Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Féltem ettől a meccstől. Egyrészt senki nem tudta mire számíthat Grudentől, másrészt ez az offense január óta nem volt a pályán (a defense is csak 7 playt) a teljes preseason kimaradt - és ez baromira meglátszott az első félidőben. Nem volt semmi ritmus, Goff sz@r volt, az egész csapat nyikorgott, recsegett-ropogott. Aztán jött a félidő és az amitől ez a csapat igazán jó: az edzői gárda kivételes. Ahogy tavaly is: tökéletes half time adjustment, és egyszerre beindultak a fogaskerekek, még ha közel sem megy még olajozottan minden.
Baromira örülök a W-nek, sztem ez Raiders meccs egy nagyon nehéz akadály volt - elsősorban mentálisan- amit sikerült legyőzni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lett ez egy kicsit langyi hype videónak? 😀
Mondjuk már a cover Hekker-kép is erősen indított 😀

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 youtu.be/37zAiGY4x8c

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tradelni próbàltatok Mackért.
Amadeus
😀 😀 😀 😀 😀

Na mondjuk abban van ráció, hogy megpróbáltátok őt megszerezni és mivel nem jött össze, ezután adtatok Donaldnak új szerződést (a kettő azért csak nem fért volna bele). DL-ben azért Suh és Brockers miatt csak meglettetek volna, LB-sorban viszont bőven van hiányosság

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Tradelni próbàltatok Mackért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, utána még vagy 10 percig élt, amikor írtam

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nézegettem hirtelen a DC-t, mondom az mi forma, hogy Donaldnak rekordgázsival nem sikerült bekerülnie az 53-ba 😀
Wyatt
Rekord? Már nem Donald a legjobban fizetett védő.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézegettem hirtelen a DC-t, mondom az mi forma, hogy Donaldnak rekordgázsival nem sikerült bekerülnie az 53-ba 😀

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
A jelenlegi keret, ami biztos hogy fog változni

Offense
QB: Goff, Mannion, Allen
RB: Gurley, Brown, Kelly, Davis
WR: Cooks, Woods, Kupp, Cooper, Thomas, Reynolds
TE: Higbee, Everett, Mundt
T: Whitworth, Havenstein, Noteboom
G: Saffold, Demby, Blythe
C: Sullivan, Allen

Defense
DE: Brockers, Franklin-Myers, Westbrooks
DT: Suh, Joseph-Day, Smart
LB: Barron, Littleton, Wilson, Lawler, Kiser, Ebukam, Hager, Longacre, Young, Easley
DB: Talib, Peters, Robey-Coleman, Shields, Hill, Countess, Christian, Joyner, Johnson lll, Johnson

Special Teams
K: GZ
P: Hekker
LS: McQuaide

Suspended: Brown

Exempt: Donald

IR: Okoronkwo, Fox, Peterson

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Renonszbazdmeg

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Eddig tőlük köszöntünk el:

Brown, Fred (WR - Mississippi State)
Ficken, Sam (K - Penn State)
Holley, Nate (DB - Kent State)
Holley, Nick (RB - Kent State)
McElroy, Codey (WR - Southeastern Oklahoma)
Natson, JoJo (WR - Akron)
Williams, Darrell (T - South Florida)
Terminated, Vested Veteran, all contracts
Lucas, Cornelius (T - Kansas State)
Waived, Injured
Laguda, Afolabi (DB - Colorado)
Thompson, Kendal (WR - Utah)
Bryant, Omarius (DT - Western Kentucky)
Clements, Chunky (DT - Illinois)
Eldrenkamp, Jake (C - Washington)
Hyeamang, Lord (DT - Columbia)
Kolone, Jeremiah (G - San Jose State)
Martin, Marcus (DE - Slippery Rock)
Mikell, Curtis (DB - Southern Mississippi)
Murphy, McKay (DT - Weber State)
Neary, Aaron (C - Eastern Washington)
Nixon, Taurean (DB - Tulane)
Scales, Tegray (LB - Indiana)
Womac, Brian (DE - Rice)

