Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jól van, a világ minden pénzét elköltöttétek az elmúlt hetekben, ha még Donald is marad, akkor renonszot kiáltok
Wyatt
Akkor együtt fogunk kiabálni.
Most lengették be Donald új szerződését, 6y, 132m, 80m garantált.
Ez színtiszta csalás, avagy hogy a nagy klasszikust idézzem: mibű'??!!

O.o

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Szerintem hivatalosan is kijelenthetjük, hogy gondban vagyunk backup QB poszton. Mannion nettó csőd.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól van, a világ minden pénzét elköltöttétek az elmúlt hetekben, ha még Donald is marad, akkor renonszot kiáltok

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ezt nem láttam jönni. Mindenki AD szerződésére várt miután múlt héten már belengették hogy közel a megállapodás.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
A liga 3. legjobban kereső RT-je lett ezzel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rob Havenstein’s extension with Rams is 4 years, worth $32.5 million, per source.
Garantáltról nincs infó még.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Donald évi 25 milliót akar, ami azért az ő tehetségéhez képest is irreális egy védőnek. A Rams a 21-et megadná. Szerintem nem lesz megállapodás. Vigye a Colts, ha nekik ennyiért megéri...
Pizsama
Szerintem nem irreális. Akkori viszonylatban Von Miller is hasonló szerződést kapott, azóta ennyit inflálódott egy NFL fizetés.
Nem tudom, hogy ha jön az új CBA az mit hoz, gátat szab-e ennek a mértékű fizetésnövekedésnek, ha így marad pár éves távlatból egyáltalán nem tűnne rossznak az a 25 millió Donaldért. Szerintem ez a realitás, ha Ti nem adjátok meg neki, más megfogja.
Black_Adder
Az uj CBA szerintem orultebb lesz. Orultebb, miutan a jatekosok igy is felhaborodva nezik, hogy az NBA-ben es az MLB-ben durvabb atlagokat kapnak a jatekosok, raadasul teljesen garantaltan vagdossak hozza a 120-150-200 milliokat az emberekhez. Es ez nagyon nem mindegy. A szakszervezet mar most azon haborog, hogy surgosen valtoztatni kell a garantalt penzek aranyain. En oriasi kotelhuzast varok majd, az sem lepne meg, hogyha veszelybe kerulne a szezon/elmaradna.

Amugy szerintem nem realitas, hogy egy defensive tackle olyan penzt kapjon majdnem, mint a top5-10-es iranyitok. Itt most teljesen mindegy, hogy a poszt korbe van szopva, azert mindenki tisztaban van vele, hogy milyen befolyassal bir egy jo iranyito egy meccsre, mig milyen befolyassal van egy vedo. Tokre jo, hogy valaki ekkora kiraly, de peldaul Watt ellenere is evekig szoporolleren volt a Houston, hiaba irtott ki barkit, aki a kozelebe kerult. Befolyassal volt a jatek alakulasara, nem is kicsit, de annyira megsem, mint egy jo kube. Marpedig jelenleg az evi 25 millio dollar az egy eleg jo iranyitopenz. Ket ev mulva mar nem lesz az, de most meg az.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Márpedig nem fogják megadni, mert futóknak és nem elit elkapóknak szórják a 15-16 milliókat úgy, hogy az irányító még újoncszerződéssel fut

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Állítólag Donald évi 25 milliót akar, ami azért az ő tehetségéhez képest is irreális egy védőnek. A Rams a 21-et megadná. Szerintem nem lesz megállapodás. Vigye a Colts, ha nekik ennyiért megéri...
Pizsama
Szerintem nem irreális. Akkori viszonylatban Von Miller is hasonló szerződést kapott, azóta ennyit inflálódott egy NFL fizetés.
Nem tudom, hogy ha jön az új CBA az mit hoz, gátat szab-e ennek a mértékű fizetésnövekedésnek, ha így marad pár éves távlatból egyáltalán nem tűnne rossznak az a 25 millió Donaldért. Szerintem ez a realitás, ha Ti nem adjátok meg neki, más megfogja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
És akkor itt vannak a szerződés részletei bővebben:

 fuzovelkifele.com/2018/07/a-rams-ajanlata-olyan-volt-amit-gurley-nem-utasithatott-vissza/
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
elég játékosbarát lett ez a Gurley szerződés, írok is róla valamit

