Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 870
Így kívülállóként én is azt vallom,hogy kezdetni kéne Goff-ot. Nem látom a padoztatással,sőt ez még az se mert be sincs nevezve 😀 , mivel lenne jobb. Rookie, most van rajta a legkevesebb nyomás nem várja tőle senki hogy egyből Super bowlba vezesse a csapatot csak azt hogy minél többet tanuljon és fejlődjön ezt meg szinte csak éles meccsekkel lehet.

Na most lehet jönni azzal,hogy összetöretik meg elveszik az önbizalmát stb. Kérdezem ha már rookie évében nem tudja ezt a nyomást kezelni ami egy franchise qb szereppel jár, amikor nem várnak hatalmas tetteket tőle ,akkor biztos hogy franchise qb ő?

U.I. Üdv skacok! 😀 Eddig nem nagyon írtam ide csak csendes megfigyelő voltam,de ez a téma van annyira érdekes,hogy megtörjem ezt a csendet.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Vicces olvasni ahogy a nem Rams drukkerek értetlenül állnak a tény előtt, hogy egy csapat képes volt draftcetliket áldozni egy nyilvánvalóan nem 1/1-es szintű QB-ért, akit aztán meg padoztatnak.

Nem is érthetik. Ez a Rams! Az a csapat amelyik feltradel Tavon Austin-ért, 5 RB-t draftol 4 év alatt, akik közül már csak 1 van rosteren, illetve képes olyan bustokra elherdálni a cetliket, mint pl. Pead, Watkins vagy épp Jason Smith. Ez a csapat kb. 2004 óta gödörben van. És még egy jó ideig benne is marad. Tényleg egy ilyen rosszul vezetett és menedzselt csapaton akartok ésszerűséget számon kérni?
Igen, a Rams elkótyavetyélt egy rahedli draftcetlit egy QB-ra, aki egy másik, jobb QB-classos évben max. 3. körös lett volna. Ez a csapat nem egy QB-nyira volt/van egy jó csapattól. Goff-tól várni a megváltást dőreség! Nem menthetetlenül szar QB ő, de hogy nem NFL-ready, és hogy nem ért 1/1-es cetlit, az holt biztos.
De én nem is vártam mást egy ilyen tulajdonostól és FO-tól. Kár hogy közben tehetséges játékosok karrierjét teszi tönkre ez a "csapat"..

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
/ Totál offtopic kérdés a new kid-től: Hogy állítotok be képet az aláírás utánra? Köszi! 😊 /
In Goff We Trust
simán link
Höri
Köszönöm szépen! Remélem éles lett a történet.
In Goff We Trust
azért remélem nem ezt a képet gondolod aláírásnak, mikor optimális esetben max. 150px magas lehet a sig


baggio
nem, sőt, tudtommal töröltem is a kommentet mert feltűnt, hogy nem ez lesz az ideál méret

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
/ Totál offtopic kérdés a new kid-től: Hogy állítotok be képet az aláírás utánra? Köszi! 😊 /
In Goff We Trust
simán link
Höri
Köszönöm szépen! Remélem éles lett a történet.
In Goff We Trust
azért remélem nem ezt a képet gondolod aláírásnak, mikor optimális esetben max. 150px magas lehet a sig



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/776493434907533312


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A 49erst csùnyán szètszedtük😅
Ramsfan
Seahawks elleni meccset mentsd le, inkább azt nézném a hétvégén.
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
ki tudja mi igaz ebből, de ha Goff tényleg csak azért jött, hogy reklám legyen LA-ben, meg felhype-olják a csapatot akkor szomorú. Bajusz meg több játékost akart, és nem odaadni a házat egy projekt QB-ra.
petey
A költözéssel megduplázódott a franchise értéke, mire felépül az inglewoodi projekt meg akár a dobogóra is felférünk. Kroenke-nek ez volt a prioritás és ez is lesz addig még mennek a nézők a meccsre. Néző pedig bőven lesz (már drágább a parkolás mint maga a jegy). Mire kiürülne a Colusseom meg ott lesz a csili-vili új komplexum, ami szintén borítékolhatóan tele lesz jó pá evig, hiába ugyanezt a szar játékot nézhetik.

Majd ha mindez lecsen, na majd akkor fog Kroenke lépni valamit.
süti
Èn nem lennék annyira biztos benne,hogy ha egy ilyen kritikán aluli játékkal behúzunk pl.egy 2-14-es szezont,hogy akkor teltházas lesz Coliseum.
Ès egy ekkora stadionban hülyen nézne ki 30-40 ezer néző.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
/ Totál offtopic kérdés a new kid-től: Hogy állítotok be képet az aláírás utánra? Köszi! 😊 /
In Goff We Trust
simán link

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Kroenke tényleg valami edző fétissel küzdhet, azért remélem Fisher addig nem húzza mint Wenger. 😀

/ Totál offtopic kérdés a new kid-től: Hogy állítotok be képet az aláírás utánra? Köszi! 😊 /

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
???? Erre aztán lehet alapozni. Akkor majd hirtelen jól kezdi végezni a munkáját addig meg direkt pocsékul. Nem máár....
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 www.sbnation.com/2016/9/15/12896532/jeff-fisher-los-angeles-rams-contract-7-and-9-bs-selling-false-hope

Kicsit konteószagú a dolog, de arról szól h Fisher már lejátszott egy relocationt Houstonból Nashville-be azt amint elkészült a Titans új stadionja egyből SB-ig menetelt a csapatával. Elvileg ezért élnének felé bizalommal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
 www.si.com/nfl/2016/09/15/los-angeles-rams-jeff-fisher-contract-extension

részvétem 😕
Löfli
Fisher kifogta xdd
Adirotor
Vazze ezt nem hiszem el.

