Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Donald beindult, már 8 sacknél tart, az idény eleji formáját nézve, nagyon beindult. Érik az a 15-1 , 16-0 körüli eredmény. Minden éven meg lehet jósolni melyik az a 3-4 csapatot akik Bowl esélyesek. Én idény előtt 2 csapatot éreztem annak az a Rams és a Vikings. Mára csak a Rams maradt, ebből Super Bowl lesz.
KeyG
Más azért a Playoff. Az alapszakaszban egy elrontott meccs után még van lehetőséged kijavítani a hibákat. A PO-ban nincs erre lehetőség. A PO-ba jutás szerintem elég esélyes, sőt, remélhetőleg a WC-kört is kihagyjuk. A többit majd meglátjuk.
Pizsama
Persze, én megértem h nem lehet ennyivel előre jósolni, de tuti ott van a te fejedben is , h ebből simán Bowl lehet. Mert ez így van. McVay amíg itt van, addig a Rams-nek szép jövője lehet.
KeyG
még ki kell fizetni Goffot és bizony az idei bevásárlás vitte a budgetet
petey
Még ezután van egy évük. Úgy gondolom Kifogják spórolni okosan ezt. Jó kis Franchise lesz ez. Gondolok itt arra, jó draftok , jó játékosok megtartása. Sokan tartottak attól mi lesz h itt van Suh, Peters, Talib. Beálltak a sorba, nem lesz itt gond.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Donald beindult, már 8 sacknél tart, az idény eleji formáját nézve, nagyon beindult. Érik az a 15-1 , 16-0 körüli eredmény. Minden éven meg lehet jósolni melyik az a 3-4 csapatot akik Bowl esélyesek. Én idény előtt 2 csapatot éreztem annak az a Rams és a Vikings. Mára csak a Rams maradt, ebből Super Bowl lesz.
KeyG
Más azért a Playoff. Az alapszakaszban egy elrontott meccs után még van lehetőséged kijavítani a hibákat. A PO-ban nincs erre lehetőség. A PO-ba jutás szerintem elég esélyes, sőt, remélhetőleg a WC-kört is kihagyjuk. A többit majd meglátjuk.
Pizsama
Persze, én megértem h nem lehet ennyivel előre jósolni, de tuti ott van a te fejedben is , h ebből simán Bowl lehet. Mert ez így van. McVay amíg itt van, addig a Rams-nek szép jövője lehet.
KeyG
még ki kell fizetni Goffot és bizony az idei bevásárlás vitte a budgetet

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Donald beindult, már 8 sacknél tart, az idény eleji formáját nézve, nagyon beindult. Érik az a 15-1 , 16-0 körüli eredmény. Minden éven meg lehet jósolni melyik az a 3-4 csapatot akik Bowl esélyesek. Én idény előtt 2 csapatot éreztem annak az a Rams és a Vikings. Mára csak a Rams maradt, ebből Super Bowl lesz.
KeyG
Más azért a Playoff. Az alapszakaszban egy elrontott meccs után még van lehetőséged kijavítani a hibákat. A PO-ban nincs erre lehetőség. A PO-ba jutás szerintem elég esélyes, sőt, remélhetőleg a WC-kört is kihagyjuk. A többit majd meglátjuk.
Pizsama
Persze, én megértem h nem lehet ennyivel előre jósolni, de tuti ott van a te fejedben is , h ebből simán Bowl lehet. Mert ez így van. McVay amíg itt van, addig a Rams-nek szép jövője lehet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Donald beindult, már 8 sacknél tart, az idény eleji formáját nézve, nagyon beindult. Érik az a 15-1 , 16-0 körüli eredmény. Minden éven meg lehet jósolni melyik az a 3-4 csapatot akik Bowl esélyesek. Én idény előtt 2 csapatot éreztem annak az a Rams és a Vikings. Mára csak a Rams maradt, ebből Super Bowl lesz.
KeyG
Más azért a Playoff. Az alapszakaszban egy elrontott meccs után még van lehetőséged kijavítani a hibákat. A PO-ban nincs erre lehetőség. A PO-ba jutás szerintem elég esélyes, sőt, remélhetőleg a WC-kört is kihagyjuk. A többit majd meglátjuk.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Donald beindult, már 8 sacknél tart, az idény eleji formáját nézve, nagyon beindult. Érik az a 15-1 , 16-0 körüli eredmény. Minden éven meg lehet jósolni melyik az a 3-4 csapatot akik Bowl esélyesek. Én idény előtt 2 csapatot éreztem annak az a Rams és a Vikings. Mára csak a Rams maradt, ebből Super Bowl lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem ma is nyerünk.
Pizsama
Azt hittem elkiabálod. De nem 😊
dogbite
Nem azt írtam hogy nyerünk, hanem hogy szerintem nyerünk. Nagy különbség!
Amúgy meg éreztem hogy a Broncos elleni nehéz meccs után a D# bizonyítani akar. Sikerült.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Szerintem ma is nyerünk.
Pizsama
Azt hittem elkiabálod. De nem 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sracok, gratulalok. Nagyon jo a csapatotok. Ezt nem a tegnapi meccs miatt mondom, mert egy liga alja csapat ellen nem kunszt. Ennyire gyenge teljesitmenyt nyujto ellenfellel nem fogtok mar talalkozni ( max Szilveszterkor). De ettol fuggetlenul nagyon jo ez a csapat! Szurkolok nektek! Gratula

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Szerintem ma is nyerünk.
Pizsama
nem mondod
petey
van némi esélyünk nemde? 😛
pláne hogy Sherman inactive.
Pizsama
ki sem érünk már vezettek 14-0-ra

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem ma is nyerünk.
Pizsama
nem mondod
petey
van némi esélyünk nemde? 😛
pláne hogy Sherman inactive.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Szerintem ma is nyerünk.
Pizsama
nem mondod

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintem ma is nyerünk.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Közben pedig hivatalos hogy Kupp nem játszik most vasárnap.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Legatron visszatér. Ki is vágtuk Santost. Remélem Greg tényleg rendbejött. Nem lenne jó ha újra rásérüléne.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
szata
Aztakurva. 6-0 és nyavajgás hogy gyenge volt Goff..változnak az idők mi?
petey
kiégett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
szata
Aztakurva. 6-0 és nyavajgás hogy gyenge volt Goff..változnak az idők mi?
petey
Most mondd meg! 😀
A Rams drukkereknek még veretlenül se elég jó a csapat.
Persze örülünk hogy jönnek a W-k. De én régen is mondtam: nem baj ha kikap a csapat, ha legalább szépen játszik.
És tudom, a győzelem számít. Mert be lehet jutni PO-ba hibákkal teli játékkal is. De ott már nincs hibázási lehetőség. NFC bajnoki címet szeretnék újra ünnepelni. És ehhez nagyon jónak kell lennie a csapatnak. Még ennél is jobbnak!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
szata
Aztakurva. 6-0 és nyavajgás hogy gyenge volt Goff..változnak az idők mi?

több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Szerintetek Goff gyengébb játékában mennyire volt benne a fagyos, havas időjárás?
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
szata
Sok hibával játszottunk. Sajnos. Rengeteg szükségtelen szabálytalanság volt. Ezt McVay-ék helyében kezelném, mert meccsek mehetnek el rajta. Meg kell értetni a renitensekkel, hogy lehet keményen játszani, de a szükségtelen durvasággal a csapatot és magukat büntetik.

Ha már edzői munka, nem értettem, hogyha ennyire ment a futás, akkor McVay miért ragaszkodott sokszor teljesen feleslegesen a passzjátékokhoz. Nem úgy értem, hogy egyáltalán miért hívott, mert nem lehet csak futást hívni. De többször is volt olyan érzésem, hogy egy futással simán meglehetett volna 2-5yard, erre ő csak azért is passzjátékot hívott. Továbbra is hiszem, hogy McVay zseni, de néha úgy érzem szükségtelen kockázatokat vállal (lásd az INT).

Gurley zseniális. Ahogy a fal is (mármint futásnál). Illetve ki kell emelnem Woods-ot is. Többször mentett meg drive-okat 3rd down-oknál.

A Kupp elleni horsecollar tackle nagyon csúnya volt. Csodáltam, hogy egyáltalán visszajött a második félidőre. Remélem tényleg megúszta nagyobb sérülés nélkül, és jövő héten készen áll.

A D-line ismét remek volt. Bár a sporik csesztek befújni több holding-ot is a Broncos O-linera. Most az LB-kel se volt nagyobb gondom. És Peters se volt akkor homály mint a Seahawks ellen. Troy Hill viszont borzalmas volt. Több nagy játékot engedett. Shields most elment. Nem remekelt, de nem is játszott nagyon rosszul. De azért látszik, hogy nagyon hiányzik Talib stabil játéka ebből a secondary-ből.

Most jön egy JimmyG nélküli 49ers, akiket illene megvernünk. Aztán egy gyengélkedő Packers és egy hullámzó Saints. Lehet ebből 9-0 is, de én egy 7-2-vel is kiegyeznék.
Pizsama
Teljesen egyetértek veled.

Ami tetszett:
-Ment a futás (Gurley istenkirálycsászár), futásblokkolásban kiváló volt a fal.
-És végre a futás elleni védekezés is a helyén volt. A D-ből én most Littletont emelném ki, nekem nagyon tetszett, mindenhol ott volt, jól szerelt, nagyon hasznosan játszik. Ogletree után igazi felüdülés. Peters pedig korrigálta a Seahawks elleni betlit.