Addig is ha érdekel valakit, írtam az RB fizukról:  fuzovelkifele.com/2018/07/tenyleg-orult-a-rams-vagy-csak-itt-az-ideje-megfizetni-a-top-futokat/
katonadani
a cikkhez csak annyit, hogy hiányolóm belőle, hogy mennyire segítik a fal blokkoló munkáját illetve mennyire segíti őket a fal.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
elég játékosbarát lett ez a Gurley szerződés, írok is róla valamit

Addig is ha érdekel valakit, írtam az RB fizukról:  fuzovelkifele.com/2018/07/tenyleg-orult-a-rams-vagy-csak-itt-az-ideje-megfizetni-a-top-futokat/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Donald évi 25 milliót akar, ami azért az ő tehetségéhez képest is irreális egy védőnek. A Rams a 21-et megadná. Szerintem nem lesz megállapodás. Vigye a Colts, ha nekik ennyiért megéri...
Pizsama
Azert, mert az agybeteg tixo reszegen itt frocsog, hogy a Colts megadna Donaldnak ennyit, azert ezeket a baromsagokat meg ne hidd el. 8-) A Colts a jelenlegi epitkezesevel pont, hogy meg Donaldnak sem fizet ki ennyi manit. Szo sem volt egyebkent soha arrol, hogy erdeklodunk erte vagy elvinnenk.

Annyi ebben a valosagtartalom, hogy ha Donald kimegy a piacra, akkor lesznek csapatok, akiktol meg fogja kapni azt a let, amit akar. A Colts nem lesz koztuk, ebben biztos vagyok, de lesz mas.


Szerintem megoldják Donald szerződését. Ha hagyják elengedni, akkor az hatalmas hiba. Viszont ha megoldják, akkor nekem tetszik a Rams tevékenysége, a sapkával elég könnyen lehet azért játszani (persze Donald méretű fizetéssel nehezebb a helyzet), nem fognak beleállni a földbe 1-2 év után sem.

Ha nem kötsz borzasztó szerződéseket, akkor igazából bármikor meg tudsz oldani bárkit, ha igazán akarod. Szóval Suh pl nálam egyértelműen csak 1 éves kölcsön, jövőre majd nem hosszabbítanak vele és lesz hely Goff szerződésének.
katonadani
Azert ez nem feltetlenul ilyen egyszeru, amikor az iranyitodnak jovore evi 30 milliot kell adnod, mindezt siman 70 szazalekos garantalt tartalommal, plusz amirol beszelsz, Donald szerzodese nem evi 15 millio lenne, hanem siman 18-20, es szinten nala is brutalis garantaltrol kell beszelnunk, nem fog alairni olyan szerzodest, amiben a penzenek a negyedet vagy a harmadat garantaljak.

Es akkor itt van Cooks, illetve Peters premierposzton szinten hamarosan el fog kerni egy rakat lovet.

Itt nem Suh penze okoz majd gondot, mivel azt mondenki tudja, hogy o nem hosszu tavu befektetes volt. Azt viszont azert majd nezd meg, hogy a liga torteneteben melyik csapat es hany evet birt el ugy, hogy ilyen fizetesekkel megpakolta a rostert.

Nem sok. Ezekkel megoli a cap space-t a csapat, es nem fogja tudni megtartani a tobbi normalis jatekost, a piacrol sem fog tudni erositeni es csak azokban a jatekosokban gondolkozhat majd, akik alairnak olcson - na az ilyenek nyilvan nem a jobbak lesznek. Az pedig azert minden evben bebizonyosodik, hogy nem a harom sztar nyeri feltetlenül a gyurut, hanem a vastag keret es azok a csapatok, ahol a par kiesot (es tavozot) megfeleloen tudjak potolni, mert jo rendszert futtatnak.

Egyebkent azt irod, neked tetszik a Rams tevekenysege. Na, ezzel semmi gond. Kinek ne tetszene, ha mondjuk jo jatekosokrol van szo? Itt most a kerdes nem a 2018-as ideny, hanem azert az, hogy hosszu tavon ez az eszmeletlen szerzodes osztogatas mennyire sul el jol vagy rosszul. Szvsz hosszu tavon ez ongyilkossag, es ket ev mulva olyan kakiban lesz meg a durva capnovekedessel is a Rams, hogy egyaltalan nem tud majd semerre sem mozogni.

Egy iranyitoval szinte sosem varjak meg az utolso evet, ha Goff lehoz meg egy olyan idenyt, mint a tavalyi, biztos vagyok benne, hogy hozza is vagjak az evi 30 millios szerzodest, onnantol pedig aztan tenyleg meg lesznek love.

