Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Szerintem ez baromság volt a Rams részéről. Nekem abszolúte nem tetszik az idei QB class... Szerintem az utóbbi 5 év leggyengébb eresztése van idén. Amúgy sincs most nagy különbség az első 4 helyen rangsorolt QB közt, de ha már ennyire tradelni akartak elég lett volna az 5-6. helyre feljönni. Ez most ilyen all in szagú... Olyan ez mint amikor folyamat buksz és nem jön a lap aztán egy kettes párnak is megörülsz és all in... Nagy mákkal ritkán bejön, de javarészt elbukod... Hát akkor hamarosan show down és kiderül...

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ez most mér
petey
mert 😛
ThundersNFL
akkó jó

de komolyan miért?
petey
Folyton csak azok a negatív hullámok... Ha QB-t akartok drafton akkor marad Lynch a papírforma szerint

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
ez most mér
petey
mert 😛
ThundersNFL
akkó jó

de komolyan miért?

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ez most mér
petey
mert 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
ez most mér

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hello mindenkinek!
Wardy
Üdv közöttünk, de a bandwagonra már ne engedj fel senkit. 😛
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Úgy látom sokan megfeledkeznek egy érdekellentétről, amikor a cserét értékelik.
undisputedly
Mostanra értem ide, de már kifejtetted az én aggodalmamat is. 😊

Innen bűzlik az egész. Nem bánnám én a cserét, sokat hozna egy jó QB, de ismerve Bajuszék eddigi munkájukat, én nem tudom elképzelni, hogy ez ne egy újabb mentség legyen.
"Fiatal franchise QB kell még neki 2-3 év". Stan sz*rok bele Kroenke meg megadja majd nekik. QB draft pláne hozz majd még neki a konyhára, mindenki boldog.

Hiába a 4 év rohadtul nincs itt felépítve semmi, hogy csak egy QB-t be kelljen rakni a rendszerbe. Védelem vezérei most mentek, OL tavalyról maradt ránk... Van még talán 14 misi a sapkában, akkor mire? Csináltak volna helyet tavaly, hogy most lehetne durrantani... Így ebbe semmi logika nincs.

Gyakorlatilag utazunk egy lyukas csónakban és ahelyett, hogy félreraknánk egy kis pénzt és szereznénk egy normális hajót, inkább szerzünk még pár embert meg vödröt, hogy a vizet kikotorják....

Szerkesztette: süti
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Rams lean Jared Goff today, but one reason they made trade now was to get two weeks to debate top 2 QBs because "both are going to be good."
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy látom sokan megfeledkeznek egy érdekellentétről, amikor a cserét értékelik.

A GM és Fisher érdeke nem egyezik a Rams frencsájzéval 100%-ban. Fisher az egyetlen edző az elmúlt kb 20 évben, aki 4 egymást követő vesztes szezon után is megőrizte a posztját. Ő nem, hogy 19-re, de 20-ra is lapot kellett, hogy húzzon. Neki (és vélhetően a GM-nek?) már nincs tovább. Vagy elérnek idén valamit, vagy repülnek.

Ennél fogva nekik most nem azt kellett vizsgálni, hogy hosszabb távon milyen következménye lesz ennek a cserének, nekik az lebegett a szemük előtt, hogy idén bizony valamiben fejlődniük kell, és ha találnak egy frencsájz QB-t, akkor bizony nem teszik ki őket, még egy PO mentes évben sem.

Látatlanban egy játékos sem ér két 1, két 2. és két 3. körös picket, és a látatlan alatt azt értem, hogy visszanézve mondjuk RW, Brady, Rodgers stb nyilván értek volna, de ezek az értékek maximum egy időgéppel maximalizálhatóak.

A másik fontos kérdés amiről senki sem beszél az az, hogy egy QB attól, hogy 1/1-es, nem lesz megváltó. 20 évente jön egy önműködő Manning, de amúgy ennyi. Egy irányítót fel kell építeni, meg kell neki tanítani a szakmát. Vajon alkalmas lesz-e Fiser és csapata, hogy mentálisan és technikát illetően kiképezzen egy irányítót úgy, hogy azt mondhassák, megérte ez a rengeteg pick? Szerintem sokkal inkább ez a kérdés, mint az, hogy melyik a jobb a kettő prospect közül. Alkalmas helyszín LA, a médiahype, a pick értéke generálta nyomás, Fiser stábja(vagy egy gyenge szezon után az pt követő rezsim) arra, hogy kineveljen egy frencsájz QB-t, sőt, mi több, ilyen árért egy Top5 QB-t?

