Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez eddig fucking impressive, ahogy a művelt japán mondaná, egyszerűen nem lehet nem kedvelni, amit McVay művel. Még a végén elhiszem, hogy tényleg Super Bowl-esélyesek vagytok 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Ez brutál volt az offensetől és főleg Gofftól. Olyan labdákat dobott meg ami elképesztő volt. Nem tudom, végig lehet-e bírni a szezont így, de remélem összefutunk a rájátszásban aztán lesz mégegy ilyen remek ütközet (csak mi nyerünk 😛 ).
Grat a győzelemhez!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
shawnka
 mafsz.org/gyaszolunk/
(szerk.: most látom, hogy baggio megelőzött.)

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nagyon jók vagytok. Túl jók! Ez még csak a 4. hét. Túl korán? Meglátjuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
shawnka
 www.xlsport.hu/gyaszolunk/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
azt lehet tudni mi történt vele?
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
több mint 5 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕

'I BELIEVE'
több mint 5 éve
Facsiga 13
Tudjátok mikor ismétlik ,ha ismétlik tv-ben?
Köszi!
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Srácok grat a győzelemhez. Nagyon jó kis meccs volt!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Brutál támadósor és kurvajó védelem...
ha nem jön közbe semmi gebasz akkor határ a csillagos ég...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
találtam 1-2 dolgot:
-Goff tökéletes passer rating. oké volt már ilyen de hatalmas dolog
-a legtöbb passzalt yarddal összehozott tökéletes passer rating . ez is durva.
-a legtöbb passzkísérlettel összehozott tökéletes passer rating,na ez az ami különösen nagyon durva.
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szokatlanok ezek a Rams meccsek ...
alatriste
Hát még nekünk Rams drukkereknek.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szokatlanok ezek a Rams meccsek a nem is olyan régi 10-6os eredmények után.
Izgalom van az biztos.
Jobban darál a támadosor mint stihl a barbigyárban.
Keep it going


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratula, emberek, jó kis meccs volt ez! Nálunk a forma időzítés januárra van kihegyezve, kicsit rozsdásak még a fiúk! 😀 Megérdemelt win, viszlát a playoffban!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
4-0, baby!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Aqib Talib-ot műteni kell...bizonytalan a visszatérése
Klaci79
Ettől féltem év elején. Betankolunk top playerekből. Jól kezd a csapat. Aztán jönnek a sérülések. Francba...
Pizsama
Valahogy meg kell oldani. Tartok tőle, hogyha időt adunk Cousins-nak, akkor szét fogja passzolni a secondaryt. A DL-nek most muszáj lesz rombolnia.
dogbite
Nyugi a falunk nem fog adni időt Cousinsnak.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Peters allapota?
Meg csiripen se latni semmit ez nem jelent jot
Janek
Látni is kell, nem csak nézni!
Rams’ CB Marcus Peters, listed as questionable with a calf injury, is unlikely to play tonight, per source. Rams then would be without both starting CBs, Peters and Aqib Talib, who is undergoing ankle surgery today.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Peters allapota?
Meg csiripen se latni semmit ez nem jelent jot

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Aqib Talib-ot műteni kell...bizonytalan a visszatérése
Klaci79
Ettől féltem év elején. Betankolunk top playerekből. Jól kezd a csapat. Aztán jönnek a sérülések. Francba...
Pizsama
Valahogy meg kell oldani. Tartok tőle, hogyha időt adunk Cousins-nak, akkor szét fogja passzolni a secondaryt. A DL-nek most muszáj lesz rombolnia.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Aqib Talib-ot műteni kell...bizonytalan a visszatérése
Klaci79
Ettől féltem év elején. Betankolunk top playerekből. Jól kezd a csapat. Aztán jönnek a sérülések. Francba...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Aqib Talib-ot műteni kell...bizonytalan a visszatérése
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Ez jó

 twitter.com/ramsnfl/status/1044572227981783040?s=21

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Sokan már most a kezetekbe nyomnák a Lombardit, ami valljuk be reális, mert nagyon megy a mozdony, de a sérülések erősen befigyeltek a rendszerbe már most a 3. forduló után. Ez azért még átírhatja a történetet.
garrett27
Én nagyon-nagyon óvatos vagyok Lombardi ügyben.... is. Ez a mostani meccs több szempontból érdekes lesz. A Vikings gondolom bizonyítani akar a múltkori fiaskó után, úgyhogy kemény meccsre számítok. Nálunk az offense napról napra jobb és Goff is folyamatosan javul, mondjuk most vasárnap tényleg baromi jól játszott, élmény volt nézni. Kérdés hogy meddig tart ki a lendület. Vagy ez lesz a standard?😊 A defense helyzete azért véleményes, márcsak a mostani sérülések miatt is: a secondary pl. érezhetően meggyengült. Meglátjuk hogy tud ehhez adaptálódni a rendszer, lesz-e megoldás a kiesőkre.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sokan már most a kezetekbe nyomnák a Lombardit, ami valljuk be reális, mert nagyon megy a mozdony, de a sérülések erősen befigyeltek a rendszerbe már most a 3. forduló után. Ez azért még átírhatja a történetet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.