Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Nagy grat srácok szép volt, gyűlnek a skalpok azért rendesen.

Viszont az mennyire Chargers már, hogy végre összeáll tényleg szinte minden és vélhetőleg 13-3-mal nemhogy 1. seed nem lesz meg, mehettek wild card körre egy olyan évben ahol lehet elég lesz ebben az AFC-ben a 2. helyre egy 11-5ös mérleg is. 😀
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Bement az összes extra pont. Mi más történt?

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Alakul az L.A. bowl 😊.

több mint 5 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Gratula fiúk 😉
Petila mit mondtam ???????????
Na ugye!!!!😊
Rózsa Sándor
Megérte virrasztani 😊 Hatalmas meccs volt , bár szerencsére a KC elbénázta a végét rendesen...
Mostmár tényleg csak az kell hogy ti is elverjétek őket! Ha Viks elleni formát hozzátok, akkor jók az esélyek 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gratula fiúk 😉
Petila mit mondtam ???????????
Na ugye!!!!😊
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Csempioncsipp!

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48382124_10156502205492713_1616936040256241664_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=b96ee2f84b4ed9e9172fd3e2cff2a386&oe=5CAE5DD6

Szerkesztette: Gabesz92

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na hamarosan jön a KC meccs...
Szerintem elég egyértelmű, hogy szoros meccs lesz, és a faja futóink "pihenője" miatt nem lesz egyszerű, de ebben a pillanatban nyerhető a meccs. És nem is túl bonyolult a dolog, Hunt kiválásával nem fognak szétfutni talán, a KC offense Top1, a miénk Top6, szintén nagyon jó.
Így a védelem fog dönteni, ami nekünk jól jön, mert a KC-nek csak 30.! Nekünk Top8, a D#. A feladat egyszerű...duplázni kell Hillt, akinek tuti fáj a lába, és Hámesz meg leveszi Kelce-t, mert mellette nem fog top meccset futni a remek TE-jük.
Nagyon sokszor előfordult idén, ha jó csapatoknál kivették a top1-2 embert, (pl Pats,Gronk), akkor szenvedés volt. Szóval egyszerű a recept, jó Hill és Kelce nélkül szerintem nincs KC győzelem.
Hillék miatt kaptunk ki az 1. (szoros) meccsen is, de azóta szét lehetett őket videózni, Hunt out, a Rozmár meg nem fog újat mutatni.
...más kérdés, hogy igazából a győzelemmel sem előzünk még. Viszont jövő héten a KC megy Seattle-be, ott meg benne van egy vereség nekik, mint bárkinek. Szóval jó lenne nyerni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Sokat hibázik? 14/15 FG, 59 long, 20/21 XP. Ok, hogy a Vasas ellen szerencséje volt a végén, hogy elsőre visszafújták, amit kihagyott. + a kickoffokban kellene fejlődnie. De szerintem ilyen arányt az utóbbi időben senki sem tudott produkálni nálunk Kaeding óta (Ő meg a rájátszásban szokott összevissza rúgdosni). De várjuk meg a szezon további meccseit, ha tartja ezt a százalékot, akkor szerintem egyértelműen meg kell tartani.
ST-ben, mind a kicker Michael Badgley , mind a punter Donnie Jones szerződése le fog járni. Egyikük sem nyújtott olyan teljesítményt, hogy nélkülözhetetlenek lennének, de ha megtartjuk őket értelmes pénzért abban is van ráció. Badgley meg még fiatal, első éve, sokat hibázik de van rá esély, hogy értelmes rúgó lehet.Sixo
jimbo75
Jogos, valamiért az volt a fejemben, hogy több FG-t is elhibázott idén. Viszont a lába nem egy Janikowski erősségű. Teleszkóp a múltban több nagyon jó százalékkal rúgó kickert kidobott mert nem volt elég erős lába a kickoff-hoz, pl nagy kedvencem Nick Novakot is. Szóval majd meglátjuk, hogy dönt.

