Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Nah végre aláírt Fluker.

"The contract is worth $11.4 million over four years. The deal includes a $6.6 million signing bonus."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
"San Diego collected $4.5 million in salary-cap room Sunday."

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Whisenhunt a minap Rivers pontosságát a pályája csúcsán lévő Kurt Warneréhez hasonlította.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Azt hittem , hogy Sorensennél nincs csendesebb ember, de Geathers bebizonyította , hogy van.
Egyébként nem ismeritek fel azt a zenét , ami a BoltCastban megy? Olyan ismerős de nem tudom biztosra, talán a Rózsaszín Párduc?

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Ha rajtam múlna akk Starks - Rinehart - Hardwick - Fluker - Dunlap OL lenneempty taxi
Bill Williamson (ESPN AFC West blogger) is megpendítette ezt az OL-t 😊empty taxi
Az egy homoszexuális fidesz bérenc. A te szádból jó hangzik ,az övéből nem.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ha rajtam múlna akk Starks - Rinehart - Hardwick - Fluker - Dunlap OL lenneempty taxi
Bill Williamson (ESPN AFC West blogger) is megpendítette ezt az OL-t 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na ez már elég kell, hogy legyen Joe D-nek.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ha rajtam múlna akk Starks - Rinehart - Hardwick - Fluker - Dunlap OL lenne, de sztem Clary - Fluker lesz a jobb oldal és Starks-Dunlap position battle lesz LT poszton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
"Chargers Release Kevin Haslam."Sixo67
És ha minden igaz, Max Starks aláír(t) hozzátok.

Szerk.:


vassadi
Kíváncsi vagyok , hogy ki lesz így a kezdő.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
"Thanking god for a successful and safe surgery!!"
@MelvinIngram

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
...
 www.thebiglead.com/index.php/2013/05/20/keenan-allen-3rd-round-draft-pick-of-san-diego-wore-a-raiders-hat-in-public-chargers-fans-are-pissed/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29empty taxi
Hát úgy néz ki már nem ő az egyetlen.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
"Chargers Release Kevin Haslam."Sixo67
És ha minden igaz, Max Starks aláír(t) hozzátok.

Szerk.:


több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
"Chargers Release Kevin Haslam."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
"Nelson was released to make room for Dwight Freeney on the roster, the San Diego Chargers announced Monday."

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
...
 www.thebiglead.com/index.php/2013/05/20/keenan-allen-3rd-round-draft-pick-of-san-diego-wore-a-raiders-hat-in-public-chargers-fans-are-pissed/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Doki, erre egy lájk nem elég:
empty taxi
Örülök, ha örültetek neki. Welcome


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Doki, erre egy lájk nem elég:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nahát kedves Chargers fanok! Jó szerencsém révén lehetőségem volt San Diegoban járni. Remélem nem veszitek tolakodásnak, hogy a csapatotokat érintő dolgokat megosztom Veletek.
A városban jelenleg a Padres az első számú csapat, és ez nem csak a Petco stadion környékét, hanem az egész várost érinti. Baseball folyik mindenhol (persze ez az offseason miatt van elsősorban), de meglepő volt az eddigi tapasztalataimhoz képest a Chargers alul reperezentáltsága. Sportboltokban is csak egy két Rivers mez van, meg a mexicoi negyedben láttam egy Chargers poncho-sombrero combot.
Viszont a város nevezetes Balboa Parkjában van a San Diego Hall Of Champion.

Ez egy viszonylag nagyobb léptékű sportmúzeum, ahol a Padres mellett a Chargersé a fő szerep, tulajdonképpen erre a két csapatra épül az egész.

A Chargers rész nagyon tetszett. Tulajdonképpen 4 emeber játsza a "főszerepet"Fouts, Junior Seau, Sid, Gillman és Don Coryell. Őtölük van a legtöbb relikvia, egyértelmű , hogy Fouts és Seau az első számú kedvenc.


Külön részben mutatják be a legendás 94-es szezont, a XXIX. Superbowlt ( 49-ers ellen 😊), Sid Gillmann munkásságát, a West Coast Offense kialakulást. (Ezek a részek érthető módon nekem a legfontosabbak voltak). Külön kiállítás van a Sport Illustred Chargerssel foglalkozó kiadásairól.

Láthatók természetesen trófeák (AFC Champ, most inspirating player stb), sisakok, mezek, cipők. Bemutatják ez mellett a Qualcomm Stadiumot és a 3 SB-t amit SD-ban rendeztek.
Az emeleten pedig a Breitbard Hall of Fame látható.

Itt a SD-hoz köthető híres sportolók láthatók, atléták, tollaslabdázók (!), base ball stb. Itt viszont egyértelműen a focisták viszik a prímet.

Nagyon sok niners kötődése van a kiállításnak, de ettől eltekintve is nagyon érdekes volt számomra. Az már külön hab a tortán, hogy a csarnokból kilépve a nemzetek parkja van szembe és az első ház a Hose of Hungary!!
Az összes Chargerst érintő képet feltöltöttem ide  plus.google.com/photos/109747093444862583600/albums/5879994936312003489?authkey=CI6io8u8ktrVlwE
A képek minőségéért elnézést, vitrinből minden tükröződött, ráadásul telefonnal csináltam. Fogadjátok szeretettel.
Ez az utam is megerősített abban hogy California az igazi!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulniaHöri
"dwightfreeney: Very excited to be a part of the San Diego Chargers organization...I'm ready to help bring a championship to SD!"Sixo67
kamugép, lélektelen alibizésre számítok 😊Höri
Remélem nem lesz igazad.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulniaHöri
"dwightfreeney: Very excited to be a part of the San Diego Chargers organization...I'm ready to help bring a championship to SD!"Sixo67
kamugép, lélektelen alibizésre számítok 😊

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulniaHöri
"dwightfreeney: Very excited to be a part of the San Diego Chargers organization...I'm ready to help bring a championship to SD!"

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy is English lesz a sack-gyár, szóval nincs mit félni.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Igazából mikor a Bolts defense elit volt 2010ben, akkor sem volt itt szuper pass rusher duó. Mégis sok sack volt, illetve földön és levegőben, összesítettben is legjobbak közt voltak (kettőben elsők, ha jól mondom). Persze akkor itt volt Rivera (DC), volt jó CB páros.
Mindegy, az OT-t kell megverni, abban tud jó lenni Freeney. Meglátjuk mennyire megy, ez egy más csapat, mint a Colts. 3-4 ide vagy oda. Ettől persze nem lesz fiatalabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kíváncsi vagyok mennyi pénzt kapott, jól illusztrálja majd hogy mekkora igény volt rá máshol. azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulniaHöri
On Freeney/Chargers deal: I'm told it's two years worth $8.75M. He has a chance to earn more with incentives (likely sacks)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kíváncsi vagyok mennyi pénzt kapott, jól illusztrálja majd hogy mekkora igény volt rá máshol. azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulnia