Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Nekem nem 😀
Asbee
Jó, de te elfogult vagy. 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
iktriad
Nekem nem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy idei 4. és egy idei 6. körös pick jön New Yorkból egy jövő évi 7 . körös pick és Ogletree ellenében. Nem tudom, de nekem ez csöppet kevés ellenértéknek tűnik.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Helyes. Én sem voltam elégedett a játékával!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
And another trade: Rams trading LB Alec Ogletree to the New York Giants for two 2018 draft picks, per league source.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joyne non exclusive tag

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Quinn elcsereleseben erdekes adalek, hogy a Peters csere kereteben kerte ot a Chiefs, de nem adtak oda. Nem tudom az okat. Vagy hogy mit is akartak kezdeni a KC 3-4 vedelmeben vele?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Mivel Quinn megy és szerintem Barwint is el fogjuk engedni, a kezdő OLB poszt egy hatalmas kérdőjel jelenleg. Longacre és Ebukam azért nem kezdő szint.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.
Geeri
Egyetértek. Minek tartanának OLB poszton sok pénzért egy DE-t? Sokkal jobb helye lesz a Miami D-ben.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.
Geeri
Ha igaz kapjuk a Miami negyedik körös pickjét és cseréljük a hatodik körös pickeket.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
Pizsama
win - win - win. A csapatok és a játékos is nyert ezzel a lépéssel. Állítólag egy "középső körös pick" és hátsó körökben helycsere az ellenérték.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Elcseréljük Róbert Quinn-t a Miami-val. Várható volt. Amennyire remekelt Long “társaként” a korábbi 4-3-as rendszerben, annyira középszerű lett Philips 3-4-es védelmében.
Sajnálom, mert kedveltem, de ha nem illik a rendszerbe, akkor ez van.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megpróbáljuk eltradelni Austint, ha nem megy, akkor kivágjuk.
dogbite
Dobni kell mellé egy 4. kört és akkor esetleg lehet reménykedni egy kapott 7.ben. Álá Osweiller.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Megpróbáljuk eltradelni Austint, ha nem megy, akkor kivágjuk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Peters egy idei negyedik meg egy jövő évi második körért érkezik, nem is volt drága.
gabokocka
KC-nek elmentek otthonról. Rams egyértelműen nyert a bolton. Gyilkos lesz a D főleg ha Joyner is marad. ( Azt olvastam lehet a Rams őt tageli Watkins helyett...)

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Peters egy idei negyedik meg egy jövő évi második körért érkezik, nem is volt drága.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Schefter: Chiefs trade CB Marcus Peters and 2018 sixth-round pick to LA for 2019 second-round pick and 2018 fourth-round pick, per league sources.

Nekem tetszik.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Az emlitett ujoncszerzodesebol ha lehivjak az otodik evet, nagyjabol 9 millio lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Érdekes egy csapatépítkezésbe fogott bele Snead az elmúlt években. Ezzel a trade-del kb. idénre is kihúzhatjuk a Rams-t az első két napról.

Viszont megszereztek egy All-Pro/Pro bowl CB-t,aki ráadásul még újonc szerződéssel is fog játszani egy ideig.Úgyhogy rövid távon nagyon jól jártak.
Hosszú távon lehet majd érdekes,hogy mire vezet ez az agresszív játékospolitika.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
atyavilág mi védelem lesz itt 😊

az évi két meccsünkön szerencsétlen wilsont ha nem donald gyalulja be a földbe, akkor
majd dobhat 2-3 INTet 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Marcus Peters érkezik a KC trade formájában. - Schefter
Beki
TruJo ezek szerint menni fog.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Marcus Peters érkezik a KC trade formájában. - Schefter
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Austin-t ki kéne rúgni a francba!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 www.ramsondemand.com/attachments/75e2e2f9-7b6a-4863-a7dd-18b1998c2381-jpeg.23902/

Feltették a lécet rendesen a jövőre nézve 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.