több mint 5 éve
jimbo75 Los Angeles Chargers 2
Sokat hibázik? 14/15 FG, 59 long, 20/21 XP. Ok, hogy a Vasas ellen szerencséje volt a végén, hogy elsőre visszafújták, amit kihagyott. + a kickoffokban kellene fejlődnie. De szerintem ilyen arányt az utóbbi időben senki sem tudott produkálni nálunk Kaeding óta (Ő meg a rájátszásban szokott összevissza rúgdosni). De várjuk meg a szezon további meccseit, ha tartja ezt a százalékot, akkor szerintem egyértelműen meg kell tartani.
ST-ben, mind a kicker Michael Badgley , mind a punter Donnie Jones szerződése le fog járni. Egyikük sem nyújtott olyan teljesítményt, hogy nélkülözhetetlenek lennének, de ha megtartjuk őket értelmes pénzért abban is van ráció. Badgley meg még fiatal, első éve, sokat hibázik de van rá esély, hogy értelmes rúgó lehet.Sixo
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
 twitter.com/PFF/status/1072548402641207296
Sixo
Utólagos engedelmeddel a Saints topikba is betettem. 😀
Köszi a megosztàst.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/PFF/status/1072548402641207296

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Kicsit előre tekintve a 2019es szezonra, most úgy néz ki, hogy közel 31 misink lesz. A cap minden valószínűség szerint azért még pár millióval nőni fog.

Nézzük a szezon végén FA-é váló játékosokat. Offense oldalon nem sok név van, sőt.
Tyrell Williams aki a szezon nagyobb részében kezdőnek számít, de Mike Williams érkezésével nem gondolom, hogy megérné megfizetni. Szimpatikus srác, jól teszi a dolgát, de nem hinném, hogy megérne annyit amennyit FA fog kapni más csapattól pláne ,hogy kb 3. számú opció lenne.
Antonio Gates 39 éves lesz jövőre. Már vagy 3 éve hasonlóan fürge, mint én. RZ-ban használható, de Henry jövőre visszajön és ha idén nem akartuk Gates-et leigazolni, jövőre kizártnak tartom ,hogy megtartsuk.
És kb ennyi az O.
ST-ben, mind a kicker Michael Badgley , mind a punter Donnie Jones szerződése le fog járni. Egyikük sem nyújtott olyan teljesítményt, hogy nélkülözhetetlenek lennének, de ha megtartjuk őket értelmes pénzért abban is van ráció. Jones elsősorban a csapat morálra van jó hatással az öltözőben és a pályán kívül. Badgley meg még fiatal, első éve, sokat hibázik de van rá esély, hogy értelmes rúgó lehet.
Védelemben azért vannak nagyobb nevek, de egyikükért sem pótolhatatlan.
Kezdjük a DL-el. Brandon Mebane, aki már IR-en van. Egy NT amúgy sem fontos pozíció, ráadásul nagyon erős NT prospectek jönnek a drafton, továbbá Mebane legjobb esetben is átlag alatti, nem hinném, hogy meg kellene tartani. Pláne, hogy idén hoztuk a 3. körben Justin Jones, aki mondjuk eddig kuka, de NT-nél 1. év nem feltétlen releváns.
Cserék vagy sérülés miatt kezdők közül DE Isaac Rochell-nek is le fog járni a szerződése. Bosa miatt a szezon elején sokat volt pályán. Tavaly az egyik legjobb csere DE-nek tűnt, de amikor már komolyabb snapp számot kapott korán sem volt ennyire jó. Nem katasztrófa, de tuti nem ér meg annyit amennyit kérni fog.
Szezon 2. felére a kezdő DT párosunk Darius Philon és Damion Square is FA lesz a szezon végén. Egyikük sem kiemelkedő, de Philon Liuget helyén szépen helyt áll, normális összegért szívesen elnézném még pár évig a csapatnál.
LB sorból a legnagyobb névnek, Denzel Perryman-nek jár le a szerződése. Nagyon sérülékeny, fél szezonokat tud pályán maradni. Nem játszik rosszul, de nem is kiemelkedő. 10+ misit fog szerintem kérni, big no.
Secondaryben is akad pár név, legnagyobb talán Jason Verrett. 5. szezonja lenne ez, 80 meccsből sikerült 25(!)öt pályán töltenie, az elmúlt 3 szezonban 5 meccsen játszott. Nagyon bírom a srácot, mind játékát, mind a személyiségét, pro bowl kaliber ha egészséges, de kb sosem az. Túl kell rajta lépni. Max egy alacsonyabb 1 éves szerződést ha elfogad akkor legfeljebb annyit látok értelmes kockázatnak.
A Helyén kezdő Trevor Williams idén sérülésekkel bajlódik. Bár tavaly kiváló szezonja volt, ebben az évben korán sem játszik jól. Megint az a kategória, aki többet fog kapni FA-n, mint amennyit én adnék érte. Van két klasszis CB-nk, nem kell a harmadikat agyon fizetni.
Adrian Phillips egy kiváló ST-er és egy átlag alatti safety. Őt megtarthatnánk, gunnerként kiváló teljesítményt nyújt, rotáció játékosnak nem rossz a safety sorba, nem kéne sokat fizetni neki.
2 játékos akit még megemlítenék, empty lieblingje MLB Hayes Pullard és CB Michael Davis. Mind2 playa sérülések miatt van a csapatban. Nem sztár játékosok, de körülményekhez képest nem is rosszak. Mondjuk Davist az elmúlt 2 héten nagyon égették. Több milliót egyiknek sem adnék, de 2 misi alatt rotációban elférnének.