Szerintem nem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként baromira tetszik, amit a Rams művel.
A csere óta három insider hozta le, hogy tuti a Rams Goff-pickje, míg másik három meg meg Wentzet írja biztosra. 8D
A Brownsnál meg agyvérzést kapnak épp, ha náluk QB volt a terv és most dől minden, mert fogalmuk sincs, melyik porhintés igaz. (8
Nyilván direkt tolják a smokescreent, hülyítik a népet.
Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak.
Stez
Itt van az igazság elrejtve. Nem egyedül a Rams mostani pickjével van bajom, nekem az RG3 trade-del is bajom volt. Nem látom értelmét egyetlen pick-ért feláldozni ennyi és ilyen korai körös pick-eket. Bármennyire is fontos poszt a QB, szerintem akkor sem lehet teljesen biztosra menni vele. Mi van ha 3 év múlva épp Lynch vagy Cook lesz a kiemelkedő irányító az idei évből? Semmi se zárja ki, abszolút lehetséges, ám ugyanúgy semmi se garantálja. Tehát iszonyat nagy lutri!
És a magam kockázatkerülő mentalitásával nem értem, hogy GM-ek miért kockáztatnak ekkorát, mikor nagyon nagyot lehet bukni vele.
Lehet ezért nem vagyok GM. És nem is lennék jó GM. De attól még a múlt tapasztalatai alapján, egyszerű Rams drukkerként gondolhatom azt, hogy kockázatos dolog ez a trade???
Pizsama
Azért kockáztatnak ekkorát, mert ha bejön, sokkal nagyobbat nyernek vele, mint amit egyébként bukni lehet. Ez a csapat egy elrontott QB-pickkel sem kerül a Browns már-már menthetetlennek tűnő szintjére, ellenben ha beletalálnak az irányítóba, akkor egy csapásra pariban lehetnek akár a Hawksszal, akár a Cardinalsszal.

Mondom, elég csak megnézni a top csapatoknál, mit ad egy igazán jó irányító. Hol volt a Colts Luck nélkül, hol volt a Pats Brady nélkül, hol volt a Steelers BB nélkül, hol van Wilson nélkül a Hawks, vagy Rodgers nélkül mire ment a Packers.

Ritkább az, hogy egy csapat jó irányító nélkül robbant, noha kivételek vannak. Kell egy jó védelem is, de a Ramsnél ez már adott, sok a jó fiatal, van mire építeni a csapatot, meg lehetett ezt húzni.

És hogy a második bekezdéshez visszakanyarodjak, ha a Rams ezt a cserét meglépte, akkor az okosok igenis látják valamelyik kúbéban azt a pluszt, ami hiányzik a sikeres csapathoz. Persze ez nem jelenti, hogy tuti bejön a választás, olyan nincs, hogy tuti pick, soha nem is lesz. De ha nem próbálják meg, nem tudják meg sosem. Nyilván azért cseréltek, mert ezúttal valakiben tényleg többet látnak, nem pedig azért, mert Fishernek fürcsi közben viszketni kezdett a heréje, aztán elkezdett fosni, hogyha idén sem virít semmit, kivágják, úgyhogy betolt egy all-int.

A Ramsnek ez nem all-in, fiatal, tehetséges kerete van, amiben több playmaker is akad. Évek óta épülget, de a kúvé, a fő láncszem hiányzik.

