Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Úgy tűnik nem szabadultok Folestól 😊
dande
Hoppá. Sajnálom, jó lett volna meccselni vele.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik nem szabadultok Folestól 😊
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
McVay feladta a futást elég hamar ez nagyon kellett, az okát nem értem, semmi nem indokolta, hogy Gurley 11 labdát kapjon csak. Ez egy fosul coachingolt meccs volt tőle, előfordul az ilyen.
tüsi91
Egyetértek. Szarul coachingolt meccs volt. Nem értem a futás szinte teljes feladását (nem először volt ilyen idén) mikor semmi nem indokolta. Olyan mintha McVay türelmetlen lenne. Két év alatt most először fordul elő, ha jól gondolom, hogy nem tudtunk érdemben megújulni a félidőben. Eddig a half time adjustment nagyon jól működött, most semmi. Le a kalappal a Bears D előtt, pokoli jól játszottak. Az OL-unkat gyakorlatilag eltüntették, Goff folyamatos nyomás alatt volt (és egyébként sem játszott jól), az elkapóink pedig tökéletesen fedezve. A Packers csinálta hasonlóan, és az első félidőben akkor jól is működött nekik, de végül csak nyertünk (szerencsével). McVay amúgy rendesen mérges volt magára, ahogy néztem, mindenesetre jó lecke volt ez az egész csapatnak. Nézzük a jó oldalát: a defense most vállalható volt és legalább kicsit lekerülünk a porondról. 🙂 Jó lenne elfelejteni ezt a meccset, de ez van.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.
dogbite
Nem tudom mi történt.
Pizsama
kijött az, amit páran megírtak már az oaklandi vendégjátékotok után, hogy Goff rendszerkjúbí, aki helyenként bajban van még mindig alapdolgokkal, ha neki kell kihúzni a szarból a történetet. Most szembejött egy NFC konferenciadöntő szintű védelem, ennyi történt.
Amadeus

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.
dogbite
Nem tudom mi történt.
Pizsama
kijött az, amit páran megírtak már az oaklandi vendégjátékotok után, hogy Goff rendszerkjúbí, aki helyenként bajban van még mindig alapdolgokkal, ha neki kell kihúzni a szarból a történetet. Most szembejött egy NFC konferenciadöntő szintű védelem, ennyi történt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
McVay feladta a futást elég hamar ez nagyon kellett, az okát nem értem, semmi nem indokolta, hogy Gurley 11 labdát kapjon csak. Ez egy fosul coachingolt meccs volt tőle, előfordul az ilyen.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.
dogbite
Én majdnem végigszenvedtem. A 4. negyedben a sokadik sack után elegem lett, elmentem aludni egy kicsit.

Nem tudom mi történt. Nem értettem McVay miért passzoltat folyton, alig volt futás hívva, pedig olykor működött az is. Gurley-t se tudtuk se passz, se trükkös játékokban használni. Az elkapóink csak ritkán tudták szeparálni magukat a védőktől. Goff-nak alig volt szabad célpontja, vagy ha volt is, akkor is siettetve kellett szabadulnia a labdától.

Nem tudom, hogy ez mind a Bears DC érdeme, de egész egyszerűen levették az offense-ünket a pályáról.

Remélem McVay és Phillips kielemzi töviről-hegyire ezt a meccset, mert PO-ra készülve sok tanulságot le lehet vonni belőle, hogy hogyan játsz egy ilyen védelem ellen.
Pizsama
Mindenki annyit játszik amennyit hagynak neki... Hihetetlen hogy 3 int és kb. 0 QB teljesítménnyel megvertük a liga legjobb csapatát. Ugyebár azt mondják hogy a D nyeri a bajnokságokat, nos ha ez igaz akkor azt hiszem nekünk van a legjobb esélyünk a Lombardira... 6 ponton tartani a liga egyik legjobb offensét az nem gyerekjáték. Ez a Rams idén nem termelt 20 pont alatt, egész pontosan 23 volt a legkevesebb a Broncos ellen. Sőt mindössze 2 meccsen voltatok 30 pont alatt. Erre 6 pontot engedtünk azt is kb úgy hogy szinte a red zoneban voltatok egyből mert Trubisky nagyon karácsonyi hangulatban volt és ajándékozásba kezdett. A liga egyik elit pontgyárának TD-t se engedtünk. A valami hát akkor ez volt az a bizonyos statement meccs amit mindenki várt tőlünk. Remek meccs volt és egy elit csapatot vertünk meg. A Rams mindig is nagyon szimpatikus csapat volt nekem ( persze addig amíg ki nem vettétek Donaldot az orrunk elől 😀 ) Alig vártam hogy Fisher eltakaródjon. Jó látni hogy most szakad a szekér, drukkolok nektek a továbbiakban is. Persze nem ellenünk 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.
dogbite
Én majdnem végigszenvedtem. A 4. negyedben a sokadik sack után elegem lett, elmentem aludni egy kicsit.