Összegezve elég sok kezdő vagy fontos rotációs játékosunk szerződése lejár a korábbi évekhez képest, de ha egyikük sem térne vissza, nem dőlne össze a világ. 2 bluechip player van közöttük, Verrett és Perryman. Mind2 játékos sokat sérült, nem éri meg nagy pénzt adni nekik, inkább jöjjön valaki aki talán gyengébb de végig tud egy szezont tolni. A kisebb nevűek közül és Philont és Phillipst tartanám meg leginkább ha nem kérnek túl sokat.

Hiányposztok FA-re és utána a draftra előre tekintve : Offenseben G meg RT. Lamb-et szívesen megnézném ,de ha beválik is lesz még hely egy jó G-nak. Szabad ügynökök közül akiket leigazolhatunk leginkább Iupati tetszik. Nem vagyok benne biztos ,hogy FA lesz, spotrac szerint az, más oldal szerint nem. Bár tavaly végig sérült volt idén meg gyengén játszik, épp ezért olcsó lenne. Okung és Pouncey esetében pont az ilyen játékosok jöttek be, sérüléssel szenvedő abból gyengén visszatérő régen jól teljesítő öregebb játékosok. + Az elmúlt pár meccsen egész jól játszott.
Védőfalba mélység kellene főleg, de belső poszton kezdők is jöhetnek. Ezeket viszont a drafton szeretném ha pótolnánk, mert ugye ezeken a posztokon erős lesz a felhozatal.
LB sor közepére kell valaki ha hagyjuk elmenni Perrymant. Szerintem hozzuk vissza Te'o-t.
Secondarybe egy szélső CB Hayward túloldalára és egy single-high safety kellene. Mindre lehet opció a draft, de FA-n is van pár név akiket szívesen látnék, ráadásul van egy kis mozgásterünk is cap ügyben. Akik a legjobban tetszenek: Earl Thomas, bár ha már Weddle-t nem fizettük meg nem látok rá sok esélyt, hogy vele megtennénk. Tyrann Mathieu is tetszene ha így játszana, mint idén, de arra tippelnék, hogy ha nagy zsét kap nem így fogja tolni. Illetve HaHa Clinton-Dix, de vele kapcsolatban nem vagyok biztos, hogy illene-e a mi rendszerünkbe Hámész mellé és, hogy a skins elengedi-e.