Egy Donald ide mar csak olyan aldozatok aran fer be, amit szerintem nem fog meghuzni a Rams. Donald meg ketlem, hogy lejjebb fog adni az igenyebol, o egy klasszis, akiert versengeni fognak a csapatok.
Stez
2020-ra van 134 millió dollárjuk (Gurley nélkül). Goff, Donald, Gurley ebből elvisz mondjuk 64-et, hogy kerek legyen, marad 70 milliójuk.

Persze addigra nem lesz Talib, Peters, Joyner, Suh/Brockers, meg a fél támadófal, ezt kéne tolni, plusz ha marad, erősíteni, például a pass rusht. Nyilván nem lesznek minden poszton top csapat ha nem draftolnak jól, de egyik csapat sem az, ha van jelentős QB fizuja.

A Ramsnek addig kell feszítenie a húrt, amíg Goff újoncszerződésen van. Addig 2-vel több sztár fér bele kábé a sapkába. Aztán majd ha Goffot meg kell fizetni, akkor persze kell 2 áldozatot hozni, de szerintem az, hogy most a Cooks-Gurley-Donald trióval hosszú távon megalapozzák a csapat jövőjét, az dicsérendő (én továbbra is úgy gondolom, hogy Donalddal megállapodnak előbb-utóbb. Ha nem, akkor sztornó minden).

Lényeg a lényeg, nem látom, hogy jelenleg melyik szerződések okoznak hosszú távon nagy gondot a Ramsnek.

Érdekességként említeném, hogy az utóbbi évek alapján az az aranyszabály, hogy a top10 legjobban kereső játékosod a sapka 60%-át foglalja el. (nem számoltam utána a Ramsnél mi a helyzet ilyen téren)

Erről itt írtam:  fuzovelkifele.com/2018/03/igy-menedzseld-a-fizetesi-sapkad/
katonadani
Csak te elfelejted a kiegeszito jatekosokat, marpedig az NFL-ben evek ota egyre nagyobb hangsulyt kapnak, es ez a szerzodeseken is meglatszik. Es itt nem 1-2-3 millio dollaros kiadasokrol beszelunk, hanem 5-6-7 milliokrol.

Illetve azt is feltetelezed, hogy Peters nem lesz. Szerintem viszont Peters azert erkezett, mert top jatekos egy premierposzton, a Rams pedig hosszu tavon tervez vele. Es hidd el, vele sem fogjak meguszni evi 16, es egy corner is igen vaskos garantaltat kap mostmar.

A kulcsszo pedig a jelenleg. Jelenleg meg nem okoz gondot semelyik. Gondot onnan fog okozni, ha Goff megkapja az evi 30 milliojat, aztan „betarsul” Cooks, Gurley es Donald esetleges uj szerzodese melle, amihez azert en hozzavennem meg majd Peterset is.

Mert mi most arrol beszelunk, hogy meg jon Donald penze. Ha az nincs, akkor nyilvan mas a leanyzo fekvese. De en Petersnel is szamolok 16 millioval minimum. Perpill a legjobban 14 es 15 kozott kapnak, de azert azt ne felejtsuk el, hogy Norman es peldaul Rhodes sem most kapott uj szerzodest, illetve Gurley uj szerzodese meg ra fog tenni egy lapattal, hogy az NFL megoruljon, mert amikor egy futo evi 15 milliot kap, akkor egy top3-5 cornerback nem valoszinu, hogy ugyanennyire ra fog bolintani.

Peters pedig top jatekos a posztjan, egy olyan poszton, ami a ligaban az egyik legfontosabb. Sulyos milliok lesznek ezek, amikkel nem szamolsz.

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/ericsgeller/status/1022209911227334657?s=21

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Állítólag Donald évi 25 milliót akar, ami azért az ő tehetségéhez képest is irreális egy védőnek. A Rams a 21-et megadná. Szerintem nem lesz megállapodás. Vigye a Colts, ha nekik ennyiért megéri...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Goff szerződésével nem kell sietni, pláne várjuk meg az idei évet...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem tokosen toljak a Ramsnel.
2019ben jelenlegi helyzet alapjan less 43M dodojuk cap alatt, ebben Gurley meg nincs benne, de Whitworth, Talib meg Brockers elengedesevel kapasbol csinalhatnak 30M helyet kb 1-2M dead cap elleneben.
Kizartnak tartom, hogy megadtak volna Cooksnak, de legfokepp a meg opcioval 2 evig naluk levo Gurleynek a nagy dellat, anelkul h ne kalkulaltak volna mar ki a kovetkezo eveket, legfokepp Donald szerzodeset.
Goffnal en meg meg varnek a nagy szerzodessel, McVay sztem masik 20 QB-val is ossze hozott volna egy olyan szezont, mint Goff tavalyija.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerintem megoldják Donald szerződését. Ha hagyják elengedni, akkor az hatalmas hiba. Viszont ha megoldják, akkor nekem tetszik a Rams tevékenysége, a sapkával elég könnyen lehet azért játszani (persze Donald méretű fizetéssel nehezebb a helyzet), nem fognak beleállni a földbe 1-2 év után sem.

