Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Hogy állnak a sérültjeitek? Gordon, Ekeler és Keenan Allen?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
mert tb A TOP 3 QB idén?
ugye nem

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ugyan ma`! Ha lehetett volna rajuk szavazni, Joe Thomas, es P. Manning is kezdhetne edzeni. Ez ilyen nyilt szavazas. Ahogy W. Churchill mondta, a demokraica elleni legerosebb erv, a szavazokkal egy ot perces beszelgetes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Pro-Bowl keret mindig is vicc volt ,de az idei mintha egy szintet lépett volna és nem a jó irányba. Pouncey ott van amikor Hudson kimaradt? xD Ingram is ott van, de Trey Flowers vagy Carlos Dunlap sehol, érdekes.
Jah és teszem hozzá, a csapat egyik legjobbja Desmond King nincs bent ,de Jalen Ramsey meg ott van.
Sixo
Kingre, mint említettem akkor ezek szerint tényleg csak returnerként lehetett szavazni. Vicc.
kristóf17
Mondjuk azt nem értem miért, amikor az egyik hanem a legjobb cb az egész ligán belül idén.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Pro-Bowl keret mindig is vicc volt ,de az idei mintha egy szintet lépett volna és nem a jó irányba. Pouncey ott van amikor Hudson kimaradt? xD Ingram is ott van, de Trey Flowers vagy Carlos Dunlap sehol, érdekes.
Jah és teszem hozzá, a csapat egyik legjobbja Desmond King nincs bent ,de Jalen Ramsey meg ott van.
Sixo
Kingre, mint említettem akkor ezek szerint tényleg csak returnerként lehetett szavazni. Vicc.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Pro-Bowl keret mindig is vicc volt ,de az idei mintha egy szintet lépett volna és nem a jó irányba. Pouncey ott van amikor Hudson kimaradt? xD Ingram is ott van, de Trey Flowers vagy Carlos Dunlap sehol, érdekes.
Jah és teszem hozzá, a csapat egyik legjobbja Desmond King nincs bent ,de Jalen Ramsey meg ott van.

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
System error.
 twitter.com/spotrac/status/1074314889903161344


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 embernek lehet programja Orlandóban, ha esetleg nem lesz más dolguk (SB) kicsit később.
 twitter.com/Chargers/status/1075194189971841024
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Baromi kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni a 7végi mérkőzés a Ravens ellen.
Markáns futójáték és nagyon erős védelem, de persze az esélyes mindenképp a Chargers. De szerintem jó meccs lesz mindenképp.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Hunter Henry ma újra edzésbe állt, bár még pup listán tartjuk, de még van 21 napunk aktiválni. POra jól jöhet a játéka.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
De arra semmilyen hatása nincs a meccseteknek, hogy ki nyeri az Eastet. Amúgy a Dallas fogja, mert csak akkor nem nyeri meg, ha mindhárom meccsét elbukja és a két riválisa közül az egyik (mindkettő nem tudja már) megnyeri mindhárom meccsét. Egyedül az lehet a kérdés, hogy a Cowboys vagy a Bears otthonába utaztok a wild card körben. Erre viszont megint nincs hatással a meccsetek. Persze azért tényleg jobb lenne, ha nyernétek végig, nyilván, szimplán a Seahawksnak kb bebetonozott az ötödik helye, a Chiefs elleni meccs így semmiről nem dönt
Wyatt
Senki nem mondta ,hogy a Kansas elleni mérkőzésünk dönt a Dallas sorsárol! (Csak nem vagyok 100-100%biztos abban ,hogy ők lesznek az elsők abban a csoportban és mivel szerintem a Philinek van ott egyedül esélye ,hogy esetleg előzzön ezért írtam a Dallast meg őket)És simán úgy nézhet ki hogy esetleg belefutunk két zakóba(én nagyon nem hiszem ezt)de attól még lehet !És akkor nincs meg az jobb Wild card hely ! Tudom ez nagyban függ az eredményektől! Szóvá szerintem igen is fontos lesz az a Kansas elleni mérkőzés !Meg mondom azért is ,hogy a többi csapat elhiggye ,hogy Seat Igen is komolyan kell venni minden szepmpontból!
+Jobb úgy menni a utolsó fordulóba ,hogy a félcsapatot pihentetni lehet a Pintyek ellen készülve a wild cardra ! Ezért is fontos lehet a kansasi siker ! MERT ha esetleg úgy alakulnak az eredmények mint ahogy írtam is lentebb akkor 2 vereséggel Igen is veszélybe kerülhet a jobbik Wild card és akkor mehetünk a Macik ellen azt meg szerintem Carroll se akarja
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De arra semmilyen hatása nincs a meccseteknek, hogy ki nyeri az Eastet. Amúgy a Dallas fogja, mert csak akkor nem nyeri meg, ha mindhárom meccsét elbukja és a két riválisa közül az egyik (mindkettő nem tudja már) megnyeri mindhárom meccsét. Egyedül az lehet a kérdés, hogy a Cowboys vagy a Bears otthonába utaztok a wild card körben. Erre viszont megint nincs hatással a meccsetek. Persze azért tényleg jobb lenne, ha nyernétek végig, nyilván, szimplán a Seahawksnak kb bebetonozott az ötödik helye, a Chiefs elleni meccs így semmiről nem dönt

