Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
De amit èn legjobban nem èrtek hogy Ogletreevel minek kellet 4 èvet 42 misièrt hosszabitani🙄
Egyik Misstackel a másik után,futás ellen használhatatlan,ha futás ellen blitzel akkor is csak beteszi az egyik válát nem is látja hogy merre megy a play.Ez a 3-4 ott közèpen sztm nem neki való.
Ès egyèbkènt ő is az egyik leggyengèbb a posztján.
Ranking 80/86😣
 www.profootballfocus.com/news/pro-rams-ogletree-agree-on-4-year-extension
Ramsfan
Év eleje óta mondom, hogy Ogletree az egyik legnagyobb baja a védelemnek. Persze statok alapján úgy tűnhet “tackle-gyár”, csak nem mindegy hogyan. Blitznél ugyan néha villan, de futás és elkapás ellen borzasztó. És minden meccsen volt egy nagyobb mistackle-je!
Pizsama
Csak az a baj hogy a mi "tackle-gyárunk"csak a 30.a tackel gyártásban😃😄😅
https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/dyrrl1knhcxqjwuvhcwm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Nem is azt akarom mindani hogy Ogletree egy rossz játèkos,csak szerintem 4-3 Olb jobben megy neki.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
De amit èn legjobban nem èrtek hogy Ogletreevel minek kellet 4 èvet 42 misièrt hosszabitani🙄
Egyik Misstackel a másik után,futás ellen használhatatlan,ha futás ellen blitzel akkor is csak beteszi az egyik válát nem is látja hogy merre megy a play.Ez a 3-4 ott közèpen sztm nem neki való.
Ès egyèbkènt ő is az egyik leggyengèbb a posztján.
Ranking 80/86😣
 www.profootballfocus.com/news/pro-rams-ogletree-agree-on-4-year-extension
Ramsfan
Év eleje óta mondom, hogy Ogletree az egyik legnagyobb baja a védelemnek. Persze statok alapján úgy tűnhet “tackle-gyár”, csak nem mindegy hogyan. Blitznél ugyan néha villan, de futás és elkapás ellen borzasztó. És minden meccsen volt egy nagyobb mistackle-je!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát nagyon sajnálom , drukkoltam nagyon a Ramsnek, de az a 2 hiba Coopertől sajnos eldöntötte a meccset. Egyet értek az előttem elhangzottakkal, ez csak a kezdet.

több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Az idei èvnek nagyon örülhetünk mert nagyot lèptünk előre.
Főleg az Offense.
A Falcons ellen sajnos az Offense nem ugy müködött ahogy kellett volna,ezáltal a Defense túl sokat volt a pályán.
P.Cooper meg szegèny egy ilyen jó èvvel a háta mögött pont most betlizik kètszer is.
Persze egy ilyen fiatal ès tapasztalatlan csapatnál ez benne van hogy megremegnek a lábak.
Az Offsesonban mindenkèppen a Defenset kell megerősiteni legfőkèpp futás ellen.
Connor Barwinnak lejár a szerződèse ès èn nem is hosszabitanèk vele.
Robert Quinnt is nagyon megkèrdőjelezem.Az egyik leggyengèbb a posztján.
De amit èn legjobban nem èrtek hogy Ogletreevel minek kellet 4 èvet 42 misièrt hosszabitani🙄
Egyik Misstackel a másik után,futás ellen használhatatlan,ha futás ellen blitzel akkor is csak beteszi az egyik válát nem is látja hogy merre megy a play.Ez a 3-4 ott közèpen sztm nem neki való.
Ès egyèbkènt ő is az egyik leggyengèbb a posztján.
Ranking 80/86😣
 www.profootballfocus.com/news/pro-rams-ogletree-agree-on-4-year-extension

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Most néztem meg gyorsan ismétlésről a meccset.
A defense az elején nagyon szépen tartotta magát, de a Falcons offense 40 percet volt a pályán, nem csoda, hogy a végére elfáradt az egység. Sajnos a ST-től (Cooper) jött néhány olyan hiba, amihez nem vagyunk hozzászokva, ebből csinált a Falcons 10 pontot, kb ezzel el is dőlt a meccs. Szerintem az offense viszonylag jól nyomta, Goff néhányszor rossz döntést hozott és a screenek is eltűntek valamiért, pedig Gurley nagyon jó benne.
Majd jövőre!

