Los Angeles Chargers

16 feliratkozó

4 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 19 465 — LIGHTS OUT!
Már majdnem úgy állunk, mint a Dolphins... Ez mindent el is mond.
Chargers LT
Mivel ők is potenciális QB draftolók, szarabbul kell állnunk, mint ők.

4 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 6 230 — Jedi Master
Már majdnem úgy állunk, mint a Dolphins... Ez mindent el is mond.

Mé nincs képem?!
5 napja
Petila Los Angeles Chargers 172
Hát ilyen egy elbaszott franchise nincs még egy. Mondjuk amit a végén leműveltek a zebrák, az konkrétan vérlázító
Wyatt
Mi chargerses módon tankolunk 😊
5 napja
Wyatt New England Patriots 22 378 — Three-time EL-champ^^
Hát ilyen egy elbaszott franchise nincs még egy. Mondjuk amit a végén leműveltek a zebrák, az konkrétan vérlázító

6 napja
alatriste Green Bay Packers 8 119 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Chargers védelem hirtelen sokkal félelmetesebb lett.
 twitter.com/Chargers/status/1200821869584084992
iktriad
Ráadásul nemcsak ők, hanem Okung is várhatóan játszani fog

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns
6 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 54 750 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A Chargers védelem hirtelen sokkal félelmetesebb lett.
13 napja

13 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 677 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Legalább a drafthely jobb lesz.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
13 napja
Davis-t kokszolás miatt 2 meccsre eltiltották. Jöhet megint a zseniális Facyson time !

18 napja
gedam Baltimore Ravens 2 142
18 napja
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 636 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem mg ha valakit a csoportellenfele 11-ből 10 alkalommal megver, az nem önmegverés, meg lábonlövés, hanem, látnak valamit, és a valaminek határozottan magas a bekövetkezési esélye, vagy meghibásodási rátája. Mi ezt nem látjuk, vagy nem tudjuk megoldani.

Szördwörd práblöm, de azt hittem, ha megszabadul a csapat AJ Kovácstól jólesz. Nem lett jó.
2006 óta legalább 2 vérmes keret volt itt, oszt semmi. Dühítő!

Let us build dystopia
18 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 54 750 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A Forma-1-ben mondják, hogy minden gyerek fél vagy 1 másodperc mínusz. Akkor ugyanez fociban +1 turnover?

Nos akkor ki kit akar jövőre QB-nak, Tua, Fromm vagy Herbert? Esetleg Stick with Easton? 😊
27 napja

28 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 14 256 — Astartes
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem a Browns is PO kaliber, de ugy szopatjak magukat, hogy az hihetetlen. De ha mar leirtem nemreg a Jaxet, ok sem allnak tavol ettol. Azt a deli csoportot behuzhatnak meg egy Mincsuval is, ha nem a labon loves mesterei lennenek.

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
28 napja
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt

Szerkesztette: Chargers LT

Mé nincs képem?!
28 napja
Wyatt New England Patriots 22 378 — Three-time EL-champ^^

28 napja
Hát ezért a mai teljesítményért kár volt szarrá alázni a GB-t legutóbb.
Pedig ez a meccs nekünk állt, csak az első negyed taccsra is tette az egészet.
Ebből már nem lesz 10-6, szóval óvatosba...

Mé nincs képem?!
29 napja
peach Atlanta Falcons 9 739 — return of the falcons
Nem jött át az irónia, szégyelljétek magatokat

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
29 napja
gbol Green Bay Packers 20
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.
ulpianus
A Browns simán ott lehetne, de ebből is látszik, egy csapat nem csak játékosokból áll (lásd NE, NO, KC)
29 napja
Egy kis off

29 napja
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.

Szerkesztette: ulpianus

29 napja
peach Atlanta Falcons 9 739 — return of the falcons
Most mar ertem. Az NFCben 7-8 Jo csapat van. Vagyis diviziokent ketto.
Az AFCben 1 esetleg ketto.
Igy akkor valoban en kerek elnezest.
ulpianus

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
29 napja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 3 629
ulpianus
Ezzel én sem értek egyet, szerintem valahol a 7-4 arány a jó megoldás.
29 napja

1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 8 119 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose lesz teljesen tiszta ez az NFC-AFC dolog, mert egy alapszakasz meccs sosem olyan, mint a PO, ahol nem lehet javítani. Ha egy alapszakaszban van 4-6-8 ingyen meccsed, akkor nem kell kiteregetni a kártyáidat idejekorán, rá lehet pihenni fontosabb meccsekre, illetve el is lehet engedni meccseket könnyű szívvel, hiszen a 16-ból úgyis egvan könnyedén 10-12 W. Ugyanakkor, ha igaz, hogy két kiemelkedő csapat van az AFC-ban, az azt jelenti, hogy biztos a pihenő a PO első hetén, és a második héten is csak felhozó meccs van. Tehát 2 komoly meccs van januárban a bajnoki címért. Ez a vita igazán akkor tudna eldőlni, ha a PO-ban összeeresztenék az AFC és az NFC továbbjutóit, nem csak a döntőben, egyetlen meccsre. A jelenlegi rendszer nem a főcsoport erősségét mutatja, hanem csak a főcsoport 2-2 legerősebb csapatát veti össze. Lehet a Pats a legerősebb csapat a ligában, de attól nem lesz erősebb az AFC az NFC-nél, maximum a Pats mindenki másnál.
gbol
Kb ezt akartam leírni én is de beelőztél. 😊
A Pats az NFL legjobb csapata, legmeghatározóbb csapat kva régóta. Nagy általánosságban bárki is az ellenfél a Pats nagyobb eséllyel nyer. Ez oké.
Viszont mögöttük a Chiefs most jó, a Texans lángolgat de amúgy van 1-2 olyan csapat mint az NFC-ben 7-8 is.
Az NFC-ben nincs ilyen kiemelkedő csapat, még olyan se mint a Chiefs. Az NFCben van baszot sok olyan amilyen az AFC-ben a top2 mögött.
Az AFC-ben ha közepesen erős/jó vagy a PO nem olyan nehéz. Azt mondom az NFC 7-8 csapata a legtöbb évben (nem mindig) jobb is akár mint az AFC 5-6.

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, AS Roma szimpatizáns