Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Hú a rohadt életbe, én megkönnyeztem ezt a győzelmet, pedig "csak" egy alapszakasz meccs volt.
Al
5 óra alvás után 4 óra alatt 3 évet öregedtem. Most meg megyek dolgozni. De leszarom! Mekkora meccs volt már ez. És megvan az újabb W! Jöhet a pihenőhét, a csapatnak és a szurkolóknak egyaránt.

DiamondsHead44, this is for you!!!!! #rams4ever
több mint 5 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 589
Hú a rohadt életbe, én megkönnyeztem ezt a győzelmet, pedig "csak" egy alapszakasz meccs volt.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nyertek
Wyatt
A múltkor is egyetértettünk a Saints elleni meccs előtt. Akkor ma is bejön a tipp!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertek

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
Pizsama
A próféta szóljon belőled 🙂. Valahol én is azt várom hogy a D végre összekapja magát, de nagyon nehéz dolguk lesz. A secondary-nk finoman szólva is sebezhető, félek Mahomes szétpasszol majd minket. Nagyon jó egyéni teljesítmények kellenek (Hill, Peters) és persze hogy a DL zúzzon. Ja és felejtsük el végre az utóbbi két meccs idióta hibáit!
Bizom benne, hogy Kupp-ot sikerül valamelyest pótolni és Gurley-t is etetjük majd labdával. Okosan, hosszú drive-okat vezetünk, fárasztjuk őket és a második félidőben elhúzunk. Meglátjuk. GO Rams!
dogbite
Én a Cards elleni meccsükből indulok ki, ahol a második félidőben csak 1 TD-re futotta a Chiefs-től, a többi drive punt lett. És ne feledjük, hogy a 2 győzelemmel álló, a Raiders-től is kikapó Cards-ról beszélünk. Ráadásul a Chiefs volt otthon! Szóval szerintem igenis verhetőek ők is. Ahogy persze mi is. De most mi is otthon leszünk. És valahol bízom benne, hogy a Seahawks elleni borzalmas játék után minden csapategység összekapja magát.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
Pizsama
A próféta szóljon belőled 🙂. Valahol én is azt várom hogy a D végre összekapja magát, de nagyon nehéz dolguk lesz. A secondary-nk finoman szólva is sebezhető, félek Mahomes szétpasszol majd minket. Nagyon jó egyéni teljesítmények kellenek (Hill, Peters) és persze hogy a DL zúzzon. Ja és felejtsük el végre az utóbbi két meccs idióta hibáit!
Bizom benne, hogy Kupp-ot sikerül valamelyest pótolni és Gurley-t is etetjük majd labdával. Okosan, hosszú drive-okat vezetünk, fárasztjuk őket és a második félidőben elhúzunk. Meglátjuk. GO Rams!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nos, urak! Ki-mit vár a ma esti meccstől?
Szerintem a Rams D végre megembereli magát, és bár az első félidőben lehet még 1-2, max. 3 Mahomes TD, a második félidőben nem engednek TD-t a srácok, és csak FG-t ér már el a Chiefs.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt
Wyatt
Az egész Rams trógerul viselkedett aznap. Nem csodálom, hogy Britt amúgy elég faszkalap húzása és az elmaradt zászló miatt Donald-nál is elgurult a gyógyszer. Csak hát kurvára nem ez a megoldás. McVay-nek össze kell kapnia magát ebből a szempontból, mert az ilyen faszságokon, mint pl. amit Fowler is csinált, meccsek mehetnek el.
Pizsama
Azert ment ossze, mert felvette a sisakot 😀
Amugy nalunk Irvin volt ilyen. Donaldnak nem forog fenn a veszely amugy, de akar egy eltiltas is beuthet ilyenkor. Pl PO-ban, kepzeld el, hogy a conf dontot ki kell hagynia, mert a megelozo korben "torlesztett". Nincs ketsegem amugy, hogy mindket fel ludas volt a tortenetben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Megéreztem! 😊 Rams House!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Úgy látszik tévedtem. 😊

Ian Rapoport: The NFL will move the Monday, November 19, Chiefs-Rams game originally scheduled for Estadio Azteca in Mexico City to the Los Angeles Memorial Coliseum in Los Angeles due to field conditions.
dogbite
Akkor potyára mentek el magaslati edzőtáborba a srácok.
Bakker, lehetett volna ez a meccs is inkább Londoban. De nagy lett volna!!!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Úgy látszik tévedtem. 😊