Nem tudom mi történt. Nem értettem McVay miért passzoltat folyton, alig volt futás hívva, pedig olykor működött az is. Gurley-t se tudtuk se passz, se trükkös játékokban használni. Az elkapóink csak ritkán tudták szeparálni magukat a védőktől. Goff-nak alig volt szabad célpontja, vagy ha volt is, akkor is siettetve kellett szabadulnia a labdától.

Nem tudom, hogy ez mind a Bears DC érdeme, de egész egyszerűen levették az offense-ünket a pályáról.

Remélem McVay és Phillips kielemzi töviről-hegyire ezt a meccset, mert PO-ra készülve sok tanulságot le lehet vonni belőle, hogy hogyan játsz egy ilyen védelem ellen.
Pizsama
Nyugi ellenünk majd megint jó napja lesz az Onak 😊
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.
dogbite
Én majdnem végigszenvedtem. A 4. negyedben a sokadik sack után elegem lett, elmentem aludni egy kicsit.

Nem tudom mi történt. Nem értettem McVay miért passzoltat folyton, alig volt futás hívva, pedig olykor működött az is. Gurley-t se tudtuk se passz, se trükkös játékokban használni. Az elkapóink csak ritkán tudták szeparálni magukat a védőktől. Goff-nak alig volt szabad célpontja, vagy ha volt is, akkor is siettetve kellett szabadulnia a labdától.

Nem tudom, hogy ez mind a Bears DC érdeme, de egész egyszerűen levették az offense-ünket a pályáról.

Remélem McVay és Phillips kielemzi töviről-hegyire ezt a meccset, mert PO-ra készülve sok tanulságot le lehet vonni belőle, hogy hogyan játsz egy ilyen védelem ellen.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Grat a Maciknak! Elnézve a mai offense-t, kicsit újra 2016-ban érzem magam.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Mit gondoltok a Chicago-i vendégjátékunkról? Azért is kell nagyon szorítani, hogy a hidegben és ez ellen a D ellen ne legyen nálunk sérülés!
szata
Kemény lesz, a Bears D sztem a legjobb a ligában jelenleg. Hidegben, idegenben, főműsorban... nem lesz egyszerű, PO-szerű kiélezett meccsre számítok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Mit gondoltok a Chicago-i vendégjátékunkról? Azért is kell nagyon szorítani, hogy a hidegben és ez ellen a D ellen ne legyen nálunk sérülés!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/1070798044835106816?s=21

Az öreg már a Chicago-hoz öltözött. Közben klasszikus módon trollkodta McVay-t, aki korábban egy újságíró kérdésére válaszul spontán felsorolta a Bears D-t. Ezt WP nem hagyhatta annyiban 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Grat a csoportgyőzelemhez. Remélem hétvégen egy 100% Ramsel találkozik szeretett csapatom
ricsiii83
Én meg hogy Trubisky visszatér. Akkor legalább jobban megizzad a Rams védelem!
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Grat a csoportgyőzelemhez. Remélem hétvégen egy 100% Ramsel találkozik szeretett csapatom

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/latimesklein/status/1069760994245636096?s=21

Lehet az egész offense ezért volt olyan gyenge? 🙂

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Szarul játszottunk. De megvan a W és a csoport. Most van még 4 meccsünk kijavítani a hibákat. Meg elkerülni a sérüléseket!
Pizsama
Goff nagyon tompa volt, rossz döntések, rossz dobások, a szezonban most játszott a leggyengébben. Az O nem találta ritmust, rozsdásnak tűnt az egész. Lesz mit elemezni, és javítani, de inkább most mint a PO-ban. Vasárnap a Bears ellen már lehet bizonyítani.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Szarul játszottunk. De megvan a W és a csoport. Most van még 4 meccsünk kijavítani a hibákat. Meg elkerülni a sérüléseket!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sok sikert a PO-ban! Veletek vagyok ott!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Én is szeretnék gratulálni skacok ,a csoport győzelemhez !!!!!
De remélem jővőre ti fogtok nekünk !!!!!!!!!
több mint 5 éve
szata Los Angeles Rams 137
Peters a sérülés után már nem játszott? Grat a csapatnak, szép teljesítmény!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
AD Istenkirálycsászár.
Goff még mindig bye week-en van, de csak összehozta a csapat. 🙂

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/1069339843958882305?s=21

Ez a lényeg.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Gratulálok az újabb div. győzelemhez! remélem jövőre szorosabb lesz és le fogunk taszítani 😉

több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
 twitter.com/ramsnfl/status/1068613530604134400?s=21

Tactics win battles. Strategy wins wars.