Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Az előbb eszembe jutott DiamondsHead44 és egyből el is szomorodtam. Milyen kár hogy ő már nem élhetett meg olyan meccseket mint a tegnapi Cowboys elleni. 😕

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Alapvetően Goff miatt követem a Ramst, ő tegnap nem annyira játszott jól. Igaz, hogy a nyomást most jobban érezte mint eddig, de a hosszú labdák pontatlanok voltak, sokszor a slanteket is az elkapó mögé dobta, stb. Viszont amit McVay és főleg Phillips művelt halftime adjustment néven, az valami zseniális. A második félidőben felmosták a padlót Garrettékkel, teljesen szétesett a Cowboys offense. Prescott több passzát elejtették a Rams védők. Kár érte, ezeket az interceptionöket el kell kapni. Örülök, hogy Gurley a rookie formáját mutatja. +1 a front officenak, amiért a liga egyik legszarabb támadófalából és elkapósorából erre a szezonra top10 egységet hoztak össze.

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
És ha már McVay. Szerintem a Rams legutóbbi 10+ évének legjobb húzása volt, hogy őt választották HC-nek. Mondom ezt úgy, hogy igazából fogalmunk sincs hova fog ez a történet kiforrni. De az a kulturális váltás ami ennél a csapatnál végbement ebben a néhány hónapban, az sokkszerű. Ennyire kristálytiszta példa arra, hogy valójában mit jelent a hozzáértő, tudatos edzői és vezetői munka, én nem tudom mikor láttam utoljára. Ebben a kontrasztban látszik igazán, hogy mennyire kilátástalan volt is a Fisherball. Akit egyébként tényleg szerettek a játékosai, de az általa épített kultúra inkább szólt valamiféle haveri összetartozásról, mintsem vérremenő versenyről és mindenen átgázoló győzni akarásról.
Én magam is féltem tőle, hogy McVay-re nagy lesz rá a kabát, de amit és ahogy tett és tesz, tökéletesen rácáfol erre. Ahogy ezt az edzői stábot és utána a csapatot összerakta az parádés. Hozzáértő embereket hozott maga mellé, akiket hagy dolgozni (pl. amit Kromer csinált az OL-al az megsüvegelendő) és akiktől - állítólag - nem szégyell tanulni. Nem rágódtak rajta ("csakazértis") és pillanatok alatt kiszórták azokat akik nem feleltek meg az elvárásoknak (pl. Greg Robinson) és mertek továbblépni. Folyamatosan a maximumot követeli, a sz@rt is kihajtja a játékosokból és emellett nem finomkodik. Ahogy a Goff kérdést kezelte az offseasonben az jó példa erre. A legelején tisztázta vele, hogyha az a dolga, hogy franchise QB aspiránsként elsajátítsa az ehhez szükséges skilleket, nincs pátyolgatás. Mondjuk nem is dicsérte nyilvánosan egyszer sem Goff-ot, végig nagyon kimért volt ezzel kapcsolatban. (És az is megérne egy misét, hogy lett a bő egy hónappal ezelőtt a kinti sajtó által még bust-nak kikiáltott Goff-ból a most látható játékos.) Hosszú-hosszú idő után, most érzem először, hogy végre helyére kerülnek a kirakós darabkái. Ha minden jól megy, még csak az elején vagyunk egy nagyon hosszú útnak, de végre újra jó Rams meccset nézni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
- Hivatalos: Gurley az első számú elkapónk. Csak akkor nem tudom mire tartjuk Austin-t (futásra?). A lényeg, hogy élvezet nézni a játékát, akár fut, akár elkap éppen. A tavalyi éve után ez több mint szenzációs!

