Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Legalább a drafthely jobb lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Davis-t kokszolás miatt 2 meccsre eltiltották. Jöhet megint a zseniális Facyson time !

több mint 4 éve
gedam 5 692
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem mg ha valakit a csoportellenfele 11-ből 10 alkalommal megver, az nem önmegverés, meg lábonlövés, hanem, látnak valamit, és a valaminek határozottan magas a bekövetkezési esélye, vagy meghibásodási rátája. Mi ezt nem látjuk, vagy nem tudjuk megoldani.

Szördwörd práblöm, de azt hittem, ha megszabadul a csapat AJ Kovácstól jólesz. Nem lett jó.
2006 óta legalább 2 vérmes keret volt itt, oszt semmi. Dühítő!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Forma-1-ben mondják, hogy minden gyerek fél vagy 1 másodperc mínusz. Akkor ugyanez fociban +1 turnover?  twitter.com/ProFootballTalk/status/1196648914608427010
Nos akkor ki kit akar jövőre QB-nak, Tua, Fromm vagy Herbert? Esetleg Stick with Easton? 😊
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1192952902542921730

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).
Chargers LT
Sztem a Browns is PO kaliber, de ugy szopatjak magukat, hogy az hihetetlen. De ha mar leirtem nemreg a Jaxet, ok sem allnak tavol ettol. Azt a deli csoportot behuzhatnak meg egy Mincsuval is, ha nem a labon loves mesterei lennenek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett
Wyatt
Kb az egyetlen csapat vagyunk a ligában (az Atlantán kívül), akik PO kaliber, de nem jutnak oda, mert mi magunkat verjük a fél szezonban. Még a sok sérülés ellenére is lett volna esély, mert erős a keret. (A Falcons meg simán borzalmas idén).

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyakorlatilag magatokat vertetek meg. Azert a vegen talan tobbszor probaltam volna ra Allenre a tobbiek helyett

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Hát ezért a mai teljesítményért kár volt szarrá alázni a GB-t legutóbb.
Pedig ez a meccs nekünk állt, csak az első negyed taccsra is tette az egészet.
Ebből már nem lesz 10-6, szóval óvatosba...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 238 — a new hope (again)
Nem jött át az irónia, szégyelljétek magatokat



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 338
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.
ulpianus
A Browns simán ott lehetne, de ebből is látszik, egy csapat nem csak játékosokból áll (lásd NE, NO, KC)
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Egy kis off
 twitter.com/AdamSchefter/status/1192398968363376640

