Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 kotaku.com/newest-madden-puts-sun-on-wrong-side-of-the-sky-ea-vow-1787360101?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow



😀😀 mindenki döntse el maga, hogy most Goffal trollkodtak, vagy csak véletlen egybeesés

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2006 óta nem kezdtük 3-1-el a szezont.

Egy részről örülök, másrészt még mindig nem tudom komolyan venni, hogy netalán, esetleg, végre-valahára el tudnánk indulni felfelé, és nem szokásos "7-9 bullshit" kategória maradnánk. Hiába az elmúlt 10 év nem tűnik el nyomtalanul. Csak az érdekesség kedvéért, az elmúlt évtized szezonkezdetei:
2007: 0-4
2008: 0-4
2009: 0-4
2010: 2-2
2011: 0-4
2012: 2-2
2013: 1-3
2014: 1-3
2015: 2-2
2016: 3-1

Nálam még mindig vegyes a kép. Az offense továbbra sem találja a ritmust, elvileg egy deklaráltan futásorientált csapat lennénk, nos csak éppen a futás nem működik továbbra sem (bár tény, hogy nem kutyaütő D-k ellen játszottunk). Az offense playhívások továbbra is kiszámíthatóak, főleg az első félidőben egy kivételével az összes első kísérletünk futójáték volt, és az összes második és harmadik kísérletünk passzjáték. A második félidőre aztán változtattak Boras-ék, megjelent a play action is, jobban keverték a lapokat. Tavalyhoz képest már most látszik, hogy többet használjuk Austint a passzjátékban, ami tetszik, mellette Britt és Quick is jó volt. Lehetne többet használni még a TE-ket és Gurley-t is a passzjátékokban, mert láthatóan működik a dolog. Az OL-ra nem sok panaszunk lehet, figyelembe véve, hogy húzta mindenki a száját szezon elején miattuk. A passz blokk szerintem tűrhető (Keenumot nem nagyon ütötték meg, és sack is inkább azért volt, mert sokáig tartotta a labdát), futásblokkolásban viszont van még mit tenni. Keenumnak hatalmas szíve van, és egyáltalán nem is játszott rosszul, bár volt néhány pontatlan passz, de ez benne van.
Ami viszont a csapat szempontjából meghatározó az a defense. Bár jócskán van még a játékukban inkonzisztencia (néhány nagy játékot minden meccsen benyelünk), de összességében megbízhatóan és hatékonyan működnek. Benne van a játékukban a turnoverek és a negatív yardos játékok "kierőszakolása". Tegnap Donald ismét állat volt, de a front 7 összességében nagyon tetszett. Emellett a secondary játéka is javult, számomra anagy visszatérő EJ Gaines, aki több kulcsjátékot is megcsinált, félelmetes ösztöne van. TruJo pedig nem véletlenül kapta meg a taget, jobb mint JJ volt.

A következő otthon a Bills. Jó lenne nyerni és akkor talán elhiszem, hogy ez nem véletlen. 😊
dogbite
Jövőre hozzá kell dobni Tru-hoz a nagy lét, szerencsére lesz miből gazdálkodni. Örülök a jó kezdéseteknek, csak így tovább LA! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
2006 óta nem kezdtük 3-1-el a szezont.

Egy részről örülök, másrészt még mindig nem tudom komolyan venni, hogy netalán, esetleg, végre-valahára el tudnánk indulni felfelé, és nem szokásos "7-9 bullshit" kategória maradnánk. Hiába az elmúlt 10 év nem tűnik el nyomtalanul. Csak az érdekesség kedvéért, az elmúlt évtized szezonkezdetei:
2007: 0-4
2008: 0-4
2009: 0-4
2010: 2-2
2011: 0-4
2012: 2-2
2013: 1-3
2014: 1-3
2015: 2-2
2016: 3-1

