Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Korbax Los Angeles Chargers 3
The Texans interviewed Chargers OC Joe Lombardi for their head-coaching vacancy.

Ha valaki, akkor a houston lehet olyan hülye, hogy elviszi. Nem hiszem, hogy 1 év után megválunk tőle, de azért nagyon drukkolok. Jó lenne valami kreatív play caller, aki nem középen futásokat hívna első két down-ra... Hörbi adottságait jobban ki kéne használni, látta mindenki, hogy mennyivel másabb a játék képe, ha hagyjuk kibontakozni.

Az, hogy Swintont elküldtük, az nagy boldogság, és jó, hogy merünk változtatni 1 szezon után, remélem az öreg Joe is lelép.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
JoJo Wooden megy GM-interjúra Chicagoba, ő felügyeli mind a college mind a pro scoutingot, szvsz komoly veszteség lenne ha lelépne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446



Hát ezt nem láttam jönni így hirtelen

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Azért a PO-nak jobban örülnék.









Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
zacknorb
Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg elkurvázzuk minőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Abba egyetértünk, hogy nincs értelme felborítani mindent, megérdemelne ez a bagázs még1 szezont.
Viszont én azért nem húznám a vizes lepedőt Távcsőre. Ez a 9 szezonból 2 PO nem mutat jól, de nem érzem, hogy az ő sara lenne nagy részt (Lynn kinevezését lehet leginkább felhozni, de ahogy én azt anno olvastam, abban a Spanos család volt a ludas nem ő). Tény, hogy a mélység kialakításában nem jeleskedett soha, de azért nem csak néhány talent az ölébe hullott. Az első körösökön kívül csak rátalált arra a Keenan Allenre, akit a sérülten teljesített combine után senki sem akart, vagy Austin Ekelerre. Desmond King az 5. körben az évezred stealje volt. FA piacon is hozott jó játékosokat, még ha nem is sokat, Linsley vagy Hayward. Ami nagy részt a felelőssége az a keret kialakítása, ami összességében szerintem PO kaliber, és Staley kinevezését se gondolnám rossz döntésnek. Ami rajta múlott azt megtette nagyrészt, persze látszanak a hibái is, nem a liga legjobb GM-e, de én inkább a lgia első felébe tenném. Nem hinném, hogy ha kirúgnánk jobb jönne a helyére.

több mint 2 éve
jimbo75 Los Angeles Chargers 2
staleyt értitek? saját 20yardosan nekimegy 4.és2-nek, de a rendes játékidő végén nem vállalja be a 2pontost. vááj?
gedam
Hát, mert döntetlen volt megbeszélve. 😉
több mint 2 éve
gedam 5 692
staleyt értitek? saját 20yardosan nekimegy 4.és2-nek, de a rendes játékidő végén nem vállalja be a 2pontost. vááj?

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
zacknorb
Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg elkurvázzuk minőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕

Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
Hulkeinstein
Hát nem tudom. Telesconak ez a 9. szezonja volt és abból kétszer volt meg a PO úgy, hogy azért irányító fronton eléggé rendben volt a csapat.
Képtelen volt falat építeni Riversnek évekig, depth most sincs, Murrayről nem is szeretnék beszélni inkább, stb. Egy ilyen irányítóval a minimum lenne a rájátszás szerintem, de idén én még el tudom fogadni, hogy az első éve volt az edzőknek, adni kell nekik időt. Viszont ha Telesco képtelen lesz normális csapatot építeni abból az ifányi pénzből amink lesz, akkor meg kell válni tőle szerintem.
Gabesz92
A GM fő feladata az, hogy tehetségben rendben legyen a csapat. Persze teljesen jogos, hogy az is a munkaköre, hogy jó HC legyen, de ebbe azért gyakran elég nagy beleszólása van a tulajnak is. Nem tudom nálatok mennyire, de az ért kétlem, hogy Telesconak teljhatalma lenne. Tehetségben márpedig nagyon rendben van a csapat, inkább a hülye/fura/peches coaching döntések szokták a problémák gyökereit jelenteni itt.
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
zacknorb
Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg elkurvázzuk minőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕

Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
Hulkeinstein
Hát nem tudom. Telesconak ez a 9. szezonja volt és abból kétszer volt meg a PO úgy, hogy azért irányító fronton eléggé rendben volt a csapat.
Képtelen volt falat építeni Riversnek évekig, depth most sincs, Murrayről nem is szeretnék beszélni inkább, stb. Egy ilyen irányítóval a minimum lenne a rájátszás szerintem, de idén én még el tudom fogadni, hogy az első éve volt az edzőknek, adni kell nekik időt. Viszont ha Telesco képtelen lesz normális csapatot építeni abból az ifányi pénzből amink lesz, akkor meg kell válni tőle szerintem.

több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jövő évi ellenfelek

Home: KC, LV, Den, Jax, Tenn, Mia, Rams, Sea
Road: KC, LV, Den, Indy, Hou, Cle, SF, Ariz, Atl

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
zacknorb
Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg elkurvázzuk minőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.
Gabesz92
Először is részvétem, ez már egyszerűen a hihetetlen kategória, el vagytok átkozvam Iszonyat szimpatikus ez a Chargers pedig 😕

Másodszor azért ez erős Telescora kenni az utóbbi 4 első körös pickje után, Herberttel az élen. Csinálhatta volna biztos jobban a hátsó köröket, de sokkal rosszabbul is. Én inkább a defensive coordinatort venném elő.
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
zacknorb
Szerintem marad mindenki. Igazából én adnék is nekik még egy esélyt, első éve volt mindenkinek.
Telesco az egyetlen akire "haragszom", amiért képtelen volt depth-et teremteni az évek alatt és csak azért tekintünk rá normális GM-ként mert az ölébe hullott pár talent. Ő nyugodtan mehetne és a rahedli pénzt meg elkurvázzuk minőségi játékosokra költjük a védelemben meg az O falban.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 511 — Kinek mit intézett a kormánya
A meccs alatt azon agyaltam, hogy elküldik-e OC Urat, miután mindenki szidja, hogy korlátozza a QB fenomént, és a playoff sem lett meg?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
That's a pretty loaded scenario. That is an all-time coffee shop scenario," Staley told The Rich Eisen Show on Tuesday. "I feel like I'm with my buddies at the University of Dayton. I think we all respect the game and the NFL shield and the integrity of this game far too much to be complicit in something like that. This game matters too much to too many people, and we want to play our best and be proud of the result one way or another. We're going to do everything we can to go win this game, and play the way we're capable of playing. I hope all the fans and everybody who loves the NFL will be proud of the game on Sunday.Brandon Staley
Pedig megnéztem volna egy óra térdelést hétfő hajnalban. 😀
Gabesz92
 www.origo.hu/sport/eb/2004/20040620lagerbck.html

😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
That's a pretty loaded scenario. That is an all-time coffee shop scenario," Staley told The Rich Eisen Show on Tuesday. "I feel like I'm with my buddies at the University of Dayton. I think we all respect the game and the NFL shield and the integrity of this game far too much to be complicit in something like that. This game matters too much to too many people, and we want to play our best and be proud of the result one way or another. We're going to do everything we can to go win this game, and play the way we're capable of playing. I hope all the fans and everybody who loves the NFL will be proud of the game on Sunday.Brandon Staley
Pedig megnéztem volna egy óra térdelést hétfő hajnalban. 😀

több mint 2 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
Egy életet itt töltesz, erre ez a ,taknyos' 2. évében megdönti!


steelwolf
Majd ha a gyerekek számát megdönti! 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti zárjátok az alapszakaszt.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy életet itt töltesz, erre ez a ,taknyos' 2. évében megdönti!

több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Telesconak valaki szólhatna, hogy próbáljon már meg némi depth-et kreálni legalább kétévente, mert a cserék... hát erre jók.
Az meg hogy Kenneth Murray mekkora bust arra nincsenek szavaim. Csak arra volt jó ez a meccs, hogy rajta röhögtem 3 órán keresztül (kínomban) 😀

több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Staley takarodj!
empty taxi
Legalább is a teljes coaching staffot maga alatt takarítsa el a ..csába
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Staley takarodj!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!


több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
 www.dailynews.com/2021/12/24/chargers-to-start-kenneth-murray-at-edge-14-players-are-on-covid-19-list/

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...