Az eddigi cut után jelenleg csak Whitworth, Havenstein és Noteboom van a rosteren mint OT. Amit így nem érzek annyira mélynek, bár elvileg Saffold is tud tackle-t játszani és a preseason meccsek során Demby is volt LT.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ha Goff 30millája is befér majd akkor töröljék el a fizetési sapkát mert nincs értelme...
braxa88
ez már így is elég necces...vagy ebből érdekes dolgok születnek 1-2 éven belül
Klaci79
200 milláig el fog menni a sapka szóval ki tudja..
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ha Goff 30millája is befér majd akkor töröljék el a fizetési sapkát mert nincs értelme...
braxa88
ez már így is elég necces...vagy ebből érdekes dolgok születnek 1-2 éven belül
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Respect a GM-nek ha ezt meg tidja oldani a köv. 3 évet hogy beférjen a csapat a f.sapka alá.
ParadSEC
Addig még működhet míg él Goff újoncszerződése. Utána fájhat a feje.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Respect a GM-nek ha ezt meg tidja oldani a köv. 3 évet hogy beférjen a csapat a f.sapka alá.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Donald 6 év 135 millió , 87 millió garantált
kapitnono
22,5/év. De csak 14,5/évre jön ki a garantált. Nem tudni hogy oszlik el a 6 évre. Akár ki is gazdálkodható. Meglátjuk. A Raiders valószínű megszívta Mack-kel...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha Goff 30millája is befér majd akkor töröljék el a fizetési sapkát mert nincs értelme...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Donald 6 év 135 millió , 87 millió garantált


több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Az a baj, hogy a jatekosok tobbsegenek nincs meg hozza a szellemi kapacitasa, hogy megertse, az NBA-ben (15 fo) vagy az MLB-ben (25 fo) sokkal kisebbek a rosterek, mint az NFL-ben (53 fo), igy sokkal tobb fele oszlik a penz, meg akkor is, ha az NFL roster fele vet minimumon van.

Es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy egyes adatok szerint idenre mar az avg nezoszama jobb lett az NBA-nek, ahol amugy az NFL 16 alaszakasz merkozesehez kepest sokkal tobbet jatszanak.

Szoval amig nagyobb fizetesert protestalnak a sztarok, a jatekosok erdekvedelmi szovetsege hallani sem akar a vetmin csokkenteserol. Es akkor azt nem is emlitettem, hogy a jatekosok egy elenyeszo, de hangos szazaleka kozben "azon dolgozik", hogy az emberek elforduljanak a ligatol, ami megint csak csokkenti a beveteleket. Mindezt teszik ugy, hogy a nagy nevek rabszolgatartonak nevezik az egyes csapattulajokat, holott tobb tizmillio dollart keresnek evente.
undisputedly
Mondjuk az 10 év nba - mlb párosnál nagyobb a valószínűsége , hogy megéled az öregkort , mint 10 év nfl után..
Ettől függetlenül én nem csak a játékosokat tartom felelősnek a kialakult helyzetért hanem sokkal nagyobb részben a tulajokat-gm eket ..
gordon
mert az NFL játékosok arról híresek, hogy becsülettel spórolnak öregkorukra. Ld. McAllister, Richardson, Warren Sapp, JMR, T.O.….

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Az a baj, hogy a jatekosok tobbsegenek nincs meg hozza a szellemi kapacitasa, hogy megertse, az NBA-ben (15 fo) vagy az MLB-ben (25 fo) sokkal kisebbek a rosterek, mint az NFL-ben (53 fo), igy sokkal tobb fele oszlik a penz, meg akkor is, ha az NFL roster fele vet minimumon van.

Es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy egyes adatok szerint idenre mar az avg nezoszama jobb lett az NBA-nek, ahol amugy az NFL 16 alaszakasz merkozesehez kepest sokkal tobbet jatszanak.

Szoval amig nagyobb fizetesert protestalnak a sztarok, a jatekosok erdekvedelmi szovetsege hallani sem akar a vetmin csokkenteserol. Es akkor azt nem is emlitettem, hogy a jatekosok egy elenyeszo, de hangos szazaleka kozben "azon dolgozik", hogy az emberek elforduljanak a ligatol, ami megint csak csokkenti a beveteleket. Mindezt teszik ugy, hogy a nagy nevek rabszolgatartonak nevezik az egyes csapattulajokat, holott tobb tizmillio dollart keresnek evente.
undisputedly
Mondjuk az 10 év nba - mlb párosnál nagyobb a valószínűsége , hogy megéled az öregkort , mint 10 év nfl után..
Ettől függetlenül én nem csak a játékosokat tartom felelősnek a kialakult helyzetért hanem sokkal nagyobb részben a tulajokat-gm eket ..

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj, hogy a jatekosok tobbsegenek nincs meg hozza a szellemi kapacitasa, hogy megertse, az NBA-ben (15 fo) vagy az MLB-ben (25 fo) sokkal kisebbek a rosterek, mint az NFL-ben (53 fo), igy sokkal tobb fele oszlik a penz, meg akkor is, ha az NFL roster fele vet minimumon van.