Nálam még mindig vegyes a kép. Az offense továbbra sem találja a ritmust, elvileg egy deklaráltan futásorientált csapat lennénk, nos csak éppen a futás nem működik továbbra sem (bár tény, hogy nem kutyaütő D-k ellen játszottunk). Az offense playhívások továbbra is kiszámíthatóak, főleg az első félidőben egy kivételével az összes első kísérletünk futójáték volt, és az összes második és harmadik kísérletünk passzjáték. A második félidőre aztán változtattak Boras-ék, megjelent a play action is, jobban keverték a lapokat. Tavalyhoz képest már most látszik, hogy többet használjuk Austint a passzjátékban, ami tetszik, mellette Britt és Quick is jó volt. Lehetne többet használni még a TE-ket és Gurley-t is a passzjátékokban, mert láthatóan működik a dolog. Az OL-ra nem sok panaszunk lehet, figyelembe véve, hogy húzta mindenki a száját szezon elején miattuk. A passz blokk szerintem tűrhető (Keenumot nem nagyon ütötték meg, és sack is inkább azért volt, mert sokáig tartotta a labdát), futásblokkolásban viszont van még mit tenni. Keenumnak hatalmas szíve van, és egyáltalán nem is játszott rosszul, bár volt néhány pontatlan passz, de ez benne van.
Ami viszont a csapat szempontjából meghatározó az a defense. Bár jócskán van még a játékukban inkonzisztencia (néhány nagy játékot minden meccsen benyelünk), de összességében megbízhatóan és hatékonyan működnek. Benne van a játékukban a turnoverek és a negatív yardos játékok "kierőszakolása". Tegnap Donald ismét állat volt, de a front 7 összességében nagyon tetszett. Emellett a secondary játéka is javult, számomra anagy visszatérő EJ Gaines, aki több kulcsjátékot is megcsinált, félelmetes ösztöne van. TruJo pedig nem véletlenül kapta meg a taget, jobb mint JJ volt.

A következő otthon a Bills. Jó lenne nyerni és akkor talán elhiszem, hogy ez nem véletlen. 😊

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Idén először néztem végig Rams meccset. Megérte.
Sajnos továbbra is sok hibával játszunk. Sok a buta, felesleges szabálytalanság. Gurley-nek még mindig nem tud folyosót nyitni az OL, szegény csak szenved. Keenum egész ügyesen dobált, de sokszor túl sokáig tartja magánál a labdát. Akiket kiemelnék a meccsről az Quick és Trumaine Johnson. Mindketten remekeltek.
Sok dolgot kell még kijavítani, de lassan kezd összeállni a csapat. Újabb győzelem a zsákban.
A jövő hét viszont nehéz lesz: a New England-et 0-ra elkalapáló Bills jön hozzánk!
Pizsama
Nem lesz gond a Bills ellen, hidd el.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Idén először néztem végig Rams meccset. Megérte.
Sajnos továbbra is sok hibával játszunk. Sok a buta, felesleges szabálytalanság. Gurley-nek még mindig nem tud folyosót nyitni az OL, szegény csak szenved. Keenum egész ügyesen dobált, de sokszor túl sokáig tartja magánál a labdát. Akiket kiemelnék a meccsről az Quick és Trumaine Johnson. Mindketten remekeltek.
Sok dolgot kell még kijavítani, de lassan kezd összeállni a csapat. Újabb győzelem a zsákban.
A jövő hét viszont nehéz lesz: a New England-et 0-ra elkalapáló Bills jön hozzánk!
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Hé emberek, mi folyik ott Gyöngyösön LA-ben.

Grat, szép győzelem volt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Inactive for Rams: WR Pharoh Cooper, QB Sean Mannion, CB Coty Sensabaugh, OG Jamon Brown, OL Pace Murphy, WR Nelson Spruce, DE Will Hayes.

