Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, emlekszem. Mondjuk ritkan ernek azok a celba, akik a legelejen ennyire jok, de nem lenne rossz meccs

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Nem lehet mondani, hogy nagyon felugrottak volna az emberek a bandwagonra, pedig ha tavaly vagy idén kezdem el nézni, mocsok nehéz lenne ellenetek szurkolni
Wyatt
kérem feljegyezni, hogy a második forduló után Rams-Chiefs SB-t jósoltam meg (ha nem is az idei szezonra, lehet csak a következőre)

marha jó kis csapat lett ez (ilyenkor mindig elmorzsolok egy könnycseppet Diamondsheadért), Wade Phillips meg a retro meccsnapon nagy eséllyel faterja ikonikus göncét ölti majd magára 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lehet mondani, hogy nagyon felugrottak volna az emberek a bandwagonra, pedig ha tavaly vagy idén kezdem el nézni, mocsok nehéz lenne ellenetek szurkolni

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Peters talán lábszár, Talib boka. MRI folyamatban. Azért a jelenelegi sérültlista "pazar"

#Rams Injury Report for 2018:
WR Cooper - IR
WR Thomas - IR
WR Natson - Likely headed to IR
DE Davis - IR
OLB Easley - Likely OUT
OLB Fox - IR
OLB Okoronkwo - PUP
OLB Sickels - IR
LB Barron - QST
LB Thompson - IR
CB Peters - Likely OUT
CB Peterson - IR
CB Talib - Likely OUT
K Zuerlein - OUT

Ez a csütörtöki Vikings meccs húzós lesz.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Peters és Talib bokasérülés!
szata
Az nem sérülés azt mondják, ha nem szakadt. 😉 (És remélem nem!)
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Peters és Talib bokasérülés!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mi lett peters-el?

több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Sajnos a sérülések miatt nagyon sokba került nekünk ez a győzelem! Csak 4 nap van és már a Vikings ellen kell bizonyítani! Nehéz lesz!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nálunk is volt tavaly, mindenki nézett, hogy miért megyünk neki mindennek, mikor már nincs rá szükség. Ráadásul sikerült is a kísérletek nagy része. 😊
dande
Ráadásul egészen jól bejöttek utána a rájátszásban. Persze a buzi Patsnek nem szabad ilyet csinálni, pláne nem sértődött bosszúból a totál nonszensz meghurcolás eredményeképp. De mondjuk ennek még csak 11 éve

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem sincs vele gond, ha egy kvázi már megnyert meccsen bevállalod a rizikós szituációkat, ezzel is tapasztalatot szerezve a játékosoknak! Szerintem belefér.
Ez nem megalázás szerintem. Én a garbage time-ban engedett pontokat inkább érzem annak, mintha azt üzennéd: vergődj csak, már úgyis mindegy. Az a tisztességes, ha a 4. negyedet is 100%-on játszod végig. Oké, ha nálad a labda, és három térdeléssel vége, akkor futtasd le, de amúgy meg játssz rendesen!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nálunk is volt tavaly, mindenki nézett, hogy miért megyünk neki mindennek, mikor már nincs rá szükség. Ráadásul sikerült is a kísérletek nagy része. 😊
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ja, én azt hittem ez ismert volt: közvetlenül a kickoff előtt sérült le a rugónk (ágyék sérülés), így a punter Hekker ugrott be a helyére és vegezte a kirúgásokat (es később rúgott egy rövid FG-t is). Nyilván emiatt változott minden és részben kényszerűségből voltak 2 pontosok plusz 4. kísérletek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mikor gyakorolhatod élesben a kétpontost és a 4 . down-t ha nem egy ilyen meccsen? És kit érdekel majd, hogy mit gondolnak a szurkolók ha az nfc döntőben hátrányban 4/9 nél megoldod ugyanezzel a play-el?
Vegytiszta profizmus.
gordon
Elso TD, 6-0. Utana rogton 2p. Persze tudtak, hogy “ilyen meccs” lesz, hisz vegytiszta profik
diverdoc
Megsérült a kicker, azért mentek kétpontosra.
mustaine
köszi Musti, akkor ezt jól eltaláltuk mindketten 😊
Btw akkor is tartom, hogy éles helyzetben érdemes ezeket a szitukat gyakorolni.
gordon
köszi az infot, így más.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Mikor gyakorolhatod élesben a kétpontost és a 4 . down-t ha nem egy ilyen meccsen? És kit érdekel majd, hogy mit gondolnak a szurkolók ha az nfc döntőben hátrányban 4/9 nél megoldod ugyanezzel a play-el?
Vegytiszta profizmus.
gordon
Elso TD, 6-0. Utana rogton 2p. Persze tudtak, hogy “ilyen meccs” lesz, hisz vegytiszta profik
diverdoc
Megsérült a kicker, azért mentek kétpontosra.
mustaine
köszi Musti, akkor ezt jól eltaláltuk mindketten 😊
Btw akkor is tartom, hogy éles helyzetben érdemes ezeket a szitukat gyakorolni.
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Mikor gyakorolhatod élesben a kétpontost és a 4 . down-t ha nem egy ilyen meccsen? És kit érdekel majd, hogy mit gondolnak a szurkolók ha az nfc döntőben hátrányban 4/9 nél megoldod ugyanezzel a play-el?
Vegytiszta profizmus.
gordon
Elso TD, 6-0. Utana rogton 2p. Persze tudtak, hogy “ilyen meccs” lesz, hisz vegytiszta profik
diverdoc
Megsérült a kicker, azért mentek kétpontosra.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mikor gyakorolhatod élesben a kétpontost és a 4 . down-t ha nem egy ilyen meccsen? És kit érdekel majd, hogy mit gondolnak a szurkolók ha az nfc döntőben hátrányban 4/9 nél megoldod ugyanezzel a play-el?
Vegytiszta profizmus.
gordon
Elso TD, 6-0. Utana rogton 2p. Persze tudtak, hogy “ilyen meccs” lesz, hisz vegytiszta profik


