Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Iktriad elaludt. McVay az Év edzője 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gurley lett az év támadója
 twitter.com/NFL/status/959937141253070849
Aaron Donald meg az év védője
 twitter.com/NFL/status/959930514433085440
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Another fast-rising ex-#Patriots LB.

dogbite
Bazzeg, a srác konkrétan egy meccset se játszott a Patsnél, rögtön IR-re került, majd waivelték.. Jó azért az amerikai média is.
tenorx
A kákán is keresed a csomót. Látta játékosként BB-t klottgatyában a zöld mezőn sípot lengetni. S volt PS tag is!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Another fast-rising ex-#Patriots LB.

dogbite
Bazzeg, a srác konkrétan egy meccset se játszott a Patsnél, rögtön IR-re került, majd waivelték.. Jó azért az amerikai média is.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Matt LaFleur isn’t the only coach the #Titans are taking from the #Rams. Mike Vrabel is hiring Tyrone McKenzie as inside linebackers coach, source said. Another fast-rising ex-#Patriots LB.

A Titans viszi az ST assistant coach-ot is...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Elég hamar szétkapták McVay offensive stábját...mindkettő lateral move, bár LaFleur előrelép, mert playcaller lesz...

McVay a koponya, de azért ez nem kis kihívás...
Rolni
Sok szerencsét neki, de van benne rizikó. Egy éve OC, még soha nem volt playcaller... és most kb. az egész offense az ő felelőssége lesz.
McVay második éve fogja megmutatni, hogy mit is ér igazán. Goff-al együtt.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Elég hamar szétkapták McVay offensive stábját...mindkettő lateral move, bár LaFleur előrelép, mert playcaller lesz...

McVay a koponya, de azért ez nem kis kihívás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Jedd Fisch, UCLA’s offensive coordinator and QB coach in 2017, has been hired as senior offensive assistant by Rams.

Elsőre majdnem Jeff Fishernek olvastam...

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Mekkora sztárság lenne ha az ex-Rams Chris Long idén is nyerne egy gyűrűt! 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Foles - Keenum meccs az NFC-ért. Ezt is Fishernek köszönhetjük. 🙂

 media0.giphy.com/media/3otPoy8hstqg4YqXUk/giphy.gif


dogbite
az NFL Pinyője

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Goff megy a Pro Bowlra

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
LaFleur interjúzik a Titans-nél HC állásra. Kicsit érdekes - nem elvitatva a képességeit - de csak egy éve OC és a még nem hívott egyetlen játékot sem.
dogbite
Az azért durva lesz/lehet,hogy egy év alatt ennyire elszipkázzák a szakembereket O# részről. Ebből is látszik McVay milyen erős stábot rakott össze maga mellé és ők jöttek is hozzá annak ellenére,hogy ennyire fiatal és nem is bizonyított HC volt kinevezésekor.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
LaFleur interjúzik a Titans-nél HC állásra. Kicsit érdekes - nem elvitatva a képességeit - de csak egy éve OC és a még nem hívott egyetlen játékot sem.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Foles - Keenum meccs az NFC-ért. Ezt is Fishernek köszönhetjük. 🙂



Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Austint tradelni kéne, de a teljesítménye és a fizetése nagyon nem áll arányban egymással, nem hiszem, hogy össze fog jönni. De a kirakásával is lehet 3 milliót spórolni.

Austint tradelni nem lehet.
Hacsak nem mi adunk egy 2.köröst mèg hozzá.
Az igaz hogy jövöre csak 3 miót sporolnánk,de az egèsz szerződèsèn 27-et.
Igazábol semmire nem tudjuk használni.Azt a pár reverse,fake-reverse playt P.Cooperel is meg tudjuk csinálni.Azok a közèpső futások meg semmit se èrtek.WRnek meg használhatatlan.
Abba se vagyok biztos hogy Barronnal hosszabitunk.Nehezen tudom elkèpzelni hogy a kèt ILB-re kiadnánk több mint 20 Miót.Amador
Ramsfan
Szerintem Austin menni fog, és én Barront, Quinnt is elküldeném.
Az offense-ben OL-t mélyíteni kell, muszáj lesz valakit nézni Withworth mellé, és a C poszt is kérdéses ha a jövőt nézzük. Jövőre sztem a TE-ek hangsúlyosabbak lesznek, Gurley-nek kizárt hogy hasonló éve legyen, nem is lehet ennyire csak rá építeni. A WR csapat nagyjából megvan, kérdés mi lesz Watkinssal (tag-et rebesgetnek), engem egyébként annyira nem nyűgözött le idén, de lehet egy jó offseason Goffal majd összerakja a kémiát köztük.
A D-ben több a lyuk: MLB, OLB, CB. Remélem Joyner marad, talán TruJo is. Mondjuk a secondary összességében jobb volt idén mint vártam előzetesen. Joyner-Johnson igazán ütős safetyk, Troy Hill, Robey-Coleman jól játszottak CB-ként, van mire építeni. Viszont az LB-k.... hát itt lesz mire nézni. És nyilván a nagy kérdés: Donald szerződése.
dogbite
A Defenseben azért kellen egy nagy darab vaddisznó NT is a futás ellen.
Az meg hogy hol lesznek a lyukak az persze attol is függ hogy kiket tudunk megtartani.
Ha Barront,Austint és Quinnt kitennénk,megsporolnánk 21 misit.
Joyner,Trujo, Watkins és persze Donnald hosszútávú szerzödése szerintem is fontosabb lenne.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Austint tradelni kéne, de a teljesítménye és a fizetése nagyon nem áll arányban egymással, nem hiszem, hogy össze fog jönni. De a kirakásával is lehet 3 milliót spórolni.

