Los Angeles Chargers

16 feliratkozó

7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 58 206 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A Chargers védelem hirtelen sokkal félelmetesebb lett.
 twitter.com/Chargers/status/1200821869584084992
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 20 543 — LIGHTS OUT!

7 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 852 — NFC East winner Giants GM
Legalább a drafthely jobb lesz.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
7 hónapja
Davis-t kokszolás miatt 2 meccsre eltiltották. Jöhet megint a zseniális Facyson time !

7 hónapja
gedam Baltimore Ravens 2 516
7 hónapja
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 042 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem mg ha valakit a csoportellenfele 11-ből 10 alkalommal megver, az nem önmegverés, meg lábonlövés, hanem, látnak valamit, és a valaminek határozottan magas a bekövetkezési esélye, vagy meghibásodási rátája. Mi ezt nem látjuk, vagy nem tudjuk megoldani.

Szördwörd práblöm, de azt hittem, ha megszabadul a csapat AJ Kovácstól jólesz. Nem lett jó.
2006 óta legalább 2 vérmes keret volt itt, oszt semmi. Dühítő!

Let us build dystopia
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 58 206 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A Forma-1-ben mondják, hogy minden gyerek fél vagy 1 másodperc mínusz. Akkor ugyanez fociban +1 turnover?  twitter.com/ProFootballTalk/status/1196648914608427010
Nos akkor ki kit akar jövőre QB-nak, Tua, Fromm vagy Herbert? Esetleg Stick with Easton? 😊
8 hónapja
 twitter.com/eric_d_williams/status/1192952902542921730

8 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 14 853 — Astartes
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem a Browns is PO kaliber, de ugy szopatjak magukat, hogy az hihetetlen. De ha mar leirtem nemreg a Jaxet, ok sem allnak tavol ettol. Azt a deli csoportot behuzhatnak meg egy Mincsuval is, ha nem a labon loves mesterei lennenek.

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
8 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 7 260 — Jedi Master
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
8 hónapja
Wyatt New England Patriots 23 395 — Three-time EL-champ^^

8 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 7 260 — Jedi Master
Hát ezért a mai teljesítményért kár volt szarrá alázni a GB-t legutóbb.
Pedig ez a meccs nekünk állt, csak az első negyed taccsra is tette az egészet.
Ebből már nem lesz 10-6, szóval óvatosba...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
8 hónapja
peach Atlanta Falcons 10 357 — return of the falcons
Nem jött át az irónia, szégyelljétek magatokat

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
gbol Green Bay Packers 84
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.
ulpianus
A Browns simán ott lehetne, de ebből is látszik, egy csapat nem csak játékosokból áll (lásd NE, NO, KC)
8 hónapja
Egy kis off
 twitter.com/AdamSchefter/status/1192398968363376640

8 hónapja
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.

Szerkesztette: ulpianus

8 hónapja
peach Atlanta Falcons 10 357 — return of the falcons
Most mar ertem. Az NFCben 7-8 Jo csapat van. Vagyis diviziokent ketto.
Az AFCben 1 esetleg ketto.
Igy akkor valoban en kerek elnezest.
ulpianus

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
8 hónapja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 4 792
ulpianus
Ezzel én sem értek egyet, szerintem valahol a 7-4 arány a jó megoldás.
8 hónapja

8 hónapja
alatriste 8 763 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose lesz teljesen tiszta ez az NFC-AFC dolog, mert egy alapszakasz meccs sosem olyan, mint a PO, ahol nem lehet javítani. Ha egy alapszakaszban van 4-6-8 ingyen meccsed, akkor nem kell kiteregetni a kártyáidat idejekorán, rá lehet pihenni fontosabb meccsekre, illetve el is lehet engedni meccseket könnyű szívvel, hiszen a 16-ból úgyis egvan könnyedén 10-12 W. Ugyanakkor, ha igaz, hogy két kiemelkedő csapat van az AFC-ban, az azt jelenti, hogy biztos a pihenő a PO első hetén, és a második héten is csak felhozó meccs van. Tehát 2 komoly meccs van januárban a bajnoki címért. Ez a vita igazán akkor tudna eldőlni, ha a PO-ban összeeresztenék az AFC és az NFC továbbjutóit, nem csak a döntőben, egyetlen meccsre. A jelenlegi rendszer nem a főcsoport erősségét mutatja, hanem csak a főcsoport 2-2 legerősebb csapatát veti össze. Lehet a Pats a legerősebb csapat a ligában, de attól nem lesz erősebb az AFC az NFC-nél, maximum a Pats mindenki másnál.
gbol
Kb ezt akartam leírni én is de beelőztél. 😊
A Pats az NFL legjobb csapata, legmeghatározóbb csapat kva régóta. Nagy általánosságban bárki is az ellenfél a Pats nagyobb eséllyel nyer. Ez oké.
Viszont mögöttük a Chiefs most jó, a Texans lángolgat de amúgy van 1-2 olyan csapat mint az NFC-ben 7-8 is.
Az NFC-ben nincs ilyen kiemelkedő csapat, még olyan se mint a Chiefs. Az NFCben van baszot sok olyan amilyen az AFC-ben a top2 mögött.
Az AFC-ben ha közepesen erős/jó vagy a PO nem olyan nehéz. Azt mondom az NFC 7-8 csapata a legtöbb évben (nem mindig) jobb is akár mint az AFC 5-6.

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns
8 hónapja
gbol Green Bay Packers 84
Sose lesz teljesen tiszta ez az NFC-AFC dolog, mert egy alapszakasz meccs sosem olyan, mint a PO, ahol nem lehet javítani. Ha egy alapszakaszban van 4-6-8 ingyen meccsed, akkor nem kell kiteregetni a kártyáidat idejekorán, rá lehet pihenni fontosabb meccsekre, illetve el is lehet engedni meccseket könnyű szívvel, hiszen a 16-ból úgyis egvan könnyedén 10-12 W. Ugyanakkor, ha igaz, hogy két kiemelkedő csapat van az AFC-ban, az azt jelenti, hogy biztos a pihenő a PO első hetén, és a második héten is csak felhozó meccs van. Tehát 2 komoly meccs van januárban a bajnoki címért. Ez a vita igazán akkor tudna eldőlni, ha a PO-ban összeeresztenék az AFC és az NFC továbbjutóit, nem csak a döntőben, egyetlen meccsre. A jelenlegi rendszer nem a főcsoport erősségét mutatja, hanem csak a főcsoport 2-2 legerősebb csapatát veti össze. Lehet a Pats a legerősebb csapat a ligában, de attól nem lesz erősebb az AFC az NFC-nél, maximum a Pats mindenki másnál.
8 hónapja
davemayer Chicago Bears 6 985 — "Grammar maci"
Felcsút Chargers?

Lajos bá majd rákapcsolja a Mátrai Erőművet.
Tony Adams
de a kickert és a puntert a Puskás Akadémiáról kell vinni
Cuchulain82
csak lesz addigra egy 40 éves néger tehetség

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
8 hónapja
Cuchulain82 New England Patriots 562
Felcsút Chargers?

Tony Adams
de a kickert és a puntert a Puskás Akadémiáról kell vinni
8 hónapja
gordon New England Patriots Auburn Tigers 3 850 — JAFL Tampa GM
Felcsút Chargers?

Tony Adams
Los Felcsút Pumas

Bocs, elengedtem
8 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 2 200 — Colts Fan
Felcsút Chargers?