Ha nem kötsz borzasztó szerződéseket, akkor igazából bármikor meg tudsz oldani bárkit, ha igazán akarod. Szóval Suh pl nálam egyértelműen csak 1 éves kölcsön, jövőre majd nem hosszabbítanak vele és lesz hely Goff szerződésének.
katonadani
Azert ez nem feltetlenul ilyen egyszeru, amikor az iranyitodnak jovore evi 30 milliot kell adnod, mindezt siman 70 szazalekos garantalt tartalommal, plusz amirol beszelsz, Donald szerzodese nem evi 15 millio lenne, hanem siman 18-20, es szinten nala is brutalis garantaltrol kell beszelnunk, nem fog alairni olyan szerzodest, amiben a penzenek a negyedet vagy a harmadat garantaljak.

Es akkor itt van Cooks, illetve Peters premierposzton szinten hamarosan el fog kerni egy rakat lovet.

Itt nem Suh penze okoz majd gondot, mivel azt mondenki tudja, hogy o nem hosszu tavu befektetes volt. Azt viszont azert majd nezd meg, hogy a liga torteneteben melyik csapat es hany evet birt el ugy, hogy ilyen fizetesekkel megpakolta a rostert.

Nem sok. Ezekkel megoli a cap space-t a csapat, es nem fogja tudni megtartani a tobbi normalis jatekost, a piacrol sem fog tudni erositeni es csak azokban a jatekosokban gondolkozhat majd, akik alairnak olcson - na az ilyenek nyilvan nem a jobbak lesznek. Az pedig azert minden evben bebizonyosodik, hogy nem a harom sztar nyeri feltetlenül a gyurut, hanem a vastag keret es azok a csapatok, ahol a par kiesot (es tavozot) megfeleloen tudjak potolni, mert jo rendszert futtatnak.

Egyebkent azt irod, neked tetszik a Rams tevekenysege. Na, ezzel semmi gond. Kinek ne tetszene, ha mondjuk jo jatekosokrol van szo? Itt most a kerdes nem a 2018-as ideny, hanem azert az, hogy hosszu tavon ez az eszmeletlen szerzodes osztogatas mennyire sul el jol vagy rosszul. Szvsz hosszu tavon ez ongyilkossag, es ket ev mulva olyan kakiban lesz meg a durva capnovekedessel is a Rams, hogy egyaltalan nem tud majd semerre sem mozogni.

Egy iranyitoval szinte sosem varjak meg az utolso evet, ha Goff lehoz meg egy olyan idenyt, mint a tavalyi, biztos vagyok benne, hogy hozza is vagjak az evi 30 millios szerzodest, onnantol pedig aztan tenyleg meg lesznek love.

Egy Donald ide mar csak olyan aldozatok aran fer be, amit szerintem nem fog meghuzni a Rams. Donald meg ketlem, hogy lejjebb fog adni az igenyebol, o egy klasszis, akiert versengeni fognak a csapatok.
Stez
2020-ra van 134 millió dollárjuk (Gurley nélkül). Goff, Donald, Gurley ebből elvisz mondjuk 64-et, hogy kerek legyen, marad 70 milliójuk.

Persze addigra nem lesz Talib, Peters, Joyner, Suh/Brockers, meg a fél támadófal, ezt kéne tolni, plusz ha marad, erősíteni, például a pass rusht. Nyilván nem lesznek minden poszton top csapat ha nem draftolnak jól, de egyik csapat sem az, ha van jelentős QB fizuja.

A Ramsnek addig kell feszítenie a húrt, amíg Goff újoncszerződésen van. Addig 2-vel több sztár fér bele kábé a sapkába. Aztán majd ha Goffot meg kell fizetni, akkor persze kell 2 áldozatot hozni, de szerintem az, hogy most a Cooks-Gurley-Donald trióval hosszú távon megalapozzák a csapat jövőjét, az dicsérendő (én továbbra is úgy gondolom, hogy Donalddal megállapodnak előbb-utóbb. Ha nem, akkor sztornó minden).

