Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊
dogbite
Tényleg, ő hova tűnt?
tenorx
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/los-angeles-rams/1454791

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊
dogbite
Tényleg, ő hova tűnt?
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Szerintem Kroenke nem akarta, hogy bajusz bebuktassa az LA projektét. Már a múltkor sem volt telt ház, igaz akkor esett, de most jó időben sem, s ha még költözik Los Angelesbe másik gárda is, akkor lehet, hogy a Rams a süllyesztőben végzi.
Al
Annyira Kroenke...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szerintem Kroenke nem akarta, hogy bajusz bebuktassa az LA projektét. Már a múltkor sem volt telt ház, igaz akkor esett, de most jó időben sem, s ha még költözik Los Angelesbe másik gárda is, akkor lehet, hogy a Rams a süllyesztőben végzi.
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Most néztem volna a meccset, de csak 10 mp-ig bírtam. Úgy gondoltam inkább elolvasom, és mit látok? Végre kib@szták Fishert. Nem gondoltam volna, hogy az ajándékot már 12-én megkapom. Legszebb karácsonyi ajándék!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Azt is beszelik fontos volt a hatterben a bolts koltozesi szandeka kicsit eros lenne a konkurencia ha bajusz fele sikerek maradtak volna...
Es itt a penz az isten.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Igazából a Gruden-féle O mind a mai napig használható rendszer NFL-szinten szvsz.
A kérdés inkább az szvsz, hogy kit találna maga mellé DC-nek, mert a Tampa-2 már nem módi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Ráadásul mi lesz vele ha kibasszák? Megy vissza szakérteni csilliárdért.
Nekem is régi mániám, hogy valahova kerüljön vissza, engem érdekelne mi lenne belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.
Amadeus91
Ja, sajnalom is, igy csak 15 csapat fogadna el HC-nak. Mit nem adnek erte, ha en a Coltsnal lathatnam.
Stez
Én ebben nem hiszek. Túl sok idő ahhoz, hogy újra felvegye az NFL ritmusát, a stresszt etc... mert jelenleg csak következmények nélkül kell szagértenie, ha nem csinál hülyeséget soha nem rúgják ki. Az NFL-ben meg elég 1-2 rossz idény és lapát. (Normális helyeken)
Amadeus91
En meg az elso mondatodban nem hiszek. Egy 70 eves faszi lehet, hogy „elfarad”, de Gruden szakertokent is maradt az NFL legkorebe, raadasul neki olyan mogottes tudasa van, ami nagyon fontos. A stilusat, harapossagat meg nem veszitette el, az a kozvetitesekben is jol latszik. Ugyanugy tudna kezelni a jatekosokat.

Nem latom, hogy o a szunet alatt megfeneklett volna.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.
Amadeus91
Ja, sajnalom is, igy csak 15 csapat fogadna el HC-nak. Mit nem adnek erte, ha en a Coltsnal lathatnam.
Stez
Én ebben nem hiszek. Túl sok idő ahhoz, hogy újra felvegye az NFL ritmusát, a stresszt etc... mert jelenleg csak következmények nélkül kell szagértenie, ha nem csinál hülyeséget soha nem rúgják ki. Az NFL-ben meg elég 1-2 rossz idény és lapát. (Normális helyeken)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
3 or 4; 9/24/17 or 10/1/17; Baltimore Ravens vs. Jacksonville Jaguars; Wembley Stadium

3 or 4; 9/24/17 or 10/1/17; New Orleans Saints vs. Miami Dolphins; Wembley Stadium

7 or 8; 10/22/17 or 10/29/17; Minnesota Vikings vs. Cleveland Browns; Twickenham Stadium

7 or 8; 10/22/17 or 10/29/17; Arizona Cardinals vs. Los Angeles Rams; Twickenham Stadium

Meg is nézhetitek mi lesz jövőre...és nem kell messze utazni
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Úgy látszik Kronkee elcsúszott a fürdőkádban és jól beverte a fejét... Úgy látszik a helyére rázódott valami 😊 Mégiscsak van esély ennek a frenhisenak 😊

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.
Amadeus91
Ja, sajnalom is, igy csak 15 csapat fogadna el HC-nak. Mit nem adnek erte, ha en a Coltsnal lathatnam.

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Biztos hogy vonzóbb lehetőség így a csapat mint St. Louisban lett volna. Az, hogy ezt a lépést így meghúzta Stan, nekem azt bizonyítja hogy tényleg fontos neki ez az L.A. Rams projekt. Így aztán reménykedem hogy végre-valahára elindulhat a csapat felfelé.
BTW. Eszembe jutott hogy bárcsak DiamondsHead44 megérhette volna ezt a pillanatot... 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
süti
Gruden? 10 éve nem dolgozik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amikor pont a Seattle elleni meccs előtt rúgnak ki.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Azèrt csak van isten😎

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/nfloutsiders/status/808484988924608513
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát srácok sosem gondoltam hogy ezt meglépi a vezetőség. Nem tudom hogy örüljek ennek vagy nem, de ennyi szenvedés után azt hiszem valóban megérdemelne ez a csapat agy jó HC-t. Eg kalappal a továbbiakra. Szerintem sikeres lesz a csapat ezek után.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.
empty taxi
És Carroll szerintem jelenleg többet ér, mint az akkori Belichick
Chargers LT
És a Goff-csere miatt a Rams nem dúskál pickekben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.
empty taxi
És Carroll szerintem jelenleg többet ér, mint az akkori Belichick

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...