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄
peach
Mondod ezt a Chargers topicban. Egyebkent tehetseg nincs keves a Browns vagy Jax kereteben sem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 238 — a new hope (again)
Most mar ertem. Az NFCben 7-8 Jo csapat van. Vagyis diviziokent ketto.
Az AFCben 1 esetleg ketto.
Igy akkor valoban en kerek elnezest.
ulpianus
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a falconsban több a talent mint a fél afc-ben, azt mégis ugyanúgy áll mint a garázs vásár utáni miami 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Most mar ertem. Az NFCben 7-8 Jo csapat van. Vagyis diviziokent ketto.
Az AFCben 1 esetleg ketto.
Igy akkor valoban en kerek elnezest.
ulpianus
Ezzel én sem értek egyet, szerintem valahol a 7-4 arány a jó megoldás.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Most mar ertem. Az NFCben 7-8 Jo csapat van. Vagyis diviziokent ketto.
Az AFCben 1 esetleg ketto.
Igy akkor valoban en kerek elnezest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sose lesz teljesen tiszta ez az NFC-AFC dolog, mert egy alapszakasz meccs sosem olyan, mint a PO, ahol nem lehet javítani. Ha egy alapszakaszban van 4-6-8 ingyen meccsed, akkor nem kell kiteregetni a kártyáidat idejekorán, rá lehet pihenni fontosabb meccsekre, illetve el is lehet engedni meccseket könnyű szívvel, hiszen a 16-ból úgyis egvan könnyedén 10-12 W. Ugyanakkor, ha igaz, hogy két kiemelkedő csapat van az AFC-ban, az azt jelenti, hogy biztos a pihenő a PO első hetén, és a második héten is csak felhozó meccs van. Tehát 2 komoly meccs van januárban a bajnoki címért. Ez a vita igazán akkor tudna eldőlni, ha a PO-ban összeeresztenék az AFC és az NFC továbbjutóit, nem csak a döntőben, egyetlen meccsre. A jelenlegi rendszer nem a főcsoport erősségét mutatja, hanem csak a főcsoport 2-2 legerősebb csapatát veti össze. Lehet a Pats a legerősebb csapat a ligában, de attól nem lesz erősebb az AFC az NFC-nél, maximum a Pats mindenki másnál.
gbol
Kb ezt akartam leírni én is de beelőztél. 😊
A Pats az NFL legjobb csapata, legmeghatározóbb csapat kva régóta. Nagy általánosságban bárki is az ellenfél a Pats nagyobb eséllyel nyer. Ez oké.
Viszont mögöttük a Chiefs most jó, a Texans lángolgat de amúgy van 1-2 olyan csapat mint az NFC-ben 7-8 is.
Az NFC-ben nincs ilyen kiemelkedő csapat, még olyan se mint a Chiefs. Az NFCben van baszot sok olyan amilyen az AFC-ben a top2 mögött.
Az AFC-ben ha közepesen erős/jó vagy a PO nem olyan nehéz. Azt mondom az NFC 7-8 csapata a legtöbb évben (nem mindig) jobb is akár mint az AFC 5-6.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 338
Sose lesz teljesen tiszta ez az NFC-AFC dolog, mert egy alapszakasz meccs sosem olyan, mint a PO, ahol nem lehet javítani. Ha egy alapszakaszban van 4-6-8 ingyen meccsed, akkor nem kell kiteregetni a kártyáidat idejekorán, rá lehet pihenni fontosabb meccsekre, illetve el is lehet engedni meccseket könnyű szívvel, hiszen a 16-ból úgyis egvan könnyedén 10-12 W. Ugyanakkor, ha igaz, hogy két kiemelkedő csapat van az AFC-ban, az azt jelenti, hogy biztos a pihenő a PO első hetén, és a második héten is csak felhozó meccs van. Tehát 2 komoly meccs van januárban a bajnoki címért. Ez a vita igazán akkor tudna eldőlni, ha a PO-ban összeeresztenék az AFC és az NFC továbbjutóit, nem csak a döntőben, egyetlen meccsre. A jelenlegi rendszer nem a főcsoport erősségét mutatja, hanem csak a főcsoport 2-2 legerősebb csapatát veti össze. Lehet a Pats a legerősebb csapat a ligában, de attól nem lesz erősebb az AFC az NFC-nél, maximum a Pats mindenki másnál.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Felcsút Chargers?

Lajos bá majd rákapcsolja a Mátrai Erőművet.
Tony Adams
de a kickert és a puntert a Puskás Akadémiáról kell vinni
Cuchulain82
csak lesz addigra egy 40 éves néger tehetség

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Felcsút Chargers?

Lajos bá majd rákapcsolja a Mátrai Erőművet.
Tony Adams
de a kickert és a puntert a Puskás Akadémiáról kell vinni
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Felcsút Chargers?

Lajos bá majd rákapcsolja a Mátrai Erőművet.
Tony Adams
Los Felcsút Pumas

Bocs, elengedtem
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Felcsút Chargers?

Lajos bá majd rákapcsolja a Mátrai Erőművet.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenre nope. És milyen hatásosan 😀
 twitter.com/Chargers/status/1191794254294634496

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
miért nem mennek vissza San Diegoba?
Amadeus
amiért eljöttek, nincs stadion
davemayer
írjanak viktornak
gordon
Amúgy viccen kívül, nem lenne semmibe San Diegoban felhúzni egy stadiont a srácoknak.
Amadeus
Pannon chargers
gordon
San Lawrence Chargers



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!