Lényeg a lényeg, nem látom, hogy jelenleg melyik szerződések okoznak hosszú távon nagy gondot a Ramsnek.

Érdekességként említeném, hogy az utóbbi évek alapján az az aranyszabály, hogy a top10 legjobban kereső játékosod a sapka 60%-át foglalja el. (nem számoltam utána a Ramsnél mi a helyzet ilyen téren)

Erről itt írtam:  fuzovelkifele.com/2018/03/igy-menedzseld-a-fizetesi-sapkad/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem megoldják Donald szerződését. Ha hagyják elengedni, akkor az hatalmas hiba. Viszont ha megoldják, akkor nekem tetszik a Rams tevékenysége, a sapkával elég könnyen lehet azért játszani (persze Donald méretű fizetéssel nehezebb a helyzet), nem fognak beleállni a földbe 1-2 év után sem.

Ha nem kötsz borzasztó szerződéseket, akkor igazából bármikor meg tudsz oldani bárkit, ha igazán akarod. Szóval Suh pl nálam egyértelműen csak 1 éves kölcsön, jövőre majd nem hosszabbítanak vele és lesz hely Goff szerződésének.
katonadani
Azert ez nem feltetlenul ilyen egyszeru, amikor az iranyitodnak jovore evi 30 milliot kell adnod, mindezt siman 70 szazalekos garantalt tartalommal, plusz amirol beszelsz, Donald szerzodese nem evi 15 millio lenne, hanem siman 18-20, es szinten nala is brutalis garantaltrol kell beszelnunk, nem fog alairni olyan szerzodest, amiben a penzenek a negyedet vagy a harmadat garantaljak.

Es akkor itt van Cooks, illetve Peters premierposzton szinten hamarosan el fog kerni egy rakat lovet.

Itt nem Suh penze okoz majd gondot, mivel azt mondenki tudja, hogy o nem hosszu tavu befektetes volt. Azt viszont azert majd nezd meg, hogy a liga torteneteben melyik csapat es hany evet birt el ugy, hogy ilyen fizetesekkel megpakolta a rostert.

Nem sok. Ezekkel megoli a cap space-t a csapat, es nem fogja tudni megtartani a tobbi normalis jatekost, a piacrol sem fog tudni erositeni es csak azokban a jatekosokban gondolkozhat majd, akik alairnak olcson - na az ilyenek nyilvan nem a jobbak lesznek. Az pedig azert minden evben bebizonyosodik, hogy nem a harom sztar nyeri feltetlenül a gyurut, hanem a vastag keret es azok a csapatok, ahol a par kiesot (es tavozot) megfeleloen tudjak potolni, mert jo rendszert futtatnak.

Egyebkent azt irod, neked tetszik a Rams tevekenysege. Na, ezzel semmi gond. Kinek ne tetszene, ha mondjuk jo jatekosokrol van szo? Itt most a kerdes nem a 2018-as ideny, hanem azert az, hogy hosszu tavon ez az eszmeletlen szerzodes osztogatas mennyire sul el jol vagy rosszul. Szvsz hosszu tavon ez ongyilkossag, es ket ev mulva olyan kakiban lesz meg a durva capnovekedessel is a Rams, hogy egyaltalan nem tud majd semerre sem mozogni.

Egy iranyitoval szinte sosem varjak meg az utolso evet, ha Goff lehoz meg egy olyan idenyt, mint a tavalyi, biztos vagyok benne, hogy hozza is vagjak az evi 30 millios szerzodest, onnantol pedig aztan tenyleg meg lesznek love.

Egy Donald ide mar csak olyan aldozatok aran fer be, amit szerintem nem fog meghuzni a Rams. Donald meg ketlem, hogy lejjebb fog adni az igenyebol, o egy klasszis, akiert versengeni fognak a csapatok.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerintem megoldják Donald szerződését. Ha hagyják elengedni, akkor az hatalmas hiba. Viszont ha megoldják, akkor nekem tetszik a Rams tevékenysége, a sapkával elég könnyen lehet azért játszani (persze Donald méretű fizetéssel nehezebb a helyzet), nem fognak beleállni a földbe 1-2 év után sem.

