Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Steve Wyche
‏@wyche89
These offenses basically are dressing up a kneel down play


NFL Memes
‏@NFL_Memes
"Thank god we don't have to cheer for this team anymore" - The people of St. Louis

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
All of Rams offensive drives today:
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Punt
-Int
-Punt
-Turnover On Downs
-End of Game

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Mondjuk a los angelesbe való visszatérés okozta hype után az első meccsen nullázni az sztem elfogadhatatlannak kéne, hogy legyen a tulaj részéről. Ennél nagyobb égés csak akkor lehetett volna ha L.A.-ben van a meccs. Sajnálom mert bírom a ramset...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!
dogbite
Már most ki kellene rakni hogy ne tegyen több kárt!
silent7939
Abszolút. A dolog szépsége hogy Fisher ügynöke Kevin Demoff (aki a Rams alelnöke és "CEO-ja") apja.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Fisher legnagyobb baja, hogy nem elég kemény. Ahelyett hogy a játékosok lelkét próbálná ápolgatni, kőkeményen le és ki kéne basznia mindenkit aki nem csinálja rendesen a dolgát: játékost, edzőket, mindenkit.
Mondjuk akkor kezdhetné is rögtön magával. Mert az hogy évek óta kb. nagy ívben szarik az Offense-re - nem csak játékosállományban, hanem edzői posztokban is - az baromira elfogadhatatlan!
Mike Martz óta nem volt normális OC a Rams-ben! Olyan, akiben láttam volna, hogy tényleg tudja mit csinál. Olyan OC aki nem csak próba-szerencse alapon hívogatja a play-eket, hátha valamelyik sikerül.
De fejétől bűzlik a hal: amíg Kroenke-t a pénzen kívül nem érdekli semmi, és nem bassza ki Fisher-t, addig a Rams csak egy gyenge, max. középszerű csapat lesz.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!
dogbite
Már most ki kellene rakni hogy ne tegyen több kárt!
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Hosszú évek kitartó, embert próbáló munkája van ebben a 0-28-as eredményben. Megannyi álmatlanul töltött éjszaka, óvatos reménykedés, bizakodás, majd önbizalomtól duzzadó nyilatkozatok után végre a csapat ismét az őt megillető helyre került.... A liga legalja vagyunk.
Köszönjük Mr. Fisher!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Austin 11 célbavétel, 13 yard...
vasárnapi teljesen más lesz. szokásos fieldpozícióháború. minden yard számítani fog. nagy meccs lesz (ha wilson játszik)
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
2007 ota szurkolok a Rams-nek, megszamlalhatatlan negativ nfl rekord fuzodik ehhez a 9 evhez megeltem Linehant, Spagnoulot, Mcdanielst, Shurmurt, a bustokkal dunat lehetne rekeszteni, ezalatt az ido alatt a merleg 42-102-1! Komolyan gondolkodom, hogy felhivom Kroenket, hogy egy jelentektelen osszegert hajlando vagyok mas csapatot valasztani, hatha en hoztam ezt a fosrontast a csapatra.

'I BELIEVE'
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Goff time?
ThundersNFL
Minek? Vele sem lennének sztem előrébb s nem csak rajta múlna...
dande
Viszont legalább sikerülne elvenni az önbizalmát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goff time?
ThundersNFL
Minek? Vele sem lennének sztem előrébb s nem csak rajta múlna...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Goff time?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊 - Szerintem szar....
dogbite
Nem irigyellek benneteket... kemény szezon lesz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
Pizsama
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊
dogbite
Úgy értem nem áll készen a szezonkezdésre. Szerintem nem tartanak ott, ahol egy szezonkezdéskor egy csapatnak kéne. De Fisher-től nem is vártam többet.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
Pizsama
Mikor van kész egy csapat?
Jó kis zúzós meccsre számítok. Mindenesetre korán reggel munkába menet belenézek majd, aztán kiderül milyen napom lesz 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem nincs kész a csapat. Mondjuk a 49ers se. Nüanszok fognak dönteni, szóval egy szoros vereségre számítok a részünkről! #staypositive
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Jeff Fisher declares WR Nelson Spruce (knee), WR Pharoh Cooper (shoulder) and CB EJ Gaines (thigh) out for Monday night.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Más kérdés Mariotát, hogy sikerült úgy összekalapálni, hogy első meccsén perfect qb ratinggel zárjon...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.
Cubehead
Szerintem a védelmek megfelelő olvasása is valamilyen szinten tanulási képesség kérdése. Lehet egy QB-nek jó reflexe, ösztönei, jó periférikus látása, de önmagában ez kevés.
És persze igazad van, jobb ha egy QB nem teljesen ostoba a defensive sémák felismeréséhez.
Meg nyilván senki se fogja 31 másik csapat védőjátékát fejben tartani, de hát pont erre való a videózás!
Mikor a következő ellenfélre való felkészülés alatt megnézik közösen milyen felállásoknál miket csinál a defense, ill. ki-hogy mozog az ellenfél védőjátékosai közül.
Lehet hogy Manning-nek volt valami veleszületett érzéke ehhez, de szerintem sokkal inkább szorgalma volt hozzá. Benn ült a videószobában éjszakákba nyúlóan és nézte, memórizálta az ellenfél játékát, olyan ismertetőjegyeket keresve benne, amiknek segítségével a pályán azonnal felismerte mire is készülhet az ellenfél!
Pizsama
Nagyjából most már ugyanarról beszélünk. Amúgy csak arra akartam rávilágítani hogy ehez a poszthoz kell tudni gondolkodni. (egy betanított munkás bem gobdoljodik csak csinalja amire betanitottak ezért az ). S most ezzel nem őket szólom le csak a QB poszt összetettseget akartam jelezni 😉



több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.
Cubehead
Szerintem a védelmek megfelelő olvasása is valamilyen szinten tanulási képesség kérdése. Lehet egy QB-nek jó reflexe, ösztönei, jó periférikus látása, de önmagában ez kevés.
És persze igazad van, jobb ha egy QB nem teljesen ostoba a defensive sémák felismeréséhez.
Meg nyilván senki se fogja 31 másik csapat védőjátékát fejben tartani, de hát pont erre való a videózás!
Mikor a következő ellenfélre való felkészülés alatt megnézik közösen milyen felállásoknál miket csinál a defense, ill. ki-hogy mozog az ellenfél védőjátékosai közül.
Lehet hogy Manning-nek volt valami veleszületett érzéke ehhez, de szerintem sokkal inkább szorgalma volt hozzá. Benn ült a videószobában éjszakákba nyúlóan és nézte, memórizálta az ellenfél játékát, olyan ismertetőjegyeket keresve benne, amiknek segítségével a pályán azonnal felismerte mire is készülhet az ellenfél!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
Pizsama
Alapvetően egyetértek azzal amit írtál. Azaz hogy kell idő egy egyszerűbb lassabb egyetemi rendszerből való átállához a gyorsabb összetettebb nfl szintű rendszerekre. Mint ahogy azzal is,hogy tanulás és gyakorlás kérdése alapvetően. Azonban a mondandód első felével ahol kb egy betanított munkához hasonlítod nagyon nem. Nyilván lehet igy is csinálni azonban akkor Max kapsz egy game Manager qb-t. S ha a tanulás és gyakorlás párosul értelemmel probléma megoldó képességek stb akkor meg beszélünk klasszis franchise qb-ról. Lásd pl P Manninget. Nem volt eget verő kar ereje. A sebessége miatt nem.volt alkalmas a read option játékokra. Azonban az ahogy olvasta a játékot és áthívta az nem betanitható képesség.



több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Futás ellen már évek óta szarok vagyunk.
Erre nekimegyünk egy 4-2-5-ös Defensel az új szezonnak.
Van EGY darab tapasztalt LB-nk(Ogletree) de még ö se játszott MLBt.
A többi meg tapasztalatlan Rookie vagy még csak nem is volt pályán.
Ki a tököm fogja megállíani a futást,talán Barron a maga 97 kilójával???

Ès még az is nagyon érdekes lesz ha Ogletree esetleg kidöl.
Arra nagyon kiváncsi leszek hogy akkor mit fognak kitalálni.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Goff értelmi képességeiről:
Könyörgöm, ki az aki egy NFL játékostól (John Urschel-t kivéve) elvárná, hogy kimagasló problémamegoldó késségei legyenek? Ez foci, nem kvantumfizika. Mintha az edzők dorgálásaiból és ordítozásaiból nem lenne egyértelmű: ez egy betanított munka!
Ahol a gyakorláson, és a minél pontosabb kivitelezésen van a hangsúly. Azon, hogy szinte gépiesen rögzüljenek a helyes(!) mozdulatok. Figyelj, tanulj, ismételj, tedd a dolgod!

Oké, a QB posztnak vannak extra követelményei. Be kell magolnod és kívülről kell fújnod a playbook-ot és a hívásokat (lásd Keenum hogyan memorizált az asszonnyal).
Illetve tudnod kell megfigyelni, és értelmezni a ellenfél védelmének felállását és a mozgásokat. De ez is tanulható, gyakorolható, memorizálható. Egy jó OC-val, és egy szorgalmas, jól tanuló és a play-eket pontosan végrehajtó QB-val simán lehet SuperBowl-t nyerni. Persze kellenek a skill-ek: erős kar, pontosság, reakcióidő, stb. De majdnem minden fejleszthető és gyakorolható.

Goff-fal alapvetően az a baj, hogy teljesen más rendszert szokott meg az egyetem alatt, mint ami az NFL-ben van. Nem is értem, hogy gondolta a Rams, hogy majd training camp alatt átnevelik és hozzászoktatják. Ahhoz sokkal több idő kell.
Ha valamit fel lehet róni Goff-nak a Hard Knocks-ban látottak alapján, az az hogy míg a pályán mindent megtesz, hogy rögzüljenek a gyakorlatok, addig a QB-s meeting room-ban magára hagyva inkább a telefonját nyomkodta, ahelyett hogy tanult volna. És itt válik el a jó irányító a kiváló irányítótól.

Sokat kell még tanulnia Goff-nak. De nem reménytelen a srác.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
de gyenge Hard Knocks évad volt ez...
baggio
Meglepett? 😊

Garrett Reynoldsot kivágtuk, ezzel a lépéssel a Legyen ön is milliomosban a "Nevezzen meg 5 kezdő rams OL játékost" kérdés már 10 misiért teszik fel.

Viszont a secondary gyengesége csak szemet szúrt a staffnak, így leigazoltuk Steve Williamst. Bárki is legyen ő.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
de gyenge Hard Knocks évad volt ez...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal