Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
2011-ben, Október 2-án 0-4-es mutatóval állt a csapat. Abban az évben csak a Saints-t és a Browns-t vertük meg. 2-14-gyel zártunk. Spagnuolo-t az szezon végén ki is vágták. De rég is volt...
Pizsama
Nem tudott úgy senki a pálya szélén guggolva “okosan nézni”, mint Spag. De rég volt valóban... 🙂

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
2011-ben, Október 2-án 0-4-es mutatóval állt a csapat. Abban az évben csak a Saints-t és a Browns-t vertük meg. 2-14-gyel zártunk. Spagnuolo-t az szezon végén ki is vágták. De rég is volt...
Pizsama
... és kezdődött a Fisher korszak 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
2011-ben, Október 2-án 0-4-es mutatóval állt a csapat. Abban az évben csak a Saints-t és a Browns-t vertük meg. 2-14-gyel zártunk. Spagnuolo-t az szezon végén ki is vágták. De rég is volt...

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ilyenkor azért örülök, hogy még a St. Louisi évek alatt ugrottam a bandwagonra 😀
Tegnap tudtam visszanézni, nagyon kemény ez a csapat...
tenorx
Jó hát persze, ilyen alapon én is Rams fan vagyok, mióta a sportagat ismerem, mert anno még a madden 06-tal velük próbálkoztam megismerni a szabályokat 😊
r.baggio
Nekem Bradford volt a trigger 2010-ben 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ilyenkor azért örülök, hogy még a St. Louisi évek alatt ugrottam a bandwagonra 😀
Tegnap tudtam visszanézni, nagyon kemény ez a csapat...
tenorx
Jó hát persze, ilyen alapon én is Rams fan vagyok, mióta a sportagat ismerem, mert anno még a madden 06-tal velük próbálkoztam megismerni a szabályokat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ilyenkor azért örülök, hogy még a St. Louisi évek alatt ugrottam a bandwagonra 😀
Tegnap tudtam visszanézni, nagyon kemény ez a csapat...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.
Borbinho
teljesen más kávéház a PO nyomás szempontjából. A KC-t ugyanez miatt nem tartom SB esélyesnek.
Amadeus
Azt ertem, de itt sztem McVay a rendszer agya ES lenyege. Ha o elviseli a nyomast (es akar az eselyesek terhet), akkor sztem Goffal sem lesz baj. On the other hand, a KC-nak sztem nincs olyan vedelme, hogy komoly menetelest toljanak.
De nagyon koran van meg, az is lehet h a Rams nem jut PO-ba 😀 Mindenesetre en az NFC-bol oket varom, AFC-bol meg a Patset persze...
Borbinho
Jo, azert ne felejtsd el, nehany eve pontosan ugyanigy, sot, meg jobban fel volt szopva a Broncos, amikor PM szetalazott mindenkit. A Denvernek raadasul elit vedelme is volt, a Ramsnek ezzel szemben kifejezetten sebezheto jelenleg ez az egysege.

Aztan jott a legjobb vedelem, es megoldotta, hogy letorolje a palyarol a legjobb tamadosort. Lehet McVay agy es zseni, akkor sincs verhetetlen csapat. Azt legyozte a Giants anno. Aztan meg a Seahawks is megcsinalta a lehetetlent.

De ha morbid akarok lenni, akkor igazabol egyszer Pollard egyszemelyben is megsemmisitette a verhetetlen NE-t. (fuj, en kocsog!)
Stez
Hehh, elit védelem, mi
399 pontot engedett az elit védelem. Nem elírás, egy híján 400-at – meccsenként gyakorlatilag 25-öt. Az aztán elit védelem 😮

Jaaa, hogy aztán összeállt a tehetség idővel és tényleg elit lett a védelem? Igen, de itt semmivel sincs kevesebb tehetség, semmi nem jelzi, hogy ne állhatna jobban össze, és arra is van egy combos tippem, hogy ebben a szezonban nem kap még 333 pontot 12 meccs alatt a Rams