Pizsama
Tavon Austin finoman szólva: nem a legélesebb kés a fiókban. Szerintem a Wonderlic tesztje anno "mínuszban" lehetett. Tegnap is miatta kellett egyszer időt kérni, mert nem tudta a play-t, rosszul állt fel. McVay meg is kérdezte tőle, hogy mit nem ért? Hihetetlenül lassan tanul és még az egész TC-t is kihagyta a sérülése miatt. Sztem ezért nem futtatnak vele route-ot, mert fogalma sincs hova kellene mennie. Amit viszont tud, azt kihasználja McVay: robbanékony, szélvészgyors, de egyelőre csak a backfieldről használható. Amikor azonban a pályán van. akkor pont emiatt nem lehet figyelmen kívül hagyni és ez segíti a futójátékot. Tegnap is jól látszott párszor, hogy a LB-k Austinra mozdultak először, és ez segített Gurley-nek néhány nagy futásban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Érdekes meccs volt.
Az első félidő felemásra sikerült. A védelem valahogy nem tudta felvenni a tempót a Dallas offense-szel, több nagy játékot is engedtek. A támadósor ellenben viszonylag meggyőzően menetelt végig a pályán, ám az ellenfél térfelén valahogy mindig elfogyott a tudomány, így többször is csak FG-lal zártuk a drive-ot.
Aztán a félidőben történt valami (adjustment?), és a védelem valahogy magára talált (vagy a Dallas kalkulált el valamit). Már nem futott úgy át rajtunk Zeke, és Dak is hibázgatni kezdett. Ellenben az O továbbra is inkább csak FG-okat ért el (mondjuk a Gurley TD szenzációs volt!).
Nem hittem volna, hogy lehet feleannyi TD-vel (2 vs. 4) meccset nyerni, de hát hét FG az hét FG (Legatron előtt is le a kalappal, 23 pont a 35-ből az ő érdeme!).

Ami jó:
- Goff egyre magabiztosabb, általában jól megtalálja a szabad embert, kicsivel pontosabb passzok kellenének, plusz pont, hogy nem dobott INT-et.
- Hivatalos: Gurley az első számú elkapónk. Csak akkor nem tudom mire tartjuk Austin-t (futásra?). A lényeg, hogy élvezet nézni Gurley játékát, akár fut, akár elkap éppen. A tavalyi éve után ez több mint szenzációs!
- Special Team tuti nagy fejmosást kapott múlt héten, így most összekapták magukat! Cooper is futott végre egy jó kick-returnt!

Ami nem jó:
- Ogletree. Lassú. Rosszul reagál. Rengeteg a mistackle-je (Zeke TD pl.) - kb. mint Lau az utolsó évében. Nálam így egy need-é lép elő az MLB pozíció is a jövő évi draftra...
- Cornerback-ek. Amennyire remekeltek a Colts ellen, most ugyanannyira tűntek elveszetnek (főleg az első félidőben), Bryant és Elliot is többször szabadon maradt, Hanna késői TD-jére meg nincsenek is szavak.
- Védelem összeségében: túlságosan nagy nyomást akarunk helyezni a QB-re, de közben elfelejtjük jól levédekezni a közepes távolságokat, így tök simán tudnak 5-10 vagy akár 15 yardokat haladni ellenünk. Phillips kicsit jobban figyelhetne erre!

Összeségében így is elégedett vagyok. Jó nézni a Rams játékát. Van mire építkezni. Ha kijavítjuk a hibákat, és fegyelmezetten játszunk, akkor simán meglehet a Playoff!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Mi a tököm lesz itt,Superbowl?😎😂

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
McVay's Goffense is fucking real!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Úgy néz ki október 22-n nem fogom tudni a TV-ben nézni a Rams-Cardinals meccset! 😀 😛
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Sziasztok! Szívesen elcserélném original Waitkins mezemet valamilyen más nfl relikviára.
Buffalo Bill
Nick Foles Rams mez cserébe?
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Sziasztok! Szívesen elcserélném original Waitkins mezemet valamilyen más nfl relikviára.
Buffalo Bill
Bills Jerseyt a Rams oldalon?🙄
Nehèz lesz😎

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Szívesen elcserélném original Waitkins mezemet valamilyen más nfl relikviára.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remek meccs volt tegnap, le a kalappal McVay előtt. Bár a végjátékot még tanulni kell. De a hívásai szinte végig hibátlanok voltak.
Chargers LT
Shanahannek is, februárban.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Remek meccs volt tegnap, le a kalappal McVay előtt. Bár a végjátékot még tanulni kell. De a hívásai szinte végig hibátlanok voltak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
azért nem egy világverő védelem ellen tettetek fel ennyit, de tény ha van Goffnak ideje akkor komfortosan mozog.
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Szerintem a védelmetek abszolút nem a kutyautő kategória. A Panthers és a Hawks ellen összesen 35 pontot engedtetek.
dogbite
82 snapet volt fent a védelmünk a Hawks ellen és 3 nap pihi. tudom ti is ennyit pihentetek, de azért ez brutál mennyiség.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Jó nézni ezt az offense-t, előrelépést vártam tőlük év elején, de koránt sem ekkorát (aktívan követem egyébként a csapatot, mert ez a csapat az egyik kis kedvencem Gurley rookie szezonja óta, plusz ehhez jött a költözés, Goff megsajnálása a gyors leírása miatt és az, hogy meghúzták egy 31 éves ember kinevezését). A Goff, Gurley, Watkins trió nagyon pofásan néz ki, McVay pedig óriási koponyának tűnik, szóval nagyon jól néz ki a jövő. Már csak a védelmet kellene összekapni, ha az sikerül Wade Phillips-nek akkor akár már idén meg lehet tréfálni a Seahawks-t...