E.J. visszatér és Westbrook kezd Hayes helyett DE-ként.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Visszanéztem a meccset, tegnap a villámlás szünetig láttam, aztán nem tudtam mikor lesz a folytatás, így ott abbahagytam. Mondjuk meg voltam győződve róla, hogy a Tampa az utolsó két percben fog szerezni egy TD-t és azzal nyer. Szerencsére nem lett igazam, de nem sok hiányzott hozzá... A D a végére nagyon elfáradt, ehhez kellett a DL korlátozott rotációs lehetősége (Az elején elvesztettük Hayes-t, és Sims-t) és hogy a Tampa nagyon hosszú drive-kat vezetett. A D oldalon volt egy két dolog amit nagyon benéztünk, és amivel életben tartottuk a támadásaikat (Tree személyi hibája, vagy 3. és 20-nál olyan simán csinálták meg a passzt, hogy a környéken nem volt a DB), Winston 400 yard felett passzolt, szóval van még mire nézni. Viszont Quinn visszatért! A FF-ja tanítani való volt,
Az offense további életjeleket mutat. Gurley is éledezik, volt már pár szép megindulása, talán a fal is jobban blokkolt, illetve a passzjáték megjelenésével, valamivel kevésbé vagyunk kiszámíthatóak. De csak valamivel. Még mindeig megy az elsőre, másodikra Gurley, aztán passz. A srác 27-szer kapta meg a labdát, a végére ő is teljesen elfáradt.
A meccs előtt nem gondoltam volna, hogy 37 pontot teszünk fel a táblára...
A jövő hét nehéz lesz. Arizona felszívja magát a tegnapi fiaskó után, így nem sok jóra számítok, de megint csak ne legyen igazam 😊

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Így esélyes, hogy tovább marad Fisch, kérdés szeretnétek-e?
dande
Valószínű marad. Én személy szerint nem szeretném.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így esélyes, hogy tovább marad Fisch, kérdés szeretnétek-e?
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Félidőig néztem a meccset. Ami meglepett, hogy voltak egész jó mozzanatai az offense-nek. Bár lehet ezt inkább a Tampa defense számlájára kell írni. Ellenben a D, főleg az LB sor és a secondary, csinált pár számomra érthetetlen megmozdulást.
Ahogy reggelt olvastam a meccs vége elég kaotikusra sikerült. Volt villámszünet, meg egy fumble recovery TD a Quinn-Westbrooks párostól, plusz a végén egy Quinn sack.
A lényeg persze hogy megvan a W, és vezetjük a csoportot. 2 hete egy fityinget nem tettem volna erre!
Még mindig vannak hibák, de kezd csapat formát ölteni az alakulat. És tudnak mérkőzéseket nyerni.
Na, majd jövő héten úgyis jön egy újabb pofon... 😀 😛
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Láttam egy összehasonlítást, ami nagyon érdekes.
Wentz mellett a head coach Doug Pederson 12 évig volt NFL irányító, utána szintén az irányítókkal foglalkozott, majd a Chiefsnél OC-ként tevékenykedett. Az Eagles támadókoordinátora Frank Reich szintén NFL irányító volt 14 évig, aztán QB coach és OC. Az irányítóedző John DeFilippo 16 éve irányítóedző, de van támadókoordinátori tapasztalata is.

Ehhez képest Goff HC-je ugye az a Jeff Fisher, akinek a védelem a szakterülete, az OC Rob Boras tight end edzőből avanzsált támadókoordinátorrá. A QB edző Chris Weinke, aki bár lehúzott 7 szezont a ligában, ezelőtt semmiféle coaching tapasztalata nem volt.

Én azt mondom, nem sietnék Goff bevetésével, először Fishert kellene | kellett volna | eltakarítani, aztán egy kompetensebb stáb megtaníthatja a profi focira Goffot.
mustaine
Weinke tanította Camet mindenre, amit tud 😀 Az első két offseasonjében tényleg vele dolgozott, ő egy kompetens qb edző szerintem, még ha valóban nincs is óriási tapasztalata.

Perception is reality.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Láttam egy összehasonlítást, ami nagyon érdekes.
Wentz mellett a head coach Doug Pederson 12 évig volt NFL irányító, utána szintén az irányítókkal foglalkozott, majd a Chiefsnél OC-ként tevékenykedett. Az Eagles támadókoordinátora Frank Reich szintén NFL irányító volt 14 évig, aztán QB coach és OC. Az irányítóedző John DeFilippo 16 éve irányítóedző, de van támadókoordinátori tapasztalata is.