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem volt egy sikeres kör a tegnapi a számomra. Mindkét kedvelt csapatom kiesett. Sajnálom, ezt a Ramst egészen a végsőkig elnézegettem volna. PO rutintalanság kijött.
Most a fő feladat ezen szint fenntartása. Ne egy egy éves csoda legyen a csapat. Jövőre erősebb lesz a sorsolás. A védelmet kéne kicsit foltozni, a támadóknál óriási hiányosság talán nincs.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
...A csapat magja megvan, lehet tovább építkezni az offseason-ben. Én köszönöm nekik ezt az évet, szép volt!
GO Rams!
dogbite
Igazából azt látom, hogy nincsenek nagyok elkeseredve a külföldi Rams drukkerek sem.
Érzik, hogy szebb jövő előtt áll még ez a csapat, és az idei év csak a kezdet volt.
Hisz 13 évnyi szenvedés és a tavalyi 4-12 után már egy pozitív szezon is előrelépés lett volna. Ehhez képest csoportgyőzelem és PO részvétel.
Persze, evés közben jön meg az étvágy, de ne legyünk már telhetetlenek.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Szerintetek a Panthers nehezebb ellenfél lett volna nekünk?
szata
Így utólag? Nem lett volna nehezebb. Talán meg könnyebb is lett volna...
Sajnos ma kifogott rajtunk a Falcons. Nem működött szinte semmi, se az O, se a D oldalon. Jobbak voltak. Ez van.
Szép volt, jó volt amit idén eddig elért a csapat, de a PO kabát még nagy volt ránk.
De nincs veszve semmi. Offseason-ban továbbépítkezünk és jövőre visszajövünk. Erősebben, tapasztaltabban!
Persze szép lett volna egy 4-12-és szezon után rögtön SB-it menetelni (pláne megnyerni azt). De azt mondom, legyünk inkább most 10 évig stabil PO-contender csapat, mintsem egy 1éves “csoda”, 9 keserű évvel utána.
Pizsama
Minden századdal egyetértek. Féltem ettől a meccstől, így utólag jogosan. Kiderült, hogy az Atlanta nagyon felkészült belőlünk, pontosabban McVay-ből és egyszerűen jobbak voltak. Nyilván nem segített a két labdavesztés és különösen Brockers kiesése sem. Onnantól tudtak futni és kontrollalták az órát is. Az O sem működött, lapos volt az egész, ez van. Vajon szerepe van benne hogy egy hetet kihagytak a kezdők? Ki tudja... en mondjuk jó döntésnek tartottam akkor.
Ez csapat fiatal és bizonyos értelemben nagyon tapasztalatlan. Az első közös éve az edzőknek és játékosoknak, de olyan év volt, amit szerintem nem felejtünk el. Végre újra felkerültünk a foci térképére! McVay és a csapat biztos, hogy rengeteget fog tanulni és fejlődni ennek az évnek a tapasztalataiból és jövőre visszavágunk. A csapat magja megvan, lehet tovább építkezni az offseason-ben. Én köszönöm nekik ezt az évet, szép volt!
GO Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Büszke vagyok a csapatra! Persze evés közben jön meg az étvágy, ha a csapat a tudásának 80 %-át hozzá, ez a Falcons verhető lett volna, a special team a legjobb a ligában, de most ott volt sajnos 2 rövidzárlat!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintetek a Panthers nehezebb ellenfél lett volna nekünk?
szata
Így utólag? Nem lett volna nehezebb. Talán meg könnyebb is lett volna...
Sajnos ma kifogott rajtunk a Falcons. Nem működött szinte semmi, se az O, se a D oldalon. Jobbak voltak. Ez van.
Szép volt, jó volt amit idén eddig elért a csapat, de a PO kabát még nagy volt ránk.
De nincs veszve semmi. Offseason-ban továbbépítkezünk és jövőre visszajövünk. Erősebben, tapasztaltabban!
Persze szép lett volna egy 4-12-és szezon után rögtön SB-it menetelni (pláne megnyerni azt). De azt mondom, legyünk inkább most 10 évig stabil PO-contender csapat, mintsem egy 1éves “csoda”, 9 keserű évvel utána.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ajj basszátok meg, annyira fáradt vagyok, de muszáj megnézni a Rams-t PO-ban 😀 (ha már Bradfordnál meg Launál felugrottam a bandwagonra 😀)
több mint 6 éve
szata Los Angeles Rams 137
Szerintetek a Panthers nehezebb ellenfél lett volna nekünk?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megvan ebben a játékosállományban amivel végig lehet menetelni az egész POban. A védelembe is sok a jó játékos. Kicsit furcsa is, hogy két nagy védelmi guru váltotta az egység élén egymást és, bár év elején mindenki ódákat zengett attól, hogy Phillips jön ide a gárda egyértelműen visszaesett a Williams (Bajusz) kettőshöz képest.
A támadóktól én is kevésbé félek mintsem a védelemtől. A kulcsemberek közül igazán csak Donald hozza azt amit év elején is várni lehetett tőle.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Freeman elvileg játszani fog szombaton ellenünk. Nem örülök. Jó lett volna, ha eggyel kevesebb fegyver van a Falcons kezében.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nagyon hamar itt a szombat.