Na, most jön az. Első évben pedig nem is a PO-t kell várni a Hawks és a Cardinals mellett, de legalább lesz irányító, akire építhetnek tovább. Elkapót könnyebb sokkal draft hátsó köreiben meg FA-n találni, de jó irányítót piacra nem engednek, jó elkapó meg minden drafton akad pár, illetve FA-ra is jön minden évben legalább 3-5, aki azért ligaszinten is korrekt játékot tud felmutatni.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Ha 2-3 éven belül sem lesz meg legalább a PO akkor elmondhatjuk, hogy se ingetek se gatyátok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak.
Stez
Itt van az igazság elrejtve. Nem egyedül a Rams mostani pickjével van bajom, nekem az RG3 trade-del is bajom volt. Nem látom értelmét egyetlen pick-ért feláldozni ennyi és ilyen korai körös pick-eket. Bármennyire is fontos poszt a QB, szerintem akkor sem lehet teljesen biztosra menni vele. Mi van ha 3 év múlva épp Lynch vagy Cook lesz a kiemelkedő irányító az idei évből? Semmi se zárja ki, abszolút lehetséges, ám ugyanúgy semmi se garantálja. Tehát iszonyat nagy lutri!
És a magam kockázatkerülő mentalitásával nem értem, hogy GM-ek miért kockáztatnak ekkorát, mikor nagyon nagyot lehet bukni vele.
Lehet ezért nem vagyok GM. És nem is lennék jó GM. De attól még a múlt tapasztalatai alapján, egyszerű Rams drukkerként gondolhatom azt, hogy kockázatos dolog ez a trade???
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bradfordot alapból az árnyalja, hogy itt nem indított rosszul elkapók nélkül sem, a fal sem volt jó előtte, amikor pedig kezdett volna belejönni (még mindig elkapók nélkül), akkor meg jött egy súlyos sérülés, aztán jött még egy, bla bla, etc, utána meg már érezhető volt, hogy a gyerek fejben összeomlott.

Nem volt ő annyira beszari korábban, ez a játékán is meglátszott. Mindenesetre Goff szerintem más kaliber.

több mint 7 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Hello mindenkinek!
Ez a trade adta meg az utolsó lökést, hogy végre regisztráljak, ideje felugrani a bandwagonra, amíg még van hely. Én bizakodó vagyok és hiszek benne, hogy Wentz vagy Goff megváltja a világot és kirángat végre minket ebből a 7-9-es középszarból. #fingerscrosssed
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kicsit árnyalja,hogy Bradford az Eaglesben sokkal jobb volt mint itt.

De persze legyen szerencsétek csak egy jó qb kihuzza Fishert is a szarból...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
De ha így húzol egy matt ryan 2.0-t? Sztem verné itt mindenki magát örömében. Kis egyetemről nem túl sokra értékelt qb esete. Arra is van példa, hogy bejön. Vagy flacco vagy tannehill stb...
peach
Matty v Tanny nem jó példa, a Boston College és a Texas A&M sem kis egyetem, ha erre az analógiára építünk akkor Flaccon kívül Bortlest érdemes megemlíteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
Mindent kockára tenni? Adott egy franchise, amely a költözésével megoldotta, hogy egyből a liga egyik legtöbbet érő csapata legyen, lehetőségek, pénzmalmok tárházát kinyitva maga előtt. (Vajon miért siettek ennyire a költözéssel? Nem véletlen.)

Adott ez a franchise, amelynél sok éve minden szezon előtt az megy: ha lenne egy normális irányító, ez PO-csapat lenne, hiszen van egy elit, fiatal védelem.

Ehhez tavaly érkezett egy futó, aki kis túlzással egy igazi állat. Elkapó meg majd jön, nem kell mindent megoldani az első évben. A csapat arcai mindenesetre meglesznek. Való igaz, hogy jó játékost nem csak 1/1-en lehet találni, de ez fordítva is igaz – felfoghatom úgy, hogyha más talál fasza játékosokat hátrébb, akkor én is, viszont franchise irányítót találni kisebb esélyed van ott, mint egy jó elkapót vagy egy jó falembert, esetleg cornert.

Emellett ott van a piac, ahonnan szintén lehet szerezni korrekt elkapót, segítséget a hamarosan érkező irányítónak. Nem kell Megatron mindenáron.

A franchise-t pedig az alapoktól kell kezdeni, itt pedig évek óta az hiányzik: egy irányító. Most meglesz ez is. Abból pedig nem lehet kiindulni, hogy Bradford nem vált be. Akkor mostantól soha senki ne vigyen 1/1-re irányítót, mert Bradford nem vált be? A múlt megtörtént, ez van, változtatni nem lehet rajta, viszont tovább kellett végre lépni, annak pedig meg voltak számlálva a napjai, hogy a Browns is mikor húz a topban valakit a franchise arcának, ugyanez a Ramsnél is sok éve halasztódott.

Amikor nem vitték el RG-t, hanem eladták a picket, akkor itt csomóan sírtak, hogy bezzeg RG kiemelné a csapatot a szarból. Őt azóta a cseréje is kijátszotta a kezdőből, majd ő a hozzáállásával megoldotta, hogy még az 53-as meccskeretbe se férjen be. Most majd jön végre egy olyan személy, akiben legalább a potenciál megvan ahhoz, hogy kiemelje a középszerűségből az újjáalakuló Ramset. Az sem véletlen persze, hogy ez is most lett meglépve, a költözésnél.

Tiszta lap, új alapok, az arcok, amelyre építkeznek. Azt pedig te nem tudhatod, hogy Wentz vagy Goff mit tud. Te láttál pár meccsfelvételt, lehet az összeset, míg a Ramsnél húsz különféle szakember valószínűleg a budira is követte őket és azt is tudják, milyet szarik. Ha ennyire meggyőződésük, hogy igenis valamelyik franchise irányító lehet, akkor ezt ki kellett fizetni, és noha nem kevés ez, akkor sem lehet azt mondani, hogy butaságot csináltak volna.

Lehet példálózni azzal, hogy XY hátul talált király irányítót, igen, valóban, csak ilyesmi megesik tizenöt évente, míg más posztokra hátul kivétel minden évben találnak gyémántokat a csapatok. Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak. Erre nem lehet alapozni, mint ahogy ebből kiindulni sem lehet, hogy ha a Pats Bradyt húzott hátul, akkor majd mi is.

Meg lehet nézni, hogy egy jó irányító mit ad a csapatának, ezzel szemben mit ad mondjuk egy jó elkapó vagy egy cornerback. Hiába premierposzt mindegyik, a Jetset nem Revis viszi be a rájátszásba, Megatron évekig szenvedett a Lionsszal és lehet sorolni, elég hosszan. Ellenben a Steelers Big Ben nélkül maximum mázlival menne PO-ba, a Pats Brady nélkül nem PO-csapat, a Coltsról nyugodt szívvel elmondhatjuk, Luck viszi be folyton a PO-ba, régen pedig szinte mindig Manning vitte be.

A Cardinals épkézláb Palmer nélkül rendre szenvedett, mint ahogy a Panthers is sokáig szarban volt és átmeneti megoldásokkal próbálkozott. Belátták, hogy nem megy, nincs értelme, léptek.

Persze mondhatunk olyan top pickeket, akik nem sültek el jól, de ilyen mindig is lesz. Viszont ha sosem próbálkozol és lépsz, akkor főhetsz a levedbe, mint a Browns. Kockázat nélkül nincs győzelem, a Rams keretét elnézve pedig nem kockázat ez, mert így is van annyi fiatal tehetséges játékos, hogy adva van a csapat gerince. Ha Janoris maradt volna, minden király lenne.

A Ramsnek pedig megvan az embere az 1/1-re, nem hülyék ők sem, csak nem mondják el rögtön, megy a porhintés, nem véletlen, hogy a csere után az egyik zseni insider tutira közölte Goffot, másfél perc múlva a másik Wentzet.

Ha én GM vagyok, akkor viszont nem alapozok arra, hogy XY talán ott lesz 1/6-on vagy fene tudja, hol. Alapból van előttem X csapat, aki választ, és van az összes további gárda rajtam kívül, akik közül bármikor bármelyik dönthet úgy, hogy bemegy elém. Nem véletlen, hogy 1/1-re ment a Los Angeles. Egyrészt nyugalom lesz, mert ők döntenek, ők választják ki az embert, nem kell imádkozniuk, hogy XY leessen nekik, másrészt ott a Browns, aki 1/2-re irányítót vihet simán – ez pedig pont megmutatja, hogy a Ramsnek nem mindegy egyáltalán, melyik kúbé maradna meg nekik.

Jó csere volt ez annak ellenére, hogy sokat adott a Rams, de ennyit kell adni minden irányítóért. Sokakért többet is, lásd azt a húzást, aminek pont Fisherék voltak a nagy nyertesei.
Stez
Hát ezt nagyon szèpen volt.😢😢😢
Csak legyen igazad 👍😉😀

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
Mindent kockára tenni? Adott egy franchise, amely a költözésével megoldotta, hogy egyből a liga egyik legtöbbet érő csapata legyen, lehetőségek, pénzmalmok tárházát kinyitva maga előtt. (Vajon miért siettek ennyire a költözéssel? Nem véletlen.)

Adott ez a franchise, amelynél sok éve minden szezon előtt az megy: ha lenne egy normális irányító, ez PO-csapat lenne, hiszen van egy elit, fiatal védelem.