Es akkor arrol nem is beszeltunk, hogy egyes adatok szerint idenre mar az avg nezoszama jobb lett az NBA-nek, ahol amugy az NFL 16 alaszakasz merkozesehez kepest sokkal tobbet jatszanak.

Szoval amig nagyobb fizetesert protestalnak a sztarok, a jatekosok erdekvedelmi szovetsege hallani sem akar a vetmin csokkenteserol. Es akkor azt nem is emlitettem, hogy a jatekosok egy elenyeszo, de hangos szazaleka kozben "azon dolgozik", hogy az emberek elforduljanak a ligatol, ami megint csak csokkenti a beveteleket. Mindezt teszik ugy, hogy a nagy nevek rabszolgatartonak nevezik az egyes csapattulajokat, holott tobb tizmillio dollart keresnek evente.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Állítólag Donald évi 25 milliót akar, ami azért az ő tehetségéhez képest is irreális egy védőnek. A Rams a 21-et megadná. Szerintem nem lesz megállapodás. Vigye a Colts, ha nekik ennyiért megéri...
Pizsama
Szerintem nem irreális. Akkori viszonylatban Von Miller is hasonló szerződést kapott, azóta ennyit inflálódott egy NFL fizetés.
Nem tudom, hogy ha jön az új CBA az mit hoz, gátat szab-e ennek a mértékű fizetésnövekedésnek, ha így marad pár éves távlatból egyáltalán nem tűnne rossznak az a 25 millió Donaldért. Szerintem ez a realitás, ha Ti nem adjátok meg neki, más megfogja.
Black_Adder
Az uj CBA szerintem orultebb lesz. Orultebb, miutan a jatekosok igy is felhaborodva nezik, hogy az NBA-ben es az MLB-ben durvabb atlagokat kapnak a jatekosok, raadasul teljesen garantaltan vagdossak hozza a 120-150-200 milliokat az emberekhez. Es ez nagyon nem mindegy. A szakszervezet mar most azon haborog, hogy surgosen valtoztatni kell a garantalt penzek aranyain. En oriasi kotelhuzast varok majd, az sem lepne meg, hogyha veszelybe kerulne a szezon/elmaradna.

Amugy szerintem nem realitas, hogy egy defensive tackle olyan penzt kapjon majdnem, mint a top5-10-es iranyitok. Itt most teljesen mindegy, hogy a poszt korbe van szopva, azert mindenki tisztaban van vele, hogy milyen befolyassal bir egy jo iranyito egy meccsre, mig milyen befolyassal van egy vedo. Tokre jo, hogy valaki ekkora kiraly, de peldaul Watt ellenere is evekig szoporolleren volt a Houston, hiaba irtott ki barkit, aki a kozelebe kerult. Befolyassal volt a jatek alakulasara, nem is kicsit, de annyira megsem, mint egy jo kube. Marpedig jelenleg az evi 25 millio dollar az egy eleg jo iranyitopenz. Ket ev mulva mar nem lesz az, de most meg az.
Stez
nincs az a non-qb játékos, akinek 20 millió felett fizetnék. Még mindig csapatjáték a futball, ahol a QB emelkedik értelemszerűen. Egy klasszis DT/DE elvesztését lehet korrigálni rendszerszinten. Egyébként nem tudok mondani olyan QB szinten megfizetett védőt az elmúlt évekből Milleren kívül, aki előrébb is vitte volna a csapatát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na a Rams felszabadított 7 milliót a sapkában Withworth és Woods szerződésének átalakításával.
JÖN A DONALD DEAL!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Jól van, a világ minden pénzét elköltöttétek az elmúlt hetekben, ha még Donald is marad, akkor renonszot kiáltok
Wyatt
Akkor együtt fogunk kiabálni.
Most lengették be Donald új szerződését, 6y, 132m, 80m garantált.
Ez színtiszta csalás, avagy hogy a nagy klasszikust idézzem: mibű'??!!

O.o
akdestroyer
idei alapfizuja közel 7 millió jelenleg, ezt majd leviszik veteránminimumra és kap egy 30 milliós aláírási bónuszt amit elosztanak 5 évre a sapkában (plusz következő évekre magasabb alapfizuja lesz), így Donald is jól jár (idén 7 millió helyett 31et kap kézhez), a Ramsnek meg belefér a sapkájába