Ami nem tetszett:
-McVay kicsit túlgondolta a játékhívásokat: megy a futás és nem megy (annyira) a passzjáték, ennek ellenére azt erőltetjük. Mondjuk később ezen korrigált.
-Goff tompa volt, nem találtuk a ritmust a passzjátékban. Nyilván ehhez hozzájárult hogy az OL passzblokkban korántsem volt olyan jó, és néhány elkapóval (Everett, Reynolds) sem volt meg most a kémia. A szezonban ez volt Goff eddigi legrosszabb teljesítménye, benne van, hogy egyszer-kétszer nem fog kijönni a lépés.
-A secondary Talib nélkül nagyon lyukas. Troy Hill pedig megérdemelné, hogy a padra kerüljön.

A legfontosabb, hogy megvan a győzelem. Ez a Broncos D nagyon kemény, sok csapatnak fognak még jó néhány kellemetlen percet szerezni, és szerintem jobb csapat a Denver annál, mint amit a mérlegük mutat. Jó futók, jó elkapók, csak sajna úgy látszik Keenum nem fogja megváltani a világot ott sem.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1–2-vel kiegyezni? 😊
Én inkább 2–1-et mondanék erre, az oké, akkor vagy Rodgers, vagy Brees esik, azzal ki lehet egyezni. 1–2-vel sem lenne itt semmi gond, és az is beleférne, az viszont bőven igaz 😊

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
szata
Sok hibával játszottunk. Sajnos. Rengeteg szükségtelen szabálytalanság volt. Ezt McVay-ék helyében kezelném, mert meccsek mehetnek el rajta. Meg kell értetni a renitensekkel, hogy lehet keményen játszani, de a szükségtelen durvasággal a csapatot és magukat büntetik.

Ha már edzői munka, nem értettem, hogyha ennyire ment a futás, akkor McVay miért ragaszkodott sokszor teljesen feleslegesen a passzjátékokhoz. Nem úgy értem, hogy egyáltalán miért hívott, mert nem lehet csak futást hívni. De többször is volt olyan érzésem, hogy egy futással simán meglehetett volna 2-5yard, erre ő csak azért is passzjátékot hívott. Továbbra is hiszem, hogy McVay zseni, de néha úgy érzem szükségtelen kockázatokat vállal (lásd az INT).

Gurley zseniális. Ahogy a fal is (mármint futásnál). Illetve ki kell emelnem Woods-ot is. Többször mentett meg drive-okat 3rd down-oknál.

A Kupp elleni horsecollar tackle nagyon csúnya volt. Csodáltam, hogy egyáltalán visszajött a második félidőre. Remélem tényleg megúszta nagyobb sérülés nélkül, és jövő héten készen áll.

A D-line ismét remek volt. Bár a sporik csesztek befújni több holding-ot is a Broncos O-linera. Most az LB-kel se volt nagyobb gondom. És Peters se volt akkor homály mint a Seahawks ellen. Troy Hill viszont borzalmas volt. Több nagy játékot engedett. Shields most elment. Nem remekelt, de nem is játszott nagyon rosszul. De azért látszik, hogy nagyon hiányzik Talib stabil játéka ebből a secondary-ből.

Most jön egy JimmyG nélküli 49ers, akiket illene megvernünk. Aztán egy gyengélkedő Packers és egy hullámzó Saints. Lehet ebből 9-0 is, de én egy 7-2-vel is kiegyeznék.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Nehéz meccs volt, de Gurley megnyerte nekünk a meccset! Számomra volt több érthetetlen bírói döntés, ami a meccs végét izgalmassá tette! A lényeg a win!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Hey-ho: six-zero
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Én azt várom, hogy a vdekezésünk javulni fog. Azt gyakorlatilag minden játékos elismerte, hogy a legutóbbi teljesítmény elfogadhatatlan volt. Fegyelmezetlenek voltak, különösen a futás elleni védekezésben, nem azt csinálták ami a feladatuk volt. Ezt elmondta Suh és WP is. Ha jól tudom a két denveri futó most a liga top párosai között van, de pont ezért is, szerintem ma nagyon oda fogunk figyelni a futásra. Peters pedig csak annál jobban játszhat mint a legutóbb.
Mellesleg én minden meccstől tartok..😊 Most különösen, föleg a környezeti körülmények miatt. Lassú kezdést várok, aztán remélem fokozatosan hozzászokunk és felpörgünk. Go Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Én is kimondottan tartok a vasárnapi denveri meccstől.
A csapatnak már tavaly is a futás elleni védekezés volt a leggyengébb pontja.
Idén ez még inkább így van, bár a hawks ellen, a múlt héten, Peters teljesítménye miatt talán kevésbé figyeltünk erre.
Amitől azonban igazán tartok, hogy a Tight Endek elleni védekezése is gyengének tűnik.
Ezek miatt gondolom, hogy az erős futójáték + egy jó napok kifogó Keenum-Heuerman páros ellen van mitől tartani.
Viszont ettől függetlenül remélem nyerünk 😊