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nagy grat srácok szép volt, gyűlnek a skalpok azért rendesen.

Viszont az mennyire Chargers már, hogy végre összeáll tényleg szinte minden és vélhetőleg 13-3-mal nemhogy 1. seed nem lesz meg, mehettek wild card körre egy olyan évben ahol lehet elég lesz ebben az AFC-ben a 2. helyre egy 11-5ös mérleg is. 😀
Mr.Breaker
Nem lesz setagalopp a seattle-i kirandulas azert a KC-nak. A Hox is a PO-ert hajt, raadasul otthon mindig joval jobbak, mint idegenben.
Borbinho
De ha nyernek a Frisco ellen akkor már tuti PO-sok és seed 5-nél nemigen végeznek előrebb
ThundersNFL
Igen de egyáltalán nem mindegy ,hogy a Pihili vs Dallas ??? Vagy a tundrán 30 cm hó és mínusz 15 fok és Macik 😃 Szóval ütni kell a Kansast! Azért is ,hogy végre mindenki elhiggye ,hogy igen is komolyan kell venni minket a PO ban ! És Kansas ellen a W hatalmas esélyünk van szerintem mert mi futunk a legjobban a ligában és az Kansas meg leggyengébb a futás blokkolásban .
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Nagy grat srácok szép volt, gyűlnek a skalpok azért rendesen.

Viszont az mennyire Chargers már, hogy végre összeáll tényleg szinte minden és vélhetőleg 13-3-mal nemhogy 1. seed nem lesz meg, mehettek wild card körre egy olyan évben ahol lehet elég lesz ebben az AFC-ben a 2. helyre egy 11-5ös mérleg is. 😀
Mr.Breaker
Nem lesz setagalopp a seattle-i kirandulas azert a KC-nak. A Hox is a PO-ert hajt, raadasul otthon mindig joval jobbak, mint idegenben.
Borbinho
De ha nyernek a Frisco ellen akkor már tuti PO-sok és seed 5-nél nemigen végeznek előrebb

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
gedam 5 692
Hatalmas gratuláció a csapatnak! Nekem már meg van a kinek szurkolok a PO-ban. Riverst gyűrűzzék meg! 😉
nagir
sztem flacco érdemel egy másodikat. lamarral beevickélünk a döntőbe, de lezuzzák. az sb-n flacco játszik: 8td passz, 0 int 2*mvp
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ti meg jatszotok a Ravens es a Denver ellen is, utobbi idegenben. Szerintem az elso seed vagy a Pats-nak vagy a Chiefsnek megy. En szemelyszerint nem bannam, ha ma biztos PO resztvevokent a Chiefstol kikapnank, csak, hogy a Pats ne elozze oket. Persze nektek is orulnek, de keves eselyt latok egy 2-0-ra.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre! Pedig ahogy indult a meccs, és ahogy közben is alakult folyton, nem sokat raktam volna arra, hogy nem szúrja el meg a végét a Chargers, de végre most összejött. Nagy gratula 😊

