Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Köszi, de nem. Faszom se tudja kit hoznék ide, de hogy Samuból elegem van, az tuti. Pizsama
Pedig könnyen lehet, hogy nem lesz jobb megoldás mint megtartani az utolsó évére.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
 www.turfshowtimes.com/2014/12/11/7377031/sam-bradford-rams-starter-2015-albert-breer-reports

süti
Köszi, de nem. Faszom se tudja kit hoznék ide, de hogy Samuból elegem van, az tuti.
Sajnálom a csávót, mert a 13-as idénye tényleg jól indult, de olyan QB kell akik végig tud vinni egy (mit egy? több!) szezont egészségesen. Képes rá?

Ha nem, akkor köszi, de tényleg nem.

Talán azért az egy dologért haragszom igazán Fisherre és Snead-re, hogy nem hozták el Garoppolo-t, pedig lett volna rá esély!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.turfshowtimes.com/2014/12/11/7377031/sam-bradford-rams-starter-2015-albert-breer-reports

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
holnap este/éjjel az Endzone pubban leszünk páran, ha van kedvetek, gyertek 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Zuerlein kapcsán írja Bernie Miklasz, hogy mióta a ligában van, a fedetlen stadionokban végrehajtott FG-kísérleteinek csak 69%-a sikeres, az NFL-átlag ugyanezen időtartam alatt 85,3 %. Ezzel ebben a kategóriában ő a leggyengébb rúgó azok közül, akik legalább 2012 óta játszanak. Cserébe tető alatt kicsivel (2,7%) átlag fölött teljesít.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..Carmeloman
Nem mondtam, hogy reális az esély, de azért durva, hogy mennyire erős a csoport. Amúgy az AFC North az ahol mind a 4 csapat valóban esélyes még. Közben az NFC Southban 5-7-tel lehet vezetni a csoportot...Pizsama
így van. a felosztás ilyen. ha nyerünk a Cards ellen 100% Fish maradása..Carmeloman
Ellington kiesésével elég nagy esélyünk van a Cards ellen szerintem. Amúgy sincsenek igazán formában, szóval akár verhetőek is.

Amúgy nekem nem is annyira Fischer-rel volt eddig gondom, sokkal inkább Schotty-val meg GW-vel. Bár a D elég sokat fejlődött az idény kezdete óta. Csak az O szar még sokszor, meg ugye Schitty érthetetlen playhívásai sokszor az őrületbe kergetnek..Pizsama
Nem Ellington kiesése érint minket érzékenyen hanem Palmeré. Volt egy titkos fegyverünk PS-ben Ellington pótlására 😊 Azóta nem termel az O pontokat sajnos mióta Palmer lesérült, Drew meg elvesztette a fonalat, ami a szezon elején még megvolt neki. Sima zakót várok tőletek. Nagyon felpörgött a csapatotok, csak későn.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
vigyázz, ilyen komment után te is mehetsz drogtesztreDiamondsHead44
Nem kell. Beismerem, hogy józanul már nem tudok végignézni egy rams szezont.
Jó cucc egyébként, szóljatok ha kell.

Na de ki volt a meccs embere ? Talán Quinn vagy Cook ? Nem, nem. Tavon "Fuckin' Fair Catch" Austin.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/08/refo-rams-redskins-week-14/
Második legtöbb punt return yard a ligában. (A 4 fumble meg liga első hely.)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mindenki nyugodjon le a picsába. Jövőre Schotty is jó lesz Samuval.süti
vigyázz, ilyen komment után te is mehetsz drogtesztre

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..Carmeloman
Nem mondtam, hogy reális az esély, de azért durva, hogy mennyire erős a csoport. Amúgy az AFC North az ahol mind a 4 csapat valóban esélyes még. Közben az NFC Southban 5-7-tel lehet vezetni a csoportot...Pizsama
Először is nagy gratula srácok. Másodszor: nálunk egész évben ment a betli, kiizzadt, véres veritékes W-k, hatalmas zakók, szóval nem nagyon erősítettük ezt a csoportot.
Mégegyszer gratula, jövőre ez nagyon ott lesz