Ian Rapoport: The NFL will move the Monday, November 19, Chiefs-Rams game originally scheduled for Estadio Azteca in Mexico City to the Los Angeles Memorial Coliseum in Los Angeles due to field conditions.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Tényleg elképzelhető, hogy a Chiefs elleni meccsünket LA-ben fogjuk játszani? Örülnék ha nem egy rossz állapotú Mexico-i pályán kellene focizni , kitéve a játékosokat sérüléseknek!
szata
Ha igaz ezerrel javítják a pályát, hogy időre rendben legyen. Személy szerint (jelenleg) kevés esélyt látok rá, hogy visszavigyék a meccset L.A.-be.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Tényleg elképzelhető, hogy a Chiefs elleni meccsünket LA-ben fogjuk játszani? Örülnék ha nem egy rossz állapotú Mexico-i pályán kellene focizni , kitéve a játékosokat sérüléseknek!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Amúgy elég gyanús hogy nem került fel locker room speech a meccs után. Én kiváncsi lettem volna rá!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt
Wyatt
Az egész Rams trógerul viselkedett aznap. Nem csodálom, hogy Britt amúgy elég faszkalap húzása és az elmaradt zászló miatt Donald-nál is elgurult a gyógyszer. Csak hát kurvára nem ez a megoldás. McVay-nek össze kell kapnia magát ebből a szempontból, mert az ilyen faszságokon, mint pl. amit Fowler is csinált, meccsek mehetnek el.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa
undisputedly
Most bizonyára rendkívül csalódott emiatt

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
A Rams-falember Andrew Whitworth a teljes vasárnapi meccspénzét a kaliforniai Thousand Oaks-lövöldözés áldozatainak javára ajánlotta fel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Andrew Siciliano: Sean McVay confirms Cooper Kupp is out for the year with a torn ACL.

Remélem edzőtáborra már visszatérhet.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Számítottam rá hogy harcos meccs lesz. Viszont nem kellett volna ennyire szorosnak lennie, konkrétan 2 TD drive-ot adtunk oda nekik kivédekezett 3. downnál az idióta személyi hibák miatt. Ennyire idegesnek és fegyelmezetlennek meg nem láttam ezt a csapatot McVay alatt, a régi Fisher érát idézte. Nyilván tagadják, de biztos hogy nem múlt el nyomtalanul az elmúlt hét:

 twitter.com/rich_hammond/status/1061802887003533313?s=21

McVay NAGYON mérges volt a fegyelmezetlenség miatt, nem kérdés hogy ezt rendbe kell tennie. Csak büntetésből 100+ yardot adtunk oda...
Kupp fog hiányozni ez nem vitás, és a többieknek muszáj lesz odatennie magát. Mondjuk örülök hogy egyre jobban bevonjuk a két TE-t a passzjátékba is.
Most elmegy a csapat egy hét magaslati edzőtáborba a Chiefs előtt, pont jó lesz kicsit lenyugodni, tisztázni és rendbe tenni a dolgokat.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy Kupp elszakította az ACL szalagját. Bár hivatalosat csak a mai MRI után fognak mondani. Az viszont szinte biztos, hogy egy biztoskezű elkapóval kevesebbel megyünk a PO-ba. A fene egye meg...
Pizsama
Kupp hetekig padomon ult fantasyben, tojtam a csapatra es hozza sem nyultam. Beraktam aztan, egybol megserult par hete. Felepult, tegnap ismet beraktam --> Game over.

Mea culpa, sracok, bocs.
Stez
Akkor az nem is fantasy, hanem reality!
Nem te tehetsz róla, hanem az a szemét Darian Stewart és a horse-collar tackle-je!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy Kupp elszakította az ACL szalagját. Bár hivatalosat csak a mai MRI után fognak mondani. Az viszont szinte biztos, hogy egy biztoskezű elkapóval kevesebbel megyünk a PO-ba. A fene egye meg...
Pizsama
Kupp hetekig padomon ult fantasyben, tojtam a csapatra es hozza sem nyultam. Beraktam aztan, egybol megserult par hete. Felepult, tegnap ismet beraktam --> Game over.

Mea culpa, sracok, bocs.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lol... most kicsit osszement a szememben.
 streamable.com/ha5aa

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hollywood b@szod.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1111%2Fr462222_1296x729_16-9.jpg
Goff happy actress heard 'Halle Berry' playcall
Rams quarterback Jared Goff hoped when Sean McVay relayed the "Halle Berry" playcall that the stadium would be quiet enough for the actress to hear it on TV. Mission accomplished.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Ennyi szabálytalansággal nehéz nyerni, de szerencsére sikerült! Donald már fénykorát idézte a zászlóktól eltekintve! Parázs kis meccs volt és megvan a W! Szép volt!
szata
Megnéztem a statokat:
10 szabálytalanság, 5 first down-t érő, összesen 102 yard!
BOTRÁNYOS!!!

Múlt héten is a Saints ellen is ez ment az első félidőben, de ott legalább a második félidőre javult a csapat. Ilyen hülyeségekkel lehet kikapni a PO-ban! Remélem McVay-ék tartanak egy alapos fejmosást a héten (you hurting your team! felkiáltással), mert különben nagyon megnehezítjük így magunknak az ilyen papíron megnyerendő meccseket.

Gurley gyűjti további a TD-ket (17), és sorozatban 14. alapszakasz meccsén szerzett TD-t.
McVay-nek meg továbbra sincs két egymást követő veresége HC-ként.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy Kupp elszakította az ACL szalagját. Bár hivatalosat csak a mai MRI után fognak mondani. Az viszont szinte biztos, hogy egy biztoskezű elkapóval kevesebbel megyünk a PO-ba. A fene egye meg...

Szerkesztette: Pizsama