Ehhez tavaly érkezett egy futó, aki kis túlzással egy igazi állat. Elkapó meg majd jön, nem kell mindent megoldani az első évben. A csapat arcai mindenesetre meglesznek. Való igaz, hogy jó játékost nem csak 1/1-en lehet találni, de ez fordítva is igaz – felfoghatom úgy, hogyha más talál fasza játékosokat hátrébb, akkor én is, viszont franchise irányítót találni kisebb esélyed van ott, mint egy jó elkapót vagy egy jó falembert, esetleg cornert.

Emellett ott van a piac, ahonnan szintén lehet szerezni korrekt elkapót, segítséget a hamarosan érkező irányítónak. Nem kell Megatron mindenáron.

A franchise-t pedig az alapoktól kell kezdeni, itt pedig évek óta az hiányzik: egy irányító. Most meglesz ez is. Abból pedig nem lehet kiindulni, hogy Bradford nem vált be. Akkor mostantól soha senki ne vigyen 1/1-re irányítót, mert Bradford nem vált be? A múlt megtörtént, ez van, változtatni nem lehet rajta, viszont tovább kellett végre lépni, annak pedig meg voltak számlálva a napjai, hogy a Browns is mikor húz a topban valakit a franchise arcának, ugyanez a Ramsnél is sok éve halasztódott.

Amikor nem vitték el RG-t, hanem eladták a picket, akkor itt csomóan sírtak, hogy bezzeg RG kiemelné a csapatot a szarból. Őt azóta a cseréje is kijátszotta a kezdőből, majd ő a hozzáállásával megoldotta, hogy még az 53-as meccskeretbe se férjen be. Most majd jön végre egy olyan személy, akiben legalább a potenciál megvan ahhoz, hogy kiemelje a középszerűségből az újjáalakuló Ramset. Az sem véletlen persze, hogy ez is most lett meglépve, a költözésnél.

Tiszta lap, új alapok, az arcok, amelyre építkeznek. Azt pedig te nem tudhatod, hogy Wentz vagy Goff mit tud. Te láttál pár meccsfelvételt, lehet az összeset, míg a Ramsnél húsz különféle szakember valószínűleg a budira is követte őket és azt is tudják, milyet szarik. Ha ennyire meggyőződésük, hogy igenis valamelyik franchise irányító lehet, akkor ezt ki kellett fizetni, és noha nem kevés ez, akkor sem lehet azt mondani, hogy butaságot csináltak volna.

Lehet példálózni azzal, hogy XY hátul talált király irányítót, igen, valóban, csak ilyesmi megesik tizenöt évente, míg más posztokra hátul kivétel minden évben találnak gyémántokat a csapatok. Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak. Erre nem lehet alapozni, mint ahogy ebből kiindulni sem lehet, hogy ha a Pats Bradyt húzott hátul, akkor majd mi is.

Meg lehet nézni, hogy egy jó irányító mit ad a csapatának, ezzel szemben mit ad mondjuk egy jó elkapó vagy egy cornerback. Hiába premierposzt mindegyik, a Jetset nem Revis viszi be a rájátszásba, Megatron évekig szenvedett a Lionsszal és lehet sorolni, elég hosszan. Ellenben a Steelers Big Ben nélkül maximum mázlival menne PO-ba, a Pats Brady nélkül nem PO-csapat, a Coltsról nyugodt szívvel elmondhatjuk, Luck viszi be folyton a PO-ba, régen pedig szinte mindig Manning vitte be.

A Cardinals épkézláb Palmer nélkül rendre szenvedett, mint ahogy a Panthers is sokáig szarban volt és átmeneti megoldásokkal próbálkozott. Belátták, hogy nem megy, nincs értelme, léptek.

Persze mondhatunk olyan top pickeket, akik nem sültek el jól, de ilyen mindig is lesz. Viszont ha sosem próbálkozol és lépsz, akkor főhetsz a levedbe, mint a Browns. Kockázat nélkül nincs győzelem, a Rams keretét elnézve pedig nem kockázat ez, mert így is van annyi fiatal tehetséges játékos, hogy adva van a csapat gerince. Ha Janoris maradt volna, minden király lenne.

A Ramsnek pedig megvan az embere az 1/1-re, nem hülyék ők sem, csak nem mondják el rögtön, megy a porhintés, nem véletlen, hogy a csere után az egyik zseni insider tutira közölte Goffot, másfél perc múlva a másik Wentzet.

