Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Na, csak sikerült kickert igazolni, megérte várni vele 4 hetet. Ezek szerint nem csak nálunk szuper kompetens az orvosi stáb 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Akkor MG mégis játszani fog?
vpi
Valszeg be fog öltözni, de akkor is a snap megoszlás Ekeler és közte kb. a "normális" fordítottja lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Akkor MG mégis játszani fog?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A skill player sor vasárnap Rivers mellett:
RB: Ekeler, Pope
FB: Watt
WR: KA13, Inman, Geremy Davis
TE: Culkin, Kendricks

Az úgy derék.
empty taxi
Dolphins ellen nagyon neccesen de elég lehet.
Bazzani
Hát ellenünk 2.5 negyedig tartották magukat, a Dallasnál pedig konkrétan az első félidőben jobbak voltak. Engem nem lepne meg, ha ez szorosabb lenne, mint ahogy mindenki várja, pláne a sok kiesővel

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A skill player sor vasárnap Rivers mellett:
RB: Ekeler, Pope
FB: Watt
WR: KA13, Inman, Geremy Davis
TE: Culkin, Kendricks

Az úgy derék.
empty taxi
Dolphins ellen nagyon neccesen de elég lehet.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A skill player sor vasárnap Rivers mellett:
RB: Ekeler, Pope
FB: Watt
WR: KA13, Inman, Geremy Davis
TE: Culkin, Kendricks

Az úgy derék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
 twitter.com/Chargers/status/1177651080584261632

Travis Benjamin nem tudja elejteni a labdákat, ha nem játszik. Smart move!

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
😁
 twitter.com/Chargers/status/1177333085408333824?s=09

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Long ugye kicker is volt a CFL-ben, 3-ból 2 meccsen eddig magabiztos, mondjuk az 1 vakvágány az a győzelembe került a Lions ellen.
Szvsz az játszik bele h fél védelem dögrováson onnan nem lehet kivágni senkit sem, mert a többség néhány hét és felépül, így az IR is f@szság lenne.
Támadóoldalon meg Gordon visszatérésével valszeg egy futó repül, TE-t amíg nem épül fel Henry szintén nem kellene kivágni.
Az 5 WR az egyébként se sok, onnan szintén nem lehet kimozdítani senkit.
A QB-knél T-Mobile annál jobb backup minthogy szezon közben kivágd, a Stick-projektet meg érthető h nem akarják elengedni.
OL-ben 8 ember van 53-ban, az ugyanaz, mint a WR-eknél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Ezt értem. De miért nem igazoltok egy kickert, amíg sérült. Ennyire mozdíthatatlan mindenki az 53-as rosteren?

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Meddig bohóckodtok még Badgleyvel? Miért nem jön inkább új kicker?
gabokocka
Röviden és tömören: mert ő betalál a póznák közé, Lambo óta az egyetlen, akinek ez sikerül rendszeresen Chargers-mezben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Meddig bohóckodtok még Badgleyvel? Miért nem jön inkább új kicker?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 776 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1176993401474027521

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Melvin Gordon ma visszatér edzeni. Ez is egy eredményes holdout volt.
 twitter.com/SportsCenter/status/1177003537018081281
Most az egyszer hallgatnia kellett volna O.J.-re. 😊 😊 😊
 twitter.com/iktriad/status/1177039224119484416

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 776 — LIGHTS OUT!
Sziasztok Fantasy miatt kérdezném Teamer most nálatok a SS? Mert ugye ö Volt fent hétvégén ebben a pozícióban. Köszönöm a segítséget.
Toto21
Igen. Amíg Hámész jövőre vagy legjobb esetben december végén visszatér. Perpill 3 safetynk van, abból 2 inkább FS, Adderley viszont egyenlőre nem vette még fel az nfl ritmusát, nem nagyon van pályán.

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Sziasztok Fantasy miatt kérdezném Teamer most nálatok a SS? Mert ugye ö Volt fent hétvégén ebben a pozícióban. Köszönöm a segítséget.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom milyen meccset néztél, ahol a Chargers bő egy lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. Ajándékoztunk az elején egy TD-t + kihagytunk egy FG + extra pontot és még így is 7 ponttal nyertünk...
Én azt mondanám kb. egyformán erősnek tűnt a két csapat, hasonló nagy bakikkal. A döntő Benjamin dropja volt, aminek sima TD-nek kellett volna lennie.
DC
Nem az eredményre gondoltam, azt láttam én is. Az overall benyomásra, a roster minőségére, a potenciálra. Láttam nem csak a tegnapi, de a Chargers összes idei meccsét (meg a tavalyi összeset, meg az azelőtti évi majdnem mindet). És láttam a Texans összes idei és tavalyi, meg azelőtti meccsét is. Van egy össz-benyomásom arról, hogy melyik csapat mekkora potenciállal rendelkezik (beleértve a szakmai stábot is), és az alapján a benyomás alapján a Chargers egy lépcsővel jobb csapat a Texansnál. Egyébként úgy gondolom, hogy a Coltsnál is egy lépcsővel jobbak, pedig idegenben mi is OT-ig jutottunk, és ha Vinny nem hagy ki mindent ami kapura rúgható, akkor lehet, hogy nyertünk is volna. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a Chargers jobb csapat. És a Lionsnál is jobb.

Éppen ezért nem értem azt ami történik velük.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
A Chargers visszaállt a két évvel ezelőtti állapotba. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem sikerül meccset nyerni. Korábban a sérülésekre fogtam, volt is rá ok, de már nem hiszem, hogy csak erről van szó.

A tegnapi Chargers sérültekkel együtt is legalább egy bő lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. És fura módon ez még a pályán is látszott. Legalábbis a meccs nagy részében. És mégsem sikerült nyerni. Időnként van ilyen, de ennyire rendszeresen?
peterk2005
Nem tudom milyen meccset néztél, ahol a Chargers bő egy lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. Ajándékoztunk az elején egy TD-t + kihagytunk egy FG + extra pontot és még így is 7 ponttal nyertünk...
Én azt mondanám kb. egyformán erősnek tűnt a két csapat, hasonló nagy bakikkal. A döntő Benjamin dropja volt, aminek sima TD-nek kellett volna lennie.

Szerkesztette: DC
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chargers visszaállt a két évvel ezelőtti állapotba. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem sikerül meccset nyerni. Korábban a sérülésekre fogtam, volt is rá ok, de már nem hiszem, hogy csak erről van szó.

A tegnapi Chargers sérültekkel együtt is legalább egy bő lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. És fura módon ez még a pályán is látszott. Legalábbis a meccs nagy részében. És mégsem sikerült nyerni. Időnként van ilyen, de ennyire rendszeresen?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
 twitter.com/eric_d_williams/status/1175910790764752897
Sixo
Pont ez jutott eszembe nekem is hogy jól müködik a half time adjusment! ... | Az ellenfeleknél 😕 |
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 776 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1175910790764752897

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Isten barma banda.
Ha Long ma is úgy fog szórni mint az átlag részeg hugyozás közben, akkor simán kikaphatunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 776 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/danielrpopper/status/1175128663420915717
 twitter.com/eric_d_williams/status/1175519414248017920

Szerkesztette: Sixo

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 776 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1174455337363136514
 twitter.com/GManzano24/status/1174420550430576641

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ha ilyen ütemben hullik tovább a banda 9-7 sem lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...