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Igazából ha kikapunk se érdekel, mert azóta is azon ámulok, hogy Badgley berúgta 59-ről. Abban se vagyok biztos, hogy jó meccset néztem... 😀

Szerkesztette: Gabesz92

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
6/6

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 twitter.com/AdamSchefter/status/1070816980431749120

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hétfőn egyébként kib@sztuk Big Joe-t, akit tegnap leigazolt a Cards.
empty taxi
Hát oda elfér...
De azért nem február van...szóval ha holnap lesérül 2 falember, akkor...vagy Lamppal mi a retek van már?
Chargers LT
Ha holnap lesérül 2 falember akkor láhatjuk élesben Lampet és Quessenberryt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Hétfőn egyébként kib@sztuk Big Joe-t, akit tegnap leigazolt a Cards.
empty taxi
Hát oda elfér...
De azért nem február van...szóval ha holnap lesérül 2 falember, akkor...vagy Lamppal mi a retek van már?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hétfőn egyébként kib@sztuk Big Joe-t, akit tegnap leigazolt a Cards.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na büszke vagyok a csapatra...totál nem volt ránk jellemző, hogy akár kisebb hátrányból is felálljunk, pláne nagyon jó csapat ellen. Most sikerült, mindenki tudásának megfelelően kezdett játszani a 2. félidőben 😊
Chargers LT
Ehhez kapcsolódik, hogy Riversnek ez volt a hetedik győzelme 16+ pontos hátrányból, amivel ligaelső Manninggel közösen

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na büszke vagyok a csapatra...totál nem volt ránk jellemző, hogy akár kisebb hátrányból is felálljunk, pláne nagyon jó csapat ellen. Most sikerült, mindenki tudásának megfelelően kezdett játszani a 2. félidőben 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De legalább emiatt elővettétek a jobbik futótokat végre!
Wyatt
Khm
2 meccs, 15 futás, 120 yard, 8-as átlag, TD, 19 elkapott yard

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Szerkesztette: r.baggio


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Na megnéztem a condensed változatot: Szerintem Ekeler egyértelműen backup és nincs meg a képessége/mérete, hogy #1 RB legyen, hosszútávon (és rövid távon se szvsz) nem tudja Gordont pótolni. Titans ellen se győzött meg és most sem.
Volt pár érdekes fújás a mi javunkra egészen elképesztő módon nem a f@sz rossz oldalán voltunk. 😮
WR corp állat, nem tudok mást hozzáfűzni.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Kit érdekel a meccs, ha ilyen hírek is vannak?! Meg is vagyunk így offense oldalon. 😀

 twitter.com/AdamSchefter/status/1069392882447077377
Gabesz92
Csak gyártja, gyártja, de miből fogja eltartani őket? 😊
bcsarli
A nagy kerdes szerintem inkabb az, hogy Cromartie mikent reagal a hirre, miszerint le akarjak taszitani a tronrol?
Stez
Hát azért Cromartienak 14 gyereke van, úgy hogy az utolsó 3 azután született, hogy volt egy vaszektómiája. Fülöpéknél meg csak a 9. lesz.

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Kit érdekel a meccs, ha ilyen hírek is vannak?! Meg is vagyunk így offense oldalon. 😀

 twitter.com/AdamSchefter/status/1069392882447077377
Gabesz92
Csak gyártja, gyártja, de miből fogja eltartani őket? 😊
bcsarli
A nagy kerdes szerintem inkabb az, hogy Cromartie mikent reagal a hirre, miszerint le akarjak taszitani a tronrol?
Stez
Cromartienak van ugyanattól az egy nőtől két gyereke? Mert szerintem ő ebből a szempontból verhetetlen. 😊