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Mikor gyakorolhatod élesben a kétpontost és a 4 . down-t ha nem egy ilyen meccsen? És kit érdekel majd, hogy mit gondolnak a szurkolók ha az nfc döntőben hátrányban 4/9 nél megoldod ugyanezzel a play-el?
Vegytiszta profizmus.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jok vagytok sracok! A csopibol a ket fordulo utan ti tuntok az eselyesnek egyertelmuen.
A 2p conversionok es a 4- re nekimegyunk 30 + nal diszkreten hajazott a Pecre. Remelem nem ilyenek lesztek!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Én nem gondoltam hogy ennyire könnyű lesz ez a meccs. A D állat, totális megsemmisítés, teljes dominancia. Mondjuk a Cards offense számomra meglepően fogalmatlan volt, ennyire pontatlan lenne Bradford?? wtf..
És végre az O is tetszett. Kicsit tényleg edzőmeccs jellege lett a végére - mintha a preseason meccseket pótoltuk volna. Goff jó volt, talán ha két rossz döntése volt ( az INT nem volt szép és Woods-ot is csúnyán túldobta - bár szerintem ő is meglepődött, hogy maradhatott ennyire üresen...), egyébként pontos volt, jól osztotta a labdákat, tényleg vezér volt. Ha elképzelem, hogy egyre jobban belejön a későbbiekben...
Gurley meg Gurley. Ennyi.
Az elején mikor láttam hogy nincs GZ azért néztem, hogy most akkor hogy, de a csapat megoldotta. Nekem semmi bajom a 2 pontos kísérletekkel, jó válasz volt GZ kiesésére. JoJo Nelson pedig jó választás volt. Nekem kicsit Tavon Austint idézi a sebessége, de vele ellentétben ő nem táncolt össze-vissza, nem keresztbe és hátra ment a pályán, hanem előre. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Ami nekem kicsit fura volt és egyáltalán nem tetszet,az a két teljesen felesleges two point conversion.
Azt se igazán értem hogy 34:0 nál miért kell 4-9-re neki menni pár percel a vége elött.
A Patriots csinálta ezt még pár évvel ezelött amit ugye sok szurkoló többek között én is az ellenfél megalázásának vette.
Amitöl még unszimpatikusabbak voltak mint egyébként is.
Szóval én remélem hogy ez csak egy ilyen egyszeri eset volt.

Szerkesztette: Nünüke

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41876512_2664679167090720_7993849687444553728_n.png?_nc_cat=0&oh=5783bee4c436c20ad652f3fd9b0314e5&oe=5C3042AA
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 ramsondemand.com/attachments/42156497_345439849356484_2949974553268322304_n-jpg.26219/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
0:8-ig néztem. Addig elég gyenge volt mindkét csapat. Gurley-t nagyon megfogták az elején. Szerencsére Bradford is homály volt a túloldalon.
Reggel aztán vicces volt szembesülni a shutout győzelemmel.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, másoknál mi lehet az arány, de mindenesetre elég jópofa 😀