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mindenki nyugodjon le a picsába. Jövőre Schotty is jó lesz Samuval.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..Carmeloman
Nem mondtam, hogy reális az esély, de azért durva, hogy mennyire erős a csoport. Amúgy az AFC North az ahol mind a 4 csapat valóban esélyes még. Közben az NFC Southban 5-7-tel lehet vezetni a csoportot...Pizsama
így van. a felosztás ilyen. ha nyerünk a Cards ellen 100% Fish maradása..Carmeloman
Ellington kiesésével elég nagy esélyünk van a Cards ellen szerintem. Amúgy sincsenek igazán formában, szóval akár verhetőek is.

Amúgy nekem nem is annyira Fischer-rel volt eddig gondom, sokkal inkább Schotty-val meg GW-vel. Bár a D elég sokat fejlődött az idény kezdete óta. Csak az O szar még sokszor, meg ugye Schitty érthetetlen playhívásai sokszor az őrületbe kergetnek..
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..Carmeloman
Nem mondtam, hogy reális az esély, de azért durva, hogy mennyire erős a csoport. Amúgy az AFC North az ahol mind a 4 csapat valóban esélyes még. Közben az NFC Southban 5-7-tel lehet vezetni a csoportot...Pizsama
így van. a felosztás ilyen. ha nyerünk a Cards ellen 100% Fish maradása..
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk ez akkor lett volna vicces ha a Rams ezen 6 játékos segítségével letett volna bármit is az asztalra.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igazából mindig bírtam Fisher stílusát, az ilyen húzásait meg pláne:
A meccs előtti pénzfeldobáshoz Jenkinst, Brockerst, Stacyt, Baileyt, Robinsont es Ogletreet küldte.
Őket szereztük meg az RGIII trade-ből...dogbite
Ezen annyira röhögtem, hogy rettenetes😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..Carmeloman
Nem mondtam, hogy reális az esély, de azért durva, hogy mennyire erős a csoport. Amúgy az AFC North az ahol mind a 4 csapat valóban esélyes még. Közben az NFC Southban 5-7-tel lehet vezetni a csoportot...
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
45-ben volt utoljára, hogy a Rams egymás után húzott be két nullás meccset. (akkor még Cleveland-ben voltunk)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Azt az eget.Ez az utolso ket meccs valami brutal, 7 ev ota eloszor van ertelme majd az offseasonben is megnezni a mecseket 😊

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_railPizsama
Playoff? Kinek? 2 csapatnak kellene bukni minden meccsét. Pl. Det v. Sea. Esélytelen..
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A tegnapi sikerrel biztos, hogy nem választunk top 5-ben..
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Durva hely ez az NFC West, mind a 4 csapat is PO helyért küzd a csoportból!!!
 www.nfl.com/playoffs/playoff-picture?icampaign=Playoffpicture_standings_rail
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Igazából mindig bírtam Fisher stílusát, az ilyen húzásait meg pláne:
A meccs előtti pénzfeldobáshoz Jenkinst, Brockerst, Stacyt, Baileyt, Robinsont es Ogletreet küldte.
Őket szereztük meg az RGIII trade-ből...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
ha már annyit szidtam Fisher-t és GW-t, most el kell ismernem, hogy az uccsó 2 meccsen agyot alkottak. tök mindegy milyen sz@r csapatok ellen.DiamondsHead44
Nagyságrendekkel hatékonyabb a védekezésünk, sokkal kevesebb pl. a missed tackle. Kezd összeállni ez a D. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha már annyit szidtam Fisher-t és GW-t, most el kell ismernem, hogy az uccsó 2 meccsen agyot alkottak. tök mindegy milyen sz@r csapatok ellen.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
76-0 az elmúlt 8 negyedben...😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon faszák vagyunk. Csütörtökön lenullázzuk a pintyeket is.