása . Szemmel láthatóan élvezi kiütni a többi játékost . Kiváló gunner képességei vannak , stílusa alapján lehetne az új Osgood vagy Stuckey . Gyorsan hoz döntéseket a pályán , kezével jól tartja el magától a returner csapat játékosait . Összeszedett , hidegfejű , nem jön zavarban ha elsőre felborítják , leblokkolják . Ritkán tudnak elfutni előle . Védelemben a blitz képességét lehet kiemelni . Nem egy hatalmas prospect még az UDFA-k közül sem , de abban jó amiben nagy hiányunk van , jó gunner . D-ben nehéz elképzelni , hogy pályát lásson , túlzottan kötött a csípője , ezért lassúak az irányváltásai , double move-al gyakran megégetik . Michael Davis-el és Adrian Phillips-el kell megküzdenie az 53ba kerülésért .

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Az Elway interjú óta , egyre több médiumban lehet hallani , hogy a szezon jelenlegi részében leginkább minket tartanak a csoport esélyesének . Amit egy részről jól esik olvasni , másrészről ne dőljünk hanyatt ha ez nem így lesz . Úgy érzem ez inkább a többi csapat keretének gyengülése(?) miatt mondogatják , mintsem , hogy mi erősödtünk volna .
Szerintem játékban nem leszünk feltétlen jobbak , mint tavaly . Inkább azt várom , hogy a forma nem lesz annyira ingadozó és amit tavaly a szezon hátsó 2/3ában láttunk , azt tudjuk tartani az idén nagy részében , ezért győzelmek számában előrébb leszünk . Illetve reményeim szerint , idén nem bukunk több meccset azon , hogy az aktuális kicker harminc végéről és negyven elejéről (ne adj isten negyven közepéről) nem képes 2 rúd közé betenni a lasztit .
Ha a keret változásait nézzük , nem sok változás van tavalyhoz képest , NFL szinten is szerintem az egyik legkevesebb volt nálunk . Felső vezetésben és az edzői stábban szinte semmi . Kezdők közül védelemben egy helyen lesz változás jelen állás szerint , Boston helyére Hámész . Offense-ben azért valamivel több . Egy nagyobb változás az a center váltás , Pouncey Slauson helyére . Lamb felépült , de nem számít új igazolásnak , Mike Williams ugyanaz , ha utóbbi egyáltalán kezdő lesz . Ami még változás az Henry sérülése miatt a TE poszt.

Ami még elméleti síkon felmerült bennem a draft-al kapcsolatban vitaindítóként , az az , hogy rövid távon nem-e jártunk volna jobban , ha az egyik top NT lecsúszik hozzánk az első körben és őt választjuk . Tudom elsőre hülyén hangzik , én is nagyon sokra tartottam Hámészt , sőt nálam ő volt idén a legjobb DB és top5 tehetség . DE , vajon ha egy tavaly jól teljesítő FS helyére beteszünk egy újonc tehetséget , aki tegyük fel már az újonc idényében is valamivel jobb lesz (amire nincs garancia) , jelent-e akkora előre lépést hangsúlyoznám ismét , hogy rövidtávra , mintha akár Bostonnak adtunk volna egy új szerződést ( van/volt rá pénzünk ) vagy a draft közepén hozunk egy FS-t és a draft első körében hozunk egy olyan játékost aki a futást Gandalf szinten fogja , és nem megy át rajta senki . Érdemes-e a liga egyik legjobb passzvédelmét további tehetségekkel tömni , amikor a futás ellen a liga legvégén van a csapat . Nem-e jártunk volna jobban , ha a már így is liga elit secondary marad ahogy van , és a futás védelmet , mondjuk egy NFL átlag környékére felhozzuk . Persze ebben az is közre játszik , hogy passz ellen álltunk fel és inkább a futást engedtük . Mivel a top NT-k , akik első naptól magas szinten tudták volna ölni a futást már nem voltak bent amikorra mi jöttünk , tehát ez az egész nem több egy elméleti felvetésnél .

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Vajon ki pótolhatja Hunter Henry-t? Könnyen lehet, hogy erre a kérdésre nem egy ember a válasz. Ha lenne megfelelő TE a szabad ügynökök között, vagy esetleg értelmes trade célpont, akkor ezeket a lépéseket már megtettük volna szerintem. Valószínűbb, hogy Henry labdái a már rosteren lévők között lesznek szétosztva.
RB-ek még több labdát kaphatnak, mint tavaly. Ekeler már tavaly is erőssége volt a passzjátéknak és Gordon is közel 500 elkapott yard-al zárt. Utóbbi esetében hozzá kell tenni, hogy közel sem mindig volt ilyen hatékony a játék ezen elemében. Badgers-es évei alatt mindösszesen 22 elkapást jegyzett. Ám ebben segítségére volt LaDainian Tomlinson, edzések után plusz munkával nagyon sokat dolgozott a technikáján. Futók passzjátékba történő bevonása nem csak nálunk növekszik, erős trend NFL szerte is. Egyébként nem csak ebben fejlődött tavalyra Gordon, a 2. legtöbb missed tackle-t ( robi kedvéért miss tackle !!!) rajta követték el:


Sixo
ha mégsem működne Gordon, szerintem igazolják vissza Tomlinsont. Lehet még most is tudná szopatni a védőket 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen szomorú lesz, amikor visszaesik a második helyre a csapaton belül a futóknál :o

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Vajon ki pótolhatja Hunter Henry-t? Könnyen lehet, hogy erre a kérdésre nem egy ember a válasz. Ha lenne megfelelő TE a szabad ügynökök között, vagy esetleg értelmes trade célpont, akkor ezeket a lépéseket már megtettük volna szerintem. Valószínűbb, hogy Henry labdái a már rosteren lévők között lesznek szétosztva.
RB-ek még több labdát kaphatnak, mint tavaly. Ekeler már tavaly is erőssége volt a passzjátéknak és Gordon is közel 500 elkapott yard-al zárt. Utóbbi esetében hozzá kell tenni, hogy közel sem mindig volt ilyen hatékony a játék ezen elemében. Badgers-es évei alatt mindösszesen 22 elkapást jegyzett. Ám ebben segítségére volt LaDainian Tomlinson, edzések után plusz munkával nagyon sokat dolgozott a technikáján. Futók passzjátékba történő bevonása nem csak nálunk növekszik, erős trend NFL szerte is. Egyébként nem csak ebben fejlődött tavalyra Gordon, a 2. legtöbb missed tackle-t ( robi kedvéért miss tackle !!!) rajta követték el:



Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
gordon
Early downokon tavaly is kitolták LDE-be h pihenjen Bosa (DE-depth nem volt).
Mivel DE-depthet nem mélyítettük, így ez a szerepköre sztem megmarad, viszont Liuget (kezdő UT) annyit keres h nem fogják kispadra tenni, Philon NT-ként meg nálam elképzelhetetlen.
Szal elvileg ugyanazt szánják neki mint, tavaly, a kérdés az h ki sérül meg előbb, ő vagy a többiek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...