Ki hogy látja, mennyire felkészült a csapat egy PO meccsre?

Pizsama
Szerintem a felkészüléssel nem lesz gond, viszont más kérdés, hogy mi valósul meg a tervekből. Én is inkább a D-nktől félek, valóban ebben az évben futás ellen jó néhányszor megéngtünk, és nem vagyok nyugodt a secondary-t illetően sem (még nem látom ki lesz pl. TruJo párja - talán Hill). A DL játék kulcs lesz, hogy ne dobáljon szét minket Ryan. Nagyon fiatal és tapasztalatlan ez a Rams, de lehet most pont a "nincs mit vesztenünk" hozzáállás lesz a nyerő. Azt hiszem az Atlanta nagyon bizonyítani akar (revansot venni a tavalyi SB döntőért), lehet ez görcsössé teszi majd őket. Persze mindez csak találgatás. Én mindenesetre ezt a nagy hazai pálya előnyt egyelőre nem látom, tekintve, hogy az eddigi otthoni meccseinken olykor több volt az ellenfél drukker (Eagles, Niners), mint LA fan. De hátha a playoffra már Los Angeles népe is kiváncsi lesz. 😊
Más.
Egy nagyon-nagyon hosszú cikk az nfl.com-on, de azt hiszem érdemes elolvasni:
 www.nfl.com/labs/sidelines/sean-mcvay/sean-mcvay.html

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.
peach
Pssszt hát ha nem tudják 😂 de ami igaz az igaz a Rams O jelenleg erősebb 😕
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)
Midnight
Lehet, de hogy a falcons O a kanyarban sincs a rams O-hoz képest az biztos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
Marko16
Nézd meg hogy statisztika alapján a védelmünk erősebb 😁😁
Több passzolt yardot engedtek, több futást engedtek és több pontot (bár gondolom ebben benne van az utolsó meccs is 😂)

Szerkesztette: Midnight
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
Pizsama
Hát, ha jól tudom a kezdő RG IR-re került. Szóval akkor büntessen is Donald!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊
peach
Freeman-től fosok is, mert futás ellen idén néha elég gyengén szerepeltünk (igen, rád haragszom kedves Ogletree!). Kérdés középen mennyire erős a falatok, mert Donald büntetni fog! 😛
több mint 6 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
Midnight
Erősebb a védelmetek? Év vicce 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Jó meccs lesz. Véleményem szerint nagy védelmi csata lesz. Az O nagyjából egyforma a két csapatnál, de a védelmünk kicsit erősebb. Igaz ez a PO itt bármi meg történhet 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.
FBKrisz
Sztem tekinteteteket tevin coleman felé fordítsátok ha freeman nem lesz. Ha lesz akkor felé (is)... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Sztem McVay nagyon felkeszul a Falconsbol, JJ-t es Ryant kell limitalni nagyon. (Donaldtol es Trujotol nagyon kell egy elit meccs).En meg nem merek nagyot almodni 😀 nekem boven eleg egyenlore a PO reszvetel.
Legatron hianyozni fog a pontgyarbol.

'I BELIEVE'