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
De ez nagyon nem optimális építkezés. Egy olyan csapatnál, ahol ennyi a probléma, és ilyen sok a hiányposzt, odaadni mindent egy 1/1-es projekt irányítóért, aki ugyan annyira bust lehet 2 év múlva, mint most, finoman szólva is érdekes lépés. Így nem lehet építkezni. Most a darft-on nem lehetett kellően erősíteni, és a jövőévin sem lehet majd a fel-trade miatt. Az FA piac sem pálya, mert így csak erős túlfizetéssel tudnak majd igazolni, hiszen önmagában LA nem lesz annyira csalogató, ha kiábrándító szezont futnak, és még a remény sem áll fent a fejlődésre.
Nem kellett volna felmenni és mindent feláldozni egy irányítóért, aki ráadásul nem egy Luck szint, de még csak Mariota-t sem közelíti meg. Ki lehetett volna vinni Lynch-et, akiben ugyan úgy ott van a potenciál, és lehetett volna rendesen építkezni. Holott pont Goff volt az, aki kvázi NFL kész irányítónak tűnt, és mindenki úgy volt vele, hogy azért is mennek fel érte, mert új város, új irányító, új franchise. Ez így teljesen érthető is volt. Erre most derül ki, hogy még Wentz szintjét sem üti meg (ami nagyon nem magas), és csak egy projekt QB-nak hozták?!?! Valaki nagyon benézett valamit, v. szörnyű döntést hozott. Így semmi értelme nem volt, hogy 19-ra lapot húztak.
Awesome88
Még mindig nem érted: Teszem azt a Rams úgy gondolja, hogy Goff lesz minden idők legjobb qb-ja, mert annyira magasan van a fejlődési plafon. Sőt, még azzal is tisztában voltak, hogy baromi lassan fog fejlődni és lemegy az első szezon, mire egyáltalán nevezni érdemes. Sőt, mondjuk még azt is gondolták, hogy az elmúlt 30 évben nem ilyen prospect. Ráböktek és azt mondták, nekünk Ő kell még így is (a'la Mullholand Drive: Ő lesz a lány! 😊 ). Ha ez így lesz, akkor felteszem neked a kérdést: rossz döntést hoztak?
Szokol
Hogy ne érteném... ez nem atomfizika 😊 De amit írsz az egy szép álom inkább, amire igen csekély az esély, hogy valóra válik. Lejjebb Empty is leírta, hogy az elsődleges oka az volt Goff draftolásának, hogyhelyi srác, nagy média értékkel az új városhoz. Emellett pedig papíron ő volt az NFL készebb, aki idén kezdő lehet, míg a másik hype QB Wentz, több padozásra számíthatott, lévén alacsonyabb osztályból is érkezett. Nem azért hozták mert akkora a plafonja mint Brady-nek, mert ha ez tényleg így lenne, akkor a fél liga sorban állt volna érte, és nem csak a QB hiányos csapatok kényszerből, hogy: "nincs más", hanem azok is akik ezt megtehették volna, és padoztathatták volna egy kezdő mögött. Addig tiszta sor, hogy féltik, meg még nincs kész, de erről lentebb már leírtam a véleményem...
Awesome88
Bocsánat, hogy ezt előszedem a 48. oldalról, csak ez a beszélgetés beugrott péntek hajnalban 😀
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Grat a csapatnak! Élmény volt nézni a támadásokat és végre Donald is kezd magára találni! Sajnos Talib 8 hétre kiesett! Zuerlein hiánya folyamatosan érződik , Ficken fényévekre van tőle!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szabad itt egy hely? 😉
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/fbgchase/status/1045535662915690496

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Túl azon, hogy milyen baromi jó látni játszani ezt a csapatot, a McVay által hozott kultúraváltás az ami sztem meghatározó. Ez a fickó kivételes nem csak mint edző, hanem mint vezető is. Az év elején majd mindenki (én is) szívta a fogát, hogy összegyüjtöttünk egy rakás problémás sztárt, és ... semmi. Persze, egy győztes csapatban könnyű, de van egy olyan érzésem, hogy tudná kezelni ha nem így lenne akkor is. (mondjuk McVaynél nincs aki jobban AKARNA győzni). Nincs botrány, gyakorlatilag nem írt rólunk a media. Radar alatt repültünk - ahogyan Goff is...

Goff the most underrated "system QB". 😊
Ez a srác még csak 23 éves és folyamatosan fejlődik. Már tavaly év közben is folyamatosan javult, idén pedig meccsről meccsre jobb. Nyilván neki is lesznek rossz napjai és sz@r meccsei, de momentán nem cserélném le senkire. Tegnap praktikusan volt 1 max. 2 rossz dobása, a többi vagy drop, vagy szándékosan dobta ki oldalra, nem hajszolta bele magát rossz döntésbe. Pontos, érzi a zsebet, és gyakorlatilag nincsenek idegei. McVay és a többeik is elmondják, hogy azonnal képes túltenni magát a hibáin és a következő drive-ban megcsinálni a játékot mintha mi sem történt volna. Idény előtt sokan azt mondtak, hogy az offense egyenlő Gurley-vel. Én azt hiszem mára Goff legalább ekkora, ha nem nagyobb fegyverré vált és az igazat megvallva nem tudom hol van a McVay-Goff páros plafonja. (Ha így haladunk év végére 3 db 1000 yardos elkapónk lesz.)

Persze van még mire nézni. Jelenleg inkább a defense miatt aggódok. Tegnap a secondary átjáróház volt (bejött amitől féltem - Cousinsnak nagyon jó meccse volt), rengeteg elrontott szerelés mellett. Aztán a negyedik negyedre végre Donald-Suh is megérkeztek a meccsbe.

Nem tudom lehet-e tartani ezt a tempót offense oldalon - vannak kétségeim, de so far so good.

Ja, és nagyon jó volt látni, hogy tömve volt a Coliseum végre!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Mindenkit le lehet gyozni. Ezt uzeni Coelho.
ulpianus
De az odáig vezető úton először önmagadat kell legyőzni. Ezt meg Oravecz Nóra. 😊
somoskovig
Pálinka,fröccsel reggel,délben és este. Ez az amit kerestek vala. Igyatok többet és elhiszitek, hogy képesek vagyto bármire. Ámen!
Zárta a misét Tibi atya.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
En meg mindig, nem nagyon akarom elhinni, hogy Rams meccseket nezek 😀😀 10 eve varok egy ilyen szezonra. Szegeny Diamondshead, ha latna 😕
FBKrisz
Itt szenvedtük végig közösen a böjt éveit, és reménykedtünk, hogy hátha egyszer visszajönnek a sikerekben gazdag évek (99-04), de mindig csalódnunk kellett. Én úgy érzem, kijárt már nekünk, hogy a Rams újra jó csapat legyen! DH44, remélem valahol mosolyogsz...
Pizsama
Hogy egy klasszikust hozzak 😊

 ramsondemand.com/attachments/screenshot_2-jpg.26376/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Mindenkit le lehet gyozni. Ezt uzeni Coelho.
ulpianus
De az odáig vezető úton először önmagadat kell legyőzni. Ezt meg Oravecz Nóra. 😊

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mindenkit le lehet gyozni. Ezt uzeni Coelho.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.
Borbinho
teljesen más kávéház a PO nyomás szempontjából. A KC-t ugyanez miatt nem tartom SB esélyesnek.
Amadeus
Azt ertem, de itt sztem McVay a rendszer agya ES lenyege. Ha o elviseli a nyomast (es akar az eselyesek terhet), akkor sztem Goffal sem lesz baj. On the other hand, a KC-nak sztem nincs olyan vedelme, hogy komoly menetelest toljanak.
De nagyon koran van meg, az is lehet h a Rams nem jut PO-ba 😀 Mindenesetre en az NFC-bol oket varom, AFC-bol meg a Patset persze...
Borbinho
Jo, azert ne felejtsd el, nehany eve pontosan ugyanigy, sot, meg jobban fel volt szopva a Broncos, amikor PM szetalazott mindenkit. A Denvernek raadasul elit vedelme is volt, a Ramsnek ezzel szemben kifejezetten sebezheto jelenleg ez az egysege.

Aztan jott a legjobb vedelem, es megoldotta, hogy letorolje a palyarol a legjobb tamadosort. Lehet McVay agy es zseni, akkor sincs verhetetlen csapat. Azt legyozte a Giants anno. Aztan meg a Seahawks is megcsinalta a lehetetlent.

De ha morbid akarok lenni, akkor igazabol egyszer Pollard egyszemelyben is megsemmisitette a verhetetlen NE-t. (fuj, en kocsog!)

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.
Borbinho
teljesen más kávéház a PO nyomás szempontjából. A KC-t ugyanez miatt nem tartom SB esélyesnek.
Amadeus
Azt ertem, de itt sztem McVay a rendszer agya ES lenyege. Ha o elviseli a nyomast (es akar az eselyesek terhet), akkor sztem Goffal sem lesz baj. On the other hand, a KC-nak sztem nincs olyan vedelme, hogy komoly menetelest toljanak.
De nagyon koran van meg, az is lehet h a Rams nem jut PO-ba 😀 Mindenesetre en az NFC-bol oket varom, AFC-bol meg a Patset persze...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.
Borbinho
teljesen más kávéház a PO nyomás szempontjából. A KC-t ugyanez miatt nem tartom SB esélyesnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz
Amadeus
en egyelore nem latom,h ki lenne. a Ramsnek (foleg ha Talib + Peters lesznek PO-ra) van egy elit kozeli vedelme egy elit tamadosor melle. az iden eddig jonak tuno vedelmek melle nincs olyan tamadosor, ami tartana a lepest a Rams tamadosoraval (Ravens, Jax, Browns, Bears vedelem amik iden eddig kiemelkedoek sztem). meg a legbrutalisabb vedelmek ellen is sztem fel tudnanak pakolni 20-25 pontot.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.profootballweekly.com/2018/09/26/logic-simplicity-make-los-angeles-rams-sean-mcvay-nfls-brightest-offensive-mind/amzolzk/