Ennek a balfasznak még mi a tökömet kell csinálnia hogy kibasszák?

0-16???

Valószinüleg még akkor sem 😕

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.si.com/nfl/2016/09/15/los-angeles-rams-jeff-fisher-contract-extension

részvétem 😕
Löfli
Fisher kifogta xdd
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 204 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.si.com/nfl/2016/09/15/los-angeles-rams-jeff-fisher-contract-extension

részvétem 😕

remélem kb annyira valid ez a pletyka, mint Fitzgerald év végi visszavonulása


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.
Höri
Lehet én gondolkodok másképp, de én szurkolóként sokkal jobban felhúznám magam azon hogy a QB akiért feltradeltünk ül a padon, semmint ha egy amúgy is gyenge kerettel hozna egy Bortlesi vagy Mariotai első évet...Én nem nagyon halottam még olyan 1/1-es pickről ( főleg akiért feltradeltek) aki a padra jött volna...( persze mert én nem tudok róla nem jelenti hogy nem volt ilyen, de biztos ritka dolog...)
Tomcsik
Palmer és Eli is padozott sokáig
Höri
Miközben írtam ez az alatt jött, mennyit padoztak?
dande
Na megnéztem pontosan Manning első meccse kezdőként November 21, 2004.-ben volt. Palmer a rookie évében nem volt kezdő, tanult egy évet Kitna mögött a következő évet már ő kezdte starterként...

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.
Höri
Lehet én gondolkodok másképp, de én szurkolóként sokkal jobban felhúznám magam azon hogy a QB akiért feltradeltünk ül a padon, semmint ha egy amúgy is gyenge kerettel hozna egy Bortlesi vagy Mariotai első évet...Én nem nagyon halottam még olyan 1/1-es pickről ( főleg akiért feltradeltek) aki a padra jött volna...( persze mert én nem tudok róla nem jelenti hogy nem volt ilyen, de biztos ritka dolog...)
Tomcsik
Palmer és Eli is padozott sokáig
Höri
Ez igaz. Mondjuk Eli esete érdekes a Chargers-Giants trade kapcsán. Ugye akkoriban Warner volt a Giants QB aki ugyancsak nem kis név a szakmában, és Manning nem padozott olyan sokat, azt hiszem a 4. meccsen már kezdő volt mondjuk ebben nem vagyok biztos. Palmer valóban ült a rookie évében, de itt volt Kitna aki azért nem volt olyan rossz...Ezekben az esetekben volt egy használható QB a csapatnál itt meg van egy Keenum. A 2 példa jogos, de kivétel erősíti a szabályt 😊 Az 1/1 az esetek 99%-ban kezdőnek jön 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.
Höri
Lehet én gondolkodok másképp, de én szurkolóként sokkal jobban felhúznám magam azon hogy a QB akiért feltradeltünk ül a padon, semmint ha egy amúgy is gyenge kerettel hozna egy Bortlesi vagy Mariotai első évet...Én nem nagyon halottam még olyan 1/1-es pickről ( főleg akiért feltradeltek) aki a padra jött volna...( persze mert én nem tudok róla nem jelenti hogy nem volt ilyen, de biztos ritka dolog...)
Tomcsik
Palmer és Eli is padozott sokáig
Höri
Miközben írtam ez az alatt jött, mennyit padoztak?
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Èn nagy ívben szarok Fisherre.

A Maddenben nálam Goff a kezdő 😁😂
Ramsfan
Ott, hogy állunk? 😊
süti
A 49erst csùnyán szètszedtük😅

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Laikus szurkolóként a következőt gondolom.

Amennyiben szükségem van egy jó játékosra, egy adott hiányposzton, ez esetben a QB, és lehetőségem van 1-10-n belül húzni, akkor egyértelmű, hogy olyat keresek, aki amennyire csak lehet azonnal bevethető. Nálam top 10-ben draftolt játékos ne legyen majd valamikor beválik státuszú (persze nem értek hozzá, és lehet, hogy nincs igazam)..... Nem lehetek tekintettel, arra, hogy túl korán kerül mély vízbe, mi a hype, mi nem a hype, fejlődni kell stb.... amennyiben olyan hiányosságai vannak, akit kinéztem, hogy ez valószínűsíthetően nem tehető meg, akkor mást más poszton húzok feltraddel együtt. Illetve ez amennyiben később derül ki, draft után, hogy alap hiányosságai vannak, akkor be kell látni nagyon rosszul scoutoltam.