Ha én GM vagyok, akkor viszont nem alapozok arra, hogy XY talán ott lesz 1/6-on vagy fene tudja, hol. Alapból van előttem X csapat, aki választ, és van az összes további gárda rajtam kívül, akik közül bármikor bármelyik dönthet úgy, hogy bemegy elém. Nem véletlen, hogy 1/1-re ment a Los Angeles. Egyrészt nyugalom lesz, mert ők döntenek, ők választják ki az embert, nem kell imádkozniuk, hogy XY leessen nekik, másrészt ott a Browns, aki 1/2-re irányítót vihet simán – ez pedig pont megmutatja, hogy a Ramsnek nem mindegy egyáltalán, melyik kúbé maradna meg nekik.

Jó csere volt ez annak ellenére, hogy sokat adott a Rams, de ennyit kell adni minden irányítóért. Sokakért többet is, lásd azt a húzást, aminek pont Fisherék voltak a nagy nyertesei.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
De ha így húzol egy matt ryan 2.0-t? Sztem verné itt mindenki magát örömében. Kis egyetemről nem túl sokra értékelt qb esete. Arra is van példa, hogy bejön. Vagy flacco vagy tannehill stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
Ez Fisher ötödik éve. Négy negatív szezon után nem sok tulajdonos/GM hagyta volna a helyén, de ha idén sem tud felmutatni valami komolyat, akkor már tényleg mennie kell. Neki és talán Sneadnek is kockáztatnia kell, akár ennyit is. Mert szerintem ez a csapat sem Folesszal, sem Keenummal nem tud egy 8-8-nál jobb szezon összehozni - azt is csak egy jó védelem mellett. És valószínűleg ők is így látják. Kinéztek valakit, akit elvisznek. Ha beválni látszik, lekerül a vállukról a legnagyobb teher. Ha nem, akkor veszítettek, de onnan már nem az ő gondjuk a csapat.
Amador
lásd RG3 trade

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/ProFootballTalk/status/720607122384429056
empty taxi
De szép lenne egy 1/1es FCSes pick. Olyan még sohasem volt.
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Nálam ott bukik meg az egész 1/1-re feltrade értelme, hogy nagyon ritka az olyan korszakos QB tehetség, akiért érdemes mindent kockára tenni.
Bradford bust, Newton (maybe?), Luck (so-so), RG3 (ehh), Manuel (who?), Manziel (OMG), és így tovább, és így tovább.
Közben a Seahawks a 3. körben a 75. pick-kel behúzta a franchise QB-ját.
Ezek után minimálisan kisebb kockázata van top10-ben QB-t húzni, mint azon kívül. Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
Ez Fisher ötödik éve. Négy negatív szezon után nem sok tulajdonos/GM hagyta volna a helyén, de ha idén sem tud felmutatni valami komolyat, akkor már tényleg mennie kell. Neki és talán Sneadnek is kockáztatnia kell, akár ennyit is. Mert szerintem ez a csapat sem Folesszal, sem Keenummal nem tud egy 8-8-nál jobb szezon összehozni - azt is csak egy jó védelem mellett. És valószínűleg ők is így látják. Kinéztek valakit, akit elvisznek. Ha beválni látszik, lekerül a vállukról a legnagyobb teher. Ha nem, akkor veszítettek, de onnan már nem az ő gondjuk a csapat.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Igazad van, csak felsoroltam pár első köröst az utóbbi évből aki eszembe jutott. A lényeg hogy van kockázat az idei Draft class QB-iben is. És szerintem a Rams feleslegesen kockáztat. De leszarom, nem vagyon GM, nem az én állásom forog kockán, csak szar látni hogy még 2 évig (vagy többig) épül a csapat.
Hát igen,Bradfordnál is el volt döntve hogy kit akarnak.
Ramsfan
alternatíva volt még Clausen vagy Tebow. Vagy Keith Null/AJ Feeley mint ismert arc. Mit tudsz csinálni?
Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
nem lehet tudni semmit sem!!! viszont akiket felsoroltál, nem is volt mind top10-es...
Höri
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Kiváncsi vagyok hogy melyik QB lesz elküldve.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát igen,Bradfordnál is el volt döntve hogy kit akarnak.
Ramsfan
alternatíva volt még Clausen vagy Tebow. Vagy Keith Null/AJ Feeley mint ismert arc. Mit tudsz csinálni?
Nem lehet tudni, hogy a top10 QB bevállik-e vagy sem!!!
Pizsama
nem lehet tudni semmit sem!!! viszont akiket felsoroltál, nem is volt mind top10-es...