Ja amúgy ezek a McVay-Shanahan párharcok jók lesznek, mind kettő elég kreatív play hívás terén.

Lényeg, hogy tetszik ez a csapat, és bár jövő héten nem fogok nekik szurkolni (sőt..), de a többi ellenfél ellen hajrá ti. 😀

41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Először nem fújták be a Delay of game-t az onside kicknél majd fújtak egy kamu OPI-t nálatok. Szóval, amit odaadtak 49ers-nek azt pár play-jel később visszavették, így senkinek nem lehet egy szava sem.
Jughead
hát nem fogják az SB-t vezetni az tuti. csak még mindig nem értem miért volt OPI ha már elngedték a DoG-t. na mindegy, nem erre fogom a vereséget volt más is részünkről.

legalább remélem visszatér a régi rivalry.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Jó nézni ezt az offense-t, előrelépést vártam tőlük év elején, de koránt sem ekkorát (aktívan követem egyébként a csapatot, mert ez a csapat az egyik kis kedvencem Gurley rookie szezonja óta, plusz ehhez jött a költözés, Goff megsajnálása a gyors leírása miatt és az, hogy meghúzták egy 31 éves ember kinevezését). A Goff, Gurley, Watkins trió nagyon pofásan néz ki, McVay pedig óriási koponyának tűnik, szóval nagyon jól néz ki a jövő. Már csak a védelmet kellene összekapni, ha az sikerül Wade Phillips-nek akkor akár már idén meg lehet tréfálni a Seahawks-t...

Ja amúgy ezek a McVay-Shanahan párharcok jók lesznek, mind kettő elég kreatív play hívás terén.

Lényeg, hogy tetszik ez a csapat, és bár jövő héten nem fogok nekik szurkolni (sőt..), de a többi ellenfél ellen hajrá ti. 😀

41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Először nem fújták be a Delay of game-t az onside kicknél majd fújtak egy kamu OPI-t nálatok. Szóval, amit odaadtak 49ers-nek azt pár play-jel később visszavették, így senkinek nem lehet egy szava sem.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
azért nem egy világverő védelem ellen tettetek fel ennyit, de tény ha van Goffnak ideje akkor komfortosan mozog.
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕
petey
Szerintem a védelmetek abszolút nem a kutyautő kategória. A Panthers és a Hawks ellen összesen 35 pontot engedtetek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Na akkor most olvassunk vissza egy kicsit, és lessük meg a topic 20-21. oldalait! 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.
dogbite
azért nem egy világverő védelem ellen tettetek fel ennyit, de tény ha van Goffnak ideje akkor komfortosan mozog.
sajnos a bírók miatt keserűbb a szájízünk a vége miatt 😕

több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Az hogy az Offense ilyen jól fejlödik ,tényleg jó nézni.
A Defensenél meg várható volt hogy nem lesz olyan könnyü az átállás a 3-4es sémára.
Azt is el tudom képzelni hogy jövöre jó néhány játékostól meg fogunk válni a defensböl,bár én bízom benne hogy a srácok összeszedik magukat és hozzá szoknak az új defenshez.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
“Not a good night for Jeff Fisher.”

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
41 offense pont. A Ramstől. WTF???
Csak nem jó lesz újra nézni a meccseket? Grat a 49ers-nek is: nagyot küzdöttek, jó meccs volt!
A D viszont továbbra is nagyon lapos és ehhez most az ST is társult. Hosszú hét jön, lesz idő elemezni és rendezni a dolgokat. A lényeg a W.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Whitworth azért nagy igazolás volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a végén majd kiderül, h Goff jobb választás volt, mint Wentz 😛
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Faszán nézett ki az O, Goff, Gurley, Watkins és Woods komoly építőkockák lehetnek a jövőre nézve. Jó kis csapat lehet ez, egy elit LB kéne a D-be, meg a ST faszkodásokat elkerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.