nagyon jo cikk sztem, hogy miert is ennyire sikeres a McVay-fele rendszer. a lenyeg: nincs egy kulon rendszer. mindig ahhoz igazodik, amit a vedelemtol lat.
egyszeruen kb soha nem inditanak el olyan play-t, ami a snap elott kb halalra van itelve (meg ha hulyen is hangzik, hany meg hany csapatnal latjuk az ellenkezojet? mindnel kb). konkretan kb soha nem futnak akkor, amikor tomott (8 emberes) box van, igy nem is buknak rajta.

Ezt a szisztemat tenyleg nem is igen lehet levedekezni, mert az az alapja,h adaptalhato mindig az eppen soronkovetkezo ellenfel ellen.
+ sztem eleg szepen jatszik, hogy mennyire konzisztensen is hivjak a jatekokat
Goff az elso negy meccsen (sikeres passz/passzkiserlet):
18/33
24/32
29/36
26/33
Illetve Gurley futasai + elkapasai az elso negy meccsen:
20+3
19+3
23+5
17+4
Illetve az, h ennyire szet is osztjak a lasztit az elkapok kozott:
Cooks 26 elkapas
Kupp 24
Woods 24
Gurley 15
Kb nincs is TE jatek, de nem is kell ebbe az offense-be.

Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
Az ilyen reaktív offense-ek (mint amilyen a PM-féle is volt) ellen mindig azok a védelmek jók, akik nem akarnak mindenféle egzotikus blitzeket meg hasonlókat a pályára küldeni, hanem azok, akik egy jól felépített koncepciót tudnak playről playre, azt a koncepciót folyamatosan tökéletesen csinálják. Az utóbbi évekből erre a legjobb pl. a Legion of Boom csúcsévei, emlékezzünk csak a győztes SB-jukra...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
playoffban lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.
Borbinho
Jacksonville ellen megnézném őket.
Szerintem max úgy lehetne esély, ha működne a 4man passrush, az LB a futót fogná a cornerek meg press coveraget alkalmaznának, így ha gyorsan odaér a nyomás akkor elviekben nincs kinek passzolni.
Persze mindez papíron jól hangzik, kérdés, hogy ki lehetne e vitelezni?


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.profootballweekly.com/2018/09/26/logic-simplicity-make-los-angeles-rams-sean-mcvay-nfls-brightest-offensive-mind/amzolzk/

nagyon jo cikk sztem, hogy miert is ennyire sikeres a McVay-fele rendszer. a lenyeg: nincs egy kulon rendszer. mindig ahhoz igazodik, amit a vedelemtol lat.
egyszeruen kb soha nem inditanak el olyan play-t, ami a snap elott kb halalra van itelve (meg ha hulyen is hangzik, hany meg hany csapatnal latjuk az ellenkezojet? mindnel kb). konkretan kb soha nem futnak akkor, amikor tomott (8 emberes) box van, igy nem is buknak rajta.

Ezt a szisztemat tenyleg nem is igen lehet levedekezni, mert az az alapja,h adaptalhato mindig az eppen soronkovetkezo ellenfel ellen.
+ sztem eleg szepen jatszik, hogy mennyire konzisztensen is hivjak a jatekokat
Goff az elso negy meccsen (sikeres passz/passzkiserlet):
18/33
24/32
29/36
26/33
Illetve Gurley futasai + elkapasai az elso negy meccsen:
20+3
19+3
23+5
17+4
Illetve az, h ennyire szet is osztjak a lasztit az elkapok kozott:
Cooks 26 elkapas
Kupp 24
Woods 24
Gurley 15
Kb nincs is TE jatek, de nem is kell ebbe az offense-be.

Nem tudom h van-e olyan vedelem a ligaban, ami meg tudna fogni ezt az offense-t. Hiaba lenne mondjuk egy brutalis DL + meg blitzek is, a gyors kis passzokkal azt is lehet semlegesiteni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Nagy meccs volt srácok. Nem gondoltam volna hogy Goff így fog kinézni az első éve után. Mondjuk az érdekes volt hogy mintha a D-k a pályán se lettek volna...