Ehhez képest Goff HC-je ugye az a Jeff Fisher, akinek a védelem a szakterülete, az OC Rob Boras tight end edzőből avanzsált támadókoordinátorrá. A QB edző Chris Weinke, aki bár lehúzott 7 szezont a ligában, ezelőtt semmiféle coaching tapasztalata nem volt.

Én azt mondom, nem sietnék Goff bevetésével, először Fishert kellene | kellett volna | eltakarítani, aztán egy kompetensebb stáb megtaníthatja a profi focira Goffot.
mustaine
A másik fontos kérdés amiről senki sem beszél az az, hogy egy QB attól, hogy 1/1-es, nem lesz megváltó. 20 évente jön egy önműködő Manning, de amúgy ennyi. Egy irányítót fel kell építeni, meg kell neki tanítani a szakmát. Vajon alkalmas lesz-e Fiser és csapata, hogy mentálisan és technikát illetően kiképezzen egy irányítót úgy, hogy azt mondhassák, megérte ez a rengeteg pick? Szerintem sokkal inkább ez a kérdés, mint az, hogy melyik a jobb a kettő prospect közül. Alkalmas helyszín LA, a médiahype, a pick értéke generálta nyomás, Fiser stábja(vagy egy gyenge szezon után az pt követő rezsim) arra, hogy kineveljen egy frencsájz QB-t, sőt, mi több, ilyen árért egy Top5 QB-t?

Szerintem nem.
undisputedly
5 hónapja írtam, még közel sem kaptunk rá választ, de a kérdés most erősebben van jelen, mint akkor gondoltuk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Láttam egy összehasonlítást, ami nagyon érdekes.
Wentz mellett a head coach Doug Pederson 12 évig volt NFL irányító, utána szintén az irányítókkal foglalkozott, majd a Chiefsnél OC-ként tevékenykedett. Az Eagles támadókoordinátora Frank Reich szintén NFL irányító volt 14 évig, aztán QB coach és OC. Az irányítóedző John DeFilippo 16 éve irányítóedző, de van támadókoordinátori tapasztalata is.

Ehhez képest Goff HC-je ugye az a Jeff Fisher, akinek a védelem a szakterülete, az OC Rob Boras tight end edzőből avanzsált támadókoordinátorrá. A QB edző Chris Weinke, aki bár lehúzott 7 szezont a ligában, ezelőtt semmiféle coaching tapasztalata nem volt.

Én azt mondom, nem sietnék Goff bevetésével, először Fishert kellene | kellett volna | eltakarítani, aztán egy kompetensebb stáb megtaníthatja a profi focira Goffot.

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát ezt nem gondoltam volna a núltkori gyalázat után.
Tomcsik
tessék több Rams-Hawks meccset nézni. semmi meglepő ebben.
petey
Nem kínozom magam ilyenekkel 😀 Bőven elég hogy BEARS fan vagyok 😀

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Hát ezt nem gondoltam volna a núltkori gyalázat után.
Tomcsik
tessék több Rams-Hawks meccset nézni. semmi meglepő ebben.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Hát ezt nem gondoltam volna a núltkori gyalázat után.

több mint 7 éve
In Goff We Trust Los Angeles Rams 18
Lassan újra ugyanazokat a véleményeket olvasom Goff témában mindkét tábortól. Inkább már a vasárnapra készülve, pár over/under kérdést dobnék be:

1. A védelem 1,5 sack alatt/felett zár?
2. Gurley 75 yard alatt/felett fut?
3. Keenum 1,5 INT alatt/felett passzol?
4. Csapatszinten 250 yard alatt/felett teszünk meg?
5. A Coliseum nézőszáma 65.000 fő alatt/felett lesz?
In Goff We Trust
1. Felett
2. Alatt
3. Alatt
4. Alatt
5. Felett
dogbite
A megoldókulcs:
1. 2 sack
2. 51 yard
3. 0 INT
4. 283 yard
5. 91.000 fő

Csak a totál yardot nem találtam el 😊
dogbite
Óóó, köszi, hogy dolgoztál helyettem 😀 az ötödik óriási ajándék volt.