Ha nem kötsz borzasztó szerződéseket, akkor igazából bármikor meg tudsz oldani bárkit, ha igazán akarod. Szóval Suh pl nálam egyértelműen csak 1 éves kölcsön, jövőre majd nem hosszabbítanak vele és lesz hely Goff szerződésének.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Való igaz ha van védő, aki QB pénzt érdemel az Donald.
Cooks hosszabbítás abból a szempontból érthető h világ hülyéinek tűntek volna ha ilyen ellenérték után elengedik.
Gurley meg offense alfája és omegája a pályán, érthető h magukhoz akarták láncolni.
A végén Goff lesz a leggyengébb láncszem?

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 832 — LIGHTS OUT!
Szerintem is ha évi 16-18 millióról lenne szó, akkor Donald-ot már rég a csapathoz láncolták volna. Szerintem a gond épp az, hogy hatalmas nagy igényei vannak, én még 20 misi fölöttit is kinézek belőle nagy része garantáltan, és könnyen lehet, hogy egy Colts vagy ahol még sok hely van meg is adja neki.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Freeman volt eddig a legjobban fizetett RB, most Gurleynek az éves garantált pénze is több mint Freeman éves összátlaga.

jöhet Donald, mint legjobban fizetett védő valaha.
braxa88
Csak szvsz nem itt.
Donald azert elkeri a maga 16-18 millios penzet evente, brutalis garantalttal, a Ramsnek szerintem mar nagyon sok lenne ez, foleg, hogy jovore azert Goffnak is meg kellene kapnia a hosszu tavu szerzodest.

Donaldnak gigaszerzodest adni mar eleg nagy ongyilkossag lenne. Legalabbis szerintem.

Az megint mas kerdes, hogy en elobb fizettem volna meg ot, mint peldaul Cookst, de hat a vezetoseg dolga eldonteni, hogy ennek a csapatnak ki mennyire fontos lancszeme.
Stez
Igazából idénre is nehezen fér bele, jövőre meg nem Goff szerződése lesz a gond, szerintem azt elhalasztják aztán legrosszabb esetben Cooks pénzéből kifizetik majd 2 év múlva.
Viszont az O-Line egybetartása jövőre az szép feladat lesz.
Donald 20 misijét nem is tudom honnan akarják előkotorni.
Toca
+2019ben lesz FA: Joyner, Suh, Longacre
2020ban: Peters, Zurlein, Talib, Brockers
+ a már említettek, tehát Donald, teljes OL, és Goff.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Freeman volt eddig a legjobban fizetett RB, most Gurleynek az éves garantált pénze is több mint Freeman éves összátlaga.

jöhet Donald, mint legjobban fizetett védő valaha.
braxa88
Csak szvsz nem itt.
Donald azert elkeri a maga 16-18 millios penzet evente, brutalis garantalttal, a Ramsnek szerintem mar nagyon sok lenne ez, foleg, hogy jovore azert Goffnak is meg kellene kapnia a hosszu tavu szerzodest.

Donaldnak gigaszerzodest adni mar eleg nagy ongyilkossag lenne. Legalabbis szerintem.

Az megint mas kerdes, hogy en elobb fizettem volna meg ot, mint peldaul Cookst, de hat a vezetoseg dolga eldonteni, hogy ennek a csapatnak ki mennyire fontos lancszeme.
Stez
Igazából idénre is nehezen fér bele, jövőre meg nem Goff szerződése lesz a gond, szerintem azt elhalasztják aztán legrosszabb esetben Cooks pénzéből kifizetik majd 2 év múlva.
Viszont az O-Line egybetartása jövőre az szép feladat lesz.
Donald 20 misijét nem is tudom honnan akarják előkotorni.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Freeman volt eddig a legjobban fizetett RB, most Gurleynek az éves garantált pénze is több mint Freeman éves összátlaga.

jöhet Donald, mint legjobban fizetett védő valaha.
braxa88
Csak szvsz nem itt.
Donald azert elkeri a maga 16-18 millios penzet evente, brutalis garantalttal, a Ramsnek szerintem mar nagyon sok lenne ez, foleg, hogy jovore azert Goffnak is meg kellene kapnia a hosszu tavu szerzodest.

Donaldnak gigaszerzodest adni mar eleg nagy ongyilkossag lenne. Legalabbis szerintem.

Az megint mas kerdes, hogy en elobb fizettem volna meg ot, mint peldaul Cookst, de hat a vezetoseg dolga eldonteni, hogy ennek a csapatnak ki mennyire fontos lancszeme.
Stez
lesz az 19-20millás igény is.