Goff-l nem lenne előrébb ez a Rams ez egyértelmű, (Bradyval talán) de akkor ezt elcseszték nem kicsit, nagyon, mert akkor ő tényleg egy projeckt játékos, akit később is húzhattak volna, csak a hype hajtotta 1/1-ig. Az ő érdekében talán tényleg jobb, ha nem játszik, de az ő érdekében a legjobb lenne, ha Fischer papa is máshol játszana, és hoznának egy normális HC-t (nem fognak...)

Nálunk Wentznél is bajom volt vele, hogyha kihúztuk 1/2-re mert annyira jónak tartottuk, miért nem játszatjuk mindjárt, vagy akkor nem 1/2-t érő játékos. Még most sem gondolom, hogy feltétlenül be fog válni, talán két jó idény után ki lehet jelenteni, de egy számunkra szerencsés, a Vikes számára szerencsétlen szitu miatt kezdhetett, és ennek igenis örülök, akár mi történik a folytatásban. Annak meg pláne, hogy nem kezdtünk Kéz Danival szórakozni.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.
Höri
Lehet én gondolkodok másképp, de én szurkolóként sokkal jobban felhúznám magam azon hogy a QB akiért feltradeltünk ül a padon, semmint ha egy amúgy is gyenge kerettel hozna egy Bortlesi vagy Mariotai első évet...Én nem nagyon halottam még olyan 1/1-es pickről ( főleg akiért feltradeltek) aki a padra jött volna...( persze mert én nem tudok róla nem jelenti hogy nem volt ilyen, de biztos ritka dolog...)
Tomcsik
Palmer és Eli is padozott sokáig

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.
Höri
Lehet én gondolkodok másképp, de én szurkolóként sokkal jobban felhúznám magam azon hogy a QB akiért feltradeltünk ül a padon, semmint ha egy amúgy is gyenge kerettel hozna egy Bortlesi vagy Mariotai első évet...Én nem nagyon halottam még olyan 1/1-es pickről ( főleg akiért feltradeltek) aki a padra jött volna...( persze mert én nem tudok róla nem jelenti hogy nem volt ilyen, de biztos ritka dolog...)

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Goff esetében az is probléma, hogy messiásként kezelik és nehezen fogadná be a közvélemény az átlagos vagy átlag alatti első évet.
Lehozna egy bortles-i vagy tannehilli szezont 12 TD, 15 INT, 3 fumble, 30 sack és menne közben a baszogatás, hogy ezért kár volt feltradelni. Fejben szétesne, látjuk, hogy hajlamos rá.

Winstonnál, Mariotánál bevállalták, hogy hadd menjen, mert _úgy_is_jó_lesz_ idővel, Goff sebezhetőbb áru.

És amíg egy Carr vagy Dalton nyomás nélkül indíthat egy közepes évvel a második körből, Hollywood Goffnak egyből jónak kell lenni, hiszen 1/1.

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ki tudja mi igaz ebből, de ha Goff tényleg csak azért jött, hogy reklám legyen LA-ben, meg felhype-olják a csapatot akkor szomorú. Bajusz meg több játékost akart, és nem odaadni a házat egy projekt QB-ra.
petey
A költözéssel megduplázódott a franchise értéke, mire felépül az inglewoodi projekt meg akár a dobogóra is felférünk. Kroenke-nek ez volt a prioritás és ez is lesz addig még mennek a nézők a meccsre. Néző pedig bőven lesz (már drágább a parkolás mint maga a jegy). Mire kiürülne a Colusseom meg ott lesz a csili-vili új komplexum, ami szintén borítékolhatóan tele lesz jó pá evig, hiába ugyanezt a szar játékot nézhetik.

Majd ha mindez lecsen, na majd akkor fog Kroenke lépni valamit.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 www.turfshowtimes.com/2016/9/14/12924368/espn-john-clayton-rams-hc-jeff-fisher-extension

A Goffot kezdőbe követelőknek meg nem kívánok rosszat, csak hogy nézzék meg a 49ers elleni meccset. El nem hiszem, hogy bárki, aki látott már futballmeccset, azon történtek után komolyan elhiszi, hogy egy qb-cserével sokat változna az offense minősége. Szerintem még Brady is szenvedne ebben a szisztémában, nemhogy egy zöldfülű, akinél természetesen megint nem az van, hogy a képességeihez próbálják igazítani a rendszert, hanem hónapokon át, a draftolása után (!) is ment a csodálkozás, hogy nem tudja center alól átvenni a snapet, nem szokott hozzá a végletekig túlbonyolított játékhíváshoz (épp ellenkezőleg) és csak azért is ráerőltetik, ami a megszokott. Bár épp ezen okból a hozzá hasonló gunslinger irányítók udfa-k szoktak lenni (messze nem kell menni, lásd Keenum), szóval én már alapból nem értettem, hogy mit akarnak itt vele, plusz az eddigi TE coach OC-vá előléptetése se azt jelezte, hogy Fisher hirtelen nyitottabb lett az új irányzatok felé.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Èn nagy ívben szarok Fisherre.

A Maddenben nálam Goff a kezdő 😁😂
Ramsfan
Ott, hogy állunk? 😊