Touchdown LA!
http://egpnews.com/wp-content/uploads/2016/01/Welcome-Back-LA-RAMS.jpg
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lassan újra ugyanazokat a véleményeket olvasom Goff témában mindkét tábortól. Inkább már a vasárnapra készülve, pár over/under kérdést dobnék be:

1. A védelem 1,5 sack alatt/felett zár?
2. Gurley 75 yard alatt/felett fut?
3. Keenum 1,5 INT alatt/felett passzol?
4. Csapatszinten 250 yard alatt/felett teszünk meg?
5. A Coliseum nézőszáma 65.000 fő alatt/felett lesz?
In Goff We Trust
Felett
Felett
Alatt
Alatt
Felett

És meglesz a W.
alatriste
A +1 tipp bejött. 😀 A lényeg.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Lassan újra ugyanazokat a véleményeket olvasom Goff témában mindkét tábortól. Inkább már a vasárnapra készülve, pár over/under kérdést dobnék be:

1. A védelem 1,5 sack alatt/felett zár?
2. Gurley 75 yard alatt/felett fut?
3. Keenum 1,5 INT alatt/felett passzol?
4. Csapatszinten 250 yard alatt/felett teszünk meg?
5. A Coliseum nézőszáma 65.000 fő alatt/felett lesz?
In Goff We Trust
1. Felett
2. Alatt
3. Alatt
4. Alatt
5. Felett
dogbite
A megoldókulcs:
1. 2 sack
2. 51 yard
3. 0 INT
4. 283 yard
5. 91.000 fő

Csak a totál yardot nem találtam el 😊

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A D tegnap jó volt. Különösen a front 7, a secondary azért vérzik. Coty Sensabaugh a világát nem tudta, hamar le is cserélték Troy Hill-re, Wilson dobta is felé a labdákat rendesen, nekem innen hiányzik EJ. Gaines.
Az hogy Seattle-t 3 ponton tudtuk tartani, megsüvegelendő (egyszer-kétszer a bírók is segítettek azért..). Viszont az offense oldalon "elért" 3 FG elkeserítő. Vannak életjelek a támadásban, de ez baromi kevés. Gurley futásaira nagyon felkészültek továbbra is, egyedül akkor volt veszélyes, mikor passzolt neki Keenum. Ebből kellene több. Aztán volt végre play action, és be is jött, ez tetszett - bár Keenum időnként borzasztó pontatlan volt. Viszont továbbra sem értem az olyan playhívást, hogy 2. és 19-nél screen passz Austinnak, 2 yardért. Az RZ-ben is 10 yarddal a gólvonal előtt 2. és gól-nál screenpassz Austinnak - a lábához. Életképtelen játékok. Minden DC tudja, hogy Austint valamiért CSAK screen passznál, vagy end-around játékban használjuk. Keenum - Britt tengely működik, de miután szinte csak neki vagy Kendricksnek passzolt, így nem lesz nehéz védekezni ellene.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Joe Curley @vcsjoecurley
Rams now have more wins this season (1) than touchdowns (0).

dogbite
Ez de gec

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Köszi a Seahawks-nak ezt a győzelmet. Pedig titkon reméltem hogy kikapunk. Az offense továbbra is katasztrófa, a D azért már néhol éledezett. Azért kicsit megnyugtató látni hogy nem csak a Rams-nél vannak gondok.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Joe Curley @vcsjoecurley
Rams now have more wins this season (1) than touchdowns (0).

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Lassan újra ugyanazokat a véleményeket olvasom Goff témában mindkét tábortól. Inkább már a vasárnapra készülve, pár over/under kérdést dobnék be:

1. A védelem 1,5 sack alatt/felett zár?
2. Gurley 75 yard alatt/felett fut?
3. Keenum 1,5 INT alatt/felett passzol?
4. Csapatszinten 250 yard alatt/felett teszünk meg?
5. A Coliseum nézőszáma 65.000 fő alatt/felett lesz?
In Goff We Trust
1, felett
2, felett
3, alatt
4, felett
5, felett 😊

'I BELIEVE'