Asszem looser csapatból előléptünk végre győztessé...erre jobban vártam, mint a PO-ra. 😊
Megjósoltam mit kell tenni, meg is tették a srácok...limitáltuk Hillt és Kelce-t, bár így is kaptunk 28-at.
Mahomes-ot pedig elfogadható staton tartottuk.
Az meg, hogy a PITT otthonában 16, a KC otthonában 14 pontról felállunk a 2. félidőben és nyerünk...azt nem gondoltam volna, ráadásul Gordon és Ekeler nélkül (2 db kb 1000 sc. yardos futó nélkül)! Ebben benne van Lynnék keze is, voltak szidva, de úgy tűnik meghallgatták 😀
KA13 remélem felépül belátható időn belül, a 2. félidőben 3 meghatározó támadónk hiányzott az előző hetekhez képest, de szerencsére kijött, mennyire erős és mély a keret.
Most nagyon szurkolok a Seattlenek, hogy nyerjenek, mert elég röhejes lenne, ha 3-4 vereséggel WC-ra érnénk csak oda, idegenbe végig...mivel már szerintem a Chargers a legerősebb AFC csapat, jó lenne az 1. kiemelés.
Chargers LT
Holgyeim es uraim, Joey Bosa! X-D
Stez
Az első félidőben valaki meg tudja mondani, hányszor maradt a földön az elhibázott sackkísérlet miatt, amiből first downt csinált a KC? Háromig számoltam

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Hatalmas gratuláció a csapatnak! Nekem már meg van a kinek szurkolok a PO-ban. Riverst gyűrűzzék meg! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ez a Hunter Henry vs Derrick Johnson matchup tényleg hatalmas volt, San Diego

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Henry nelkul azert nem fix, h meglett volna ez a W.
Kar, hogy Rivers miatt nem nyerhettek SB-t. Nembaj, mar a donto is szep lenne.

|
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem looser csapatból előléptünk végre győztessé...erre jobban vártam, mint a PO-ra. 😊
Megjósoltam mit kell tenni, meg is tették a srácok...limitáltuk Hillt és Kelce-t, bár így is kaptunk 28-at.
Mahomes-ot pedig elfogadható staton tartottuk.
Az meg, hogy a PITT otthonában 16, a KC otthonában 14 pontról felállunk a 2. félidőben és nyerünk...azt nem gondoltam volna, ráadásul Gordon és Ekeler nélkül (2 db kb 1000 sc. yardos futó nélkül)! Ebben benne van Lynnék keze is, voltak szidva, de úgy tűnik meghallgatták 😀
KA13 remélem felépül belátható időn belül, a 2. félidőben 3 meghatározó támadónk hiányzott az előző hetekhez képest, de szerencsére kijött, mennyire erős és mély a keret.
Most nagyon szurkolok a Seattlenek, hogy nyerjenek, mert elég röhejes lenne, ha 3-4 vereséggel WC-ra érnénk csak oda, idegenbe végig...mivel már szerintem a Chargers a legerősebb AFC csapat, jó lenne az 1. kiemelés.
Chargers LT
Holgyeim es uraim, Joey Bosa! X-D

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Asszem looser csapatból előléptünk végre győztessé...erre jobban vártam, mint a PO-ra. 😊
Megjósoltam mit kell tenni, meg is tették a srácok...limitáltuk Hillt és Kelce-t, bár így is kaptunk 28-at.
Mahomes-ot pedig elfogadható staton tartottuk.
Az meg, hogy a PITT otthonában 16, a KC otthonában 14 pontról felállunk a 2. félidőben és nyerünk...azt nem gondoltam volna, ráadásul Gordon és Ekeler nélkül (2 db kb 1000 sc. yardos futó nélkül)! Ebben benne van Lynnék keze is, voltak szidva, de úgy tűnik meghallgatták 😀
KA13 remélem felépül belátható időn belül, a 2. félidőben 3 meghatározó támadónk hiányzott az előző hetekhez képest, de szerencsére kijött, mennyire erős és mély a keret.
Most nagyon szurkolok a Seattlenek, hogy nyerjenek, mert elég röhejes lenne, ha 3-4 vereséggel WC-ra érnénk csak oda, idegenbe végig...mivel már szerintem a Chargers a legerősebb AFC csapat, jó lenne az 1. kiemelés.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Rivers beszállt az MVP versenybe???
Persze Mahomes űrszámokat hoz, és Brees is elit, de szerintem érdemes megemlíteni a nevét. Főleg aki idegenben megveri a Seahawks-Steelers-Chiefs triót.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagy grat srácok szép volt, gyűlnek a skalpok azért rendesen.

Viszont az mennyire Chargers már, hogy végre összeáll tényleg szinte minden és vélhetőleg 13-3-mal nemhogy 1. seed nem lesz meg, mehettek wild card körre egy olyan évben ahol lehet elég lesz ebben az AFC-ben a 2. helyre egy 11-5ös mérleg is. 😀
Mr.Breaker
Nem lesz setagalopp a seattle-i kirandulas azert a KC-nak. A Hox is a PO-ert hajt, raadasul otthon mindig joval jobbak, mint idegenben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."