Austint tradelni nem lehet.
Hacsak nem mi adunk egy 2.köröst mèg hozzá.
Az igaz hogy jövöre csak 3 miót sporolnánk,de az egèsz szerződèsèn 27-et.
Igazábol semmire nem tudjuk használni.Azt a pár reverse,fake-reverse playt P.Cooperel is meg tudjuk csinálni.Azok a közèpső futások meg semmit se èrtek.WRnek meg használhatatlan.
Abba se vagyok biztos hogy Barronnal hosszabitunk.Nehezen tudom elkèpzelni hogy a kèt ILB-re kiadnánk több mint 20 Miót.Amador
Ramsfan
Szerintem Austin menni fog, és én Barront, Quinnt is elküldeném.
Az offense-ben OL-t mélyíteni kell, muszáj lesz valakit nézni Withworth mellé, és a C poszt is kérdéses ha a jövőt nézzük. Jövőre sztem a TE-ek hangsúlyosabbak lesznek, Gurley-nek kizárt hogy hasonló éve legyen, nem is lehet ennyire csak rá építeni. A WR csapat nagyjából megvan, kérdés mi lesz Watkinssal (tag-et rebesgetnek), engem egyébként annyira nem nyűgözött le idén, de lehet egy jó offseason Goffal majd összerakja a kémiát köztük.
A D-ben több a lyuk: MLB, OLB, CB. Remélem Joyner marad, talán TruJo is. Mondjuk a secondary összességében jobb volt idén mint vártam előzetesen. Joyner-Johnson igazán ütős safetyk, Troy Hill, Robey-Coleman jól játszottak CB-ként, van mire építeni. Viszont az LB-k.... hát itt lesz mire nézni. És nyilván a nagy kérdés: Donald szerződése.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Austint tradelni kéne, de a teljesítménye és a fizetése nagyon nem áll arányban egymással, nem hiszem, hogy össze fog jönni. De a kirakásával is lehet 3 milliót spórolni.

Austint tradelni nem lehet.
Hacsak nem mi adunk egy 2.köröst mèg hozzá.
Az igaz hogy jövöre csak 3 miót sporolnánk,de az egèsz szerződèsèn 27-et.
Igazábol semmire nem tudjuk használni.Azt a pár reverse,fake-reverse playt P.Cooperel is meg tudjuk csinálni.Azok a közèpső futások meg semmit se èrtek.WRnek meg használhatatlan.
Abba se vagyok biztos hogy Barronnal hosszabitunk.Nehezen tudom elkèpzelni hogy a kèt ILB-re kiadnánk több mint 20 Miót.Amador

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Taroltunk a konferencia díjaknál (101 Awards)

 www.therams.com/assets/images/imported/LA/101-test.jpg
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Olson helyett házon belülről Zac Taylor lett az új QB coach.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Amador Los Angeles Rams 273
TruJo, Joyner, Robey-Coleman és Troy Hill szerződése is lejárt a secondary-ből, Webster meg Achilles-sérülés után van. Szerintem legalább az első kettőre más csapatok is igényt tartanak majd, lesz verseny. Meg Garoppolo is csúnya dolgokat művelhet, logikus egy 1. körös CB. Persze az LB-sorba is lehetne választani ott, de idén nincs 2. kör, szűkösebbek a lehetőségek, dönteni kell, melyik a fontosabb. A futás ellen idén talán több gond volt, egy jól szerelő ILB-t könnyebb lehet találni a 3. körben mint jó CB-t. Vagy nem.

Austint tradelni kéne, de a teljesítménye és a fizetése nagyon nem áll arányban egymással, nem hiszem, hogy össze fog jönni. De a kirakásával is lehet 3 milliót spórolni.
több mint 6 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Austint nem lehetne kivágni?
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Kicsit furcsállom, hogy eddig minden Mock Draft-ban CB-t írnak hozzánk, pedig szerintem az LB sort sokkal inkább meg kéne erősíteni!
Pizsama
Arra gondolhatnak, hogy Tru menni fog mert nincs lóvé.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Kicsit furcsállom, hogy eddig minden Mock Draft-ban CB-t írnak hozzánk, pedig szerintem az LB sort sokkal inkább meg kéne erősíteni!
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok Uraim! McVay miatt fél szemmel ide is figyelek, örülök, hogy jól alakultak a dolgok. Ha javarészt egyben marad a gárda, a köv. idény jobb lesz!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com

bergerdani
Rohadt kötsög! Tényleg. Csakis ő tehet róla! 😀
(felkészül a Vikings és az Eagles - QBk miatt)

Szerkesztette: Pizsama